Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:05




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ] 
 CA M24 SOCOM Military 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 28 úno 2009, 20:33
Příspěvky: 104
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek CA M24 SOCOM Military
Zdar lidi hledal jsem vsude i v policku hledat a nemohl jsem nic najit o teto zbrani http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=560 mate ji nekdo ? nebo mel ji nekdo? Nazor beru jakykoli hlavne bych chtel vedet neco vice o poruchavosti dostrelu presnosti dostrelu atd...vsak vite ne ? neco podrobnyho a jestli je tu nejaky topic moc se omlouvam za zbytecny topic ale asi nemam v poradku zrak jestli jsem ho nenasel..... Diky za vsechny odpovedi


09 srp 2009, 13:23
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
:lol: :lol: :lol:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 srp 2009, 14:47
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
A takhle se pozná Helper na foru... na dotaz odpoví 3 smajlíky..

Kovi: Třeba na airsoftguns by si toho o ní mohl zjistit hodně,projdi si u ní komentáře a mrkni jestli tam nemaj na ní nějakou recenzi... nebo alepsoň na nějaký jiný model od CA (lišit se budou aorát vhledem)


09 srp 2009, 15:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Darken -> Co to?

Kovi -> Přímo na airsoftguns je recenze: http://www.airsoftguns.cz/article.php?&id=12

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 srp 2009, 15:26
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Jéé sorry, myslel sem že odpovídám na jiný téma.
Omlouvám se.
Jinak k tématu nešel bych do ní.Radši bych koupil Chinu a zbylé peníze investoval do upgradu.Stejně ho budeš muset měnit, takže ti zbyde jenom tělo ....
Nicméně, nepochybuji, že kvalita zpracování firmy jako je CA je někde jinde než made in China ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 srp 2009, 16:56
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 28 úno 2009, 20:33
Příspěvky: 104
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
diky vsem nejak jsem zapomnel na komentare :-D ale myslite ze v zakladu je spatna nebo dobra? asi bych ze zacatku nedaval nejakej upg..


09 srp 2009, 19:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Kovi píše:
diky vsem nejak jsem zapomnel na komentare :-D ale myslite ze v zakladu je spatna nebo dobra? asi bych ze zacatku nedaval nejakej upg..


Tak kupovat si sniperku a nechtít upgradovat je docela blbost, to tě přestřílí každý druhý pitomý aeg od číny...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 srp 2009, 19:36
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Jako i AEG v zakladu s ustovkou 100m/s dneska na shopech snad nenajdes.Uz i chinani strkaji 120 brka do kveru v zakladu.Proste je to bida to je tezkej podprumer, a prave proto bych sel do chiny a nastrkal tam upgrade.Jestli to budes chtit udelat ( ten upgrade ) neni problem a nejak se domlvime nebyl bys odsud ani prvni ani posledni :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 srp 2009, 21:18
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 15 srp 2009, 13:32
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
zdravím, najde se nějakej vlatník tohohle kvéru? taky ho mám, a potřebuju poradit jestli do toho základního válce jde nacpat silnější pružina :)


24 bře 2010, 19:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
kver nemam, jeden je v tymu a cas od casu ho servisuju. taky mam na triku 4x upgrade. Napis sem nebo PM.

Add cena ca / china:

M24: vyhody: dobra komora, kovovy spoustak AEG hlavne a hop gumky. docela penez abys tohle udelal s cinou. navic paradni pazba, ten gumopothat miluju :-)

Kompatibilita: vsecko co jde na APS2 od MZ. neplest s Type-96 (MB01 a jeji sestricky), tam je jina komora a valec... ale pist, pruzina a trn sou stejne jako u type 96 / MB01...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


24 bře 2010, 20:14
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2011, 20:34
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Zdarec lidi.Dnes jsem mohl odskoušet tuto zbraň od CA m24 jelikož mi konečně přišly objednané kule od Madbull 0,40g.Zbraň má 300% upgrade.Ale když sem se konečně dostal ke střelbě nestačím se divit.I při minimálně nastaveném hopu kule létají moc vysoko a letí z leva do prava a pak nahoru.Původní majitel tam dal tvrdší hop-up gumu a přesnou hlaveň od JBU 6,01.Nevíte čím to může být? :( a kule 0,43g si myslím že nic nezmění. Prosím o rady které by tenhle problém zrušily


05 zář 2011, 21:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
vycistit a znova sestavit, zkusit jinou hop gumu (cerny guarder) meno nejakou mekkou (obyc systema je levna a schopna). jinak to muze byt tim ze 0.4 kulivo nepatri mezi nejkvalitnejsi co se povrchu a slozeni tyka (problem materialu) a jestli mas doma obyc aeg hlaven tak tam zkus tu... JBU nic moc vyrobce a 6.01 je hodne tesny prumer na to aby se nehorazne projevily vsecky nedokonalosti...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


07 zář 2011, 10:59
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Dej tam XShark hop gumu (mají ji tušim na BASu).

BTW JBU 6.01 hlavně jsou dobrý jen ty krátký pro plynovky...

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


07 zář 2011, 11:07
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2011, 20:34
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Ještě bych chtěl poprosit někoho kdo má s touhle puškou zkušenosti a má v ní 300% upgrade jakou tam má hop-up gumu a jakou hlaveň,tak aby mi ta kulička létala rovně a né jak se jí zachce.Štelování hopu je ve finále samozřejmé.


07 zář 2011, 17:11
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 zář 2011, 10:59
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Hoj. M24 od CA mám už asi 2 roky. Set válce jsem koupil pár měsíců po zbrani a rozdíl ve výkonu je dost znát. Koupil jsem i hlaveň prometheus 509x6.03 z ASPro (někdo to tu rozebíral, že jsou to vadné kusy).

Set #1:
válec 300%
pružina - (základní z 300% upgrade)
hlaveň Prometheus 509x6.03
páka - základní
střelivo - BLS .40g oranžová
hop - madbull x-shark
optika - 6-24x50mm

Minulý měsíc jsem se hecnul a dokoupil další věci a vytunil jsem miláčka ještě více

Set #2:
válec 300%
pružina - PDI SS5000 (220m/s)
hlaveň - Prometheus 509x6.03
páka - ocelová CA
střelivo - BLS .40g oranžová (experimenty s kulivem)
hop - PDI nitrilová (custom přítlačný váleček)
optika - 6-24x50mm

Teď ke zkušenostem:
Střelba se základem:
byl jsem se zbraní jen na jedné akci a tam jsem trefil jen jeden cíl. Vinu přikládám taky černému kulivu, které nikdo ani neregistroval, dokud jsem nejmenovaný cíl zasáhl do brýlí.

Střelba se setem #1
Cíl na cca 50m se dá trefit s přehledem. Záleží na nastavení hopu a samozřejmě i jiných (povětrnostních) podmínkách. Stalo se mi na jedné akci, že jsem měl zádus kvůli "ukousnutému" kousku hop gumy tryskou válce. Přítlak x-shark válečku byl nic moc a musel jsem mít hop na max přitáhnutý. Další problém je v tom, že když je třeba hop přitáhnout, vadí červík v ladném zásunu válce do hop komory.

Střelba se setem #2
Výkon je brutální, po výměně hop gumy za PDI se přesnost zvedla rapidním způsobem. Přece jenom je třeba tvrdšího hopu, ale váleček nevyhovoval (viz koment výše). Proto jsem udělal menší prasárnu a místo válečku jsem tam strčil kus špejle. Teď je hop skvěle citlivý na seřízení. Zatím nemám s novým setíkem moc nastřílené, ale časem podám další info.

Ke kulivu bych napsal, že je to hlavní důvod nepřesnosti ve střelbě a oranžové BLSka dost špiní hlaveň hned za hopkou. Jinač prometheus hlaveň oproti jiným hlavním není skoro ani třeba čistit.

Jako možné problémy bych uvedl - opotřebování spoušťáku (hoblování válcem), pojistka a jako hlavní problém válce bych podle svých zkušeností řekl, že osazení páky závěru (kuličky - ty jsem hned odstranil, protože při maximálním utažení dělají problémy) není vhodně vyřešeno + závit trnu páky ve válci (když povolí, tak nejde natáhnout závěr a je třeba pořád dotahovat šrouby) - možným řešením je koupě buď PDI setu nebo ASPro černého válce. A jako poslední věc, kterou jsem zjistil je těsnění na hlavě pístu. Na jedné akci se mi urvalo a nacpalo do trysky, takže výkon zbraně byl mizivý.

Závěr:

Nelituju, že jsem si tohoto mazlíka pořídil. Sice jsem do něj narval dost peněz a ještě narvu (hlaveň Deepfire 705x6.02 nebo PDI 650x6.01), ale ten pocit ze zbraně je nezaměnitelný. Navíc tuhle krásku jen tak někdo nemá.
V současné době experimentuju s váhou kuliva a výrobci. Štve mě, že se v takové váze prodávají většinou jen černé kule, které nejsou vidět. Je to škoda.


08 zář 2011, 11:35
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Rozebrals to? Zkontroloval do posledního šroubku? Jestli ne, tak se neptej na díly, co kdo má, a koukej to udělat.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


08 zář 2011, 14:42
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
to hrv83k: jak se ti natahuje ta pružina SS5000? ja mám pružinu SPR 300% taky od pdi a natahování je vcelku v pohodě...možná bych tam dal časem aj SPR 380% ale kdoví jak se to bude natahovat:/


08 zář 2011, 18:20
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 zář 2011, 10:59
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Stefun píše:
to hrv83k: jak se ti natahuje ta pružina SS5000? ja mám pružinu SPR 300% taky od pdi a natahování je vcelku v pohodě...možná bych tam dal časem aj SPR 380% ale kdoví jak se to bude natahovat:/

Natahování SS5000 bych řekl, že je stejné, protože je to progresivní pružina. Divil jsem se, že se píst zasekne o spoušťák, protože je ta pružina asi o 3cm delší, než původní 300% od CA.
Všecko je to o cviku. Dá se v pohodě natáhnout i vleže. Výkon je o hodně vyšší, ale chtělo by to ještě těžší kulivo, ať si střela udrží energii ;)


10 zář 2011, 21:34
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 říj 2011, 14:55
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Dobrý den nechce se mi zakládat nový topic tak se ptám, jakou zbran by jste mi doporučili jestli http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=560 nebo http://www.armymarket.cz/ch-mb03-sniper ... 3-d3308-OD jde mi hlavně o to kde je více možností upgeradu.. předem děkuji za odpověd.


11 říj 2011, 20:37
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2010, 13:58
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Mám dotaz ohledně CA M24: jak řešíte problém s upevnění hop komory? Když se o kousek posune tak se nedá vložit zásobník do zbraně.. A když ji dotáhnu červíkem skrz vnější hlaveň, tak se o 1/2 mm posune a potom nejde zasunout tryska válce do komory.

_________________
6mm.cz


31 bře 2012, 10:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 08 zář 2011, 10:59
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
6milimetru píše:
Mám dotaz ohledně CA M24: jak řešíte problém s upevnění hop komory? Když se o kousek posune tak se nedá vložit zásobník do zbraně.. A když ji dotáhnu červíkem skrz vnější hlaveň, tak se o 1/2 mm posune a potom nejde zasunout tryska válce do komory.


Tohle jsem taky zažil. Řešením je jemné dotažení hop komory (ne málo a ani ne moc). Taky možným řešením je umístění centrovacích kroužků vnitřní hlavně za polovinu hlavně (když jsou moc blízko hop komory, ohýbají hlaveň), což může být další z věcí.
A problém se zasunutím zásobníku - otvor pro zásobník/trysku ve vnější hlavni kontroluj při dotahování hop komory. Dá se rukou usadit tak, aby vše bylo vycentrované - pak se zasunutím zásobníku není problém.

_________________
Dokud si neuvědomíš, že jsi mrtvý, nejsi použitelný voják...

M24 SOCOM (CA - custom build M220)
M14 (AGM - M125)
SR25 (P&J - M125)
AK74S (BOYI - M120)
SVD (A&K - M150)
MK23 (CH - gas M130)
G11 Ingram (CH - gas M100)
E56 long (CH - M100)


19 čer 2012, 10:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 zář 2011, 10:59
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Lanel píše:
Dobrý den nechce se mi zakládat nový topic tak se ptám, jakou zbran by jste mi doporučili jestli http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=560 nebo http://www.armymarket.cz/ch-mb03-sniper ... 3-d3308-OD jde mi hlavně o to kde je více možností upgeradu.. předem děkuji za odpověd.

Myslím, že každý zkušený sniper (resp. hráč AS) ti řekne, že je lepší koupit značkovou zbraň. Díly drží, celkově i tělo vydrží více při výměně dílů za lepší. Nevím jak dnes, ale na začátku číny (MB-xx) nevydržely nic a stejně tak i dnes musíš vyměnit v podstatě vše (až na hlaveň a pažbu), aby něco snesly.
Já mám CA M24, jsem s ní naprosto spokojený (až na pár maličkostí, které beru jako menší "design bugy"). Má jednu obrovskou výhodu - hop komora pro AEG hlavně (nevím, jak je tomu u MBček).
A celkově musím říct, že M24 vypadá jako opravdový killer, kdežto MB03 je plastová hračka.

_________________
Dokud si neuvědomíš, že jsi mrtvý, nejsi použitelný voják...

M24 SOCOM (CA - custom build M220)
M14 (AGM - M125)
SR25 (P&J - M125)
AK74S (BOYI - M120)
SVD (A&K - M150)
MK23 (CH - gas M130)
G11 Ingram (CH - gas M100)
E56 long (CH - M100)


19 čer 2012, 10:06
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Zdravím

také jsem majitelem m24 socom od CA - tak něco málo k ní

Výhody- super tělo, masivní jak pažba, tak hlaveň
komora AEG
naprosto výbornej ocelovej spoušťák -drží m170 jako nic...
záchyt páky když je prázdno
Nevýhody- naprosto úděsnej zásobník, jak cenově dostupnej, tak zpracováním
špatně se leze k hopu (ale dá se převrtat a teď se k němu dostanu krásně shora)
časem se můžou strhnout závity držící hlaveň (pak doporučuji ocelová lůžka a převrtat)


v tom svém mám : aspro set- je 2x levnější než ten od CA a na m170 -150m/s s 0.43bls
hlaveň KM, ale možná by to chtělo 6.01 PDI. ještě se uvidí
ocelová páka je samozřejmostí když jde o m160 +
optika - m3 3,5-40 na nízkejch -super záležitost protože koukam pár cenťáků nad hlavní
bipod od CA - ale doporučil bych raději harris- jsou kratší a CA se musí zkracovat


závěr: z mého pohledu fakt nej puška co jsem měl v ruce. chce to do ní investovat, protože v základu stojí jako každá jiná za prd, ale to co z ní ve výsledku zbude je vlastně nejdúležitější- masivní tělo a vnější hlaveň jak z kanonu.

mám teď osobně problém se sehnáním přechodky na tlumič- 950 za ní dávat nebudu, proto kdyby se tu našel nějaký šikovný strojař, nebo někdo kdo už něco takového dělal, tak budu velmi vděčný když mi napíše.

Pokud váháte nad koupí - neváhejte

ps: díky Tdogovi za jeho práci, (výsledek vážně stojí za to) -bez něj by to nešlo a on to ví :-D

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


24 dub 2014, 15:45
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
onix to vystihl docela dobre ... a ja mu dekuju za vyznani lasky =)

jen bych doplnil par malickosti:

spoustak je na zaklad vazne super a vozenej pres lozisko s regulaci citlivosti spouste, ale cepy co spojujou obe pulky a drzej zachyt trnu pruziny to chce ocelovy, na vyssich pruzinach se vymackavaj/ohejbaj

a co se tyce ty hopup komory je suprova akorat nedomyslena co se tyce pritlaku. Ono teda na nejakym zakladu s tim nebude problem, ale na silnych pruzinach ano ...
Celej pritlak zajistuje gumicka/o-krouzek ktery tlaci na raminko pritlaku a vy cervikem tlacite proti a tim ubirate hopup ... no proste naprdlacku, navic pritlacna gumicka tlaci mensi paku nez samotnej hoppvej valecek (je bliz ose otaceni pritlacneho raminka), takze to proste neni ono

proto se prevrtaval pritlak do vnejsi hlavne a tlaci se tet na raminko cervikem zezhora, coz ma vedlejsi efekt v tom co popisoval onix, ze je cele stelovani hopu i pohodlnejsi =)

jinak fakt moc fajne puska, i dys ja na ten sniping uplne nejsem =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


26 dub 2014, 12:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 lis 2016, 14:31
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: CA M24 SOCOM Military
Nazdar, žije to tu ještě?

Chtěl bych se zeptat. Máte někdo zkušenost se zlomeným tělem CA M24?
Chci to slepit a ještě než se do toho pustím bych se potřeboval zjistit jestli je potřeba zlom nějak vyztužit.

místo slomu je cca 3cm za spouští smerem dozadu.

EDIT: tělo je již opraveno. Šikovná kamarád tam zatavil ocelové výztuhy. Poté bylo vše zalepeno a následně zabroušeno a nastříknuto krylonem.


27 dub 2017, 07:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz