Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:45

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Axelama píše:
Chcete říct že "mrtvej českej voják si zaslouží víc úcty než nějákej blbej hokejista" ?
My už nežijem ve světě kde je smrt jakýhokoliv člověka stejně velká tragédie, At už je to hokejista, voják nebo zedník co spadl z lešení ?
já teda nevim, ale pro mě si každej mrtvej zaslouží úplně stejnou úctu... :wink:


Člověče, tohleto je naprosto učebnicovej příklad překrucování toho, co někdo jinej řekl...kde tu kdo tvrdil, že si voják zaslouží víc úcty než někdo jinej? Nikde, lidi tu říkali přesně to, že si všichni zaslouží úcty stejně...jenomže vojákovi se jí dostane mnohem méně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 zář 2011, 10:21
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
tak podle CT24 rakve na staromaku dikybohu na prani rodiny nebudou. aspon ze tak.


09 zář 2011, 11:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Lesman píše:
Teď si asi zasloužím dávku z AEG, když otevřeně řeknu že smrt kamaráda nebo psa byla pro mě smutnější událost než smrt hokejisty.


Tak to je snad naprosto logický, ne? Člověk, kterej by to měl naopak, by byl teda dobrej magor...alespoň v případě kamaráda, v případě psa je to asi dost individuální a záleží na vztahu ke zvířatům.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 zář 2011, 13:41
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
V ČR je hokej populární a přináší spoustu lidem u nás zábavu, proto když nějaký hokejista tragicky zemře dotkne se to velké skupiny lidí. Kdyby umřel Kája Gott, nebo jiná celebrita, tak toho budou taky plný noviny a spoustu jejich fandů to taky obrečí, protože k nim má určitý imaginární vztah. Když někde zemře neznámý vojín, tak to holt takové emoce nevyvolá. Jen tak mimochodem našich vojáků na misích už taky pár zařvalo a nevšiml jsem si, že by si tu z toho někdo vůbec něco dělal, takže na mě tyhle nářky působí tak troošku s nádechem pokrytectví.
Jinak mě samozřejmě taky trochu vadí, když z 30min Událostí se přes pět minut musím dívat na brečící fanynky v Rusku, brečící fanoušky v Americe a pro změnu brečící fanoušky u nás. Ale holt to, že to zrovna pro mě není důležitá událost neznamená, že by mi to mělo trhat žíly.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


09 zář 2011, 13:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
Jen tak mimochodem našich vojáků na misích už taky pár zařvalo a nevšiml jsem si, že by si tu z toho někdo vůbec něco dělal, takže na mě tyhle nářky působí tak troošku s nádechem pokrytectví.


Protože se přesně neřadíme mezi ten facebookový lid, co má zapotřebí se před ostatníma na internetu předvádět, jak je to vzalo, jak vzdávají úctu a jak truchlí. Existuje spousta způsobů, jak vzdát hold mrtvému a každý z nás to dělá po svém, ale nevím o tom, že by k jakémukoli z nich patřilo "vykřikuj o tom na internetu."

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 zář 2011, 14:03
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Lesman píše:
Všichni nadávají na republiku, ale jak zemřou tři naši hokejisté, tak je každý Čech a vlastenec.


k tomu se naprosto hodi podpis mistniho uzivatele Bohus -

"Miluji svou vlast, ale nenávidím tenhle stát."

takze asi tak. myslis ze kdyby zarval paroubek tak bude nekdo truchlit (krom te jeho kopretiny - tam bych na to taky moc nevsazel - a par zaprisahlych socanu). slo o to ze ten hokej je u nas jeden z nejsledovanejsich sportu a co si budem rikat, za poslednich 10 nebo 12 jsme toho nevyhrali malo - narozdil od fotbaloveho narodaku. kdyz se dari hokeji, dari se i oblibe hracu a mnozi, jak uz jsem psal - hlavne ti mladsi - v nich vidi sve vzory. vsak vis jak to vypada kdyz nasi vyhrajou mistrovstvi kolik je lidi venku a jak slavi, stejne tak jak Rachunek daval gol proti svedum 9 vterin pred koncem - tohle si lidi pamatujou a vi ze tihle kluci neco dokazali a proto cely narod truchli - nekoho ciziho se prostrednictvim medii stal "znamy". uprimne to co je ve zpravach tak uz mi leze taky krkem, to same radio, ale na druhou stranu, kdyz jsem videl na netu titulek ze ti tri + demitra zemreli pri letecke nehode, taky jsem zustal s otevrenou hubou a hned jsem si na ne vzpomnel, protoze vim o koho jde a hned jsem si je vybavil, rekl jsem si ze tech kluku byla skoda a at odpocivaji v pokoji a pak to mel do vecera v hlave. jsem fanda hokeje a svym zpusobem me to trochu vzalo (nerikam ze jsem doma brecel), stejne tak jako smrt Ivana Hlinky pred ?7? lety. nicmene tyhle davove hysterie na staromaku atd. jsou opet vyplodem medializace a facebooku. nerikam ze by se druhy den na ne melo zapomenout, protoze v tom hokeji uz neco znamenali, ale zase nemusi mit pred hrobem live webkameru s prenosem na internet a diskuzi pod tim. proste lidi kteri chteli uctit jejich pamatku, meli prijit dat kvetinu a zapalit svicku na pohreb a ne podpalovat svickama vsechny mesta v republice.

Mene je nekdy vice.


09 zář 2011, 14:06
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Jarmil píše:
Jen tak mimochodem našich vojáků na misích už taky pár zařvalo a nevšiml jsem si, že by si tu z toho někdo vůbec něco dělal, takže na mě tyhle nářky působí tak troošku s nádechem pokrytectví.


Protože se přesně neřadíme mezi ten facebookový lid, co má zapotřebí se před ostatníma na internetu předvádět, jak je to vzalo, jak vzdávají úctu a jak truchlí. Existuje spousta způsobů, jak vzdát hold mrtvému a každý z nás to dělá po svém, ale nevím o tom, že by k jakémukoli z nich patřilo "vykřikuj o tom na internetu."


Ahá, tak mě ještě prosím pouč, jak ten hold vzdáváte, protože TY zcela evidentně mezi "facebookový lid" nepatříš. Pro mě je třeba trochu problém jet položit kytku k pomníčku do Chorvatska. Ale tak důležitý je, že se nebudeme předvádět. :roll:

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


09 zář 2011, 15:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
My jsme si třeba na nejbližší akci, na kterou jsme jeli, za něj při nástupu dali minutu ticha. A pár dní předtím jsme si na něj symbolicky připili.

Ale dalo by se toho udělat mnohem víc, nevím co mluvíš o nějakém pomníčku v Chorvatsku, jeho tělo bylo samozřejmě převezeno k nám a je pohřbený tady.

A ano, předvádění se na internetu jak vzdávám úctu NENÍ vzdávání úcty.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 zář 2011, 15:53
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Stejně jako u toho předchozího příspěvku mám dojem, že každý mluvíme o něčem jiném. Ty mluvíš o někom konkrétním?

Moje původní reakce byla na stížnost, že se nedostává dostatečné pozornosti našim padlým vojákům v médiích, zatímco hokejistům se jí dostává přehršle. Na to jsem reagoval ve smyslu, že našim padlým vojákům se nedostává pozornosti ani u airsoftové/military veřejnosti, takže žehrat na to, že jim nevěnují pozornost média je trochu pokrytecké. A tou pozorností rozhodně nemyslím žádné bití se v hruď a okázalou oslavu, ale jen připomenutí, že za posledních dvacet let zůstalo na misích už 16 našich vojáků (sic většina nezahynula v přímém boji, ale stejně), což rozhodně není zrovna známá informace.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


09 zář 2011, 16:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
Na to jsem reagoval ve smyslu, že našim padlým vojákům se nedostává pozornosti ani u airsoftové/military veřejnosti, takže žehrat na to, že jim nevěnují pozornost média je trochu pokrytecké.
Máš dojem že se jim nedostává úcty? To jeko kuli tomu že se otom nikde nepíše? Nebo nedebatuje? Já osobně na vejletech ztratil 8 kamošů velice dobrejch za ktrý bych dal ruku do ohně. Nemám ani nikde sem neměl chuť aby se onich psalo nebo nějak polemizovalo. Lidi co je znaly každej rok naně vzpomenou na pietní akci a když je dement den tak si dám naně štamprdlu. Vým že takle by to chtěly ne nějakou medializaci nebo jiné sračky. Ti kdo je znaly nezapomenou nikdy ti kdo ne nemaj důvod vzpomínat. Tak to je a né jinak.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 zář 2011, 16:53
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
hele samozřejmě že by se vojákům mohlo dostat větší úcty když nějakej padne, ale uvědomte si to že my všichni tady jsme ta stejná zájmová skupina (možná na pár výjimek) takže to vidíme asi trochu jinak

mě se líbí jak autor napsal že media ( a facebook je už tady medium) akorát "rozmazávaj lejno po hrobě", a že pro rodinu musí bejt skvělý když v televizi neviděj nic jinýho než ultra spomalený záběry jak se to letadlo rozjebe

Taky je třeba brát některý články tak, že pro někoho jsou i ty nejextremnější detaily jako co měl osama k večeři než zařval zajímavý (a nemusí bejt nějakej uchyl, prostě ho to zajímá).


09 zář 2011, 16:59
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty: Ok, takže ty teda říkáš, že smrt našich vojáků při nasazení by se veřejně připomínat neměla? Takže teď bysme si neměli připomínat ty, kteří padli za první, druhé světové války, studené války a dále a za padesát let si nebudeme připomínat ty co padli a nedej bože ještě padnou třeba v Afghánistánu?
Moji přátelé naštěstí nikde nezemřeli, ale kdyby jo, tak já bych třeba nechtěl, aby se zapomnělo, kde byli, kdo byli a při čem a proč zemřeli. To je prostě můj pohled.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


09 zář 2011, 18:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Uf, sorry, já zároveň jinde vedu dost podobnou debatu, ale konkrétně o tom klukovi, co padnul v A-stanu letost na začátku léta, tak se mi to v palici nějak pomotalo. No zkrátka a dobře...české vojáky chovám v hluboké úctě a jsou to pro mě hrdinové, tu a tam se kvůli tomu s někým pohádám, tu a tam to dám nějak najevo i na tom Facebooku třeba, ale prostě nevidím důvod, proč bych se tím měl nějak extra chlubit nebo to někomu dokazovat, přijde mi to spíš jako samozřejmost než něco extra.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 zář 2011, 18:27
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
Monty: Ok, takže ty teda říkáš, že smrt našich vojáků při nasazení by se veřejně připomínat neměla? Takže teď bysme si neměli připomínat ty, kteří padli za první, druhé světové války, studené války a dále a za padesát let si nebudeme připomínat ty co padli a nedej bože ještě padnou třeba v Afghánistánu?
Moji přátelé naštěstí nikde nezemřeli, ale kdyby jo, tak já bych třeba nechtěl, aby se zapomnělo, kde byli, kdo byli a při čem a proč zemřeli. To je prostě můj pohled.
Bavímke se otom ce se děje s hokejistama o takovou popularizaci rozhodně by nikdo nestál. Připomínat? Ty si to nepřipomínáš? Já ano ale takle. Chuj takle nasrat naprosto nedůstojný.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 zář 2011, 19:03
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
...člověk tady den není a...už se nedá reagovat :D
V danou chvíli mě vytočil sealův výrok
seals píše:
...Tragédie to stoprocentně je a nevim jak by mi bylo kdyby na palubě byl nějaký můj známí, příbuzný, kamarád apod. ale už by s tou masáží mohli přestat...
Omlouvám se, už sem v klidu :)
...
Je důležitý zmínit fakt že laická veřejnost na to pohlíží tak že voják je precejenom předurčenej k tomu, aby byl schopen někde umřít. Navíc lidi tuhle "sebevražednou" ochotu považujou za střelenou, vojáci umírají daleko a takováhle válka nikoho nezajímá...
Bejt v jejich kůži, tak bych s tímhle přístupem asi dopředu počítal.

PS:největší urážka podle mě je facebookový "vyjadřování úcty" pocmocí Ctrl C+V :evil:

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


09 zář 2011, 19:25
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ale zas taková tragédie to evidentně nebyla, když se tam už dneska objevujou "černý fóry" na tohle téma :roll: :?

Přitom já hokej krom "někdy MS" prakticky nesleduju, ale chápu jakej musí být pocit při pádu v letadle.

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


09 zář 2011, 19:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
proč tě můj výrok naštval? Osvětli mi to prosím.


09 zář 2011, 20:02
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Mno pochopil sem to tak, že chceš aby lidi přestali truchlit a dělat scény už po prvním dnu od havárky.

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


10 zář 2011, 09:01
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Stop it. Tohle je prostě nekonečný, denně umírá tísíce/miliony lidí a netruchlíme za všechny, prostě každá smrt se nás dotkne jinak některá vůbec.
Od hokejistů přes vojáky až po dělníky který spadli z lešení.

Bohužel to co se děje teď je něco tak hrozného a až nedůstojného pro všechny příbuzné i pro samotné oběti té havárie.

Nemá smysl se tady hádat na kterého zemřelého vzpomínat nebo uctít jeho památku víc. ten člověk má určitě někoho kterej na něj vzpomíná každý den. To že si na něj vzpomenou někteří zasvěcení to už je jen takovej dobrosrdečnej bonus.

Jen tak na okraj to facebookovský divadlo co se z toho udělalo mi připomělo jeden příspěvek, který vložil jeden ze zakladatelů skupiny Minuta ticha...

"Nechápu lidi co jse nezúčastnili.."

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=233505840033470&id=233472356703485

To je věc která mě dokáže naštvat, to že se někdo nepřidá do skupiny na facebooku tak je hned bezcitnej parchant? ... bože ta dnešní fb sra*ka :roll:

EDIT: Teď jsem zaslechl že zemřelo v trajektu který se potopil skoro 200 lidí. A na informačních portálech nic...místo toho se na novinkách dočtu jak správně vybrat podprsenku která vykouzlí sexy dekolt...
Nevim ale přijde mi že bněkde 150 mrtvejch lidí je dost tak alespoň lehkou zmíňku by si to zasloužilo ne?

Krásnej příklad toho všeho co se tady řešilo..

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


10 zář 2011, 14:56
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
no, koukal jsem včera na ČT1, rozhorčilo mně to ale nechtěl jsem nikam psát aby nebyl flame ale když je to tady .... promiň, ale kde jsme, že hokejisté mají skoro vojenský pohřeb (speciál, vojenské přivítání) ale pro českého vojáka nejsou schopni po 2 dní ještě poslat letadlo, aby jeho tělo přivedlo zpět.
Just my 2 cent

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


11 zář 2011, 09:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jo, to mi včera málem šlehlo, když jsem to viděl, vážně by mi zajímalo, odkdy si hokejisti zaslouží vojenský pocty...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 zář 2011, 11:13
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
<irony>No protože vojáci jsou přeci žoldáci, co tam jezdí pro prachy! Tak si poctu nezaslouží.</irony>

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


11 zář 2011, 11:25
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Otázkou je, jak je naše společnost světově zkažená. Když zemře osádka auta do kterého narazil předjíždějící kamion, umírají statisíce na hladomor či ve válkách, nikdo se nad tim nepozastavuje. Když spadne letadlo s hokejisty, je z toho pomalu národní tragédie, ale netruchlí se za všechny na palubě letadla, ale jen za naše tři/ctyři hokejisty. Všichni truchlí nad tím, že onen a onen měl zrovna malé dítě, ale osud jiných dětí/lidí kteří denoděně přijdou o své milované, známé, příbuzné, rodiče je nezajímá.

Nechť truchlí ti, co je znali, milovali a byli jim za životní vzor, u nich je zármutek ospravědlněný, ale všechny ty statisíce "truchlících", kteří do havárie pomalu neměli o daných lidech potuchy necht případně vyjadřují svůj smutek potichu a nedělají z toho teátr.


11 zář 2011, 12:53
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nikde jsem neslyšel že pokud někdo zemře v letadle (po jeho pádu či jinak), automaticky znamená vojenské pocty.
Otázka taky je co myslíš tim zemřít běžným způsobem.
Spíš to bylo tim že prezentovali zem, ale i tak mě to zarazilo, moc mi to k tomu prostě nesedělo.

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


11 zář 2011, 14:24
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
on to myslel tak, že je vždycky tragedie když se rozseká letadlo... protože přirozeně si člověk představí jak padá z tísice metrů volnym pádem, všichni panikařej a tak to musí bejt strašná smrt... sice takhle nevznikaj všechny nehody letadel že, ale tohle se spoustě lidem vybaví


11 zář 2011, 14:43
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Taky jsem to četl, si tak myslím, že až ti těžkooděnci odejdou tak se to tam navzájem povraždí.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


11 zář 2011, 19:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty píše:
Jarmil píše:
Monty: Ok, takže ty teda říkáš, že smrt našich vojáků při nasazení by se veřejně připomínat neměla? Takže teď bysme si neměli připomínat ty, kteří padli za první, druhé světové války, studené války a dále a za padesát let si nebudeme připomínat ty co padli a nedej bože ještě padnou třeba v Afghánistánu?
Moji přátelé naštěstí nikde nezemřeli, ale kdyby jo, tak já bych třeba nechtěl, aby se zapomnělo, kde byli, kdo byli a při čem a proč zemřeli. To je prostě můj pohled.
Bavímke se otom ce se děje s hokejistama o takovou popularizaci rozhodně by nikdo nestál. Připomínat? Ty si to nepřipomínáš? Já ano ale takle. Chuj takle nasrat naprosto nedůstojný.


Jarmil: asi jsi to spatne pochopil. kdyby hokejisti spadli a v televizi rekli ze spadlo letedlo s hokejisty, na stadione si dali minutu ticha a pak jim lidi na normalni pohreb prinesli kvetiny tak pohoda. ale ten cirkus co se dela okolo uz je fakt moc. Uz mi to pripadlo jak pohreb nejakych vyznamnych statniku. zkus to prirovnat k tomu kdyby nekde v astanu padnul nas vojak 14 dni bys slysel z radia a televize jen pomalu tohle a hrabali na nej kazdou kravinu - od velikosti noh, po to kolik mu jeste zbyvalo splatit hypoteky. ano at daji hokejisty/vojaky do televize, ale vseho s mirou. tohle uz je fakt cirkus

Monty: presne tak. vytahujou vsechno co mohli a nas facebookovy narod radeji no comment. tohle s dustojnou pamatkou nema nic spolecneho.


12 zář 2011, 08:04
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Holt v cechach misto aby se lidi schazeli a zajimali se treba o politiku, korupci, mezinarodni zalezitosti a resili dulezity veci se sejdou jen kdyz jde o fotbal, hokej a veci kolem toho. Krasne se ukazuje ignorantska natura :)

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


12 zář 2011, 08:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten: Obávám se, že nejsem jediný, kdo to tu špatně pochopil, ale rozhodně už jsem ztratil přehled o tom, kdo tu na co přesně reaguje nebo nereaguje. Možná by to chtělo víc citovat, nevím. Ale ve stejném duchu v tom evidentně nemá smysl pokračovat.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


12 zář 2011, 09:50
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jarmil píše:
vanhouten: Obávám se, že nejsem jediný, kdo to tu špatně pochopil, ale rozhodně už jsem ztratil přehled o tom, kdo tu na co přesně reaguje nebo nereaguje. Možná by to chtělo víc citovat, nevím. Ale ve stejném duchu v tom evidentně nemá smysl pokračovat.


no asi jo. je tu v tom gulas :-) nicmene ted uz se asi chapem. snad teda :-)


12 zář 2011, 10:23
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz