Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:33




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Až na to, že kameny se v zákoně o zbraních (a vlastně ani v žádným jiným zákoně) jaksi nevyskytujou.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


25 kvě 2011, 19:54
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 11 pro 2010, 12:46
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
ještě aby jo :lol:


25 kvě 2011, 21:13
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
nox píše:
Až na to, že kameny se v zákoně o zbraních (a vlastně ani v žádným jiným zákoně) jaksi nevyskytujou.


o to nejde, jde o to co, media udělala za humbuk okolo...

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


25 kvě 2011, 21:16
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
koldda píše:
nox píše:
Až na to, že kameny se v zákoně o zbraních (a vlastně ani v žádným jiným zákoně) jaksi nevyskytujou.


o to nejde, jde o to co, media udělala za humbuk okolo...


media udelaji humbuk uplne kolem vseho :wink:


25 kvě 2011, 21:38
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
vlkodlak972 píše:
Nejhorší je fakt, že věková hranice asi přesně nedefinuje kindrsoně............ Na jedné akci, kde bylo pyro zakázáno, jsem se setkal s tím, že tam jeden "pán" vytáhnul ostrou a ve sklepě si pěkně vysypal zásobník a to během akce!!!
Nevím přesně, kolik mu bylo, ale vzhledem k šedinám byl ještě starší, než já (39).
Naopak v týmu máme 14 letýho kluka, kterej (sice je úplně normální puberák) se na tréninku, na akcích i na cestách tam a zpět chová jako profík. Zbraň zabalená, na protivníka střílí pouze na vzdálenost větší než 10 m a zásadně jen na nohy......
Tak mi povězte, který z těch dvou, co o nich píšu, je kindrsák?


Noční můra každýho, kdo viděl film Paintball. S magorem, co by si byť jednou jedinkrát přinesl na akci ostrou, bych už nikdy v životě nehrál, naštěstí jsem nikdy takový hovado nepotkal.

@média
média vždy jen uchopí obraz vnímaný veřejností a podle potřeby dotvoří, nejlíp do podoby senzace, dobrý zprávy neprodávaj, špatný zprávy jsou to co noviny (atp.) prodá.
Jelikož většina české veřejnosti není zrovna nakloněna zbraním v jakékoli podobě, natož "hraní" si se zbraněmi, byl bych v tomhle sakra opatrnej.
Nás airsofťáků není moc a jsme ideální cíl...pro média, pro politiky.
To že si stále rostoucí AS komunity zatím nevšímají považuji za malý zázrak, ale věřte tomu, že bude stačit málo.

Moc dobře si vzpomínám, jak před posledními volbami do PS novináři vytáhli na ten "modrý tým" ODS (dobrovolníci co pomáhali ODS s kampaní atp.), že si byli na svym soustředění zahrát airsoft - v novinách jsme pak četli - ODS si cvičí své ozbrojené komando a podobný kokotiny.
A k tomu ještě fakt, že čeští "novináři" nejraději píšou o tom, čemu vůbec nerozumí a podle toho to taky vykreslí jak se jim to do krámu hodí.


26 kvě 2011, 11:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Nestřílel, jenom ležel a čuměl, následně prohlásil že si chtěl vyzkoušet pocity odstřelovače...no asi moc dobrej nebyl, když ho někdo zmerčil z auta během jízdy po dálnici :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 kvě 2011, 17:02
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
no, on ten kořeň prej stál v černým uprostřed mostu co vedl přes dálnici (zřejmě nová "taktika" mužů z kobry 11), takže asi nabylo za tak těžký si ho všimnout... :)

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


29 kvě 2011, 19:04
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 11 pro 2010, 12:46
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Profíci by nedělali takový hovadiny.


29 kvě 2011, 20:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Not true, ležel na tom zatravněnym náspu u vjezdu do tunelu Valík. Uprostřed mostu, co vedl přes dálnici stát nemohl, protože v tom místě žádný most co vede přes dálnici neni, nejbližší je kilák a půl daleko.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 kvě 2011, 21:24
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 29 kvě 2011, 15:28
Příspěvky: 19
Bydliště: Polička
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Já mám 2 skušenosti s dětma, bylo to na jedny akci u nas ve meste :D.
Byl jsme v týmu s jednim kidem kterej měl tuhle zbraň viz. link http://airsoftshop.cz/product_info.php?cPath=176_1_199&products_id=3966, proč píšu jakou měl zbraň pochopíte zachviličku. Když začal zápás tak jsem se šel zakempit k rohu jedny budovy (Dobýváme budovu ktera je v lese), čekal jsem tam asi 2 minuty jestli nekdo nepřiběhne, nehybal jsme se nic a v tu chvili ke mně přibehl ten kluk. V tu chvíli jsem ucítil něco zezadu na hlavě, tak jsem si řekl že jsi třeba jenom opřel zbraň :lol:, ale i to by si neměl dovolit. Asi 10 sekund na to mě ze zadu do hlavy asi 5cm napral dávku asi 10 - 20 kuliček. Bolelo to jak sviň protože nepouživám kuklu, doufal jsem že se mi aspon omluví že mě trefil a ješte ktomu když to byl spojenec. Místo toho aby se mě omluvil se zasmál a řekl že si za to můžu sám a nemám mu strkat hlavu ke hlavni. Kdyby tam neměl rodiče a nebyl o tolik mladší tak mu ukážu...

Příští zápás jsem doufal že se nestane nic podobnýho. To druhý dítě bylo posledni z nepřátelskýho týmu. Zalezl jsi za takovy bedny na okraji lesa. Měl tuhle zbraň viz. link http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=228 ta zbraň má 430-450 fps kdo neclickne. Stalo se nam to že jsme šli proti němu s kámošem. On šel lesem a ja jsem se schovával za stromama. Když jsem chtěl vyběhnout tak jsem hodil pěknou dřžku :lol: protože tam bylo pořádný mokro asi 5 metrů od něj. Místo toho aby do mě střelil max. 2-3 kuličky tak mě místo toho vystřelil minimalně takovejch 50-60 kuliček. Zvedl jsem ruku že jsem kaput a on nezajem minimalne dalších 10 sekund do mě kropil jako šílenec. Asi 10 kuliček mě vlítlo do ksichtu měl jsem štěstí že me nespadli brejle jinak bych byl v ři.ti. Pak ho skoušel sundat kámoš, trefila ho odražená kulička a nechtěl se hádat že to neplatí tak zvedl ruce a šel do bezpečné zony. Místo toho aby ho nechal na pokoji tak mu něco jako me asi 5 sekund šil do nohou. A ještě se u toho tlemil a jeho rodiče se na to koukaly :cry:.

Z toho dělám závěr že zachvíli budou venku lítat 6 letí děti s AEG ganama za 10 tacu a ještě ktomu bez brejlí. Moc daleko k tomu někteří lide nemaj.... A ještě horší je že jejich rodiče vědí že ty zbraně jsou od 18 let a kupují jim je. Znám par lidí kterým je 15-16 a hrajou soft v pohodě, ale těch moc neni.


30 kvě 2011, 15:27
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2011, 18:13
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
cOOrnny píše:
Příští zápás jsem doufal že se nestane nic podobnýho. To druhý dítě bylo posledni z nepřátelskýho týmu. Zalezl jsi za takovy bedny na okraji lesa. Měl tuhle zbraň viz. link http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=228

Zajímavé jak děti s takovouhle inteligencí ale i s normálním zdravým rozumem přijdou k takovýhlemu kvéru s m130 :mrgreen:

_________________
BOOOM EYESHOOT!!!!!!!! Holy shit!!! :D
Už vás nebaví AEG ??? Kupte si šesti-hlavňový granátomet !!!


30 kvě 2011, 16:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Rodiče nerodiče, vzít a vyhodit odtamtud, bez pardonu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 kvě 2011, 16:22
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
bych mu tu šťouru vzal a zlomil o koleno...a ten kulomet bych mu rozšlapal ;)

_________________
One shot, two kills!


30 kvě 2011, 21:50
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Rozdupat zbraně, to ne.
To by mohlo vyjit pekne draho. Ale jak rikal Griff- normalne je vykazat z akce a pak jim i zakazat pristup do jejich 18tin.

(Sorry za diakritiku, pisu na mobilu a je to tak rychlejsi.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


30 kvě 2011, 22:32
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Zlatý pravidlo - pokud máte o dotyčným člověku o jeho zbrani, či o jeho úsudku pochybnosti, vyžadujte, ať se před akcí nechá střelit svým vlastním kvérem. Zblízka a ne do xichtu, samozřejmě.
To proto aby měl na paměti, co způsobuje ostatním. Fakt to pomáhá :wink: Kdo to nevydrží, tomu taková zbraň do ruky nepatří.

Pro zpestření, když už mermomocí hrajete s dětma, můžete zkusit přemluvit fotřika děcka s kterým chcete hrát, ať si picne do svý ratolesti sám, zbraní co mu koupil :lol:

_________________
Kdož jsi bez miny, hoď kamenem!
(sv.Peytl)


31 kvě 2011, 06:01
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
kuBJEna píše:
Zlatý pravidlo - pokud máte o dotyčným člověku o jeho zbrani, či o jeho úsudku pochybnosti, vyžadujte, ať se před akcí nechá střelit svým vlastním kvérem. Zblízka a ne do xichtu, samozřejmě.
To proto aby měl na paměti, co způsobuje ostatním. Fakt to pomáhá :wink: Kdo to nevydrží, tomu taková zbraň do ruky nepatří.

Pro zpestření, když už mermomocí hrajete s dětma, můžete zkusit přemluvit fotřika děcka s kterým chcete hrát, ať si picne do svý ratolesti sám, zbraní co mu koupil :lol:

Tohle funguje................. a ne jen u dětí :-D


31 kvě 2011, 08:03
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
archlich píše:
Rozdupat zbraně, to ne.
To by mohlo vyjit pekne draho. Ale jak rikal Griff- normalne je vykazat z akce a pak jim i zakazat pristup do jejich 18tin.

(Sorry za diakritiku, pisu na mobilu a je to tak rychlejsi.

Pod tohle se klidně podepíšu.


31 kvě 2011, 08:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jak už tady padlo, normálně vykázat z akce. Když slušný lidi držej při sobě, tak podobnej pitomec nemaj šanci, protože i kdyby chtěl protestovat, tak ho zbylejch dvacet lidí prostě vynese v zubech.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 kvě 2011, 08:14
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
cOOrnny píše:
Místo toho aby do mě střelil max. 2-3 kuličky tak mě místo toho vystřelil minimalně takovejch 50-60 kuliček. Zvedl jsem ruku že jsem kaput a on nezajem minimalne dalších 10 sekund do mě kropil jako šílenec.


no ja dostal v baraku z M249 se zakazkovou M200 asi na 4 metry tak 60 kuli. co horsi, ze ten ocas co to drzel v ruce mel tak 25 let. pres vestu, obleceni jsem mel asi 30 krvavych ran, nastesti nic z toho neslo do xichtu (kryl jsem se rukou a kverem ktery to dostal). v tu chvili nebyt v bolestive agonii (fakt jsem nepochopil jaky je rozdil mezi jednou takovou a +- 60 kulemi) tak ten muj steyr tehdy hodne rozbije jeho hlavu. nez jsem se vzpamatoval z te udalosti tak trefil docela na blizku asi jeste tri lidi. potom jsem rikal ze to jebu a jel jsem domu, protoze jsem se nechtel nechat zastrelit. bych se nedivil kdyby ted ten magor behal s malorazkou.

jinak ten frejer je ze severni moravy a jejich tym je povestny prasoupgrady. kdo trochu zna tymy na severni morave tak vi o koho jde. nicmene pokud vim ze nekde na akci budou tak tam nejezdim.

zde je krasne videt ze clovek musi mit nutne 12 let aby mel totalne nasra*o v palici :-)


31 kvě 2011, 10:10
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 29 kvě 2011, 15:28
Příspěvky: 19
Bydliště: Polička
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
ale co stim muzeme udelat... zachvilku si deti budou hrat na namesti :D. Jeden blbec z nasi skoly jen tak prisel s nezakrytou M16 do skoly a strilel s ni na chodbe :oops:


31 kvě 2011, 11:42
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
To Vanthouen: podobnej vyhlášenej tým je i v Praze a vyjíždí do celý republiky. Jsou vyhlášený nepřiznáváním a podmínkou prej je pružina min 160.............. No a věkovej průměr? Určitě nad 30.
Jen dodám, co Ty, kdo je poblíž Prahy, asi ví, co to je za tým..............
No děti střílející ve škole............. viděl jsem dospělý, jak jezdí autama po městě a střílejí z toho po sobě, i po okolí...............


31 kvě 2011, 11:53
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
vlkodlak972 píše:
To Vanthouen: podobnej vyhlášenej tým je i v Praze a vyjíždí do celý republiky. Jsou vyhlášený nepřiznáváním a podmínkou prej je pružina min 160.............. No a věkovej průměr? Určitě nad 30.
Jen dodám, co Ty, kdo je poblíž Prahy, asi ví, co to je za tým..............
No děti střílející ve škole............. viděl jsem dospělý, jak jezdí autama po městě a střílejí z toho po sobě, i po okolí...............


no decka s AEGckama ve skole radeji ani nemluvim. na jezdeni autama po sidlisti a strileni po sobe je taky jeden ostravsky military tym povestny :-D tady si ho mozna vybavi lidi kteri chodi i na konkurecni forum, kde se docela hodne rozebiraly jejich videa na youtube :-D - skoda ze uz jsou smazane


31 kvě 2011, 14:19
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 29 kvě 2011, 15:28
Příspěvky: 19
Bydliště: Polička
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
nemužeš říct že te netrefily :D


31 kvě 2011, 17:00
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:

Nechápu, jak může bejt podmínka v týmu tak silný upgrade. Co to má za smysl?

Netuším...........


01 čer 2011, 07:26
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
vlkodlak972 píše:
Lesman píše:

Nechápu, jak může bejt podmínka v týmu tak silný upgrade. Co to má za smysl?

Netuším...........


budit respekt a dosahnout toho aby se lidi bali a zapamatovali si ten tym. jako nerikam ze nejsou tymy ktere maji takove upgrady, ale je rozdil kdyz ten tym ma prumer SP160 a je v 5ti lidech schopny vystrilet za den 25000 kuli a je rozdil kdyz strili na semi. kdyz potkas dobre zakempeneho magora s minimacem s SP170 a zasobou 15ti baterek a deseti sackama kuli na miste kde se neni za co kryt tak je docela problem se k nemu dostat. nedej boze kdyz takovych tam je treba 5 :-) to potom my co propagujem pruziny max SP120 a tlacne zasobniky tak si moc netuknem :-D


01 čer 2011, 07:43
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Možná chtějí z AS udělat trochu tvrdší věc, s krveprolitím.............tyhle věcičky už do krve často jdou..............


01 čer 2011, 07:46
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman: mohu mít otázečku kolik ti je let ? :))

jinak airsoft začíná být více a více populárnější hlavně u mladé generace která si chce vyzkoušet Call of Duty live, bohužel trh tomu hodně napomáhá a takovýhle pc brainiaci ti kašlou na to co je v as krásný a to týmová hra , taktika a parta lidí. Oni si jsou vystřílet 10 pytlů BBs s co možná největším upgradem aby byli ty nej..

bohužel o tomhle AS bejt nemá. Kolik nás je kteří mají brko max 120 a nehodlají navyšovat hm? .\

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


01 čer 2011, 10:38
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Shav0 píše:
...Kolik nás je kteří mají brko max 120 a nehodlají navyšovat hm? .\

Já já já se hlásím!

Ne, samozřejmě tohle no sense navyšování pružin už mě taky začíná pěkně štvát, ještě že jezdim jenom na akce, kde ty lidi znám....

EDIT: Teda tím myslím lidi, kteří do toho narvou M160 a nemuěj s tim zacházet, prostě kombinace kropič + takováhle úsťovka není zrovna nejlepší...


Naposledy upravil Jason dne 01 čer 2011, 13:51, celkově upraveno 1



01 čer 2011, 10:42
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mám základ Dboys a vetsi pruzinu tak dávat nebudu a nechystám se.

Většinou ti, co si do kvéru dávají M150 a potom střili snad stovkový dávky, nedejbože jim ještě tatínek nakoupí kompletní upgrade, jsou takový že si myslí že hrajou Counter strike naživo a pri zásahu jejich kvérem musí létat zuby a krev.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


01 čer 2011, 11:11
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
ne ze by to nebyla zajimava diskuze, ale uz to jde trochu mimo tema :-)


01 čer 2011, 11:16
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz