Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 črc 2011, 10:42
Příspěvky: 3
Nový příspěvek SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
Čau, potřeboval bych poradit s výběrem zbraně váhám mezi těmahle dvěma (http://www.eagleguns.cz/shop/index.php?p=polozka/src-0512tm3-sr4-tcc-full-metal a http://www.eagleguns.cz/shop/index.php?p=polozka/g-p-m4a1-ras-full-metal . Zbraň bych chtěl nechat v základu tak jak je, žádný upgrade dělat nechci. A nevím která z nich má lepší zpracování dílů a vydrží víc, vnější zpracování bude asi na podobné úrovni takže o to mi zas tak moc nejde, spíš aby něco vydržela. Ještě bych se chtěl zeptat na akumulátor ke zbraním - u SRC je prý možné použít Ni-CD nebo Ni-MH akumulátory až 9,6V, ale u tohohle modelu GP lze použít jenom 7,4V li-pol. A nevím jaký to má vliv na výkon a kadenci zbraně, jestli na tom bude jedna hůř, nebo je to srovnatelné. A poslední otázka, budou do nich pasovat zásobníky od všech výrobců, nebo jen od některých. Předem moc dík za pomoc s výběrem.


04 črc 2011, 11:00
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 črc 2010, 19:27
Příspěvky: 52
Bydliště: Orlová-Lutyně
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
Kdyby sis tady pročetl pár témat, zjistil bys, že G&P je mnohem lepší než SRC co se zpracování a výdrže týče,snad ve všem je lepší až na úst´ovku, tak je u značkových zbraní skoro vždy trochu níž než u ,,čín''(ta SRC ma 120 pružinu). A v G&P můžeš použít jakýkoli akumulátor (samozřejmě musí být správny konektor). Co se zásobníku týče - jsou kompatibilní z Marui, takže budeš moct použít drtivou vetšinu (tak asi 99%..) zásobníků. Podle zkušenosti ostatních nejlepe Dboy.


04 črc 2011, 11:09
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
SRC je taiwan..jinak souhlas GP je na tom líp.

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


04 črc 2011, 11:53
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2010, 10:03
Příspěvky: 212
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
Kreatura píše:
A v G&P můžeš použít jakýkoli akumulátor (samozřejmě musí být správny konektor).


To není až tak úplně pravda. Jakou jinou baterku bys chtěl nacpat do trnu pažby? Já tam mám teda 11,1V Li-Pol. Existuje možnost vyvedení kabelů jinam atd, ale to už vyžaduje úpravy a to psal, že dělat nechce => jen lipol ;-)

a za mě taky G&P. Nedávno jsem taky vybíral, bylo mi doporučeno G&P a jsem max. spokojenej, zpracování je fakt excelentní

_________________
G&P M4 Magpul


04 črc 2011, 12:25
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 črc 2011, 10:42
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
Dík za komentáře, pročítal jsem si to tady ale nikde jsem nenašel srovnání GP a SRC (asi jsem špatně hledal), ale tam kde srovnávali GP s něčim jinym, tak na tom GP bylo většinou líp, takže jsem tuhle odpověď trochu čekal. Co se týče akumulátoru, tak v tom obchodě mi říkali, že do tohohle modelu jde jenom 7,4V li-pol, a nevím co by se stalo kdybych použil jiný, nebo s vyšším napětím?


04 črc 2011, 12:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 črc 2010, 19:27
Příspěvky: 52
Bydliště: Orlová-Lutyně
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
Zipp: Aha tak to sry, z G&P žádné zkušenosti nemám, níkdy jsem ten kver nedržel ani tak a myslel jsem si že kabely má do předpažbí.. S SRC zatím taky nemám moc zkušeností, ted´ jsem si koupil G36K a zatím to vypadá dobře jen mám trochu strach o mech..

mulhas: Jo no, srovnání SRC a G&P nikde nebylo takže si nehledal špatně, ale jak si říkal, G&P zatím vyhrálo snad všechny srovnávací testy :) .


04 črc 2011, 12:41
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 črc 2011, 10:42
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
[quote="Kreatura"]Zipp: Aha tak to sry, z G&P žádné zkušenosti nemám, níkdy jsem ten kver nedržel ani tak a myslel jsem si že kabely má do předpažbí.. S SRC zatím taky nemám moc zkušeností, ted´ jsem si koupil G36K a zatím to vypadá dobře jen mám trochu strach o mech..



Nic proti, ale když nemáš ani s jednim zkušenosti proč sem teda píšeš a radíš mi kterej si vybrat. :? Já osobně, když o nečem nic nevim tak nikomu neradim co z toho je lepší.


04 črc 2011, 13:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SRC SR4 TCC vs. G&P M4A1 RAS
GPčko je rozhodně lepší co do zpracování, výkonu, potenciálu pro upgrade. Jasnej vítěz. Jinak co se týče akumulátoru, tak GP dělá vhodnou 7,4V lipolku a King Arms dělají vhodnou (ale to spíš, kdybys plánoval upgrade na M120 nebo M130) 11,1V lipolku, nic jiného tam asi nedáš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 črc 2011, 16:40
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz