Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:58




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Já jsem taky hrál dříve než když mi bylo 18...a taky jsem to nikde neřešil. I teď znám lidí kterým 18 není a hrají docela dobře....takže souhlasím s G.

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


06 bře 2011, 13:47
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Griffon píše:
Podepisuju se pod to, co napsal Johny. Nemám v principu problém s tím, že lidé mladší 18ti let hrajou airsoft, mám problém s tím, že na sebe upozorňujou. Já jsem taky začínal dřív než mi bylo 18, ale držel jsem hubu a byl jsem rád že se někam dostanu, nikdy mi nenapadlo lozit po ynternetech, chovat se jak mistr světa a cpát někomu svoje "moudra" na diskusním foru.

Griffon to pěkně napsal, takže není potřeba nic dalšího řešit.

_________________
IN OMNIA PARATUS


06 bře 2011, 14:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
RUM píše:
Griffon to pěkně napsal, takže není potřeba nic dalšího řešit.


Teď ne, ale počkej zas za pár dní....

_________________
Johny Perez


06 bře 2011, 18:19
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2011, 17:09
Příspěvky: 50
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Monty píše:
Faster píše:
tak dík s tím a o tom zbrojním pase vým

JJ to je potřeba zbroják ještě doporučuju papíry na hlavu a řidičák na koloběžku :lol:


Monty - náš vztah je nic moc ale tohle se ti povedlo - musím uznat i já! :D

Jinak věk bych bral 1213+ manuálky a 15+ když máš něco v hlavně tak no problemo s AEGčkem v základu (viz akce sobota 10 kindrs)

_________________
Softu zdar, třeba se uvidíme přes mířidla.

Kulky mění vlády rychleji než volby.

Skolky Cze (Pardubice)
AK74 CM.045A (E Upgrade – 125 m/s) + Colt 1911 TM HG
Komplet vz. 95


06 bře 2011, 19:48
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Skolky píše:
Monty píše:
Faster píše:
tak dík s tím a o tom zbrojním pase vým

JJ to je potřeba zbroják ještě doporučuju papíry na hlavu a řidičák na koloběžku :lol:


Monty - náš vztah je nic moc ale tohle se ti povedlo - musím uznat i já! :D

Nebudem si ale hned dávat společný sprchy žene? :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 bře 2011, 19:55
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
TracyPJHK píše:
No zrovna vcera jsem zjistil ze ty svoje detsky pudy moc nepotlacujou, kdyz jsem videl jak pred akci kluk vytahl flasku piva a zacal kourit a kdyz jsem se ho zeptal kolim mu je tak odpoved byla 13 ! To uz jsem si rikal ze je na me docela dost .. Taky jsem zkusil kourit v tomhle veku ale byl jsem sam a schoval jsem aby me nikdo nevidel. A jeste tam bylo vic podobnejch kteri na mrtvolisti po sobe zacnou strilet .. Takze jestli opravdu nekteri takhle mladi jsou rozumni tak do Hradce Kralove se jeste nedostali :lol:

A hele, Hradečák :D Tam jsou tihle krutopřísní týpci furt, byli tam 5 let zpátky, budou tam i teď a bude jich víc.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


08 bře 2011, 16:48
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 22:55
Příspěvky: 22
Bydliště: Cvičák HK
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Hiroshi píše:
TracyPJHK píše:
No zrovna vcera jsem zjistil ze ty svoje detsky pudy moc nepotlacujou, kdyz jsem videl jak pred akci kluk vytahl flasku piva a zacal kourit a kdyz jsem se ho zeptal kolim mu je tak odpoved byla 13 ! To uz jsem si rikal ze je na me docela dost .. Taky jsem zkusil kourit v tomhle veku ale byl jsem sam a schoval jsem aby me nikdo nevidel. A jeste tam bylo vic podobnejch kteri na mrtvolisti po sobe zacnou strilet .. Takze jestli opravdu nekteri takhle mladi jsou rozumni tak do Hradce Kralove se jeste nedostali :lol:

A hele, Hradečák :D Tam jsou tihle krutopřísní týpci furt, byli tam 5 let zpátky, budou tam i teď a bude jich víc.


Ty jsi tak z HK ? :D Ja kdyz zacinal pred tema 4 rokama tak jsem to tak nevnimal jako ted protoze jsem taky nebyl zrovna nejstarsi :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=7YfJY79vIRQ

AS Challenges
[nenápadný]
[dárce krve]
[sběratel hmyzu]
[tvrdohlavý]
[die hard]
[kritický zásah]
[tunnel rat]
[malý močák]
[hipík]
[válečný zpravodaj]
[kořist]
[evropská směrnice]

http://airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


08 bře 2011, 20:55
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 dub 2011, 19:25
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
tohle sem tedka prečet celý a valim se tu pozemi hlavne s tou vidavou


15 dub 2011, 19:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
dominisr píše:
tohle sem tedka prečet celý a valim se tu pozemi hlavne s tou vidavou

já si přečet jen tvuj a válím se taky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 dub 2011, 19:32
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 dub 2011, 19:25
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
muj nazor je ze to muzou hrat kazde vekove skupiny jen kdyz nedelaj bordel!


16 dub 2011, 11:40
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
haloo pane! ... po 10 000xtý ..airsoft je od 18ti let !! to je jako kdybyste 13 letýmu hošanoj dovolil řídit hlavně když nebude bourat...už to pochopte...samozřejmě můžou hrát pod dozorem osoby 18+ ale musej mít takovej rozum aby si je ten dotyčný pod sebe vzal a zodpovídal za ně..to samé čeká například mě..k nám do týmu chtějí 3 ve věku cca 15-16 ..a budou mě muset hodně přesvědčit abych si je vzal na krk..a co si budem povídat ono těch rozumnejch pod 18 zase tolik neni :)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


16 dub 2011, 11:46
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 dub 2011, 19:25
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ale některý jo...jak už tady bylo zmiňováno že i 14 letý se chová líp než zažranej magor s 21 lety


18 dub 2011, 14:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
dominisr píše:
Ale některý jo...jak už tady bylo zmiňováno že i 14 letý se chová líp než zažranej magor s 21 lety


Občas ano, ale takových případů je skutečně mizivé procento. Valná většina lidí pod 15 jsou kindrsové, pro které je airsoft počítačová střílečka naživo a podle toho se taky chovají.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2011, 14:56
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 dub 2011, 19:25
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Griffon !BINGO!
ted sem si vzpomel ze nekdy si koupi SAW a utikaj a strilej hlava nehlava


18 dub 2011, 16:57
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2011, 18:13
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Skolky píše:
Jinak věk bych bral 1213+ manuálky a 15+ když máš něco v hlavně tak no problemo s AEGčkem v základu (viz akce sobota 10 kindrs)

Manuálky mohou mít úsťovou rychlost i 150m/s

_________________
BOOOM EYESHOOT!!!!!!!! Holy shit!!! :D
Už vás nebaví AEG ??? Kupte si šesti-hlavňový granátomet !!!


Naposledy upravil Klocky dne 20 kvě 2011, 21:20, celkově upraveno 1



18 kvě 2011, 19:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2011, 12:41
Příspěvky: 101
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ak pominem legislatívu, tak hrať môže hociaká veková skupina, pokiaľ má na to rozum. Problém je, že väčšina pod 15/16 skutočne rozum nemá, česť výnimkám

_________________
Ve fse seravno scora zdohniti.


20 kvě 2011, 10:03
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Tohle už je evergreen... Docela se divím, že se tu mlaďáci ještě nechlubí, jak jezdí autem.

Trestní odpovědnost (15+, občanka) je nutná podmínka, pokud hodláte nerespektovat zákon a vlastnit zbraň ještě před osmnáctým rokem.

Všechny průsery nezletilců totiž jdou na vrub dohledu, tj těch zletilých - to je odpovědnost co člověk na sebe bere.
Příklad: hádejte kdo si to v případě hry nezletilců s jedním mladistvým (tj všichni pod 15 a jeden 15+) odsere?
Čest výjimkám, až do prvního průseru.

Za mne: 18+ a nikomu dohled nedělat.


20 kvě 2011, 12:08
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Zda se me to nebo je tohle vecne tema? Nic proti lidi, ale vsichni co tu ste a nemate 18 a pisete do tohoto topicu ste volove a meli by vam zbrane zkonfiskovat ve prospech martanu, mozna byste pak pochopily ze mate drzet hubu a bejt radi ze ste.


20 kvě 2011, 15:51
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
já hraju od 13 taky cca. ale jako bych to neřekl...od začátku jsem to bral jako zpestření volného času a toho, že se pohybuju v přírodě na čerstvém vzduchu a užiju si trochu adrenalinu...ostatně jako kluci ode mě z týmu. vždycky jsem to bral zodpovědně s tím, že můžu někomu ublížit, když nebudu dodržovat pravidla bezpečnýho zacházení se zbraní a nikdy jsem nikomu nic nezpůsobil, ani oni mě...střílím jen při hře, nemířím na hlavu, dodržuju bezpečnou vzdálenost, vždycky je třeba uvědomit si, jak by se to líbilo mě, kdyby mě někdo narval do hlavy, nebo brutální dávkou z blízka...nedělám kraviny s pyrotechnikou...sám to nemám rád, když to někdo dělá, střílí po respu, mimo hru, nebo nedej bože po lidech bez brýlí či civilech a nosit nezakrytou zbraň...za tyto prohřešky máme systém peněžních pokut a funguje to...i za kouření se platí...

kindrs tady od nás z města jsme si vzali do parády a naučili je, jak se chovat...první den, si vesele naběhli s kvérama na ramenu do Lidlu s tim, že je tam už znaj...tak sem je profackoval, co kdyby na ně zavolali policajty a řekl jim, že s nima nechci mít nic společnýho a pak se už sklidnili...

_________________
One shot, two kills!


20 kvě 2011, 16:56
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:
Podle mýho názoru by to mohli hrát už někteří 16ti ketí. Ale znám jen procento takových lidí.

V Německu už můžou od 14ti.


to nevim kdes tohle vzal, ale v německu maj krutý restrictions...:)

_________________
One shot, two kills!


23 kvě 2011, 19:39
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Softair :lol: (Airsoft) v Dojčlandu (dle http://de.wikipedia.org/wiki/Softairwaffe#Rechtliches)

takže vezmem to jen zhruba, kdo má zájem, přečte si to sám:
* jako u nás, skryté nošení, nic na veřejnosti neukazovat, paltí pro zbraně i repliky. Transport pouze v neprůhledných obalech.

*ze zák. o zbraních se dle energie považuje
-do 0.5 J za hračku, pro ně platí pouze výše uvedené zásady (je-li hračka replikou)
-od 0.5 - 7.5J je považována za airsoftku (naše "Déčko"), musí být označena "F"kem v pětiúhelníku; volně prodejná starším 18ti let, NESMÍ být VOLLENAUTOMAT :!: , bez zrojáku lze užívat jen na oplocených soukromých pozemcích
* plně automatické airsoftky přes 0.5 J jsou v německu ZAKÁZÁNY :!:

Tak to je jen taková malá ochutnávka, proto zde po miliontý opakuji:
NEDĚLEJTE VLNY, NEDĚLEJTE BORDEL, NEDĚLEJTE PRŮSERY, jak nás začnou řešit legislativci, máme po srandě.


24 kvě 2011, 07:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
DĚLÁTE SI SRANDU?! Diskuse smazána, uživatelé MikyMouse a Munk3y oba sedmidenní ban za hrubé porušení pravidel - diskuse porušující platné zákony ČR. Už mám těch kindrsáků dost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 kvě 2011, 17:32
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Nejhorší je fakt, že věková hranice asi přesně nedefinuje kindrsoně............ Na jedné akci, kde bylo pyro zakázáno, jsem se setkal s tím, že tam jeden "pán" vytáhnul ostrou a ve sklepě si pěkně vysypal zásobník a to během akce!!!
Nevím přesně, kolik mu bylo, ale vzhledem k šedinám byl ještě starší, než já (39).
Naopak v týmu máme 14 letýho kluka, kterej (sice je úplně normální puberák) se na tréninku, na akcích i na cestách tam a zpět chová jako profík. Zbraň zabalená, na protivníka střílí pouze na vzdálenost větší než 10 m a zásadně jen na nohy......
Tak mi povězte, který z těch dvou, co o nich píšu, je kindrsák?


25 kvě 2011, 10:33
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Z mýho pohledu ani jeden. Kindrsák je u mě špatně se chovající nedospělej člověk. Špatně se chovající dospělej človek je kretén, ne kindrs.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 kvě 2011, 10:36
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
se divim ze tyhle diskuze se hned nelockujou :-) vek na airsoft je proste 18+ a nema smysl to dale rozebirat. pokud je nekdo 18+ a je s prominutim dement, ze dela kktiny, tak s tim stejne nikdo nic neudela. max v pripade nejakeho extremniho pruseru to zacnou resit nasi legislativci a to budem mit bohuzel po prdeli vsichni v lepsim pripade se toho chytne "jen" TV Noha a udelaji z toho Apokalypsu. Zaklady jak se chovat se zbrani se kazdy docte jiste v zakonech a myslim ze i na tomto foru to bylo zmineno asi 1 miliardukrat. A pokud nekdo rika, ze to stejne policajti a urady neresi, tak proc by to nedelal, je proste vul a jednou by se mohl sakra divit. jak to furt ctu, co ti lidi jsou schopni s tou airsoftkou delat za hovadiny, tak je mi az lito ze nejaci cinani zacali delat levne kopie, protoze do te doby byl airsoft malo znamy a delalo ho par lidi, kteri vedeli jak se chovat (aspon jsem za tech par let co jsem zazil airsoft "pred cinama" takove voly nevidel).

Griffon a other mods: kdyby to bylo moc nevhodne co jsem napsal tak to maznete prosim :-)


25 kvě 2011, 15:39
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
souhlasím s Vanhoutenem. Průsery přišli až s čínskejma puškama stejně jako kokotiny typu Big Combat a podobně. Do té doby jsem neslyšel o jedinémů průseru s AS zbraní. Zrovna v sobotu jsme byli bráchou vysypat jen tak pro srandu pár kulí na jednom nejmenovaném a profláklém místě v Praze, a kdyby se dodržoval zákon o AS zbraních tak jsme tam byly jen já s bráchou, nějací mariňáci a dva od SWAT. A to se tam přijela producírovat i naše slavná PČR a nikomu nic neřekla.


25 kvě 2011, 16:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Třeba ten pakoid, co u Plzně u dálnice ležel se sniperkou, nebo si matně pamatuju případ, kdy nějaký blbci stříleli z AEGčka přes ulici do na plotě napíchanejch jablek či čeho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 kvě 2011, 18:43
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Anebo ta střelba na jedoucí vlak, plastový kulky lítaly, ocelovej plech prostřílenej, sklo se stříštilo... :lol:
(ukázka, jak to můžou média podat - a taky podaly btw).

A taky si nepamatuju případ, že by se to před china zbraněma v médiích objevovalo... to jsem se akorát dozvídal, že se někam nesmí chodit, protože se to nelíbí myslivcům.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


Naposledy upravil nox dne 25 kvě 2011, 18:52, celkově upraveno 1



25 kvě 2011, 18:50
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 11 pro 2010, 12:46
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:
A nevíte někdo o nějakém velkém průseru, až to bylo zmedializované?


tak půl roku nazpět asi 16-cti letý kluci stříleli z mostu na dálnici po jezdícím kamionům...

tuším, že to bylo na novinky.cz..


25 kvě 2011, 18:50
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Griffon píše:
...


Pomeranče a stříleli z VŠ kolejí...

matesd píše:
...


Zbytečný mediální humbuk, njn akčně-apokalitické zprávy, jinak před x lety napadlo partu expertů házet po vlaku kameny, rozbili asi dvě okna ale takový humbuk okolo toho nebyl...

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


25 kvě 2011, 19:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz