Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:48




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 563 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Další
 Vysílačka 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Ve kvalitě, citlivosti a dalších parametrech který většině lidí nic neřeknou.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


12 čer 2011, 13:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Takze pokud mi to nic nerika, coz nerika, a normalni PRM za 500,- je pouzitelna, nema smysl kupovat jine, drazsi..?


12 čer 2011, 13:39
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Nemá, kup si sadu vysílaček za dvě kila - bude to dostatečné ;)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


12 čer 2011, 15:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Pokud ti je jedno že stačí dát jeden čudlík a poslouchat tak ostatní, protože u takovejch vysílaček často nejde ani nastavit heslo, tak prosim. A dosahově jsou PMR fakt naprd, byl problém za jasnýho počasí domluvit se na kilometr v lese. Prostě ani zašumění


12 čer 2011, 15:58
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Radar_PiBtl144 píše:
Nemá, kup si sadu vysílaček za dvě kila - bude to dostatečné ;)


Netroluj, psal jsem, ze vysilacku mam a slusne se zeptal, co prinasi navic drazsi modely. Pokud k tomu nemas co rici, asi by bylo lepsi se nevyjadrovat, nemyslis?


loco99 píše:
Pokud ti je jedno že stačí dát jeden čudlík a poslouchat tak ostatní, protože u takovejch vysílaček často nejde ani nastavit heslo, tak prosim. A dosahově jsou PMR fakt naprd, byl problém za jasnýho počasí domluvit se na kilometr v lese. Prostě ani zašumění


Priznam se, ze to nechapu. Airsoft je fair play hra. Pokud se stanovi jisty rozsah kanalu pro stranu A a stranu B a jedna strana ma tendenci odposlouchavat druhou, tak je proste totez, jako nepriznavat a to ani ten AS nemusime hrat. Mozna jsou PRM naprd, faktem je, ze pokud ma nekdo vysilajdu, tak ma prave PMR. A proto se ptam, zdali ma drazsi model nejakou vyhodu, treba v dosahu (coz si nedokazu predstavit jak, neb vykon techto vysilacek je zakonem stanoveny).


12 čer 2011, 16:01
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Vysílačka
subkanály, zakodovani, větší rádius pokrytí, možnost konfigurace přes PC, lepší příslušenství...


12 čer 2011, 16:06
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Netroluju. Řekl kdysi jeden moc chyrej pán: "If you have to ask, what jazz is, you'll never know."

Pokud necítíš potřebu si dražší vysílačku koupit, tak ji nekupuj. Je to asi stejný, jako kdybys řídil Felicii a byl spokojenej a furt se ptal všech co okolo jezděj v kvésedmě, co je na ní tak super a jakej je oproti Felicii rozdíl.

Namátkou:
- fungování na jiných vlnových délkách a s tím spojené výhody
- vyšší výkon
- vyšší výdrž baterie
- kompatibilita s více zařízeními
- možnost poslouchat více kanálů zároveň

a mohl bych pokračovat dál.

Co se odposlouchávání kanálů týče - pokud jezdíš akce, kde se stanoví, jaká má daná strana "frekvence" a je zakázáno je odposlouchávat, tak se prostě neodposlouchávají. V tom nikdo neodporuje. Já takové akce nejezdím, protože mi to nevyhovuje.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


12 čer 2011, 16:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Co se týče odposlouchávání, tak co není zakázáno, je povoleno. Pokud je v pravidlech jasně napsáno, že není povoleno odposlouchávat či rušit komunikaci protivníka, tak porušit to je opravdu na úrovni nepřiznávání a dělat to nebudu. Pokud to tam není, nevidím v tom nic špatného, radioelektronický boj je taky boj.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 čer 2011, 18:59
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Radar_PiBtl144 píše:
Netroluju. Řekl kdysi jeden moc chyrej pán: "If you have to ask, what jazz is, you'll never know."

Pokud necítíš potřebu si dražší vysílačku koupit, tak ji nekupuj. Je to asi stejný, jako kdybys řídil Felicii a byl spokojenej a furt se ptal všech co okolo jezděj v kvésedmě, co je na ní tak super a jakej je oproti Felicii rozdíl.

Namátkou:
- fungování na jiných vlnových délkách a s tím spojené výhody
- vyšší výkon
- vyšší výdrž baterie
- kompatibilita s více zařízeními
- možnost poslouchat více kanálů zároveň



To je trochu ujete, ne?
- jine vlnove delky? PMR by melo fungovat na STEJNYCH vlnovych delkach.
- vyssi vykon? Zakon jasne rika, jaky je max. vykon (0,5W?)
- kompatibilita s více zařízením? Vsechny PMR jsou kompatibilni s ostatnimi PMR. Uz z principu...
- vice kanalu? To by se hodilo. Ano. Neni to ale funkce, kterou maji i levne PMR? Poslouchat, co se deje na dvou kanalech?

Trolujes. Alespon svou puvodni odpovedi. Jeden jeste chytrejsi pan rekl "lina huba hole nestesti". A take se mi na mysl dere "kral je nahy". Porad tedy nevim, v cem je PMR vysilacka za 500,- vyhodnejsi nez nejaka drazsi za 1500. Ale odpoved na tvou otazku muze byt tato: "ano, porad necitim potrebu si koupit drazsi vysilacku, protoze nevim proc a proto jsem se ptal na argumenty..." Argumenty, co jsi uvedl, jsou podle me mimo, nezlob se.

Griffon píše:
Co se týče odposlouchávání, tak co není zakázáno, je povoleno. Pokud je v pravidlech jasně napsáno, že není povoleno odposlouchávat či rušit komunikaci protivníka, tak porušit to je opravdu na úrovni nepřiznávání a dělat to nebudu. Pokud to tam není, nevidím v tom nic špatného, radioelektronický boj je taky boj.


Souhlasim. Z drivejsiho prispevku vyplynul - alespon me - presny opak. Pokud tomu tak nebylo, omlouvam se.

Takze, abychom neflamovali. Chci poprosit skutecne znale lidi, co mi prinete koupe "lepsi" PMR vysilacky (namatkou), napriklad od Motoroly nebo Intecu oproti levnym PMR za petikilo. Mam pcit, ze moderator zde si pochvaloval nejaky Sencor. Kdyz se rozdil nedozvim zde, kde jinde...?


Naposledy upravil niky79 dne 12 čer 2011, 20:18, celkově upraveno 1



12 čer 2011, 20:08
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Tak znovu, dražší vysílačka má lepší citlivost, lepší odstup signál/šum, lepší kvalitu modulace, může mít nižší spotřebu, víc funkcí v menu, různé možnosti přednastavení kanálů, kvalitnější anténu, odolnější tělo, lepší tlačítka, lepší baterie, lepší možnosti servisu atd. atd. Všechno jsou to věci, který u většiny vysílaček zjistíš dost těžko, každej ti jen napíše že to má pul watu, dosah 3km, scan, vox, hf, aa baterky, subkanaly a tim to pro ně končí, pak se může zdát že jsou všechny vysílačky stejný... ani zdaleka nejsou.
Rozdíl mezi vysílačkou za 200kč a za 500kč není žádnej, obojí je krám. Rozdíl mezi vysílačkou za 500kč a za 2500kč je obrovskej.

A už jsem to tady určitě psal, výkon je jen jeden z parametrů vysílačky, kterej ani není až tak zásadní pokud ti jde o dosah a kvalitu přenosu. Jestli má vysílačka 0,5W, nebo 1W je uplně jedno pokud je to krám.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


12 čer 2011, 20:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Radar_PiBtl144 píše:
Celej náš team jede na Puxech 888 a max spokojenost. Pravda je, že na akci typu Rutovia je to ale nevyužitelný...

Hele mohl by jsi pls sepsat nějakou menší recenzi? Na těch vašich stránkách jsem nic nenašel. A mám v plánu si jí kupovat. Na YT jsem našel jen 2 videa česky a je pravda, že google jsem ještě neprojížděl, tak mě pls neukamenujte, dík.

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


12 čer 2011, 20:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Vysílačka
http://www.ok1sdi.estranky.cz/clanky/pu ... ereni.html

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


12 čer 2011, 21:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Vysílačka
@Kůkí: Hele ta recenze, co sem dával Severan (Seveřan?) je dobrá, rozhodně z ní můžeš vycházet.

My jsme se rozhodli přejít na Puxe po Motorolách GP68 víceméně z těchto důvodů:

1) Puxe je možno koupit v ČR, s čímž se pojí i záruka a servis v ČR, stejně jako dostupné extra příslušenství (náhradní baterie, antény atp.)

2) Nižší hmotnost a rozměry

3) Novější stroj, Motoroly byly repasované, tudíž baterie na prd. Koupili jsme k nim extra akupacky, ale i tak vydržela v provozu max 24hod.

4) Jsou programovatelný jak přes PC, tak i přímo na stanici (což je GP68 taky, ale u toho puxe je to mnohem víc user friendly)

5) Chytaj FM frekvence, takže když se nudíš v zákopu, můžeš si naladit rádio (dělám si prdel, samozřejmě :) )

Minusy Puxe bych viděl nejvíc v odolnosti a vodotěsnosti (čti nejsou stavěné na opravdu hardcore zacházení a soustavné průtrže mračen).

Myslím si, že poměr cena výkon je poměrně příznivý a na takové to běžné uživatelské softění to rozhodně stačí. Samozřejmě to ale není dualband, takže jsou zařízení, se kterýma se nespojíš (typicky např. RF10 apod).

@Niky79: Oukej, Ty radiovševěde, pokud Ti mé argumenty nejsou dost dobré, tak už mlčím.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


12 čer 2011, 21:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Niky78: tak teď se ztrácim, ty se ptáš v čem jsou lepší dražší vysílačky nebo jestli sou lepší dražší PMR vysílačky ?

ono totiž každej odpovídá na něoc jinýho

A označit Radara jako trolla... :-S

0,5 W je omezení jen pro některý frekvence, někdo tu postoval na forum seznam frekvencí v kterejch se může operovat, a omezení byli různý, samozřejmě že nebylo všechno PMR


12 čer 2011, 21:52
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Vysílačka
@Cookie: Ten pravej rozdíl ve vlnové délce, na které maká PMR a třeba UHF, poznáš hlavně za deště nebo i v nějakým hustším lese ;)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


13 čer 2011, 12:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Radar_PiBtl144 píše:
@Cookie: Ten pravej rozdíl ve vlnové délce, na které maká PMR a třeba UHF, poznáš hlavně za deště nebo i v nějakým hustším lese ;)

Ok, dík moc. Já jsem je právě našel na ebayi za 1500,- což mi přijde jako krásná cena, a myslim si, že žádnej HC s nima dělat nebudem, takže to taky ok. Samozřejmně bych si ostatní věci kupoval taky v ČR.

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


13 čer 2011, 19:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Vysílačka
možná lepší než Pux 888 je Pux 777, má větší výdrž baterii než 888 kvůli single/dual channel. Nebo koupit si 888 a extra baterka (která asi stojí 200 kč)

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


13 čer 2011, 22:33
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Vysílačka
mozna stupidni dotaz ale, PMR frekvence chytnu na UHFku je to tak? nebo na VHF? Je mezi nimi nejaky jiny rozdil (vyhody/nevyhody) nez v kmitoctu, tozn. napr. v pripadne legalite pouzivani bez RA povoleni/zkousek?

edit: pardon sem blb jasne ze UHF(400-800mHz) chyta PMR(446mHz), takze uz jen pouze jeslti ma vhf nejakou vyhodu vuci uhf? vlnu to ma kratsi nebo delsi? kmitocet je nizsi, coz mi ale bohuzel nic nerekne.

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


13 čer 2011, 22:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vysílačka
jojo, PMR frekvence se daj naladit na UHF.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 čer 2011, 22:58
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2009, 21:11
Příspěvky: 36
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Nový příspěvek Re: Vysílačka
@Cookie
Jenom bych doplnil, že pokud si můžeš pár korun připlatit, tak za sebe můžu doporučit TYT TH-UVF1 (http://www.elix-shop.cz/store/goodsdeta ... dsID=68931). Chytá jak UHF tak VHF (což se někdy hodí, přece jenom je lepší být vždy připraven), bere 2 kanály současně a Evropu 2 si taky pustíš. PMR chytneš bez problémů jenom potřebuješ vytisknutej seznam frekvencí (já osobně si je nepamatuju). Uživatelsky je to hodně podobný Puxovi 888. Zatím s ní nebyl žádný problém, názory ostatních lidí jsou podobné jako moje => tzn. pozitivní. Jenom holt není nějak ultra vodotěsná. Myslím že za ty prachy to není špatné.


15 čer 2011, 14:09
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Vysílačka
BrzdaCZ píše:
@Cookie......

No Puxe jsem našel za 1,5k na ebayi, takže to budu brát tam. Vim pro nějaký extra militarysty jsou 3k za vysílačku jak prd, ale jsem chudej student. A Pux má taky dualband ne?

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


15 čer 2011, 19:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2009, 21:11
Příspěvky: 36
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Cookie píše:
BrzdaCZ píše:
@Cookie......

No Puxe jsem našel za 1,5k na ebayi, takže to budu brát tam. Vim pro nějaký extra militarysty jsou 3k za vysílačku jak prd, ale jsem chudej student. A Pux má taky dualband ne?

Taky nejsem nějakej extra militarysta :D , taky jsem student, ale tu vysílačku nepoužívám jenom na soft, takže se mi ta investice docela vyplatila :)


16 čer 2011, 06:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Vysílačka
pux není dualband, je bud UHF nebo VHF

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


16 čer 2011, 14:46
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2010, 12:29
Příspěvky: 230
Nový příspěvek Re: Vysílačka
aky je rozdiel medzi
PUXING PX-888, UHF 400-480MHz
PUXING PX-777 PLUS, UHF 400-470MHz


20 čer 2011, 20:01
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Vysílačka
888 je semiduplex (můžeš sledovat dva kanály na jednou)
a jinak ve frekvenčním rozsahu
A ještě se prej 888 hrozně rychle vybíjí (není to moje zkušenost, nemám ani jednoho)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


20 čer 2011, 20:59
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Mám pux 777 UHF již bezmála rok a maximální spokojenost baterka drží 3 dny nonstop, hodně levné accesories, user friendly, kvalita a zpracování a hlavně CENA vs KVALITA za jedna. Rozhodně vysílačku nešetřím prach,déšt,sníh,mráz a stále bez problémů za mě mohu doporučit....

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


21 čer 2011, 09:35
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2010, 12:29
Příspěvky: 230
Nový příspěvek Re: Vysílačka
to je super este jeden dotaz ku tej 888 sledovanie dvoch kanalov myslite to pr neviem ci to bude adekvatne ale tak ako to chapem
tym frekvencia 150,1 - alfa
tym 2 frakvencia 155,1 bravo
cize ja ked budem mat naladene oba kanali tak mozem proste komunikovat s oba tymami naraz ?


21 čer 2011, 09:56
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Avarax píše:
to je super este jeden dotaz ku tej 888 sledovanie dvoch kanalov myslite to pr neviem ci to bude adekvatne ale tak ako to chapem
tym frekvencia 150,1 - alfa
tym 2 frakvencia 155,1 bravo
cize ja ked budem mat naladene oba kanali tak mozem proste komunikovat s oba tymami naraz ?

Myslím že takhle to nefunguje. Na jednom kanálu můžeš vysílat i přijímáš a druhý pouze slyšíš, ale na 100% si nejsem jist. JInak co jsem taky slyšel že px-888 má mnohem menší výdrž na baterie.

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


21 čer 2011, 10:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Dva posloucháš, na jednom vysíláš. Ale můžeš poměrně dost jednoduše mezi těma kanálama přepínat, akorát pro to zpravidla není důvod.

Na úrovni HQ -> četa komunikuje RTO (=frekvence, kterou jen poslouchám), na úrovni čety nebo družstva komunikujeme na jiné frekvenci (tj. na té, do které i mluvím)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


21 čer 2011, 14:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 kvě 2011, 17:01
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Vysílačka
ja tiež uvažujem o niečo lepsom ale vsetky PMR-ka maju rovnaky vykon, no maju inu velkost anteny... pytam sa, že to ovplyvnuje príjem? napr. Motorola TLKR T7. čo vy na to? Inak mam aj Topcom Twintalker 1302 a v meste som sa porozpraval aj na 500m len som musel stať na jednom mieste.


24 čer 2011, 11:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz