Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:16




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
BO má sice skvělej příběh, ale je to stejnej engine... jenom co se týče větší náročnosti, tak jde o efekty a víc "prostředí", mě jde na plno oboje, Vsync nezapinam snad u ničeho... jinak je to od Treyarchu takže s těma skriptama se muselo počítat... a co se týče nejvyšší obtížnosti tak to neni problém u mě teda, jenom musíš zjistit který zbraně jsou na takovejhle účel dostatečně lamácký


15 srp 2011, 21:11
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Kto by bol ochotný mi poslať nainštalovanú hru cez ICQ Operation Flashpoint ? Ja som si kúpil origo, ale nejde to nainštalovať, tak aspoň použijem CD key. Ďakujem...

_________________
vpred


15 srp 2011, 21:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
bunda87 píše:
Kto by bol ochotný mi poslať nainštalovanú hru cez ICQ Operation Flashpoint ? Ja som si kúpil origo, ale nejde to nainštalovať, tak aspoň použijem CD key. Ďakujem...


Co je to za kravinu posílat nainstalovanou hru přes ICQ proboha? :D Pokud máš vadný instalační CD, tak máš samozřejmě možnost reklamace...a pokud to už je déle než dva roky, CD sis zničil sám nebo je to koupené v zahraničí, tak si jednoduše odněkud stáhni image instalačních CD a máš to.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 srp 2011, 22:21
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
budeš se divit ale neni první kdo chtěl takhle posílat hru, už mi párkrát přišel do emailu zástupce :D


16 srp 2011, 00:04
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Kua ja vám nerozumiem. A prečo je blbosť posielať nainštalovanú hru cez ICQ ? Alebo však to pls niekto niekde uploadnite, ja som ju mal raz nahranú na USB kľúči...

CDKEY je ok, len mne nejde nainštalovať Tá hra, ona sa nainštaluje a potom sa zjaví v "nové nainštalované programy" odkaz na hru s nejakým divným názvom GOTY preferencies. Keď na neho kliknem tak sa vyhodí okienko, že odkaz nefunguje a či ho chcem odstrániť. A čo ma najviac j**e je, že keď kuknem adresu kde som to nainštaloval tak tam proste nič nieje. Je to hotové AKTA-X :( :-D.

_________________
vpred


17 srp 2011, 09:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
a) Protože přes ICQ se občas nedá poslat ani fotka nebo Mp3ka, jak je to pomalý a nestabilní, nedovedu si představit přes to posílat hru velikou několik stovek MB.
b) Protože nainstalovaná hra po obyčejném překopírování většinou nefunguje (nevim jak Flashpoint, ten je dost starej), to by bylo pirátění her dost snadné.
c) Protože když ti někdo nakopíruje svoji instalaci, tak do ní ani za boha nedostaneš svůj CD klíč, ale budeš mít ten jeho. Pokud ten dotyčný nemá origo, tak mu to samozřejmě může být fuk, ale ty pak budeš mít normální pirátskou verzi.
d) Protože je podstatně jednodušší si z jednoho z asi milionu portálů s warezem stáhnout image instalačních CD a nainstalovat si to z nich.

Jinak mám ale pocit, že spíš něco děláš blbě ty.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 10:27
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffe to za c neni pravda, protoze pokud skopiruju ciste to co me to hodi do mnou zvolene slozky tak nikdy mit CD key nekoho jineho nebudu, jelikoz CD klice se zapisuji do registru. V okamziku kdy mam takto skopirovanou hru ale zadny zapis v registrech nemam, tudiz nemam ani zadny cd-key a v 99% pripadu hru ani nepustim z tohoto duvodu a samotne rucni zapsani do registru by stejne nefungovalo.

u hodne starych her je mozne ji hrat jako portable z flashky, ale na ty novejsi muzete zcela zapomenout, protoze tech zapisu v registrech je mraky a to jak nastaveni samotne hry, tak cd klice nebo systemove knihovny ktere hra pouziva.

Pokud se ti sekne instalace, nebo se ukonci, automaticky to maze to co to nainstalovalo, proto ti to nikdy nic neukaze, protoze tam proste nic neni. Stahni si image s stejnym regionem jako sis koupil hru a nainstaluj pres virtualni mechaniku.


17 srp 2011, 10:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hele jak kdy, u starších her není zdaleka pravidlem, že by se cdkey zapisoval do registru.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 11:00
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ty vole Lesman ty seš ajťák, jakýho vira ? GOTY je označení game of the year, prodávaj se s tim hry, většinou jde o to že v balení máš mapu nebo podobnou ptákovinu... nevim proč spouštět tohle přes nějaký nainstalovaný programy, se prostě podivam při instalaci kam se to nainstalovalo a tam si to dohledam, neni možný že se to vypařilo

RIP verze neni uplne to co řikáš, rip verze jsou bez bonusů, extra obsahů, většinou bez soundtracku a bez jakejkoliv cutscenes.. samozřejmě se to ořezává z duvodu aby se ti to vešlo na nějakej format, takže proto ta instalace ve formě extraktování

K těm tvejm trackerům, nepřijde ti že už tu šíříš warez ? Tohle mělo jít asi PMkou spíš. Nehledě teda na to že stahovat něco přes torrent, to je hodně velký hrdinství/nevědomost.


17 srp 2011, 13:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco99 píše:
stahovat něco přes torrent, to je hodně velký hrdinství/nevědomost.


Důvod?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 13:20
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Prostě já mam stahování přes P2P jako poslední možnost, protože po několika mejch zkušenostech a zkušenostech od ostatních co znám, tak právě v těch je mnohem víc havěti, nehledě na to, že se celou dobu spolíháš na to, že ty co to maj stažený seedujou, a ve finale si stejně kupuješ pozvanky na trackery. Taky je docela zajímavý to, že to už je sdílení a né jenom stahování. Samozřejmě zabezpečí PC je každýho věc.

13 GB stahuju za 2-3 hodiny, nechápu omezenost tohodle národa na stahování přes uložto eště k tomu free (teda jako vůbec bych nechápal tam stahovat něco přes premium za ty jejich tarify). K těm pravidlům, každej na to má asi jinej pohled no, to neni moje věc.


17 srp 2011, 14:21
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nic proti, ale s premium uctem na filesonic, hotfile apod. stahnu 15 giga asi za 25 minut.

To nemluvim o bezpecnostnim riziku a faktu ze si nucem odesilat data, popr forwardovat porty. Antivir ti ve vetsine pripadu nijak zvlast nepomuze, obvykle to jde videt az ve vypisu z registru a knihoven, pokud te to zajima mrkni se na viry.cz/forum.

Lesmane, jestli to nahodou nebude tim, ze to jsou prevazne steam hry. RIP je to co napsal loco, je to orezane verze hry, nikoliv obsah instalacky. Jinak verejne se priznavat k tomu ze sem zlodej, to je hezky, si to nalep na celo :D


17 srp 2011, 15:10
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak samozřejmě že s tou rychlostí se můžem předhnánět, ale já mam klasický O2 16mbit (za cenu 8mbit na rok) , takže stahování max 2,2 mb když to tahám rozsekaný a z víc stran.

Používat avast! jako ochranu počítače taky neni zrovna ideální, pokud se s tim nechceš nějak zabejvat tak udržovanej nod32 aspon, ja pouzival dost jednu utilitu, sandbox nebo tak nějak se to jmenovalo, to spoustelo vsechny aplikace vyhradne s pristupem jen do RAMky a virtualni pameti, takže tě to nemohlo nijak ohrozit, ted to nemuzu najit.

Jeste k tomu instalovani her nakopirovanim, zaleží na jejim zabezpečení, podle toho to většinou je jak to jde instalovat, samozřejmě že ty Valve hry který maj zvukový soubory v .wav po složkách a podobně tak s tim problem nemaj


17 srp 2011, 15:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Stále mi tu nikdo nevysvětlil, v čem že je z bezpečnostního hlediska špatné (samozřejmě při zachování standardních bezpečnostních pravidel jako "neotvíram co není ověřené" a podobně, které je ale třeba dodržovat vždy, nejen v případě torrentů) stahování přes torrenty. Samozřejmě kromě toho, že je potřeba rovnou i uploadovat, což je ale základní princip torrentů žejo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 15:36
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Problem je v samotnem uploadu a nutnosti mit otevrene porty. Pro sikovneho cloveka neni takovej problem se velmi rychle dostat pomoci techto portu do pocitace, videl sem to na vlastni oci, frajerovy to trvalo asi minutu a uz byl u me na disku. Samozhrejme zalezi i na kusu HW co ma clovek doma na stole, ten kluk co me tyhle prkotiny ukazoval rikal ze s nekteryma to tak jednoduchy neni, ale vesmes ze tyhle site, jako torrenty, edonkey, DC jsou pro hackery raj, protoze monitorovaci software nema sanci rozeznat kdyz navzajem neco sdileme, ktere packety k tomu patri a ktere ne, protoze je to pod jednou aplikaci. Timto zpusobem mi behem 20 minut skopiraval pulku dokumentu a vsechny emaily.


17 srp 2011, 15:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Obyčejná náhodná volba toho portu v kombinaci s firewallem, který zamezí scanu na otevřené porty je velmi slušná ochrana proti tomuhle a to je jedna z nejjednodušších věcí, kterou člověk může udělat. Stejně jako většina dalších věcí jsou torrenty nebezpečné pouze v případě, že si je člověk nezabezpečí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 16:53
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak jo, a ted si to shrnem, co je jednodušší ?


17 srp 2011, 16:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Pro mě? Rozhodně torrenty. Než se zabejvat registracema na nějaký fóra nebo googlit odkazy na stažení, platit prémiový účty nebo trávit tuny času nějakejma ojebávkama na free, trávit čas spojovánim různejch zapakovanejch částí apod., tak to se sakra vyplatí věnovat hodinku rozfungování a zabezpečení torrentů a pak mít nalezeno a staženo prakticky cokoliv během pár minut.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 17:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Používám vlastní mozek, používám vlastní mozek a používám vlastní mozek. Jistím to kvalitním routerem s hardwarovým firewallem a antivirákem Nod32.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 srp 2011, 17:19
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
přesně k tomuhle jsem se nechtěl dostat crossi

lesman : jo smart security je snad to samý, já to mam, hlavně nic necrackovat, budto pouzivat furt trialy nebo si sehnat licenci, jinak už sem našel tu srandu jmenuje se to sandboxie, firewall jsem musel kvuli par věcem už vypnout nadobro

jinak dost důležitý je hlavně přeinstalovávat systém, pokud teda nejedete linux


17 srp 2011, 18:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Používám vlastní mozek, používám vlastní mozek a používám vlastní mozek. Jistím to kvalitním routerem s hardwarovým firewallem a antivirákem Nod32.

+1

ještě je dobrý mít svižnější internet, kolikrát se divim že už mám 100%, když jsem to dal stahovat před pár minutama :mrgreen:

_________________
Johny Perez


17 srp 2011, 18:33
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
lesman, tak odinstaluješ, smažeš registry, nainstaluješ a měsíc zase zadarmo... problem ?


17 srp 2011, 21:38
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Obyčejná náhodná volba toho portu v kombinaci s firewallem, který zamezí scanu na otevřené porty je velmi slušná ochrana proti tomuhle a to je jedna z nejjednodušších věcí, kterou člověk může udělat. Stejně jako většina dalších věcí jsou torrenty nebezpečné pouze v případě, že si je člověk nezabezpečí.

A to je právě omyl, protože v okamžiku kdy taháš přes torrent taháš přes určitý port, který druhá strana vidí. Skoda ze skoncil semestr, rekl bych mu at ti to predvede jak rychle ti proleze celej disk.

Nejlepsi je stejne log z RSITu, nebo dalších vychytavek jako silent runners. Firewally jsou hezka vec, ale vetsinou jsou udelany pro jednoduche pouziti a tak nenabizeji zadne funkce, viz ten uber firewall od microsoftu. Jinym prikladem byvalo kerio, nevim jestli jeste existuje. Pak byl jeste jeden kterej byl fakt vychytanej, ale pro laiky naprosto nepouzitelny.

Uprime spolihat se na antivirat je nejvetsi nesmysl, protoze nikdy sem jeste nevidel antivir ktery by opravdu fungoval. Kdyz mrknete na stranky ktere pouzivaji detekci vice av na soubor a sezenety si par viru, prijdete na to ze ne kazdy takove soubory vyhodnoti jako virus, ikdyz to virus je, naopak je bezne ze to dela viry ze souboru, ktere virem nejsou. Zrovna avast patri k tem nejhorsim, takze to je to posledni co bych si nainstaloval :D

A posledni vec k torrentum, faktem zustava ze stahovani pres torrent je nelegalni, narozdil od stahovani z rapidsharu, hotfilu, filesonicu...a na hotfilu je hromada veci, jen to chce umet hledat, ikdyz ted uz to stoji za prd a nejlepsi je asi filesonic a fileserve. Torrent me osobne nenabizi vubec nic, vetsina veci tam stejne po par mesicich neni, protoze to nikdo nesdili, je to nelegalni a k tomu jeste zbytecne sem nucem odesilat data a o rychlosti stahovani ani nemluvim. K tomu si pripoctete ze prumerny hacker vam vytahne vsechny maily z pocitace do dvaceti minut a muze treba vesele nakupovat na vas ucet, pokud mate nekde registrovanou platebni kartu. P2P site byly hitem pred cca 6 lety, dneska uz nikoliv.


17 srp 2011, 23:20
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
co se týče toho co sme ted resili tak uz nemam nějak co říct, zbytečně bych opakoval krezze

Hraje tady někdo minecraft ? :D


17 srp 2011, 23:30
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
pres prazky jsem zacal hrat WoT

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


18 srp 2011, 08:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco99 píše:
co se týče toho co sme ted resili tak uz nemam nějak co říct, zbytečně bych opakoval krezze
Hraje tady někdo minecraft ? :D

No hral sem, ale ted se objevil from dust a vypada to huste, zatim teda jen z doslechu, nejak nebyl cas se k tomu dostat :)


18 srp 2011, 10:03
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
loco99 píše:
co se týče toho co sme ted resili tak uz nemam nějak co říct, zbytečně bych opakoval krezze
Hraje tady někdo minecraft ? :D

No hral sem, ale ted se objevil from dust a vypada to huste, zatim teda jen z doslechu, nejak nebyl cas se k tomu dostat :)



to už je na mě moc, to jde mimo mě :D

já se nemůžu dočkat novýho assasina, na ten se těšim mnohem víc než na BF3 přestože u toho strávim mnohem víc času...


18 srp 2011, 14:00
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ja teda nejsem moc fanosek single playerovek, coz assasin teda primarne je. Za poslednich par let tech dobrych singlu moc nebylo. Epickej singl mel MW2, moc se me taky libily dily stalkera ktery ikdyz meli technicke problemy, stale maji co nabidnout, navic dnes ve svete modingu. Pro nekoho treba neznamej Freelancer ma taky uzasny singl a dokonce ho hraje jeste hromada lidi online (discovery je fakt jinej svet :) ). Pak takova hra treba jako mount and blade je taky uzasna. Ono tech kvalitnich her je cim dal min, opravdu uz me zaujme jen malo co.

Uprime se BF3 bojim, protoze z toho nejpis zase bude hra pro masy a progaming zase utre hubu, tak jak to v poslednich letech uz je a ten trend asi nebude lepsi.


18 srp 2011, 15:16
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak ono celkově BF nemá "progamingu" co nabídnout... to je aspon muj pocit... já mam takovej smíšenej pocit na to no, hlavně fakt že jsou zase obrovský mapy takže pokud nebudou pluginy na omezení "recon" kitů tak to bude sniper válka, co mě ale asi uplně nasere jestli budou zase zbraně na kalibru 9mm sniperovat všechny na kilometr, to sem prostě nesnášel na BFBC2, stejně tak že mi klouzal tank když sem chtěl vyjet kopec kterej by vážně měl dát, a ve finale mě dost zaujalo i to jak blbě jsou v rozích udělaný mapy a jak se dá prostě chodit mimo "combat zone" a dostávat se na lepší kempy, nemluvě o tom kam se dostaneš s vrtulnikem


18 srp 2011, 16:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 16:03
Příspěvky: 80
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
DOTAZ: mam originál verzi hry se seriovým číslem, hra je však v EN. Je možný použít key na staženou českou verzi? Konkrétně ARMA2

_________________
www.havraniplzen.cz


19 srp 2011, 15:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz