Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:12

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 221 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Russian army photos. 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
С Днём Победы

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek


http://www.youtube.com/watch?v=HkSrai5CqHI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=S81wGZVPnZo


D

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


09 kvě 2011, 16:12
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
морская пехота - námořní pěchota - marines

... a jejich BTR-80

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


14 kvě 2011, 06:47
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Daimler : trochu lamerská otázka, ale jak má to BTRko vyřešený když klesne najede do nějakýho příkopu pod vodou a tomu borcovi nahoře tam nateče voda ?


14 kvě 2011, 08:52
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
http://www.youtube.com/watch?v=hdZQrBYDexQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=R1Xg6il-4GA&feature=related

.... se ten dekl asi jinak zavírá, ne ?
Záleží na situaci. :)


P.S: BTR-90 je taky moc hezký žihadlo.

http://www.youtube.com/watch?v=Ydk2jp0Mjqs&feature=related


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


15 kvě 2011, 08:46
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
jasně že to zavíraj, ale já myslel když nečekaně najedou pod vodou do toho příkopu, tak jestli to maj ještě nějak na komory že plave jen ten borec nahoře...


15 kvě 2011, 12:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
...the hell ?

jak by to mohlo jezdit pod vodou, když to plave ??

Jsem jedinej komu se zdáš uplně mimo ?

_________________
Johny Perez


15 kvě 2011, 12:08
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Johny--X píše:
...the hell ?

jak by to mohlo jezdit pod vodou, když to plave ??

Jsem jedinej komu se zdáš uplně mimo ?


mimo asi sem, ale je plno videí kde ty rusáci se rozjedou s čimkoliv a najednou do tý vody takovym stylem že to je chvíli pod vodou a až pak vyplavou, ten příkop sem neměl psát myslel sem to jinak

já viděl všechnu techniku stejně maximálně zaparkovanou a nikdy sem v ničem nejel, tak se ptám, jestli neudělali soudruzi někde chybu


15 kvě 2011, 12:16
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Když najedou jak hovada do vody s otevřeným poklopem tak se asi namočej... ale ruskej voják se vodičky určitě nebojí :-)
Předpokládám že když chcou sjet ze svahu prudce do vody a hrozí krátký ponoření pod hladinu tak si ten poklop zavřou... no a když pak plujou po klidný vodě a přibližujou se k lodi tak si to třeba zase otevřou aby líp viděli.

Jinak BTR90 otáčející se na místě na mě docela zapůsobilo, to jsem u kolovýho transporteru ještě neviděl.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 kvě 2011, 12:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Ještě zpětně ke dni vítězství. Dobrá volba Daimlere. To je původní fotka před retuší, ten důstojík co drží vlajkonoše má hodinky na obou rukách. Později, aby to bylo politicky korektní, mu hodiny z pravý ruky odstranili.
Protože Rusové se v Německu proslavili sbíráním "časov".

_________________
Legion of Blue Hills


29 čer 2011, 13:57
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Za války byli "sběrači kořisti" na všech stranách, příležitost dělá zloděje a je jedno, jestli je ze západu, jihu, severu nebo východu.
Východňáci sice kradli více ale zápaďáci také nebyli svatí ... kradli v Evropě taky.
Jen by se to nemělo moc říkat nahlas, stejně jako to nebývalo dobré říkat nahlas o rusech. :mrgreen:
Pokud se dobře pamatuji, tak dokonce v jednom díle Band of Brothers tam jakýsi amík posílá "kořist" poštou v krabicích pravidelně domů.
... slovy klasika J.Da C. : "a ještě se k tomu drze přiznává" .. :lol:
Dost vzácných věcí, které mají spojitost s německou 3. říší se občas objeví na různých sběratelských aukcích v USA (různé darovací zbraně různých nacistických pohlavárů, jejich osobní věci atd.)
Např. pokud by byl člověk ochotný dát dost peněz jen za originální hodinky "pilotky" Beobachtung Uhr-y, najdou se mnohem častěji taktéž v USA nežli v Evropě ... náhoda ?
Dostaly se tam všechny ty vzácné "drobnosti" poctivým obchodem ? ... no nevím, spíš ne. :)
Ale dost plků, házím obrázek.

http://img-fotki.yandex.ru/get/5706/wait4me90.77/0_5e977_f7f30cda_orig.jpg

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


29 čer 2011, 23:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Hele ve sbíraní "časov" byli Rusové opravdu naprostí přeborníci a to nejen v Německu...nejeden pamětník od nás by mohl vyprávět. Jedna věc je válečná kořist, druhá obírání "osvobozeného" (těžko říct, jestli se sem ty uvozovky hodí, nechci jim rozhodně upírat obrovské zásluhy, ale...) civilního obyvatelstva. Inu a pak v '68 to bylo to samé, akorát že sem už by se ty uvozovky hodily rozhodně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 čer 2011, 23:12
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Můžeš si za "válečnou kořist" schovávat co chceš, stále je to přivlasněnísi něčeho v době války, co původně patřilo někomu jinému - krádež.
A je docela jedno, jestli to náckové původně ukradli a jim to pak vzal rus nebo amerikán či podobně. Vše mělo být po válce vráceno původním majitelům nebo do země, kde to bylo "ukořistěno".
Všimni si, že jsem napsal, že rusové kradli víc.
Mnoho uměleckých děl ze zámků a muzeí se po válce již nenašlo a to nejen pouze v důsledku bojů, jelikož je za WW2 "sbírali" němci a následně po nich ale i někteří osvoboditelé ... i američané ... ať se ti to líbí nebo ne.
Berchtesgaden s luxusními sídly nacistických špiček, byl v tomto směru ráj.
A případy obírání civilistů byly též zaznamenány nejen na východní frontě.
Chápu, že to nerad vidíš ale je to tak - válka je děvka ... na všech stranách.


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


29 čer 2011, 23:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Hele, z osobního i zprostředkovaného vyprávění už jsem toho slyšel o válečných a poválečných letech dost, a vzhledem k tomu, že jsem Plzeňák, tak to byly z větší části historky z území, na kterém byli Američani. A v životě jsem neslyšel příběh o tom, že by američtí vojáci obrali nějakého civila o hodinky, jídlo nebo koště (jo, všechno tohle jsem slyšel o ruských vojácích, a to od lidí, kterým opravdu nemám důvod nevěřit)...ano, po německých "suvenýrech" se mohli utlouct, šmelili ulitý pistole a další krámy za cigára a tak dále a tak dále...ale opravdu jsem v životě neslyšel, že by jen tak okradli obyčejnýho civila. A pro mě je prostě ohromnej rozdíl mezi krádeží blbýho obrazu z opuštěnýho sídla skopčáckýho pohlavára (což rozhodně věřim, že dělali i Američani, i když jsem to nikdy nijak nezkoumal) a krádeží hodinek od obyčejnýho civila (což jsem opravdu neslyšel, že by něco podobnýho amíci kdy dělali).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 čer 2011, 23:56
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
No vidíš, a já nejsem plzeňák, (u nás na jednom z náměstí stála T-34 :) ) a zase vím, že když rusák při osvobození města nebo vesnice v rozjásaném davu lidí na náměstí jen požádal někoho, jestli by mu své hodinky nedal, tak jim je často lidé z radosti, že pro ně právě skončila válka a 6 let pod nacismem, ochotně dávali sami. - to je prostě fakt, zvykni si na něj - ne každý ruský voják na fotce z WW2 s několikery hodinkami na ruce, je musel nabeton ukrást.
Jako vtípek na rusy to bývalo po r.89 i dobré ale od dob, kdy to někteří berou a šíří jako pravdu a pravidlo, je to už jen otřepaný zlomyslný kec a trapné paušalizování.
Pro mužika z chalupy někde ve stepi, který si celý život myslel, že nejmenší hodiny visí u nich v chalupě na zdi a mají kukuačku, to byla velká vzácnost a s jídlem roste chuť, takže to takhle po cestě ještě několikrát zopakoval a mohl se pak v Berlíně vytahovat i s 10-tery hodinkami. :)
Ale samozřejmě, jakmile se zdrželi déle na jednom místě, tak začínali být drzejší a kradli ... i slepice. :lol:
Co se ale musí nechat, v případech, kdy to nějaký voják s "drzostí" už přehnal (větší krádeže nebo i násilí), byl mnohdy potrestán na místě velice rychle kulkou do hlavy od vlastního nadřízeného.

No a pokud jsi dosud neslyšel nebo nečetl nic o tom, jak se "zápaďáci" někdy chovali v německu k civilistům, tak já za to nemůžu. Dělo se to hlavně v počátcích po vstupu na území německa, kdy dost spojeneckých vojáků bralo každého němce automaticky i za nacistu a brali si co chtěli. Netvrdím, že všichni, ale stávalo se to tam taky, než tomu udělali jakštakš přítrž "shora".

Nevím, proč bys něco podobného měl slýchat z okolí Plzně, když jsme nebyli spojenci německa a před válkou jsme byli také demokratickou zemí ... navíc v úplným závěru války, kdy si "tyhle věci" už záp. armády víc hlídaly.

Rusové se na nás dívali trochu jinak, před válkou jsme pro ně byli buržoasní zemí, za války se u nás němci vyzbrojili a zabíjeli je 4 roky i našimi zbraněmi, slovenská rychá divízia na ně za války útočila a mimo exilové představitele v Moskvě jsme měli další i v Londýně - důvěra nic moc a na cestě od Stalingradu do Německa jsme pro ně byli jen další malá zemička, která bude v jejich sféře vlivu. (výsledek konference v Teheránu v roce 1943 - USA, GB, CCCP)

Vím, že tě tím popíchnu, tak to napíšu znova ... i američané za války kradli a slovíčkaření o "blbým obrazu" na tom nic nezmění. :mrgreen:

Rok 1968 je už něco zcela jiného.
Tam se fráze "davaj pažálsta časy" zkrátila na to tvé "davaj časy", protože byli vojáci svými politruky instruováni, že svoboda od nacismu, kterou nám jejich otcové vykoupili svou krví za WW2 je ohrožena a ti lidé, co tu uvidí demonstrovat v ulicích jsou ti, kteří si toho neváží, kontrarevolucionáři a nebezpeční živlové - tak už se o hodinky neprosilo - bez "pažálsta".


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


30 čer 2011, 01:30
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Fotku sice žádnou nepřidám, ale debata je zajímavá :wink:

Daimler má pravdu v tom, že takovej vyjukanej mužik se opravdu kolikrát nestačil divit, jenom se v našich krajinách rozhlíd.
Z vyprávění svý babičky, dej jí pán Bůh věčnou slávu, vím že třeba nedokázali pochopit, jak se mohl vyskytnout mák v makovejch buchtách. A brali si, co potřebovali nebo chtěli, takže pokud někdo měl jídlo, koně (kterýho nezrekvírovali němci), nářadí a ženský. V době, kdy sem přišli nebylo prý radno pro dívky ani ženy vycházet samotné.
To, že rusák ženskou znásilnil a potom jí za to třeba přinesl jídlo jim možná připadalo v pohodě, ale je to jaksi mimo naše pojetí kultury a slušného chování.
Dokonce si brali i chlapy, pokud uměli rusky a používali je jako překladatele - což mělo drobný háček - rusky tu uměli hlavně bývalý legionáři a pokud se to na ně provalilo, měli s rusáky velký problém.
Žádný pažálstva člověk neslyšel a to speciálně na hodinky, ty brali skoro automaticky kam jen přišli - DAVAJ ČASY - zná asi každej čech, ještě po 66ti letech a tu tu rusky velká část lidí vůbec neumí.
Toliko ke vzpomínkám na vyprávění babičky, který tehdy bylo 17 let.

Rád bych ještě podotknul, že nebyli všichni rusové stejní, dost záleželo na velitelích, výjimkou nebyly ani ty nejtěžší tresty - kulka ihned - jak už psal Daimler.
Zajímavostí je, že se to netýkalo jen nižších velitelů přímo v poli, pověstné je srovnání např. Koněv x Malinovskij - řádění malinovského marauderských jednotek (u nás hlavně Brno a okolí) bylo přímo vyhlášené.

Pořád je to prd ve srovnání s tím, jak se chovali němci v Rusku. Proto, částečně, můžu najít pochopení, jak se tu chovali rusové (přeci jen, tady už byli v "Reichu"), omluvu však pro takové chování najít nedokážu.

EDIT: Nedá mi to, abych nepřipojil jednu prastarou anekdotu
"Kurvadrát, tyhle hodiny se nám do gazíku nevlezou!"
Maršál Ivan Stěpanovič Koněv, 9.5.1945, Staroměstské náměstí, Praha

_________________
Kdož jsi bez miny, hoď kamenem!
(sv.Peytl)


30 čer 2011, 06:26
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Ženský to mají v každé válce těžký ... dodnes.

.... a ona nemusí bejt ani válka :lol:
Obrázek

Obrázek

http://img-fotki.yandex.ru/get/4509/wait4me90.2b/0_43361_a9c13412_XXL.jpg

Obrázek

http://s004.radikal.ru/i206/1010/7c/68c85eb35a62.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/9641/yak1412jpg.jpg

Obrázek

http://img130.imageshack.us/img130/5995/1800956.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/15/030600.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/7238/1806332.jpg

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


30 čer 2011, 10:39
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Daimler píše:
Ženský to mají v každé válce těžký ... dodnes.

.... a ona nemusí bejt ani válka :lol:
...................

http://img-fotki.yandex.ru/get/4509/wai ... 12_XXL.jpg

.....



Fešák, to je mi-28 ?

Co to nese za pořízky ?


30 čer 2011, 10:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Jo, je...jako to je vrtulník, kterej je tak strašně ošklivej, až se mi líbí :D Hádal bych, že to co nese jsou obyčejný přídavný nádrže.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 čer 2011, 10:53
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Mil Mi-28 Havoc .... docela škoda, že to "nějakým" způsobem vyhrál a zavádí se do výzbroje jako hlavní bitevní vrtulník.

Fandil jsem tandemu Kamov Ka-50/52.

Obrázek

Obrázek

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


30 čer 2011, 11:24
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
tak bych hádal že 28čka bude levnější a je to asi kvalitní protiváha apache a podobnejch vrtulníků

mě se líbí mil-28 moc, hezčí už je jenom starší klasika mil-24... třeba kamov to je vážně obluda


30 čer 2011, 12:08
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
ale ten KA50 má většinu věcí zautomatizovaných a může ho pilotovat jen jeden člověk. A taky má lepší manévrovatelnost


30 čer 2011, 12:31
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Možno dosť OT, ale nedá mi to nerýpnuť , ja som myslel, že symbol rudá hviezda skončila pred X rokmi :shock: :roll: .

Daimler píše:
Ženský to mají v každé válce těžký ... dodnes.

.... a ona nemusí bejt ani válka :lol:


Tak tej by som obrátil pošvu ako ponožku :P .

_________________
vpred


30 čer 2011, 15:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
bunda87 píše:
Možno dosť OT, ale nedá mi to nerýpnuť , ja som myslel, že symbol rudá hviezda skončila pred X rokmi


Myslel jsi špatně.
Co je špatného nebo závadného na hvězdě nebo na červené barvě ?
To jen omezenost určitých hlav pomazaných, které si myslí, že jejich národ je stádo hloupých ovcí bez vlastního myšlení, zakazují pomocí zákonů různé znaky, obrazce, čísla apod., které byly v minulosti zneužity k různým ideologiím ... a říkají tomu svoboda a demokracie.

Podívej se na vlajku státu California, je na ní rudá hvězda, co ?
To budou asi pěkný komunisti v tý kalifornii. :lol:

Obrázek

http://www.50states.com/


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


30 čer 2011, 16:11
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Jo,lebo rusáci sú z tých, ktorí pod tým nevidia ideológiu :roll: .


B.

_________________
vpred


30 čer 2011, 16:27
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Kolik milíónů lidských životů má na svědomí ve své bohaté a dlouhé historii křesťanská církev ?
Zakážeme ji, zakážeme kříž, jako symbol ?
Zakážeme půlměsíc a jakmile se objeví na obloze, zakážeme se na něho dívat, zatáhneme rolety aby ho náhodou někdo neviděl ?
Kdo chce pokračovat v plkingu, nechť si založí nový topic v tlachárně, dík.

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


30 čer 2011, 16:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Tady naprosto souhlasim s Daimlerem. Jak co se týče nesmyslnosti zakazování symbolů, tak toho, že by se tu mělo nechat OT.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 čer 2011, 17:45
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Obrázek

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


01 črc 2011, 07:14
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Sorry, ale připomělo mi to toto :D
http://www.youtube.com/watch?v=v6XCCQl5qGw

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


01 črc 2011, 13:17
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Jsem četl v LK, že se rozebíhá sériová výroba i Hokumů a oba vrtulník budou zavedeny v přibližně stejném poměru. Protože zpětně se na výsledek tehdejšího výběru nahlíží jako na zmanipulovaný zájmovými skupinami.
Jsem také fanošek Hokumů, Havoc dobrý, ale Hokum lepší. Lepší letové vlastnosti, více automatizovaných systému pomohlo zmenšit osádku na jednoho a podstatně zjednodušit ovládání.

Daimlere dáváš sem moc pěkný fotky, jako modelář si jich většinu zálohuji.

A k těm sběračům cenností.. sbírali všechny strany.
Jen mě napadl jakýsi zapadlý rozhovor z Ruské okupační zóny citovaný asi před dvěma měsící na Viasat History, kdy se Americký důstojní přichomítl k řešení znásilnění (spojenecký dozor). A pohoršil se nad chováním Rusů, načež mu bylo odpovědí Ruského důstojníka. Že to nemůže pochopit, protože neměl Němce několik let doma a kdyby to udělal (Ruský voják) po Německu, tak by Němce po znásilnění ještě vypálil barák.
To nepíšu proto, že bych chtěl rozproudit flejm, ale spíš chci nadneseně ukázat, že dneska se rozcházíme v tom jaký má kdo úhel vlastní morality a tenkrát v těch letech válečného běsu se na morálku koukalo taky trochu jinak.
Tak je trochu zbytečné přehnaně moralizovat.

_________________
Legion of Blue Hills


01 črc 2011, 15:33
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Russian army photos.
Já kdesi zaregistroval, že se sice budou stále vyvíjet a vyrábět oba/3 stroje ale s tím, že Mil si z toho "koláče" ukousne větší díl než Kamov a tudíž bude jeho Havoc "main battle helicopter".
Kamov holt leze Milům tak trochu "do zelí", dosud byly Kamovy spíš záležitost námořnictva apod. ... no to už je jedno.
Taky jsem kdysi modelařil ... vlastně stále modelařím - na skříni mám už asi 8 let rozdělaný PzKpfw IV Ausf. H , a nějak na to není čas, chuť, příležitost .... snad to jednou ještě někdy dodělám. :wink:
... a oba výše uvedené "mixéry" 28/50 mám ve vitríně už pár let taky. :)

... abych sám jen neplkal ... :)
Obrázek


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


02 črc 2011, 07:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 221 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz