Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ] 
 Glock - sekundarka 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 01 srp 2011, 21:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Glock - sekundarka
Glock
Dobry den,
ja bouzel nemam zadne zkusenosti s touto zbrani.
Chtel bych si ji poridit, nebot jsem slysel kladne odpovedi na ni.
Glock 17 mi prijde velikostne idealni, ale muze byt i jina velikost.
Me pozadavky jsou cena do 8000Kč, dale aby dlouho vydrzela pri pristupu k ni. Samozrejme si necham poradit co je pro tuto zbran idealni jako napr. manual, plyn, co2,el.,ale BB. Budu rad za vase nazory :) dekuji predem


04 srp 2011, 17:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
czechdada píše:
Glock
Dobry den,
ja bouzel nemam zadne zkusenosti s touto zbrani.
Chtel bych si ji poridit, nebot jsem slysel kladne odpovedi na ni.
Glock 17 mi prijde velikostne idealni, ale muze byt i jina velikost.
Me pozadavky jsou cena do 8000Kč, dale aby dlouho vydrzela pri pristupu k ni. Samozrejme si necham poradit co je pro tuto zbran idealni jako napr. manual, plyn, co2,el.,ale BB. Budu rad za vase nazory :) dekuji predem


tak jestli máš na to tyhle peníze tak bych se nebál toho od KSC v plynu. Jsou opravdu kvalitní a vydrží ti roky. Brácha má Glock 26 taky od KSC už skoro 6 let a pořád funguje. Nebo bych se podíval po Marui. Ale nevím jestli přímo Glock 17 dělají.


04 srp 2011, 17:35
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Rozhodně bych bral plynovku (CO2). Měl jsem jako záložku AEP a to bylo takový plivátko, moc se to použít nedalo, ale teď mám M9 od KJW v CO2 a naprostá spokojenost, super pocit ze střelby a jako záložka funguje tak, jak má.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


04 srp 2011, 17:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 01 srp 2011, 21:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Nemusi byt zrovna 17. Cenu bych tolik neresil pokud je to kvalita za cenu.
Opravdu mi staci znacka a popr. co.
jinak dekuji


04 srp 2011, 17:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Hele důležitá otázka je, co od toho čekáš. Jestli realističnost a dobrej pocit ze střelby, spolehlivost v jakejchkoli podmínkach, výkon nebo něco jinýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 srp 2011, 18:51
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 01 srp 2011, 21:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Predevsim vykon a spolehlivost i dlouha zivotnost s pristupem k ni to je dulezite pro me a po te realicnost a dalsi malickosti. Tak zadam o pomoc s vyberem znacky a pomoci co je pro zbran dobre jestli man, plyn, CO2, el.


04 srp 2011, 19:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Pak se rozhoduj mezi CO2 nebo AEP. CO2 má vyšší výkon a je podstatně realističtější, AEP zase spolehlivější, trvanlivější a méně náročná na údržbu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 srp 2011, 20:35
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Co glock od TM http://anareus.cz/detail.php?id=1512 + závěr od GD http://anareus.cz/detail.php?id=1688 ?


04 srp 2011, 20:55
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
jestli chceš výkon a realističnost tak bych vzal plynovku normálně na gas, pokud ti nevadí že zásobník bude vypadat trochu jinak ale zbran bude silnější, tak vem CO2

aep mi pro tebe přijde nevhodný, řekl bych že budeš sklamanej

pokud seš ochotnej investovat do dražších tak musíš bejt ochotnej i je čistit a udržovat


04 srp 2011, 22:01
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 srp 2011, 21:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Samozrejme pocitam s udrzbou a ''casem'' u plynovky s vymenou tesneni :)
Tedy zaver pro me zni CO2 Glock od KSC, nebo Tokio Marui, (...). Muzu poprosit jeste o doporuceni kvalitni znacky od ktere koupim Glock-a 17,19, popr. telo a zaver. Nebod nepocitam s upgradem zatim.


05 srp 2011, 09:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
No jako pozor, ono CO2 Glock neni, to mi došlo teprve teď...čili pokud trváš na Glocku, tak klasickej plynovej od Tokio Marui nebo KSC no. Tvoji prosbu nechápu, vždyť jsme ti ty značky doporučili.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 srp 2011, 09:55
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 01 srp 2011, 21:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Spatne vyjadreno to bylo mysleno jakou z tech dvou ktera je lepsi. Ja ani s jednou nemam zkusenosti. Plynovy glock vydrzi take dlouho ?? (pristup a take veci nech byt ted)


05 srp 2011, 10:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Já osobně bych šel do TM + kovového závěru od GD a případně dalších dílů (na to jsou tu jiní experti, ale bylo tu o tom dlouhé téma, tak si ho můžeš najít), je to ověřená kvalita. A ano, kvalitní plynový Glock určitě dlouho vydrží.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 srp 2011, 10:05
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
ale plnit zásobníky s citem... ono stačí párkrát tam píchnout láhev nakřivo a už si měníš těsnění, takže ti doporučuju si koupit i nový těsnění rovnout, jenom si musíš zjistit jaký tam je.. jinak někde už byly první zásobníky na co2 pokud se nepletu, jdu to najít

edit : tak přímo tady na fóru http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=242&t=9644


05 srp 2011, 10:26
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Co se týče přestavby TMka, tak závěr od Guarderu nepatří zrovna k tomu nejlepšímu co je na trhu.

Zároveň s výměnou závěru je nutno měnit hlaveň (vnější). Výkonu pomůže změna hlavně vnitřní (PDI 6,01), hop up gumy (nine ball), výměna vratné pružiny + bicí pero), výměna pístu, případně pístnice (není ji nutno měnit hned, až po případném poškození), výměna trysky (případně), výměna dávkovacího ventilu nebo jeho úprava. Pak lze plnit GG nebo Red Gasem. Cočko dlouhodobě neprospívá zdraví.

U TMek uvádějí na různých shopech rychlost střely kolem 90 m/s v základu - není to pravda, jsou uváděny nepravdivé údaje! Tento údaj může být platný při použití GG plynu a to ještě ne každého. Při dlouhodobém používání může dojít k poškození zbraně, včetně utrženého závěru. Po úpravě se můžeš na tuto hranici dostat (až 100 m/s) bez případného poškození. Jinak rychlost při použití plynu Forane 134a (to je plyn primárně určený pro Japonské zbraně) je kolem 65-70 m/s. Výkon zbraně ovlivňuje také promazání pohybujících se částí správnými mazadly. Přesnost pak celkové nastavení.

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


05 zář 2011, 09:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Jinak za sebe: jsem příznivcem TMek :D

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


05 zář 2011, 09:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Teď tu je v sekci PRODEJ k prodeji Glock od TM za trojku včetně druhého zásobníku a nějakých doplňku. Vhodné k přestavbě. Ušetřená kačka jde vrazit do rozšíření. Udajně málo používaný, cca 500 ran. Původně měl sloužit k nácviku pro střelbu IPSC.

Tady je na něj recenze + řada dalších:
http://www.justpistols.co.uk/tm_g17.htm

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


10 zář 2011, 11:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 16 úno 2010, 12:57
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Mám čerstvě svoji první plynovku Gloka 23 od KJW http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=1101.
Plním GG od SRC no problem. Kámoš mi do zásobníku napustil plyn od guarderu http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=1983 ale pistole vyflusla první kuli 5metrů a pak už to nedělalo nic. Natáhnul jsem závěr, kule zase 5 metrů, znovu zmáčknu spoušť jen to cvaklo a nic. Zásobník byl plně naplněn. Vypustil jsem ručně zásobník, přeplnil GG a bylo po problému. On sám Guarder gas strká do CZ75 a bez problémů http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1571.
Chyba??


02 říj 2011, 19:01
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Někdy může být problém v dávkovacím ventilu (ten co je na zásobníku), při výkonnějším plynu se neotevře nebo jen částečně. Obvykle při středně naplněném to funguje. Můžou to způsobovat měkčí těsnící gumičky. Ventil povyjede více ven a valve knocker se nezaaretuje a tudíž nedojde k přepouštění plynu. Řešením může být i mírné snížení valve knockeru nebou používání slabšího plynu. Měl jsem obdobný problém. Jelikož používám stejné zásobníky pro různě nastavené zbraně, tak bylo právě nutné upravit tento knocker. Upravením ventilů by nebylo dosaženo pak optimálního nastavení pro všechny zbraně, ale jen pro jednu.

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


02 říj 2011, 19:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2011, 22:58
Příspěvky: 40
Bydliště: Rýmařov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Zdravim jako zalozni zbran sem zprvu pouzival TM MK23socom bez tlumice NBB a byl jsem nadmiru spokojen ale kvuli sve velikosti a neskladnosti jsem presel na Glock 24 Advance hnaci plyn Forane a green power gas dostrel kolem 20-30m s munici 0.25g spokojenost zarucena jen po delsim pouzivani zadni blok miridla diky silnemu blowbacku praska.

_________________
Carpe Diem tempus fugit


03 říj 2011, 12:15
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Nedávno jsem na prodejně držel a testoval GBB Glock 17 od WE a musím říct, že jsem lepší repliku za ty prachy neviděl. Jasně, nelicencovaný, takže origo ražení Glock chybí, ale je tam WE ražení ve stylu značky Glock (což me dostalo to zdeformovaný W do G :-D ) ... no ale pak jsem si s tim zastřílel, naprosto mě odrovnal ten naprosto dokonalý zvuk klapnutí závěru jako u ostré (a že na střelnici si z ní teda často zastřílím, pochopitelně ostrou 9L). Polymer, ze kterého je replika udělaná je na pohmat téměř k nerozeznání od originálního ostrého kousku.
http://www.e-army.cz/glock-17-gas-blowb ... e1723.html
Mám opět o čem přemýšlet a to nejsem vyloženě na Glocky ... ale spíš na Kimber 1911.

Neoživuji téma, jen se sdílím s poznatkem a lepší vlákno jsem nenašel. Sem to celkem patří, takže nové téma je nesmysl. :wink:

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


01 bře 2012, 00:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 07 úno 2015, 22:21
Příspěvky: 11
Bydliště: Kladno
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Když se tu řeší ten Glock - mohl by mi někdo osvětlit úskalí a pozitiva CO2 vs. Green Gas (v mém případě by to byl nejspíš Red Gass)??

Nejlépe někdo, kdo byl dlouhodobým uživatelem obojího :D Předem děkuju..


12 dub 2015, 21:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
CO2 je do GBB kvérů na houby, navíc zrovna Glock na CO2 se nedělá, leda takovej rádoby od APS a co jsem tak pochytil, tak to stojí dost za prd. Redgas je taky nesmysl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 dub 2015, 21:52
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Dá se předělat TM Glock na CO2, vim o jednom co má pak moc pěkný výsledky. Ale pokud člověk není šťoural a nechce pořád něco ladit ( a taky v tom nemá dostatečnou praxi) tak pro gbb pistole je asi nejlepší pohon propylen. Výkon jako redgas, funguje i v realtivním chladu a není to nic drahýho.

Např: http://www.armymarket.cz/plyn-bernzomat ... -50c-d6492


12 dub 2015, 22:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
CO2 u záložních zbraní mi nepřijde moc smysluplné. Jednak ten výkon je prostě k ničemu, když máš jen krátkou hlaveň a za druhé, výkon moc kolísá, ten tlak ti prostě leze dolu, tedy dostřel i seřízení hop-up. Klasický GG stačí. Ale to je můj názor.
Dneska je holt CO2 v módě, protože na těch pár metrů co se s pistolí dnes střílí lidi očividně i tak potřebují vysoký výkon.
Ale je fakt, že pro velké pistole s těžkým závěrem je CO2 dobré, protože GG obvykle ztrácí dech (třeba ty velké, dlouhé hi-capy na CO2 fungují rozhodně lépe). A ano, CO2 bombička se vejde do kapsy.

Co se redgasu týče, je to starší typ plynu, který časem stejně nebude, protože se postupně přestává vyrábět, v rámci ochrany ozonové vrstvy. Silný je, ale u poloautomatických pistolí bych ho nepoužíval. Má sice výkon, nicméně o to více namáhá vnitřek zbraní. Když budeš mít smůlu tak ti něco praskne. Ale jako vždy, můžeš mít štěstí a nikdy se ti nic nestane (bratr RG používal u automatické HFC M9 po pěti letech bez problému). Ale taky už mi na krám přišlo hodně lidí, co s tím blbly a pistole se jim spíš zasekávala. Ale skvělý je do dlouhých plynovek a automatů.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


13 dub 2015, 08:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Osobně pokud někdo nestřílí o stošest, tak doporučuji též Propylen. Chodí to zcela jinak než GG. Rozdíl víc než znatelný. S pětipalcovou hi-capou jsem byl schopen vyklopit zásobník na 25m do gongu o průměru 10 cm. S GG se mi nikdy nic takového nepovedlo. Propylen taky drží stále stejnou úsťovku + bonus navíc, že jde o nějakých 40 FPS nahoru s 0,3 g těžkou koulí. A je šetrnější než CO2. to výrazně podchlazuje...

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


13 dub 2015, 09:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Severan: Propylen je tedy to, co linkoval Jekub? Nebo kde to nejlepe muze bezny smrtelnik poridit vc. ventilku kompatibilniho s AS zasobniky?

Vidim i jakysi Madbull adapter za 600, existuje i alternativa?


13 dub 2015, 12:52
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Odpovim ikdyž jsem nebyl tázán, ale běžně se používá právě tehnle propylen:
http://www.armymarket.cz/plyn-bernzomat ... -50c-d6492
k tomu je na plnění právě potřeba:
http://www.armymarket.cz/adapter-na-pro ... bull-d6548

S jiným výrobce jsem se nesetkal.


13 dub 2015, 13:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Glock - sekundarka
Viacej otom je tuna : viewtopic.php?f=309&t=15681&hilit=pohon
keď tak debatu presunte tam

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


13 dub 2015, 15:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz