Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jak já se na to těším
http://www.youtube.com/watch?v=9UwOrl03 ... tu.be&hd=1
:)

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


07 čer 2011, 10:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
kanecicq píše:
Jinak čistě army hru ArmA I .. dvojka stoji za snorčí hov*o (stalkerovci pochopí) :)


jiste mas ARMU2 se vsemi patchi ze? Hratelnost a moznosti jsou UPLNE nekde jinde nez v ARMA1. I samotni vyvojari nazvali ARMU1 beta verzi dvojky. Kampan v ARMA2 se mi taky libila (ovsem na OFP kampane nema zdaleka), ale zdaleka nejhorsi kampane byly v ARMA1+ARMA1 queen gambit (Red Hammer v OFP nepocitam). ty jsem jako jedine z cele serie hral jen 1x.

edit: jeste mi vysvetlete nekdo toto
Citace:
(stalkerovci pochopí)
protoze nevim co ma spolecneho arma a stalker


07 čer 2011, 11:01
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Luks píše:


Battlefield 3... dej, ať nám to jede na PC... hmmm

Obrázek

Jinak Arma2 mě nějak nechytla, je to divný... radši místo toho pustím Resistance kampaň, ta se dá hrát pořád.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


07 čer 2011, 11:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
nox píše:
Jinak Arma2 mě nějak nechytla, je to divný... radši místo toho pustím Resistance kampaň, ta se dá hrát pořád.


je pravda ze jsem arme po OFP nemohl prijit na chut a pripadla mi taky divna, ale jak se do toho clovek dostane tak uz nechce nic jineho :-) neni nic lepsiho nez dobyvat ostrov spolecne s dalsimi 23 spoluhraci z nichz kazdy muze velet az 12ti AIckam :-) coz ve finale mam 23*12=276 lidi na jedne strane. Protivnik muze byt samosebou ve stejnem poctu. Potom kazde snad z 30 mest je obsazeno AI protivniky, takze opravdu konflikt :-) ne jak COD 12vs12 :-D

edit: navic pechota, auta, APCcka, tanky, vrtulniky, letadla, rakety, atomovka :-) proste pro military uchyla vse co potrebuje :-D


07 čer 2011, 11:08
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ukázku (trailer) z Battlefieldu 3 mám zhlédnutou už asi po páté :D

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


07 čer 2011, 16:39
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
BF3 bude pecka, po tech letech vyvoje musi byt, ale nemyslim si ze to mile na pocitace, asi bude treba dobrej stroj :) Uvidime no. Arma me teda nenadchla vubec.


07 čer 2011, 18:05
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
se na to podívejte, to už je call of duty , co je vidět ten multiplayer z toho prvního teaseru

podle mě to bude strašně zprasený, navíc tam budou stíhačky takže kdo zažil k***** na BF2 co se v tom vyžívali tak ví na co se těšit


07 čer 2011, 22:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Stíhačky nebyly v Bf2 problém, problém byl nepoužitelná protiletecká obrana...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 čer 2011, 22:11
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak BFBC2 zas proti vzduchu se bojovat dá, ale nevim jak to bude s těma stíhačkama


07 čer 2011, 22:16
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Toho bych se nebal, ale ta transformace CoD do BF se me moc nezda, stale bych volil variantu infantry only.


07 čer 2011, 22:34
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ono uprimne co se vydavaji 3D akce jak na PC a PS3/Xbox tak to stoji za houby. Nic proti konzolistum, ale od te doby to jsou vsechno konzoloidni sracky. hry na pc udelane stejne jak na konzoli aby to vyvojari nemuseli moc predelavat a tak to dopada. nedavno jsem zkousel ten novy Flashpoint red river a naprosto divna obtiznost, AI trefovalo s naprostrou presnosti i lezouci ucho a pritom ve hre nebyla moznost vyklaneni. diky bohu ze BI Studio ma dost rozumu aby neku*vili hry tim ze udelaji hru na konzoli a potom ji "poPCčkovatí".

co se tyce BF3 tak si myslim ze to nebude zadna slava, stejne tak jako BF2BC, kde videa byly taky uzasne a uchvacujici a vysledek byl vic nez mizerny. holt jsem asi stara skola a ve vsech hrach mi dnes chybi ten napad a odliseni od ostatnich. to se u 3D akce povedlo naposledy u Stalkera, jinak mi to pripadne jak pres kopirak. uprimne, kdybyste mi na dva monitory pustili CODMW2 a BFBC2 tak nepoznam co je co.


08 čer 2011, 08:57
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ono se to lehko rekne, prijit s napadem kdy her se vydavalo par kusu mesicne a prijit snim ted kdy herni trh uz je trosku nekde jinde je dost obtizne.

BFBC2 se me libi, nemohu proti tomu rict jedine slovo. BF2 se me libilo taky, stejne tak predpokladam ze se me bude libit BF3.

A stalker nebyt moderu byla katastrofa :) A co se tyka tech dalsich dilu? CS nechteli ani moderi, protoze to bylo tak spatne udelany, ze to padalo i bez modu a nekteri sve snazeni rychle vzdali. CoP nam prinesl tri mapy a cus, to je spis zdimani penez nez inovace (ne ze by se jine firmy chovali jinak, taky je to jejich zamer ze ano). Takze ja bych toho stalkera tak neprechvaloval. To co jim umoznilo dat do hry ty ci ony veci taky souviselo stim kde se to odehravalo, ale co bys chtel revolucniho na takove hre jako je BF?


08 čer 2011, 09:10
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
nerikam ze byl stalker paradni hra, ale ze se mi libil ten napad na lokaci a pribeh. revolucni je pro me (a zase se budu opakovat) serie Operace Flashpoint/ARMA - prinesli neco co za 10 let nikdo neprekonal - obrovske mnozstvi zbrani, techniky, prostoru a diky editoru misi ma moznost udelat i epickou bitvu, pritom prinasi mnohem vice reality nez vsechny ostatni hry, navic je zamerne otevreny zdrojovy kod pro modery. dalsi takova hra byla Test Drive unlimited. ne ze by byla nejak extra povedena, ale zase tam autori udelali tu volnost. BF2 taky rad hraju, ale proste mlatit se do nekonecna na mape co ma 500x500 metru neni moc koser. o COD mlutiplayeru ani nemluvim. jako kazdy mame jine gusto, ale opravdu kdyz nekdo oznami ze vyda novou hru serie COD, BF nebo MOH tak rok pred vydanim presne vim jak to bude vypadat.


08 čer 2011, 09:33
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 04 čer 2011, 18:08
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ja som hral OFP resistance. Stará dobrá klasika. Neviete kde by sa dala tato hra "pučit" (PM prosím) ? Skúšal som thepirate, ale sú tam len dve verzie, ktoré mi nejdú :(.


08 čer 2011, 09:49
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jurci.SVK píše:
Ja som hral OFP resistance. Stará dobrá klasika. Neviete kde by sa dala tato hra "pučit" (PM prosím) ? Skúšal som thepirate, ale sú tam len dve verzie, ktoré mi nejdú :(.


co resis. vzdyt OFP platinova edice stoji 100 kc (4-5 euro).

http://www.megahry.eu/kolekce-klasiky-o ... lashpoint/

nehlede na to ze kdyby sis to chtel "pujcit", tak si musis pujcit i OFP CWC, protoze Resistance samostatne nejede.


Naposledy upravil vanhouten dne 08 čer 2011, 10:00, celkově upraveno 1



08 čer 2011, 10:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re:
Jurci.SVK píše:
Ja som hral OFP resistance. Stará dobrá klasika. Neviete kde by sa dala tato hra "pučit" (PM prosím) ? Skúšal som thepirate, ale sú tam len dve verzie, ktoré mi nejdú :(.


Jdi do háje, kdyby to byla nová Call of Duty která stojí 1500Kč a zahraješ si to jednou tak neřeknu, ale za klasickou pecku, která ti dá desítky, možná stovky hodin zábavy, ti je líto dát dvě stovky? A ještě ti neni blbý to shánět veřejně, protože nejsi schopnej to sám ukrást?

Edit: No, dokonce stovku :D Tohle pirátit je vskutku vrchol trapnosti...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 čer 2011, 10:00
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 04 čer 2011, 18:08
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
:shock: Okamžite objednávam, len či to pôjde na Win 7, lebo čo hrávam tieto staršie hry, tak to strašne laguje.


08 čer 2011, 10:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jurci.SVK píše:
:shock: Okamžite objednávam, len či to pôjde na Win 7, lebo čo hrávam tieto staršie hry, tak to strašne laguje.


ruku do ohne za to nedam, ale mylsim ze funguje, nebo ho musis pustit v rezimu kompatibility s Win XP service pack 2/3. na win7 jsem to uz hral


08 čer 2011, 10:49
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nejlepší 3D akce ever byl podle mě Duke Nukem 3D a od tý doby to šlo všechno do hajzlu ;)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


08 čer 2011, 11:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Radar_PiBtl144 píše:
Nejlepší 3D akce ever byl podle mě Duke Nukem 3D a od tý doby to šlo všechno do hajzlu ;)


ted jsi trefil do cerneho :-D :wink:


08 čer 2011, 11:09
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Arma me prislo neco jako wannabe flashpoint but im not :D Sry podle me ta hra nebyla vubec dobra jak rikas, technicky zpracovani taky nebylo nijak uzasny. Revolucni uz nebyly vubec, vsechny tyhle hry chteli pouze vyrovnat kvalite flashpointu v novem kabatu a zadne se to nepovedlo, takze nevidim duvod proc je oznacovat za takove pecky. Muj nazor.

Uprime co bys chtel videt tak revolucniho ve valecne hre? Ted nemluvim o tom, ze nektere hry jsou ocividne unreal jako je stalker, mluvim ciste o strilecce ze soucasnosti jako je treba BF3. Co by v nem melo byt aby si byl spokojen?


08 čer 2011, 12:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Citace:
Nejlepší 3D akce ever byl podle mě Duke Nukem 3D a od tý doby to šlo všechno do hajzlu ;)


Přesně. A ještě s Doomem 2 to byly ty největší hity.

A nejstrašidelnější je zase Doom 3, jen odvážným se to podvede dotáhnout do konce


Hele to znam podstatně děsivější hry než Doom 3, u toho jsem se lekal prvních pár desítek minut, pak už to je repetivní a člověk předem ví co se stane, je to buďto "zhasne se a něco vyskočí", "vlezeš za roh a něco vyskočí" nebo "něco ti vyskočí za zády" furt dokola...jak si na to člověk zvykne, tak se lekat přestane a je z toho docela průměrná střílečka. Jo třeba takovej FEAR, nebo legenda všech lekaček Alien versus predator, to je sakra jiný kafe, to jsem se vždycky po hraní bál otočit a podívat do místnosti :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 čer 2011, 13:15
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
Revolucni uz nebyly vubec, vsechny tyhle hry chteli pouze vyrovnat kvalite flashpointu v novem kabatu a zadne se to nepovedlo, takze nevidim duvod proc je oznacovat za takove pecky. Muj nazor.

Uprime co bys chtel videt tak revolucniho ve valecne hre? Ted nemluvim o tom, ze nektere hry jsou ocividne unreal jako je stalker, mluvim ciste o strilecce ze soucasnosti jako je treba BF3. Co by v nem melo byt aby si byl spokojen?


ad1: arma je volne pokracovani flashpointu. vyrovnat se chteli a nepovedlo se to co se ty singlu. ten byl v OFP nejlepsi. co se tyce multiplayeru tak arma nema obdoby, kvuli tomu co jsem psal vyse. je mozne ze moderi udelali tyhle mody uz pro OFP. Proste epickou bitvu na 240km2 neudelas v zadne jine hre. co se tyce realnosti tak ARMA ani flashpoint neni real na 100% ale je mnohem dal nez COD, BF atd. tam jsou realne maximalne zbrane a jednotky a jen vizualne.

ad2: mi ke spokojenosti staci jak mi obcas nekdo vyda fajn misi nebo kampan do army, popr. nejaky novy mod, jelikoz tam jsou moznosti temer neomezene. chci WW2 stahnu si WW2 mod, mam naladu na Stalker tak si stahnu stalker mod, mam chut na zombiky tak si stahnu zombiky. co se tyce vyvoje her a prinaseni do nich neco noveho tak v roce 1996 jak jsme videli Duke Nukem tak jsme rikali "hmmm, tak to chci videt jestli tohle nekdo nekdy prekona, ta grafika je bozi". podivej se dnes. Duke temer nemel zadny scenar, jediny cil byl na konci kazde epizody sejmout tu velkou potvoru. od te doby se zatracene hnuly. kdybys mi pred 15 lety rekl ze bude nejaky Flashpoint, Arma nebo COD a rekl co vsechno se tam bude dat delat tak se ti budu smat a rikat ze jsi blazen ze to nejde. takze i z tohoto duvodu ti nereknu co by v novych hrach melo byt noveho abych byl spokojen. jen proste rikam ze se akcni hry stylu COD, MOH, BF za 6 let temer nikam nehnuly, jen se pridava nepratel, perku a vylepsuje grafika. Moc jsem tehle her nehral, ale vsude to tam je samy SF a pritom tam snad nebyla jedina stealth mise, kde by bylo za ukol znicit objekt aniz bys byl viden nebo bys vystrelil. proste drobnost ktera potesi. abych neplival jen spinu tak se mi treba v COD4 MW libila mise v AC130. tohle je presne to spestreni co proste hram chybi. hrajes to 5 hodin a v jednom kuse strilis, strilis a strilis. hra je jeden velky tunel ze ktereho nemuzes odbocit, proste te vyvojari zenou presne tam kam chcou. to je co se mi nelibi, proste nemas moznost vlastni volby a veskery boj probiha na vzdalenost 50 metru (vyjimecne kdyz dostanes odstrelovacku tak 100).

chapes o cem mluvim? rozdil ARMA x COD atd? Arma neni dokonala, ale co je dokonale? ma svoje chyby, stejne tak jako je ma COD a spol. Kdyz si vyberu co z toho mi hra nabizi, arma vyhrava na plne care kvuli moznosti zvoleni nejake taktiky, nepreberneho mnozstvi zbrani, techniky, online hracu, poctu AI, temer neomezenemu pohybu, editoru misi kde si do puntiku muzes vymyslet svuj scenar/misi/kampan. nic z toho COD nenabizi - jen tunel, trrrrrr, doprava, granat, trrrrr, rovne, trrrrr, granat, doleva, doprava, trrrrr, rovne, trrrrrr, trrrrr. je to proste o tom co se komu libi. spousta lidi nadava na armu ze je napi*u a ve vetsine pripadu to je proto ze nezvladaji obtiznost a je proste pro ne moc tezka, ze nevi kam maji jit, co maji delat nebo ze se tam dlouho nic nedeje kdyz se pesky presouvas 4 km na pozici. to je prave to co me bere :-)


edit: dal myslim ze nema smysl se o tom bavit, protoze je na vecnost stejne tak jako tema Tocak vs. tlacak.


08 čer 2011, 13:57
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Hele to znam podstatně děsivější hry než Doom 3, u toho jsem se lekal prvních pár desítek minut......



Já si nemohl pomoct třeba u Oblivionu, kde mi neustále naskakovala husina, stačilo když po mě skočila krysa a začla řvát :lol:

Ta hra vůbec umí udělat tu atmosféru dungeonu nebo v oblivionu uplně dokonalou.

_________________
Johny Perez


08 čer 2011, 16:01
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Johny--X píše:
Já si nemohl pomoct třeba u Oblivionu, kde mi neustále naskakovala husina, stačilo když po mě skočila krysa a začla řvát :lol:


Krys sem se taky lekal, ale nejvíc mě děsily běhající useknutý ruce v Bloodu (jedna z nej pařeb v době Dukiho Nukiho) - bez váhání skočily člověku na krk a já mě vždycky pocit, že vylezou z toho monitoru a začnou mě škrtit i v reálu... :lol: :shock:


08 čer 2011, 16:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Eh? Nevim co hulíš, ale kdybych hulil, tak bych to chtěl rozhodně taky :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 čer 2011, 17:26
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
No doom 3 je o dost strasidelnejsi nez fear, ve fearu sem ten spravny pocit napeti nemel :) Doom 3 se jim v tomto ohledu opravdu vydaril. Avsak tech strasidelnych her je hrozne malo, bud uz sem tak moc vyhranej nebo proste z trhu zmizely, pritom lide se tak radi boji :)


08 čer 2011, 18:35
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Zajimave... DOOM3, FEAR... tady někdo pro stromy nevidí les... co takhle Amnesia:The dark descend... nebo Call of Cthulhu:Dark corners of the earth?
Popřípadně nepatchovanej Gothic 3, tam sou zas strašidelný nároky na HW a optimalizace

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


08 čer 2011, 18:40
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
To nejsou zrovna hry zanru strilecek...nic pro me.


08 čer 2011, 18:46
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Call of ctulhu je

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


08 čer 2011, 22:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz