Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:53

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Je pravda, že sem to dost blbě napsal :)
Jak už sem tady nedávno říkal všech lidí zahynulých cizím přičiněním je ÚPLNĚ stejná škoda.

Tady to bohužel podle mě zase sklouzávalo k míňení bez obalu řečeno že "voják si zaslouží větší obřad nějákej blbej hokejista". Lidi tady prostě použili nesprávný přirovnání a u toho co tady už bylo řečeno bych proto hokejisty vyměnil za zdrogovaný "umělce", protože ti si za smrt doopravdy částečně můžou a vyjádření jejich úcty by doopravdy nemělo mít přednost před vyjádřením úcty vojákovi. :wink:

Jason: a to je právě ta osvěta o které sem mluvil...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


10 říj 2011, 21:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Axelama píše:
Jinak se mi vůbec nelíbí jak do toho pletete hokejisty, protože ti narozdíl od vojáků nemají v popisu práce nasazovat životy. A je mi jedno jestli šlo o hokejisty, tenisty nebo šachisty, ti prostě standartně umírat nemají...



no tu nejde o to jestli nasazujou zivoty nebo ne. tu slo o to ze se o nich mluvilo kazdy den asi tri tydny v kuse v kazdych zpravach v prumeru 20 minut. dyt v televizi pomalu rikali kdy meli posledni "cenzura" a co meli na snidani nez odleteli a jakou meli barvu trenek. to ti pripadne normalni?

o ucte naseho naroda k vojakum ani nemluvim - radeji :roll: tak jeden clovek ze 100 vi, proc tam pravdu jsou a co tam delaji. tech 99 si mysli ze tam znasilnujou mistni zeny a deti, strileji civily a vlastne nedelaji nic uzitecneho. To ze tam mame nemocnici nevi temer nikdo, nikdo kdo v mem okoli nadaval na nase vojaky nevi co znamena nejake PRT a co tam nejake PRT dela atd. proste je to o tom jak jsou lidi informovani - z vlastni zkusenosti vim ze NIJAK. pak se nemuzeme divit ze na vojaky plivou spinu a ze to jsou "zoldaci co tam jezdi zabijet pro penize". myslim ze ten ten typek ze SOGu to vystihl pekne v tom clanku parlamentkach.


11 říj 2011, 08:29
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://www.novinky.cz/diskuse?id=254312 ... ectionId=8 a v komentářích sou to opět žoldáci


16 říj 2011, 20:05
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
loco99 píše:
http://www.novinky.cz/diskuse?id=254312&articleId=/domaci/247564-v-albrechticich-pohrbili-vojaka-ktery-podlehl-strelnemu-zraneni-z-afghanistanu.html%3Fref%3DboxE&sectionId=8 a v komentářích sou to opět žoldáci

Ale tady na to už prostě nemá smysl reagovat, jim to nikdo nevysvětlí a ani si to nenechaj vysvětlit.


16 říj 2011, 20:07
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nejsou to sice novinky.. ale nebudu kvůli tomu zakládat novej topic.. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... X_OT5dHHpg
vaše názory?

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


18 říj 2011, 17:52
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
prej ma kadafi po prdeli :lol:


20 říj 2011, 13:03
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Podle mě to bude akorát další z jeho dvojníků, Přesvědčí mě akorát testy DNA.


20 říj 2011, 17:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten píše:
prej ma kadafi po prdeli :lol:

No to se je z čeho radovat. Další bašta magorů co nebude pod kontrolou. Už teď jim chyběj zbraně a co je duležitý tak rakety. Super opravdu :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 říj 2011, 18:12
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Taky nechápu že z toho maj všichni "radost" sice to byl asi pěknej vůl ale držel to tam na uzdě.. Tohle "předělávání" všech zemí na demokracii podle mě neni až tak dobrý jak se zdá protože plno lidí na světě ještě neni inteligenčně připraveno na něco takovýho nevim no.. + další věč která mě přijde dost šílená je že nějací chlápci se dohodnou že mu zmrazí (teď nevim jestli to byly všechny účty nebo jen některý) účty a tamtadadá má zmražený účty... nechápu jak nikdo může mít na tohle pravomoc..

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


20 říj 2011, 19:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
No abych se přiznal, nevím jestli se mám radovat nebo být smutný.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


20 říj 2011, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Námitky proti svržení diktátora spočívající v tom, že není jisté co bude následovat mi přijdou trochu liché. Nejistota následujících událostí je totiž přirozenou součástí každé revoluce, tudíž se takové námitky dají použít vždy a jejich vyslyšení v podstatě znamená zakonzervování podobných pošahaných diktátorů u moci. Konec Kaddáfího režimu je rozhodně pozitivní zpráva, a to že jeho změna nese určitá rizika nemůže být argumentem proti jeho konci.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


21 říj 2011, 07:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
Námitky proti svržení diktátora spočívající v tom, že není jisté co bude následovat mi přijdou trochu liché. Nejistota následujících událostí je totiž přirozenou součástí každé revoluce, tudíž se takové námitky dají použít vždy a jejich vyslyšení v podstatě znamená zakonzervování podobných pošahaných diktátorů u moci. Konec Kaddáfího režimu je rozhodně pozitivní zpráva, a to že jeho změna nese určitá rizika nemůže být argumentem proti jeho konci.

V čem to je pozitivní? To mi vysvětly?Trochu si pročti něco od korenspondentů co za útokem neviděj jen úlevu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2011, 09:16
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
tak ono to monty je vzdycky tak ze nekoho svrhnou - zvlast takovym zpusobem, tak ze se to tam potom mele mezi sebou nebo to bohuzel zacne mlit ty okolo. tam je situace takove ze tezko rict jak to bude do budoucna. co se tyce samotneho kadafiho tak to taky neni tak dlouho kdy verejne priznaval ze podporuje akce proti zapadu viz Lockberie, letadlo AF v nigeru nebo kde to bylo, bomba v Berline. svatousek to nebyl - ale otazka kdo dneska z politku je ze? :-)

edit: nikde nerikam ze by tam mel byt krasny demokraticky stat. at si tam udelaji co chcou at si dam daji do cela klidne papeze, allaha nebo anglickou kralovnu - hlavne at tam je klid


21 říj 2011, 10:22
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten píše:
edit: nikde nerikam ze by tam mel byt krasny demokraticky stat. at si tam udelaji co chcou at si dam daji do cela klidne papeze, allaha nebo anglickou kralovnu - hlavne at tam je klid

Výsledky posledních měsíců právě ukazují že tam klid nikdy nebude. Doteď byla Libie jakž takž pod kontrolou teď už nebude. No a povstalci? hmm ne nevím podle vzkazek co mám jen hovada co rabujou kradou vražděj pro toho kdo dá prachy.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2011, 10:45
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty píše:
vanhouten píše:
edit: nikde nerikam ze by tam mel byt krasny demokraticky stat. at si tam udelaji co chcou at si dam daji do cela klidne papeze, allaha nebo anglickou kralovnu - hlavne at tam je klid

Výsledky posledních měsíců právě ukazují že tam klid nikdy nebude. Doteď byla Libie jakž takž pod kontrolou teď už nebude. No a povstalci? hmm ne nevím podle vzkazek co mám jen hovada co rabujou kradou vražděj pro toho kdo dá prachy.



jj bohuzel. holt povstacum se tenhle zivot asi zacal libit. osobne si myslim ze klid tam nebude. ze to bdue druhy irak nebo neco v tom stylu


21 říj 2011, 11:16
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Aspoň máme další scénáře/témata na AS akce :wink:

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


21 říj 2011, 12:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nychrom píše:
Aspoň máme další scénáře/témata na AS akce :wink:

??????????? To je komedie :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2011, 13:26
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty: Asi takhle - konec jakéhokoliv totalitního režimu typu Kaddáfího Libye je pozitivní zprávou. Nebo tobě přišel jeho režim v pořádku?

Jako jakákoliv ozbrojená revoluce proti totalitnímu režimu je riziková, ale to není přece argument pro zakonzervování všech těchto režimů na světě. Chápu, že přichází určité období nejistoty, ale také je tu docela reálná naděje na novou demokratickou Libyi. A že se i rebelové dopouštějí rabování a dalších zločinů? Zase ukažte mi ozbrojenou revoluci, kde k tomu nedocházelo.

K tématu - včerejší Hyde park:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... park-ct24/

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


21 říj 2011, 13:44
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
ale také je tu docela reálná naděje na novou demokratickou Libyi.


ted je nutne polozit otazku a to: proc myslis ze arabsky stat by chtel byt demokraticky?

oni jsou jina mentalita. vidis jak dopadla demokracie v afghanu a iraku. v tomhle myslim ze libye nebude lepsi. jak jsem psal

vanhouten píše:
at si tam udelaji co chcou at si dam daji do cela klidne papeze, allaha nebo anglickou kralovnu - hlavne at tam je klid


to je asi tak, kdyby oni si rekli ze po protestech v recku a svrzenim vlady by to mohl byt muslimsky stat. ze by to bylo fajn - prijde ti to v poradku? ze by z recka vznikl muslimsky stat (..proboha berte to jako priklad - nemyslete si ze mi tak mrda)? asi ne, protoze mas proste jinou mentalitu. jim se nelibil kadafi tak ho sejmuli a nejakeho vudce nebo vladu tam budou muset mit, ale at jim nediktuje ten srandovni skrcek z francie, nejaky amik nebo kdokoliv jiny ze maji mit takovy a takovy rezim. at si sami zvoli co chcou (coz bude problem, ale je to jejich boj). proste by se do nich nikdo nemel srat.


21 říj 2011, 14:11
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
Monty: Asi takhle - konec jakéhokoliv totalitního režimu typu Kaddáfího Libye je pozitivní zprávou. Nebo tobě přišel jeho režim v pořádku?

Jako jakákoliv ozbrojená revoluce proti totalitnímu režimu je riziková, ale to není přece argument pro zakonzervování všech těchto režimů na světě. Chápu, že přichází určité období nejistoty, ale také je tu docela reálná naděje na novou demokratickou Libyi. A že se i rebelové dopouštějí rabování a dalších zločinů? Zase ukažte mi ozbrojenou revoluci, kde k tomu nedocházelo.

K tématu - včerejší Hyde park:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... park-ct24/

To sou jen keci a představi lidí jak by to chtěly aby to vypadalo nic víc. Je zajímaví že do doby než Kadáfí prohlásil že chce po západních zemích do roku 2012 vrátit dluhy za ropu tak byl klid a pohoda. Jakmile to řek hned vypuklo povstání. Vyzbrojily bandu tupejch válečníků a ahu naně.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2011, 14:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tak Kaddáfího ani jeho režimu rozhodně škoda neni, to je nepopiratelnej fakt. A to jak z pohledu našeho (ten člověk otevřeně podporoval a vsadim levou kouli že i financoval mezinárodní terorismus), tak z pohledu tamních lidí (ano, za Kaddáfího to tam sice bylo jakž takž stabilní a funkční, ale za jakou cenu...u nás to za komunistů taky bylo v principu mnohem klidnější a stabilnější než teď, ale jejich pádu litujou akorát naprostí kreténi a hlupáci, tohle je to samý). Co tam bude teď je jiná otázka, je pravda že snažit se jim tam "exportovat" naší demokracii je nesmysl, k tej musí lidi dojít přirozenym vývojem a v tom jsou tam pár set let za náma...to je jako pokoušet se nastolit naší demokracii v Evropě v patnáctym století, kdybys lidem řekl že krále už nemají, odteď si vládnou sami a v Boha vlastně taky nemusí věřit, že to je čistě na nich jak se k tomu postaví, tak se to s největší pravděpodobností zvrhne v totální anarchii a tebe nakonec sami upálej na hranici jako kacíře.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 říj 2011, 14:56
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten píše:
Jarmil píše:
ale také je tu docela reálná naděje na novou demokratickou Libyi.


ted je nutne polozit otazku a to: proc myslis ze arabsky stat by chtel byt demokraticky?

oni jsou jina mentalita. vidis jak dopadla demokracie v afghanu a iraku. v tomhle myslim ze libye nebude lepsi. jak jsem psal


Protože demokracie dává lidem možnost podílet se na rozhodovacích procesech ve své zemi. A většina lidí chce mít přirozeně vliv na fungování vlastní společnosti. Krom toho řada sociologických výzkumů potvrzuje, že většina Arabů o demokracii stojí, jen se ta touha v těžce represivních režimech docela blbě projevuje.
(zdroj: http://www.lidovky.cz/tiskni.asp?r=ln_n ... noviny_sko)

Nikdo asi nečeká, že zítra v Libyi vznikne liberální demokracie západního střihu, které se vyvíjejí stovky let. Ale zbavení se Kaddáfího bylo podmínkou, aby ten proces mohl vůbec začít. V Iráku dosahovala volební účast 60-70 %, v Afghánistánu kolem 40 %, což vzhledem k dost reálné hrozbě zmrzačení nebo i usmrcení z důvodu volební účasti, je docela impozantní číslo.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


21 říj 2011, 16:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
vanhouten píše:
Jarmil píše:
ale také je tu docela reálná naděje na novou demokratickou Libyi.


ted je nutne polozit otazku a to: proc myslis ze arabsky stat by chtel byt demokraticky?

oni jsou jina mentalita. vidis jak dopadla demokracie v afghanu a iraku. v tomhle myslim ze libye nebude lepsi. jak jsem psal


Protože demokracie dává lidem možnost podílet se na rozhodovacích procesech ve své zemi. A většina lidí chce mít přirozeně vliv na fungování vlastní společnosti. Krom toho řada sociologických výzkumů potvrzuje, že většina Arabů o demokracii stojí, jen se ta touha v těžce represivních režimech docela blbě projevuje.
(zdroj: http://www.lidovky.cz/tiskni.asp?r=ln_n ... noviny_sko)

Nikdo asi nečeká, že zítra v Libyi vznikne liberální demokracie západního střihu, které se vyvíjejí stovky let. Ale zbavení se Kaddáfího bylo podmínkou, aby ten proces mohl vůbec začít. V Iráku dosahovala volební účast 60-70 %, v Afghánistánu kolem 40 %, což vzhledem k dost reálné hrozbě zmrzačení nebo i usmrcení z důvodu volební účasti, je docela impozantní číslo.

Tvuj problem je ten že ty žijenš jen z toho co napíše někdo jinej. Realita je jinde. To chce ale čas aby si pochopil.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2011, 18:10
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hele nemyslíte si že už to trochu přehání? Fotka mrtvoly je na každé první stránce novin, na internetu prostě všude. Já vím byl to zlý diktátor, ale snad jsme lidi ne ? Jako vystavovat jeho mrtvé tělo někde v obchodě je už trochu ťuk ťuk nemyslíte?

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


22 říj 2011, 09:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ano jsme lidi a máme rádi krev, násilý, zvrácenosti a cizí neštěstí, taky rádi čteme bulvár a koukáme na TV hovna. Pokud nepatříme k této majoritě, máme možnost volby a toto všechno můžeme ignorovat.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


22 říj 2011, 09:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jeryk píše:
Hele nemyslíte si že už to trochu přehání? Fotka mrtvoly je na každé první stránce novin, na internetu prostě všude. Já vím byl to zlý diktátor, ale snad jsme lidi ne ? Jako vystavovat jeho mrtvé tělo někde v obchodě je už trochu ťuk ťuk nemyslíte?


Když Usámu hodili okamžitě do moře, bylo to špatně, protože "zničili důkazy". Když Kaddáfího vystavěj, aby se každej mohl podívat, že je vážně, skutečně a doopravdy tuhej, tak je to taky špatně. Já už fakt nevim...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2011, 10:14
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Spíš nějak nechápu proč ho musej dát do mrazícího "boxu" a celá libye se na něj chodí dívat


22 říj 2011, 12:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
V Rusku maj Lenina vystavenýho dodnes a nikdo se nad tim taky nepozastavuje...a to je proti němu Kaddáfí normální žabař...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2011, 12:47
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Lidská podstata se nemění, lidi vždycky byli, jsou a budou takoví...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2011, 19:04
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
V Rusku maj Lenina vystavenýho dodnes a nikdo se nad tim taky nepozastavuje...a to je proti němu Kaddáfí normální žabař...


V tom je rozdíl, lenina začali vystavovat, aby lidé mohli pohledět na jejich vůdce, ten je vystavován z úcty. Nicméně hanobení plukovníka Kaddáfího, je prováděno jako akt nenávisti.


22 říj 2011, 22:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz