Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 23:49




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 65 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 jakou plynovou zbran mam zvolit ? 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
alternativa> moc hezky receno


11 srp 2011, 12:58
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
ty jo a to vubec nevim jak se to steluje aby plyn vydrzel na celej zasobnik ale to bych si pak pokutil .. a rikas ze je teda libova jo.. jj do obleceni chci takz narvat naky penize ale s tim to prehanet nechci .. zatim chci zakladni vystroj pozdeji dle potreby budu dokupovat doplnky


11 srp 2011, 13:02
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Niektoré veci proste cez od stoličky a počítača nevyriešiš. Choď si urobiť obraz do nejakej predajne. Chytíš do ruky pár zbraní a máš zodpovedaných kvantum otázok. Staré známe - Lepšie 1x vidieť ako 100x počuť.

Čo sa týka toho ladenia trysky - nehovorím že to je potrebné urobiť na každom kuse ( on tam trysku menil za upgradovú ). Okrem toho zdôrazním ti niečo čo si možno prehliadol - plynové zbrane majú kolísavý výkon v závislosti od vonkajšej teploty. V preklade to znamená, že čím je chladnejšie tým striela zbraň slabšie (aj menej rán vystrelí na zásobník). V zime je absolutne nepoužitelná. Je to kôli tomu že plyn meni svoj objem podla teploty - v teple sa rozpína - v chlade zmenšuje objem/v zásobníku je menší tlak.Ak chce niekto hrať celoročne tak ideálne je mať elektriku a keď je fajnšmeker tak ako chuťovku na "leto" plynovku.

A ešte taká malá rada: Keď niečo napíšeš a neskôr chceš ešte niečo dopísať tak edituj svoj príspevok. Nepíš viac príspevkov pod seba - nerobí to dobrú krv a považuje sa to post hunting za čo sú upozornenia a neskôr bany.


11 srp 2011, 14:11
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
jj tohle vim no ... ale slysel jsem ze u plynovek teplotu resi co2 ... s tim se da udajne jestli sem pochopil strilet i pri nizsich teplotach


11 srp 2011, 14:31
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2010, 10:03
Příspěvky: 212
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
ale jen o trochu, v zimě si s tím prostě nezahraješ

_________________
G&P M4 Magpul


11 srp 2011, 14:51
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
No my máme všetci v týme ako záložáky BB pistole (M9, 1911, HiCapa, G18, P226 ) tak pol na pol (CO2 / plyn) a nejaký rozdiel sme v tom fakt nepocítili. Je to len naša skúsenosť nepodložená nejakými meraniami,ale pri skúšaní sa výrazne rýchlejšie ochladzovali práve CO2 zbrane. Vždy keď z plynovky vystrelíš tak ti plyn trochu schladí komponenty zbrane, ventily a tesnenia. Zopár krát sa nám stalo že pri pokuse rýchlejšie vystreliť viacero rán za sebou CO2-ka "zmrzla" a vypustila všetok plyn z bombičky. Ale ako hovorím - toto sú veci na ktoré vplýva vela premenných - neni to pravidlo.


11 srp 2011, 15:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
aha tak to sem nevedel takze jako co2 na tom neni o nic lepe jo.. kurna proc je to tak nedokonaly... zrovna v zime je to supr si myslim .. a nechce se mi cekat na leto vydycky.. nehlede na to ze v lete budu i vice odhalenej takze kdyz to dostanu asi to zaboli ... a taky v masce a kukle to se budu potit jak prase .. no to neni dobra zprava


11 srp 2011, 18:32
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
CO2 zamrzá až při nízkých teplotách...třeba v 8 stupních pořád funguje - klasická plynovka už fakt moc nestřílí. S CO2 jsme stříleli i v zimě v mrazu a fungovalo to...ovšem CO2 zbraně zamrzají při rychlé střelbě a natož pak v mrazu. Já mám jako záložku plynovýho Colta MEU a nemám problém. Má stabilnější výkon a když je správná teplota tak střílí pořád stejně. CO2 i při správné teplotě vykazuje nestabilitu při střelbě - každá rána jde jinak. Bla bla bla bla bla a tak dál...prostě když plynovku tak rozhodně ne CO2. Nemluvě o tom, že CO2 je dost silný a jako záložka na blízko/do budov to není (pokud někomu nechceš zmasit xicht do krve).

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


11 srp 2011, 18:40
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
smolda: V týmu máme 2 CO2 záložky a že by to pokaždý střílelo jinak fakt říct nemůžu.
alternativa: Mě se ještě nikdy nestalo to co popisuješ. Při rychlý střelbě jsem nikdy neměl problém.
Já bych záložku bral rozhodně CO2, už jen kvůli tomu že střílí za nižších teplot (mě střílela i nějak v -5). A nemusíš s sebou tahat velkou flašku plynu, stačí malá bombička.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


11 srp 2011, 19:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Deacon: testovali jsme ASG čezety a zamrzaly a střílely si jak chtěly. HOP byl nastaven a vyčištěn a i přesto jedn akule šla dolu a druhá nahoru. Kromě toho jednou to udělalo větší dírku do plechovky, jednou menší...

A nerad se potkávám s CO2 pistolema bez blowbacku v budovách...au au

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


11 srp 2011, 19:09
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
tak a ted ste mi v tom kluci udelali docela zmatek ... to sou ty proklete diskuze .. kazdy rika neco jineho .... jeden ze je co2 super druhy ze nikoli .. jinak oficialne je co2 delane do zimi tak na druhou stranu pochybuji ze by prodavali neco co nefunguje tak jak pisi ...to mi rika jen selsky rozum teda


11 srp 2011, 20:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
CO2 určitě není "oficiálně dělané do zimy", akorát má ten plyn jiné vlastnosti, díky kterejm v nízkejch teplotach funguje o něco líp než klasickej propan...ale to nic nemění na tom, že nefunguje nijak moc dobře a na zimu ten kvér vhodnej opravdu není, už jenom kvůli těsněním a podobně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 srp 2011, 20:20
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Resumé - kup si AEG (pokud chceš blowback tak pneumatický - existuje to a nejspíš to i funguje...jinak je milionkrát jednodušší a kompatibilnější klasické obyčejně aeg). Chceš-li plynovku, kup si co chceš - počítej ale s tím, že budeš muset kupovat pořád plyn (pokud si koupíš ten SCAR). V zimě to ani náhodou nepoužiješ, protože to prostě zmrzne - a to jak propan, tak CO2. Jako ideální záložku na zimu bych volil AEP (aneb oblíbený Glock 18C Cyma CM.030).

Jsi začátečník - kup si obyčejný aeg a radši investuj těch 6 tisíc místo plynovýho SCARu do nečeho smysluplnějšího a univerzálnějšího. A elektriky tě teplota příliš trápit nebude :wink:

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


11 srp 2011, 21:04
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Lennycom, můžu se zeptat, kolik ti je a už si se někdy zůčastnil nějaký akce airsoftový ? nemyslim jenom s kamarádama na dvorku s kuličkovkama...

pokud tě tak strašně baví starat se o zbraň, tak si myslim že ti bude bohatě stačit "obyčejný" AEG s mechaboxem...


11 srp 2011, 22:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
je mi dost a airsoft sem jeste nehral
jinak ano diky asi to udelam takhel jak rikas čili opacne :-) do zalohy na zimu si poridim aeg, pakliže.


12 srp 2011, 10:10
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
smolda: tak s čezetou od ASG zkušenosti nemám, já mám M9A1 od KJ Works

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


12 srp 2011, 12:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Lennycom píše:
vanhouten: a muzes mi poslat nejaky odkaz na tuhle zbran? abych se podival na videjka atd


a jsme zase u toho stribrneho podnosu. napsal jsem ti zbran a napsal jsem ti firmu a napsal jsem ti ze to ma blowback. chces video tak je problem tohle vsechno napsat do youtube? abych zase nebyl za toho co tu jen buzeruje a nic tu neda tak prosim


http://www.youtube.com/results?search_q ... =m4+g%26g+

Obrázek


12 srp 2011, 12:37
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
chtel sem se zeptat ta cervena sracka na konci hlavne je pry ze zakona ve statech... u nas se pry neprodava s cervenym pokud to ovsem neni dovoz ze statu .. chci se zepatat z jakeho je to materialu da se to sundat to je plast nebo je ta ustovka uz takhle nabarvena


12 srp 2011, 12:40
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Lennycom píše:
chtel sem se zeptat ta cervena sracka na konci hlavne je pry ze zakona ve statech... u nas se pry neprodava s cervenym pokud to ovsem neni dovoz ze statu .. chci se zepatat z jakeho je to materialu da se to sundat to je plast nebo je ta ustovka uz takhle nabarvena


maji to ve statech ze zakona. co vim tak to byl normalni flashhider, ale byl z plastu. sundat to jde jako kterykoliv jiny flashhider (nevim jak u plynovek). potom staci striknout na cerno nebo koupit klaiscky kovovy. pokud ten oranzovy zmetek je kovovy tak bych to strikl sprejem nez kupovat novy. ale u nas na tohle nenarazis


12 srp 2011, 12:51
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2010, 10:03
Příspěvky: 212
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
je to jen na červeno(oranžovo) nabarvenej flashider, jde normálně odšroubovat a vyměnit za černej. Ale jestli je to plast nebo kov nevím, obvykle to bývá kov

_________________
G&P M4 Magpul


12 srp 2011, 12:52
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
ahaa diky ja si rikal co to je za sracku .. nekde to je nekde .. ted uz vim presne ... no ale v pripade ze si to zakoupim ze statu tak to dostanu barevny to je blby .. budu kupovat tady hold


12 srp 2011, 16:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2010, 10:03
Příspěvky: 212
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
Možná ne, některý zbraně mívají v balení i klasickej černej kovovej

_________________
G&P M4 Magpul


12 srp 2011, 19:31
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
jinak to byl nejaky epoxy- sracko- barvo- kemtus. stacilo pomatlat acetonem, ocistit a prestrikat a nikdo nic nepozna :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


12 srp 2011, 19:50
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
jo jeste panove sem se chtel zeptat na jednu vec ... nerozumim tomu ze se řadí plynove pistole do plynovejch a co2 coz sou dve kategorie ... ale co jsem zatim vypozoroval tak do normalni plynovky od WE: baretta m9 silver gas blowback do ktere sem asi rozhodnutej jit jako do prvni zbrane :-) ( a o ktere se mi v noci i zda jak sem se zakukal ) se delaj normalni zasobniky na co2 ... pointa a otazka je v tom .. ze pak nevim proc se to na strankach deli ze sou zbrane vylozene na co2 a na plyn zvlast.. kdyz do plynovky ( pokud od vyrobce tyto zasobniky jsou ) muzu zakoupit jen co2 zasobnik a je to ne?


12 srp 2011, 20:06
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
zase neumíš hledat... zaprvý, CO2 je jeden plyn (určitě ste měli chemii ve škole), green gas a jiný plyny co se používaj na hnaní airsoftek je zase jakýsi směs propanu nebo něčeho takovýho, prostě jde o to, že každej z těch plynů je jinak silnej, a né každá zbran zvládá i silnější než třeba green gas

dál je taky otázka kompability zásobníků a jejich "podpora", jsou zbraně který jsou postavený jak na gas (134 a green většinou) tak i na co2, stačí koupit jinej zásobník.. pak jsou zbraně který jsou určený prostě pro gas nebo pro co2, obchody to maj takhle rozřazený už jenom kvuli tomu abys věděl hned na co zbran funguje, a taky do nich jiný zásobníky nejdou..


12 srp 2011, 20:11
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
a proc je tedy na moji zminovanou pistoli zasobnik co2 i kdyz je pistole jen na plyn


12 srp 2011, 21:01
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
ty si chces hrat na hroznyho frajirka ale mimo jine si zatim ani jednou nedokazal logicky odpovedet na to na co se ptam ... asi mas poruchu pozornosti ... to se na ZŠ řešilo vyrovnávačkou :-) ... miluju takovehle debílečky .. kdyz te nebavi cist moje otazky primitive tak sem nechod ... ja se tu snazim ziskat informace ktere sem zatim nepostrehl jinde


12 srp 2011, 21:07
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
prosim ?

pardon že ti vůbec odpovídám, vlastně mi ušlo že tomu všemu rozumíš...

je pravda že moje příspěvky jsou o ničem, protožee oproti tomu, tvuj příspěvek obsahoval přesnej odkaz na tu tvojí vysněnou pistoli, kde bylo přesně vidět co to je za zbraň, a vlastně se tam dalo dohledat na co je a jestli do ní jsou jiný zásobníky...

btw :nezapomeň odpovědět pořádnym double nebo triple postem a nedělej žádný čárky...


12 srp 2011, 21:14
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 09 srp 2011, 08:54
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
nejsem odborník proto sem tady.... a ve vecech v kterych odborník jsem .. rád poradim a bez toho abych si honil jak nejvetsi chudák svoje ego ...zájmů mam celkem dost


12 srp 2011, 21:22
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: jakou plynovou zbran mam zvolit ?
UTFG!
(use...the...fucking...google!)

Máš potřebu se zde hádat a osočovat ostatní, že ti neporadí? Tudy cesta fakt nevede. Kup si to o čem se ti zdá (a co já vím - klidně si s tím dělej dobře), ale nejlépe uděláš, když začneš cvičit postřeh :wink: tím pádem spoustu věcí postřehneš (a třeba te i trkne, že máš najít smysl fráze vypsané na začátku mého příspěvku).

Fakt mě štve pozorovat to jak se navážíš do ostatních a rozvíjíš tak ještě více svoji neschopnost...

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


12 srp 2011, 22:39
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz