Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:02




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jeryk píše:
Vadí mi nedostatek herních prostorů. od nás je jedinej oficiální někde u Opavy :(

Za nedostatek herních prostorů si mužou airsofťáci samy.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 bře 2011, 15:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No jo ale jak to napravit. Některým airsoft na černo v lese vadí, ale že jim tam chodí hajní a střílejí se navzájem to ne.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


24 bře 2011, 17:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jak to napravit? Nehrát airsoft na černo. Nedostatek herních prostorů není, je akorát lenost lidí. Většinou není problém prostor sehnat, málokdy ti řeknou "to máte smůlu", většinou se to nechá domluvit...akorát člověk nesmí bejt línej a musí si to oběhat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 bře 2011, 17:31
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Oběhat možná jen u větších akcí, Pro mě byto bylo zbytečné. Ale co my už tam chodíme cca 5 let, trénujem tam bojová umění atd a nikomu to nevadí tak to zatím neřeším.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


24 bře 2011, 18:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Lesman píše:
Našel jsem tento topic a chci se podělit s vlastním názorem.


2. Neznalost zbraní - to souvisí s nízkým věkem hráčů. Všiml jsem si u spousty začátečníků, kteří si hned koupí sniperku nebo AEG a myslí si, že umí hrát. Realita je ale jiná, znám třeba kluka, který má naprosto bezvadnou sniperku s M150 a netrefí na dálku skoro nic.

.



Hele a to si myslíš že výkon zbraně má bejt úměrnej mušce ? Já spíš obdivuju lidi co tyhle upgrady zvládaj dobře složit, myslim že je hodně lidí co si umí hoodně kvalitně postavit zbraň ale nejsou třeba dobrý v akci.


09 dub 2011, 18:02
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 13 říj 2010, 14:24
Příspěvky: 190
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já například znám hodně lidí (malejch kluků kolem 15) co neví k čemu je a že tam vůbec je hop-up. Podle mě ten kdo aspoň trochu nezná základy a principy zbraně by neměl soft hrát, a už vůbec ne takový kloučci.

_________________
If you see the flash, it's already too late


09 dub 2011, 20:01
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Citace:
2. Neznalost zbraní - to souvisí s nízkým věkem hráčů. Všiml jsem si u spousty začátečníků, kteří si hned koupí sniperku nebo AEG a myslí si, že umí hrát. Realita je ale jiná, znám třeba kluka, který má naprosto bezvadnou sniperku s M150 a netrefí na dálku skoro nic.

Největší chyba jsou ty levný čínský aegy, protože spoustal idií nezačíná s manuálkou, kde musíš aspoň trochu taktizovat a myslet, ale s AEG, samozdřejmě fullauto...a nenaučí se nic, akorát kropit


10 dub 2011, 00:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Lesman píše:
Výkon zbraně má být úměrný schopnostem jedince.

Souhlasím s Tebou Davide. A doplním Tě - airsoftky by mohly být na zbroják, člověk aspoň pozná, co je to zbraň a naučí se, jak funguje.

My v týmu máme takový test. Zní to sice drsně, ale má to zajímavý učinek. Každý se střelí sám svoji zbraní z pár metrů na holou kůži (většinou nohy nebo ruce) a když je schopen snést bolest, tak mu patří do ruky. Ono má to svůj smysl - aspoň každý ví, co drží v ruce a co to způsobí.



a kdyz tohle popisuju ja tak mi nadavaj do masochistu a cvoku... ale aspon vim co se piskotem da udelat = kdyz to preziju ja tak jiny taky, nedelame balet a nehrajem sachy, ze? :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


10 dub 2011, 04:41
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2011, 09:03
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Airsofter je dobrej na jedinou věc - dobrej cíl na střelbu z plynovky ve třídě :lol: kde furt mele kecy z tohohle topicu omg

A "airsoftere" taktizovat a myslet neumí aji někteří hc manuální internetoví softeři


18 kvě 2011, 22:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Kubos píše:
Airsofter je dobrej na jedinou věc - dobrej cíl na střelbu z plynovky ve třídě :lol: kde furt mele kecy z tohohle topicu omg

A "airsoftere" taktizovat a myslet neumí aji někteří hc manuální internetoví softeři

Ty budeš asi taky dobrej hovád když střílíš ve třídě z plynovky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 kvě 2011, 05:56
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Trošku mi tu přijde že se tu jen děti vytahujou kdo z nich je větší pako...
Podle mě by sem lidi pod 18 vubec neměli psát (ano taky jsem začínal dřív ale alespoň jsem nelezl jsem na fora vytahovat se jaký jsem vůl ) protože většina problémů airsoftu souvisí z nízkým věkem hráčů..
Jinak osobně mě nejvíc vadí nepřiznávání, poslední dobou sice hrajem se známou bandou, tím se to eliminuje (prostě když ti někdo nepřizná tak přesně víš kdo to byl a můžeš si ho pak podat) pak ale člověk vyjede někam jinam a to je utrpení, většinou nepřiznávaj děti co to hrají jako CS tak pak kropí když ani to nempomůže tak jednoduše nepřiznaj a pak se diví že mají díry v ksichtu (většinou né ode mě ale spousta lidí to tak řeší).

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


19 kvě 2011, 07:31
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
po přečtení pár příspěvků mám chuť se už ten soft vy*rat...a vůbec strašně se za tyhle lidi stydím a vpodstatě taky už sám za sebe, jelikož z nás má už každý prdel díky mase nezletilých superhrdinů, jež mají v hlavě nasr... Další věc, příklad:
Nedávno jsem psal na nábor do teamu Seals v Brně jelikož trávím většinu času tam a také tam chci začít hrát a tak drzou, arogantní odpověď jsem v životě od nikoho nedostal. Takový drsný spešlák, že se pod ni ani nepodepsal. Takových podobných jednání jsem už zažil opravdu spoustu, ale co se týče airsoftu a komunity s ním spojenou... armyburza a jednání lidí, jednoslovné odpovědi, podvodníci..už jsem se taky nachytal...opravdu si začínám myslet že slušných hráčů je už minimum a v poměru s tím zbytkem jsou už na vymření...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


18 čer 2011, 20:40
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Me vadi nepriznavani. A llidi, co nepriznavaji a co vystrili kvuli sve nesmrtelnosti protivniky a pak se naparuji stylem "chtelo by to, aby nepritel konecne zacal hrat", tak takove bych nejradeji na miste profackoval a rovnou je vykazal z herniho prostoru.


18 čer 2011, 20:51
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mne vadia decka. Zbran vacsia nez oni sami. Ako som už napísal do inej témy. Na okraji sídliska kde je parkovisko hrali airsoft. A omylom ma trafili. Potom som sa rozbehol ku ním a zdrapil toho zasrana. Schmatol som mu zbran hodil o zem a poskakal po nej. Vsetci sa potom rýchlo zdekovali. Odvtedy ked ich vidím volám MP zakaždým. Síce moja rekaci anebola na mieste, ale predstava prísť o oko...

_________________
vpred


19 čer 2011, 20:50
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
Jenže on má naprostou pravdu do ruk vám nepatří a potom co si tu napsal tak nepatří hlavně tobě. TO že odpojíš baterku neznamená že si něco zachránil.


Dobre Monty, zbrane deckam do ruk nepatri. Souhlasim. Muzes mi ale tedy rici, proc tedy na mnoha akcich militarygames.cz v Brno Reckovicich - coz je udajne prostor pod tvou spravou - vidim, ze cca 40-50 % z ucastniku same "kindlers" se zbraneni? Pokud do rukam airsoftky nepatri, proc je tam teda poustis? Nezlob se, ale prijde mi zvlastni zbrojit na foru proti kindersakum a soucasne je poustet na AS v prostoru, ktery mas na starost.


Naposledy upravil niky79 dne 19 čer 2011, 21:10, celkově upraveno 2



19 čer 2011, 21:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
niky79 píše:
Monty píše:
Jenže on má naprostou pravdu do ruk vám nepatří a potom co si tu napsal tak nepatří hlavně tobě. TO že odpojíš baterku neznamená že si něco zachránil.


Dobre Monty, zbrane deckam do ruk nepatri. Souhlasim. Muzes mi ale tedy rici, proc na akcich militarygames.cz v Brno Reckovicich - coz, jak jsem vyrozumel nekde nekdy, je prostor pod i tvou spravou (?) - vidim z 50 % ucastniku same "kindlers" se zbraneni? Pokud do rukam airsoftky nepatri, proc je tam poustis?

AAAAA pán je řitopich. Prostor je muj co si tam dělá Militarygames je jejich věc odemě ho maj pronajatej. Ty když pronajmeš auto tak se staráš jestli ti tam někdo šuká?
Nadále prostor je oplocen a je soukromí. Nadále ty děcka tam jsou pod dozorem osob starších 18 let a ne jedné. Nadále to bylo psáno na neorganizované bandy kinders vílečníků. Nadále pokud máš nějakej problém tak to řeš s osobama pověřenýma.Nemám náladu na lidi co neví oco jde ale maj potřebu se trefovat do věcí okerejch ví ho.no.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 čer 2011, 21:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
niky79 píše:
Monty píše:
Jenže on má naprostou pravdu do ruk vám nepatří a potom co si tu napsal tak nepatří hlavně tobě. TO že odpojíš baterku neznamená že si něco zachránil.


Dobre Monty, zbrane deckam do ruk nepatri. Souhlasim. Muzes mi ale tedy rici, proc tedy na mnoha akcich militarygames.cz v Brno Reckovicich - coz je udajne prostor pod tvou spravou - vidim, ze cca 40-50 % z ucastniku same "kindlers" se zbraneni? Pokud do rukam airsoftky nepatri, proc je tam teda poustis? Nezlob se, ale prijde mi zvlastni zbrojit na foru proti kindersakum a soucasne je poustet na AS v prostoru, ktery mas na starost.


Protože když je tam nepustí, tak budou chodit střílet na vlastní pěst? Čili bez dozoru, vedení a jakýkoliv výchovy? Něco jinýho jsou děti hrající airsoft pod dohledem a pevnou rukou, něco jinýho partičky bez jakýhokoli vedení, co střílí na sídlištích.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 čer 2011, 21:15
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Nikdo se do nikoho nestrefuje. Polozil jsem slusne otazku a ocekaval jsem slusnou odpoved. Vidim ze ale od tebe se ji nedockam, bohuzel. Nicmene, otazka porad plati. Pokud zde na foru zastavas nazor, ze zbrane deckam do ruk nepatri, proc pronajimas prostor nekomu, kdo na AS akcich necha hrat i decka? Nicmene chapu - a to rikam zcela bez ironie - ze je podstatne snazsi rikat, "co by se nemelo" (zejmena na foru), nez vyvinou alespon minimalni snahu, "aby se to i v praxi dodrzovalo".


Griffon píše:
Protože když je tam nepustí, tak budou chodit střílet na vlastní pěst? Čili bez dozoru, vedení a jakýkoliv výchovy? Něco jinýho jsou děti hrající airsoft pod dohledem a pevnou rukou, něco jinýho partičky bez jakýhokoli vedení, co střílí na sídlištích.


Jak monty psal, ten prostor je ohraniceny a relativne daleko na to, aby tam kindrs dosla pesky :-) Ale o to mi nejde. Jde mi to, ze Monty na tomto foru kaze A a dela B (ackoliv v jeho moznostech je delat A.)

Jinak se omlouvam za pripadne OT.


Naposledy upravil niky79 dne 19 čer 2011, 21:26, celkově upraveno 1



19 čer 2011, 21:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
niky79 píše:
Nikdo se do nikoho nestrefuje. Polozil jsem slusne otazku a ocekaval jsem slusnou odpoved. Vidim ze ale od tebe se ji nedockam, bohuzel. Nicmene, otazka porad plati. Pokud zde na foru zastavas nazor, ze zbrane deckam do ruk nepatri, proc pronajimas prostor nekomu, kdo na AS akcich necha hrat i decka? Nicmene chapu - a to rikam zcela bez ironie - ze je podstatne snazsi rikat, "co by se nemelo" (zejmena na foru), nez se skutecne snazit, "aby se to i v praxi dodrzovalo".

Hmm ty čekáš slušnou odpověď na něco očem víš prd? Rači mlč internetovej hrdino. Dojdi a řekni mi to do očí rád ti ukážu jak se tam s děckama pracuje jak se vychovávaj.
Nadále tu nemám chuť vysvětlovat něco někomu co otom ví prdlajz jen si tu odevírá hubu a skutek utek. A zatím co sem napsal si stojím naptřej jim do ruk a žíkám jim to i osobně a do očí . Když už je ale maj snažím se je učit jak snima zacházet aby k něčemu nedošlo. NO a pokud chceš jen prudit tak pokračuj děláš tu jen ze sebe vola nic víc.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 čer 2011, 21:24
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
Nadále tu nemám chuť vysvětlovat něco někomu co otom ví prdlajz jen si tu odevírá hubu a skutek utek. A zatím co sem napsal si stojím naptřej jim do ruk a žíkám jim to i osobně a do očí . Když už je ale maj snažím se je učit jak snima zacházet aby k něčemu nedošlo. NO a pokud chceš jen prudit tak pokračuj děláš tu jen ze sebe vola nic víc.


No, vidim, ze jakakoliv dalsi kostruktivni diskuse s tebou je NAPROSTO ZBYTECNA. Nechces vysvetlovat? Dobre - nevysvetluj, tvoje vec. Neakceptujes "anonymni nazor z fora"? Tvuj problem. Ale uprimne, u tebe me to moc neprekvapuje (nebudu psat proc, bylo by to OT.) Nicmene uslovi "jen si tu odevírá hubu a skutek utek" sedi v tomto konkretnim pripade na tebe - jen tady tlachas, jak deckam do ruk zbrane nepatri a hle, v prostoru spravovanem tebou najdeme... (chvilka napeti, tu-tůůůů) ... decka se zbranemi v rukou. Na normalnich (!) AS akcich. Mimochodem, to je i duvod, proc akce Militarygames v Reckovicich upadaji.


Naposledy upravil niky79 dne 19 čer 2011, 21:37, celkově upraveno 1



19 čer 2011, 21:30
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Spatky k tematu, mne osobne nejvic vadi ze airsoft zacina bejt az moc soft. Skoro nikde se nesmi pouzivat pyro (sice chapu duvody ale stve me to) hromada krutoprisnejch hustodemonu ktery bejvaj arogantni a totalne bez ucty k cemukoli. Dalsi vec co me stve sou stale castejsi exesy na verejnosti a ubytek "kamaradcovstvi" a respektu a ochoty si pomahat. Ja se softem zacal jako starej koren v 29 letech a vetsina mladsich kluku byla slusna a kdyz se dovedeli co sem delal na vojne tak je zajimalo co se jak dela. Dneska ke me v mejch 36 prijde cucak co mu neni ani patnact a misto aby se snazil spolupracovat tak me v klidu posle do prdele, nebo driv si nekomu na akci spravil kver a minimalne ti byl vdecnej a dneska si je jeste schopnej stezovat ze si mu pri tom odrel cep :)

Proste zlevneni a jednoducha dostupnost vseho sice prinesla to ze mancaft nemusi schanet lidi s lampou a je z ceho vybirat a i vyzbroj je dostupna, ale zaroven zacala softit i sorta lidi kterou nemusim.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


19 čer 2011, 21:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Upadl si tak možná ty :lol: Nebo máš mindrák že tě tam nějakej kinders sejmul? Asi si nepochopil že ten prostor je brán jako hřiště a není určeno jen pro dospělé? NO a pokud ti vadí děti v sobotu jelikož sobota je naně tam specializovaná( to není země tak to vede shop) .Tak proč nejezdíš na akce v nedělu kdy to je určené pro lidi co nechtěj bohapustě kropit a maj rádi scénářové akce? Nebude to tím že nato nemáš jen si odevíráš hubu?
Jo jen aby si to trochu pobral do rukou jim zbraně nepatřej ale když už je maj tak je ušíme snima na našich akcích zacházet. No ale to ty slišet nepotřebuješ páč to se ti nehodí do foroty.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 čer 2011, 21:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
niky79 píše:
Griffon píše:
Protože když je tam nepustí, tak budou chodit střílet na vlastní pěst? Čili bez dozoru, vedení a jakýkoliv výchovy? Něco jinýho jsou děti hrající airsoft pod dohledem a pevnou rukou, něco jinýho partičky bez jakýhokoli vedení, co střílí na sídlištích.


Jak monty psal, ten prostor je ohraniceny a relativne daleko na to, aby tam kindrs dosla pesky :-) Ale o to mi nejde. Jde mi to, ze Monty na tomto foru kaze A a dela B (ackoliv v jeho moznostech je delat A.)

Jinak se omlouvam za pripadne OT.


Tys mě asi nepochopil. Myslel jsem to tak, že když ty mladý kluci budou chtít jít střílet na ofiko akci do ofiko prostoru, ale nebudou tam vpuštěný pro nízkej věk, tak se seberou a půjdou sami střílet do lesa o kilometr dál. Takže stejně jim v tom nezabráníš, akorát tam na ně (narozdíl od tý ofiko akce) nikdo nedohlídne aby nosili brejle, nenaučí je zacházet bezpečně s kvérem, nezakáže jim dělat kraviny s pyrem a nezjebe je když se budou chovat nefér. Výsledek? Namísto lidí, kteří jsou sice mladí, ale ví jak se chovat, co si dovolit a na co si dát bacha, máš partičku totálně nepoužitelnejch kindrsáků, co akorát dělaj bordel a průsery. Zkrátka a dobře, pokud se na těch ofiko akcích najdou dospelý lidi, co jsou ochotný si dát práci s výchovou a výukou mladejch, tak by bylo silně kontraproduktivní těm mladejm vstup zakazovat. Samozřejmě něco jinýho jsou náročnější/složitější akce, na kterejch je od člověka vyžadováno něco víc než "jdi a střílej ty druhý", tam to přítomnost dětí může slušně zkazit a věkový omezení je tudíž na místě.

Jo a jinak mam z téhle diskuse pocit, že tohleto je spíš osobní a ty se prostě za každou cenu chceš navézt do Montyho. Možná se pletu, ale připadá mi to tak, protože jinak nevidim důvod, proč bys to tady takhle rozebíral, zvlášť poté, co ti to bylo docela rozumně vysvětleno.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 čer 2011, 00:35
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
trubkin píše:
Spatky k tematu, mne osobne nejvic vadi ze airsoft zacina bejt az moc soft. Skoro nikde se nesmi pouzivat pyro (sice chapu duvody ale stve me to) hromada krutoprisnejch hustodemonu ktery bejvaj arogantni a totalne bez ucty k cemukoli. Dalsi vec co me stve sou stale castejsi exesy na verejnosti a ubytek "kamaradcovstvi" a respektu a ochoty si pomahat. Ja se softem zacal jako starej koren v 29 letech a vetsina mladsich kluku byla slusna a kdyz se dovedeli co sem delal na vojne tak je zajimalo co se jak dela. Dneska ke me v mejch 36 prijde cucak co mu neni ani patnact a misto aby se snazil spolupracovat tak me v klidu posle do prdele, nebo driv si nekomu na akci spravil kver a minimalne ti byl vdecnej a dneska si je jeste schopnej stezovat ze si mu pri tom odrel cep :)

Proste zlevneni a jednoducha dostupnost vseho sice prinesla to ze mancaft nemusi schanet lidi s lampou a je z ceho vybirat a i vyzbroj je dostupna, ale zaroven zacala softit i sorta lidi kterou nemusim.


Stoprocentní souhlas, na tomhle se myslim shodne většina normálních lidí :) Zrovna teď o víkendu jsem se z první ruky setkal s následkama tohohle úpadku a jsem z toho teda vyplesklej doteď, co je taky možný...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 čer 2011, 00:38
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
To že lidi k sobě vůbec nemají úctu,respekt je spíše vinou doby, číny za to můžou jen z části (tak z půlky) - spusta dětí ukecá rodiče aby jim koupili cokoliv .To že je zakázována pyrotechnika je taky spíše z důvodu bezpečnosti a aby se nemusli řešit vyplašný civilové.. jinak souhlas to ,,nekamarádství" mi taky vadí..
Na zmiňovaném hřišti jsem nikdy nebyl ale pokud tam na ti děti dohlíží a snaží se je něčemu naučit tak supr, ale je taky možné že ty co to maj pronajatý tam ty děti pouštěj jen kvůli prachům..Každopádně za to Monty nemůže a Niky jen hledal důvod rejt...//příště by nebylo od věci řešit to Pm, není moc chtrý když si modové přidělávaj OTčka který pak oni nebo jiný mod musí mazat//

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


20 čer 2011, 06:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
S tím respektem je to fakt tak nějak je to hodně nedostatkoví zboží. Na "place" se snažíme to odbourat. Tam nám jde oto aby to bylo v duchu kamarádství. Jak lidi dojedou zdravíme se podáváme si ruku a je jedno jestli to je 99letej pán nebo mladej kluk. Ono to funguje lidi odjážděj spokojený. Atmosféra udělá na akci hodně.
No a sa akcema? No na klasický akce ikdyž jsou scénářoví ale na jeden den nezakazujem aby dojeli ti mladší. Dopředu je ale upozorňujeme že se snima nikdo párat nebude že budou muset fungovat jako sospělej a pokud to zvládnou no problema. Pokud se ale jedná o akce na výce dní a nebo kde je scénář daleko složitější je omezení na místě. Tam prostě mladší nemužou.
Oco jde pánovy co se tu domě trefuje nevím. Nehledě k tomu že vytrhl věc z kontextu a chyt se jen toho co potřeboval tak to vidím na závist.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 čer 2011, 07:43
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
chybí kamarádství, fair play, disciplína, zábava a přebývá mnoho ultrahustokrutopřísných hypermilitary spešláků kteří se bojí lehnout si na zem aby si neušpinili maskáče a výstroj za desitky tisic, kteří mají jako dnes každý správný militarista u sebe asi 20000 kuliček a 4 baterie na osobu, v kvéru péro z gauče a zásadně říká "tak tohle mě nemohlo trefit ani náhodou". potom přebývá hromada děcek které by kvér neměly mít v ruce vůbec; potom strašná hromada lidí 18+ kteří mají v hlavě totálně nasrá*o a dělají kraviny, kterých se pak chytají média.

raději než tohle všechno tak bych to bral tak jak to bylo jestě před 5-7 lety tzn. banda s manuály a v ťamanských maskáčích a teplákách a kdo měl vz.95 nebo plynovku nebo AEG od marui v základu byl bůh - tohle byly nejlepší časy airsoftu.


20 čer 2011, 08:45
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Lesman píše:
Jednou v zimě, v noci a za mlhy jsme ve velkém baráku pouštěli soft granáty a vyhnala nás odtama policie, že nedalecí obyvatelé (asi 10 km) slyšeli střelbu.

Nejlepší je taky udržovat týmového ducha a být sjednoceni, jen tak tým může prosperovat.


ono to neni moc o tymu. vetsinou tymy fungujou dobre, a kdyz se tam vecpe nejaky rusivy element tak velice rychle jde zase pryc. jsou spise problem tymy kde jsou jebli vsichni.


20 čer 2011, 15:18
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2011, 15:54
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co mi vadí ?

1. Jak už se tu tolikrát řešilo ... Věk
Existuje byť i malé procento kindersáků kteří to maj v hlavě v pořádku (a dovolím si říct že mezi ně patřím :) )... Ono taky jde o výchovu ze strany rodičů ... to co vidím u náš ve škole .. když de člověk po chodbě a slyší druháky jak si nadávaj do všech č*ráku a ko*otů, na hlavě kapuce, v kapse onen mezi něma pověstný "dotykáč" od LG na 2500 a na tom puštěného Rytmuse tak.. na to se tá použít jedna známá česká hláška..."Chce se mi zvracet" :-)
A například tohohle synka sem zažil jednou na akci ... přijel si v nablýskané audině, tatínek mu pěkně seštěloval hop-up, zeptal se ho jestli má mobil (potom vytáhnul Iphone... :roll:) a že kdyby se mu něco stalo tak ať mu zavolá ...šlo vidět že to byla jeho první akce.. (a měl kalach s 150 pružinou :? ) já a ostatní sme jen nechápavě čuměli s otevřenou hubou ... Já sem začínal s manuálním škorpíkem, potom sem si nějak naspořil na CM.28-S se kterou hraju doteď, začínal sem pod ohledem starších hráču a ani nevíte jak sem byl šťasný když sem se dostal z prvu na akci Militarygames kde sem vlastně potkal toho kindra..

2. Brodel po akcích
Zde opět o výchově.. já bych si nedovolil po akci nechat vlece ležet nic víc než ohryzek od jabka .. ovšem taky sem viděl že borec dojedl MRE a v klidu obaly zahodil do lesa ... opět sem se nestačil divit...

3. Nepřiznáváni
Věčný problém dnešních tvrdých "mylytarystů"... člověk do něho vyprázdní půlku talčáku, on se oklepe a hraje dál ... ve většině případů stačí zajít za pořadatelem a ten ho většinou zdupe jak psa.. ovšem jednou se jen borec usmál a hrál dál ... tak to už sem to nevydržel vyletěl sem z poza krytu vytáhnul plynovku a poslal sem mu pár BBček do stehna ...a jak rád přiznal...

4.Silné pružiny
Věc jedince... já bych si nikdy do zbraně (pokud to teda neni sniperka, tam je samozřejmě výkon potřeba) nedal větší pružinu než 130 a na CQB bych tam nedal ani 110... Ono takový kindersák v budově se 150 dokáže udělat s obličejem pěkný bordel :? ... zválšť se zubama ... a odtoho se odvíjí že do budov preferuju masku, nebo když už nic tak helma+brýle+kukla... :)


Naposledy upravil kanecicq dne 01 črc 2011, 21:09, celkově upraveno 1



01 črc 2011, 21:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
První lajna tvýho pčíspěvku je spíš jak to tak sleduju o závisti. Ať si má co chce je to jeho boj.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 črc 2011, 21:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz