Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 ICEWIND 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek ICEWIND
zdravim Icewindaky, timto chci podekovat vsem zucastnenym, hlavni diky je spoluporadateli Daevovi a Zenymu za ujmuti se ruske strany. Vitezem byl dnes kazdy, jelikoz se scenar akce vyplnil dle ocekavani, kdo dorazil i pres neprizen pocasi, muze s ucasti na pristich akcich pocitat. Co se tyce dymovnic, ty jsem ve druhe pulce akce povolil, bylo to male nutne zlo, aby byla akce zajimavejsi a bylo mozne dobit palposty...

Z nahlasenych 50 lidi se seslo uctihodnych 49, coz je myslim skvela bilance...

a nyni bych vas poprosil o hodnoceni akce tak jak jste to videli vy, zajimaji me vase nazory...

Diky Glancy

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


Naposledy upravil glancy dne 02 pro 2008, 12:10, celkově upraveno 2



29 lis 2008, 18:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Od Jack Carver:



Tak jak hodnotíte tuhle akci ? Podle mě to byla jedna z nejpovedenějších akcí, vše proběhlo tak jak mělo, žádný problémy... prostě nářez :) Jinak kdo bude chtít fotky, tak ať se mi ozve na icq 389-825-031 něco málo sem nafotil...

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


29 lis 2008, 18:36
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Chtěl bych poděkovat organizátorovi za připravenou akci s kterou si dal záležet aby to vyšlo tak jak mělo a za hezky strávený den a poznání novích lidí.
Musím uznat, že prostor byl vzkutku dobrý.Těšíme se s klukama na léto už víme kde budem dělat celovejkendové tréninky a nácviky Musada a podobný ty nesmysly.Jinak co se týče akce musím uznat dobrý a tvrdý soupeř na straně US.Vím, že jsem se asi tak moc nedržel pravidel s těma dýmovnice a když jsme dobíjeli ty Us první palposty tak tam na ty kluky 2 naše dýmovnice přilítli ale záměrně jsme vybrali barevné aby bylo vidět že jde o umělí kouř a ne, že tam něco hoří.První bitva byla taky moc fajn co se týkalo s těma rohlíkama to jsme si s klukama opravdu užil.Měli jsme tvrdé úkoly a proti nám jak už jsmem jednou řek stál tvrdý bojovník ale z 90% jśem úkoly kladené na mou jednotky splnil a to je dobrá práce.Škoda jen že jsme na tu věž neměli tak o 30 min víc času.Také jsme byli s klukama zvědaví na to jak se nám tam předvedodou holky protože to je vždycky na Airsoftu drobátko spestření a docela jsme se divili jak jim to hezky střílelo.
Jediné negativum tohoto dne bylo to že po ukončení scénáře to vyšichni zabalili a my tam zůstali jako jediní v celém areálu, to nás drobátko zamrzelo.

s pozdravem helzkeho dne
nprap.Orange
velitel týmu
GSAS

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


29 lis 2008, 18:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: ICEWIND
akce se mi moc libila (teda snad jenom na zacatku mi prislo ,ze jsme mrzli trochu zbytecne dlouho) ,pak me trochu zlobil kvér ,ale hrát se s tim jakš takš dalo (snad jediná věc ,která mi kazila akci) ,hlavně se hrálo v lese i v budovách ,takže si každej přišel na svoje. Pak samozřejmě dobrej zážitek byl náš Ruský útok na věž :lol: ,pak se nám nějak podařilo obklíčit celý objekt a postupně eliminovat většinu modrých ,ale na zbytek který byl zalezlý ve věži jsme v posledních 20ti sekundách už nestačili :D ,akce stejně jako minule výborná. Dobrý scénář ,dobrý průběh ,dobrý prostředí ,dobrý lidi .taky mě překvapilo kolik munice měli ve věži ,když jsme tam asi 20minut seděli pod okrajem zídky haly a polemizovali o tom jak zaútočit a nad hlavami nám pořád lítaly kule :D

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


29 lis 2008, 18:41
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 09:41
Příspěvky: 36
Bydliště: Staňkov
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Zdravim, akce byla moc pekna! myslím že sme se vyřadili!!! Scenař se povedl, spoluprace byla super.....jen tak dal! Už se teším na další! :D

hodnoceni za 1! :wink:


29 lis 2008, 18:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Hodnotím ze strany amíků:
Akce byla parádní, ačkoliv jsem si celej den připadal jako postřelenej :mrgreen: . Fajnovej scénář, kterej se navíc povedlo parádně dodržet, což nebejvá zvykem, pohodový a férový lidi, perfektní počasí a prostředí (teda ráno během čekání mi byla kosa, ale s tim se musí počítat :D ). Přepadení konvoje sice nebylo nic extra, ale následná obrana základny byla naprosto špičková, ze začátku klid, ale postupně na nás červení začali tlačit ze všech stran, lítaly dýmovnice a granáty, člověk nevěděl co dřív krejt a kam dřív střílet, potom obrana poslední místnosti a zoufalej pokus dostat se z budovy...dokonalá atmosféra, parádně jsem si zastřílel a nezůstal jsem komoušům nic dlužnej :D Zatim jsem byl ve Stříbře na dvou akcích, a musim říct, že to byly jedny z nejlepších akcí na jakejch jsem kdy byl...už se těšim na další :wink:

Jinak tu mam pár společnejch fotek, během večera je sem hodim.

A taky bych rád vzkázal červeným, ať se naučí házet granátama :D :D Nic ve zlym, samozřejmě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 lis 2008, 19:14
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Musim říct, že z akce jsem vyjímečně nadšenej a zbytek našeho týmu taky. Ze všech akcí na kterejch jsem byl se mi tahle, hlavně co se organizace týká, líbila nejvíc. Nadchlo mě, že na straně US (u Rusů nemůžu hodnotit) panovala přátelská atmosféra a všichni do toho boje něco dávali. Dobrej byl nápad s číslem každýho hráče, i když zrovna třeba nebylo vidět číslo, ale na druhou stranu nebylo ani třeba. To by se mělo dělat všude na akcích. Myslim, že tohle byla akce docela na úrovni a už se nemůžu dočkat další :wink:

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


29 lis 2008, 20:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: ICEWIND
tahle ta akce ICEWIND byla vazne skvěla a ty roly ky ty taky byl dobry uz se teim az bude dalsi akce. ale v ty budovje nas rusaci vičoudit nemuseli tima dymovnicema?


29 lis 2008, 22:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ICEWIND
lupe píše:
tahle ta akce ICEWIND byla vazne skvěla a ty roly ky ty taky byl dobry uz se teim az bude dalsi akce. ale v ty budovje nas rusaci vičoudit nemuseli tima dymovnicema?


Chlape, na čtení tohohletoho příspěvku aby měl člověk u sebe autistu :D A náhodou dýmovnice byly ok, dodalo to akci ty správný grády :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 lis 2008, 22:50
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Griffon píše:
lupe píše:
tahle ta akce ICEWIND byla vazne skvěla a ty roly ky ty taky byl dobry uz se teim az bude dalsi akce. ale v ty budovje nas rusaci vičoudit nemuseli tima dymovnicema?


Chlape, na čtení tohohletoho příspěvku aby měl člověk u sebe autistu :D A náhodou dýmovnice byly ok, dodalo to akci ty správný grády :D

bez nich by sme nedobyli ten prvni barak... ;) libilo se mi to.. ;) fakt paradni akce.. ;) jen skoda ze v 14:00 byl konec.. a vsici se rozprchli :(


29 lis 2008, 22:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Pár fotek:
http://dbp-photos.wz.cz/Bordel/Stribro/PB290185.JPG
http://dbp-photos.wz.cz/Bordel/Stribro/PB290188.JPG
http://dbp-photos.wz.cz/Bordel/Stribro/PB290189.JPG
http://dbp-photos.wz.cz/Bordel/Stribro/PB290190.JPG

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 lis 2008, 13:27
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 lis 2008, 13:27
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: ICEWIND
HooaH,
akce byla skvělá. Musím uznat že Glancy odvedl dobrou práci. Těším se na další akce které bude pořádat. Díky všem že jsem si mohl tak skvěle zahrát. Opravdu na straně US panovala přátelská nálada. Díky všem kteří tomu dopomohli. Jinak, kdo má nějaké ty fota tak mi je prosím pošlete na BigDrummerTony@seznam.cz. Díky moc a zase někdy HooaH!


30 lis 2008, 13:30
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 lis 2008, 06:47
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Zdravím Všechny,
co se zůčastnili akce ICEWIND,bylo to naprosto perfektní odreagování a naprostá adrenalinová bomba.Vše vyšlo na výbornou osobně se mi líbily obě mise.Všichni chlapi přiznávali jak měli,alespoň já jsem se s tím osobně setkal :) ,...takže i po této stránce naprosto Cool.Jsem rád,že se nás sešlo tolik,a že jsem poznal nový spolubojovníky pro nové akce,hlavně mi Všichni přišli jako pohodáři a panovala zde přátelská atmosféra :lol:
Takže se těšim na další akce-děkuji Cofimu a Všem ostatním za krásně strávenou sobotu:D
Žijte blaze Ric Pic Dave


30 lis 2008, 13:35
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: ICEWIND
No koukám že lidí docela požehnaně :wink: :)

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


30 lis 2008, 14:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2008, 18:18
Příspěvky: 38
Bydliště: Křenovy okr. Domažlice
Nový příspěvek Re: ICEWIND
čau,
Musim říct že tohle byla fakt nejlepší akce na který jsem byl !
No tak začalo to už než samotná akce začala ! Glancy volal Jirkovy že chce koupit na akci 20 rohlíků, nikdo netušil k čemu to chce tak jsem byl Jirkou vyslán koupit rohlíku vběhnul jsem do Lidlu v kanadách a ve wl všichni na mě koukali jako na trotla (i když newim proč když všichni ví že glancy dělá akci :lol: ) ! Tak jsme na koupily všechno v poho ! Do razíme na akci zaregistrovali nás a přidali jsme se k amíkům (modrý) , pak nás vocejchovali ! Náš "velitel" (Glancy) zavelel dvojřad ... asi polovina z nás udělala 3 a 4-řad ... pak jsme se ňák dorovnali do dvojřadu zpočítali jsme se a glancy nás seznámil se scénářem...
.... a vydali se po cestě na akci ... šli jsme pár stovek metrů 200-300 tam jsme si mohli sešteloovat kvér ... šli jsme dál do lesa zakempili počkali si na konvoj s jídlem (20 rohlíkama) ... bylo vzrušujcí to že ve scénáři bylo napsáno to že rusáci jdou po cestě ale po cestě která bude obsazená jednotkam US by šel jen blázen (rus :D )ale to jsme ňák nečekali ....takže jsme na cestě ponechali tří členou partičku lidí a zbytek se rozmístil po lese a dál kolem cesty ... já byl jeden z tich co šly do lesa ... po 15 minutach čekání pro nás přišel jeden třýpek že vidí nhepřátelé a že jdou po cestě chvilku jsme váhali co udělat ... pokusily jsme se je obejít to se nám vcelku podařilo i když né na 100% pač jsme měli rusáky přes cestu v roští kam jsme špatně viděli ... po první snaze udělat ňákej tlak na protivníky to vypadalo dost bledě ...ale Jirka a já jsme se zdekovali a udělali na ně útok obklikou byla to paráda rosekali jsme tam asi 4 týpky a to pomohlo dost US jednotkam v postupování bohužel po několïka málo chvílích mi zastřelily parťáka (Jirku) zbyl jsem sám a musel jsem operovat na vlastní pěst chtěl jsem zkusit je vzít jetě trochu víc ze spoda alr byli tam trnky takže jsem je musel obejít víc než bylo žádoucí ... na štěstí se ke mě přidali US jednotky které přišli z mrtvoliště ... a vykosily jsme ty co byli nejblíže k nám a ohrožovaly nás ... pak probjehlo pár akciček během kterých jsem byl jednou na mrtvolišti .... a najednou vidim jak se na nás žene partička týpků s batohem ... nemohl jsem tomu uvěřit ... ža jsmje získali rohlíky na straně US panovala suprová nálda a tohle jí ještě vyzvedo ... byla paráda když jsme procházeli kolem jednotek rusů s ukousnutým rohlíkem v ruce ... pak přišla na řadu druhá akce ze začátku trochu nuda ale potom se to rozjelo nejvíc byla akce s chameleon týmem .... zakempili jsme uplně na hoře ve věži s bombou ... červený tým se snažil na nás dostat a vůbec se jim to nedařilo ... ale v poslední minutě boje jsme měli fakt nahnáno ... a vdobě kdy to odpískali jsem měl neuvěřitelnou radost ... myslim se že kdyby rusové měli o 10 - 15 minut víc času jsme v kelu .... ! :wink:


Díky všem za super akci a hlavně chameleon teamu za super spolu práci v posledních minutách naší mise a našeho poslání ochránit bombu !

A taky bych chtěl poděkovat Glancymu bez kterýho by tahle akce nebyla tak super takže DÍKY ! A SOFTU ZDAR !!!

_________________
PV1 Jeffrey "Mesi" Rice
7th SFG (Airborne)
" De oppresso liber "


30 lis 2008, 17:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: ICEWIND
jen tak mimochodem pro amíky ,nevelel náhodou Glancy na začátku akce aby se bomba nedávala do horních pater věže?? :wink: kvůli tomu aby nedošlo k úrazu na schodech

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


30 lis 2008, 18:15
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2008, 18:18
Příspěvky: 38
Bydliště: Křenovy okr. Domažlice
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Cože .... ? Tak to fakt netušim ... a jestli jo tak teď už je stejně pozdě ale já nic takovýho neslyšel ... slyšel jsem na střechu ...

_________________
PV1 Jeffrey "Mesi" Rice
7th SFG (Airborne)
" De oppresso liber "


30 lis 2008, 18:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: ICEWIND
jojo, na strechu se nesmelo..tam je kluzkej zebrik nebezpecnej...

jinak nejen diky me, ale hlavne diky vam vsem byla nalada takova jaka byla:)

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


30 lis 2008, 19:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Fotky z ICEWINDU jsou na této adrese: http://carver.rajce.idnes.cz/29.11.2008/


30 lis 2008, 22:08
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 lis 2008, 13:27
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Mesiah píše:
čau,
Musim říct že tohle byla fakt nejlepší akce na který jsem byl !
No tak začalo to už než samotná akce začala ! Glancy volal Jirkovy že chce koupit na akci 20 rohlíků, nikdo netušil k čemu to chce tak jsem byl Jirkou vyslán koupit rohlíku vběhnul jsem do Lidlu v kanadách a ve wl všichni na mě koukali jako na trotla (i když newim proč když všichni ví že glancy dělá akci :lol: ) ! Tak jsme na koupily všechno v poho ! Do razíme na akci zaregistrovali nás a přidali jsme se k amíkům (modrý) , pak nás vocejchovali ! Náš "velitel" (Glancy) zavelel dvojřad ... asi polovina z nás udělala 3 a 4-řad ... pak jsme se ňák dorovnali do dvojřadu zpočítali jsme se a glancy nás seznámil se scénářem...
.... a vydali se po cestě na akci ... šli jsme pár stovek metrů 200-300 tam jsme si mohli sešteloovat kvér ... šli jsme dál do lesa zakempili počkali si na konvoj s jídlem (20 rohlíkama) ... bylo vzrušujcí to že ve scénáři bylo napsáno to že rusáci jdou po cestě ale po cestě která bude obsazená jednotkam US by šel jen blázen (rus :D )ale to jsme ňák nečekali ....takže jsme na cestě ponechali tří členou partičku lidí a zbytek se rozmístil po lese a dál kolem cesty ... já byl jeden z tich co šly do lesa ... po 15 minutach čekání pro nás přišel jeden třýpek že vidí nhepřátelé a že jdou po cestě chvilku jsme váhali co udělat ... pokusily jsme se je obejít to se nám vcelku podařilo i když né na 100% pač jsme měli rusáky přes cestu v roští kam jsme špatně viděli ... po první snaze udělat ňákej tlak na protivníky to vypadalo dost bledě ...ale Jirka a já jsme se zdekovali a udělali na ně útok obklikou byla to paráda rosekali jsme tam asi 4 týpky a to pomohlo dost US jednotkam v postupování bohužel po několïka málo chvílích mi zastřelily parťáka (Jirku) zbyl jsem sám a musel jsem operovat na vlastní pěst chtěl jsem zkusit je vzít jetě trochu víc ze spoda alr byli tam trnky takže jsem je musel obejít víc než bylo žádoucí ... na štěstí se ke mě přidali US jednotky které přišli z mrtvoliště ... a vykosily jsme ty co byli nejblíže k nám a ohrožovaly nás ... pak probjehlo pár akciček během kterých jsem byl jednou na mrtvolišti .... a najednou vidim jak se na nás žene partička týpků s batohem ... nemohl jsem tomu uvěřit ... ža jsmje získali rohlíky na straně US panovala suprová nálda a tohle jí ještě vyzvedo ... byla paráda když jsme procházeli kolem jednotek rusů s ukousnutým rohlíkem v ruce ... pak přišla na řadu druhá akce ze začátku trochu nuda ale potom se to rozjelo nejvíc byla akce s chameleon týmem .... zakempili jsme uplně na hoře ve věži s bombou ... červený tým se snažil na nás dostat a vůbec se jim to nedařilo ... ale v poslední minutě boje jsme měli fakt nahnáno ... a vdobě kdy to odpískali jsem měl neuvěřitelnou radost ... myslim se že kdyby rusové měli o 10 - 15 minut víc času jsme v kelu .... ! :wink:


Díky všem za super akci a hlavně chameleon teamu za super spolu práci v posledních minutách naší mise a našeho poslání ochránit bombu !

A taky bych chtěl poděkovat Glancymu bez kterýho by tahle akce nebyla tak super takže DÍKY ! A SOFTU ZDAR !!!

Jinak , ty týpci s batohem sme byli my :-D ale nebyla to naše zásluha, pomáhalo nám spoustu lidí :) jenom jeden z nás měl takovou odvahu a sebral ho z cesty přez kterou se hodně střílelo. Těšim na další akci pořádanou Glancym :)


01 pro 2008, 13:55
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: ICEWIND
здравствуйте všichni zůčastnění na fóru i na akci...

Přispěchal jsem se svým příspěvkem poměrně pozdě - hodně chvály už bylo napsáno, já se připojuji a doplním své reakce na předchozí příspěvky.

1. Účast byla fantastická- ukázalo se, že kdo chce hrát, neodradí ho počasí ani vzdálenost/doprava. Velkou měrou přispělo Glancyho značné renomé :!:
2. Pyrotechnika (včetně dýmovnic) byla ordinována přesně v přijatelných AS mezích- nikdo nezapaloval pneumatiky :wink: , nikdo neutrpěl popáleniny ani přidušení! Někteří rusové dokonce dost šetřili (snad na silvestra?).
3. První část (boj o rohlíky) mě malinko zaskočila, protože léčka na cestě nedopadla zdaleka tak zle a respawnovaní rusové se bez problémů dostali zpět k potravinám. Jelikož jsme neznali počet (evidentně vyhladovělého) protivníka a měli chrabré velení- místo ústupu k základně jsme podnikli pokus o protiútok :twisted: a trochu si vyplýtvali čas na 2.část...
4. Jak už napsal Orange- potřebovali jsme do 30 minut na tu prokletou věž! Respawn jsme sice zkrátili na 10min., ale cesta zpět do boje, kolem věže z které se ježily hlavně byla dost náročná :?
5. Co jste GSAS chtěli dělat na té věži? :lol: ASTTC a AGčeta odcházeli z buzeráku naposled- rovnou do města zapít tak VÝBORNOU bitvu :wink:

PS: hrdinná rojnice z věže nevypadá tak hrůzostrašně, jako ze země... uráááá

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


01 pro 2008, 19:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: ICEWIND
pravda že naše rojnice dělala úžasnej dojem když jsme běželi a jenom to kolem nás lítalo :D taky jsem si docela dobře ověřil že s mimčem se za běhu opravdu nedá moc dobře mířit od boku :D

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


01 pro 2008, 19:24
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: ICEWIND
zeny píše:
здравствуйте všichni zůčastnění na fóru i na akci...

Přispěchal jsem se svým příspěvkem poměrně pozdě - hodně chvály už bylo napsáno, já se připojuji a doplním své reakce na předchozí příspěvky.

1. Účast byla fantastická- ukázalo se, že kdo chce hrát, neodradí ho počasí ani vzdálenost/doprava. Velkou měrou přispělo Glancyho značné renomé :!:
2. Pyrotechnika (včetně dýmovnic) byla ordinována přesně v přijatelných AS mezích- nikdo nezapaloval pneumatiky :wink: , nikdo neutrpěl popáleniny ani přidušení! Někteří rusové dokonce dost šetřili (snad na silvestra?).
3. První část (boj o rohlíky) mě malinko zaskočila, protože léčka na cestě nedopadla zdaleka tak zle a respawnovaní rusové se bez problémů dostali zpět k potravinám. Jelikož jsme neznali počet (evidentně vyhladovělého) protivníka a měli chrabré velení- místo ústupu k základně jsme podnikli pokus o protiútok :twisted: a trochu si vyplýtvali čas na 2.část...
4. Jak už napsal Orange- potřebovali jsme do 30 minut na tu prokletou věž! Respawn jsme sice zkrátili na 10min., ale cesta zpět do boje, kolem věže z které se ježily hlavně byla dost náročná :?
5. Co jste GSAS chtěli dělat na té věži? :lol: ASTTC a AGčeta odcházeli z buzeráku naposled- rovnou do města zapít tak VÝBORNOU bitvu :wink:

PS: hrdinná rojnice z věže nevypadá tak hrůzostrašně, jako ze země... uráááá

sice nejsem Orange.. a on mi za to popravi ze mu do toho kecam :D ale byl sem tam taky!.. jednoduchy.. kdyz se zacinalo.. a Glancy rikal jak to vlastne bude.. tak rekl ze akce konci v 14:00 ale pak se muze dat nejaka dalsi sypacka... dokonce sme doufali ze si to otocime a amici se pujdou trosku probehnout... ale realita byl jina :( :(


jinak me se nejvice libila nase akce kdy sme se plazili ve snehu k jiz jmenovane budove! hadili sme tam 2 dymovnice! a pak sme se rozbehli k baraku! z baraku sme dostali nekolik amiku..

ja ji pak bohuzel dostal, orange hnedka po me ale v tu chvili uz tam byli posily a brak uz byl skoro nas ;) tot vse.. ;)


01 pro 2008, 19:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Pred píše:
pravda že naše rojnice dělala úžasnej dojem když jsme běželi a jenom to kolem nás lítalo :D taky jsem si docela dobře ověřil že s mimčem se za běhu opravdu nedá moc dobře mířit od boku :D

njn.. nejses Árny ani Rambo.. ;) tak ti to musi jit hur.. ;)


01 pro 2008, 19:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2008, 18:18
Příspěvky: 38
Bydliště: Křenovy okr. Domažlice
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Skřet píše:
zeny píše:
здравствуйте všichni zůčastnění na fóru i na akci...

Přispěchal jsem se svým příspěvkem poměrně pozdě - hodně chvály už bylo napsáno, já se připojuji a doplním své reakce na předchozí příspěvky.

1. Účast byla fantastická- ukázalo se, že kdo chce hrát, neodradí ho počasí ani vzdálenost/doprava. Velkou měrou přispělo Glancyho značné renomé :!:
2. Pyrotechnika (včetně dýmovnic) byla ordinována přesně v přijatelných AS mezích- nikdo nezapaloval pneumatiky :wink: , nikdo neutrpěl popáleniny ani přidušení! Někteří rusové dokonce dost šetřili (snad na silvestra?).
3. První část (boj o rohlíky) mě malinko zaskočila, protože léčka na cestě nedopadla zdaleka tak zle a respawnovaní rusové se bez problémů dostali
zpět k potravinám. Jelikož jsme neznali počet (evidentně vyhladovělého) protivníka a měli chrabré velení- místo ústupu k základně jsme podnikli pokus o protiútok :twisted: a trochu si vyplýtvali čas na 2.část...
4. Jak už napsal Orange- potřebovali jsme do 30 minut na tu prokletou věž! Respawn jsme sice zkrátili na 10min., ale cesta zpět do boje, kolem věže z které se ježily hlavně byla dost náročná :?
5. Co jste GSAS chtěli dělat na té věži? :lol: ASTTC a AGčeta odcházeli z buzeráku naposled- rovnou do města zapít tak VÝBORNOU bitvu :wink:

PS: hrdinná rojnice z věže nevypadá tak hrůzostrašně, jako ze země... uráááá

sice nejsem Orange.. a on mi za to popravi ze mu do toho kecam :D ale byl sem tam taky!.. jednoduchy.. kdyz se zacinalo.. a Glancy rikal jak to vlastne bude.. tak rekl ze akce konci v 14:00 ale pak se muze dat nejaka dalsi sypacka... dokonce sme doufali ze si to otocime a amici se pujdou trosku probehnout... ale realita byl jina :( :(


jinak me se nejvice libila nase akce kdy sme se plazili ve snehu k jiz jmenovane budove! hadili sme tam 2 dymovnice! a pak sme se rozbehli k baraku! z baraku sme dostali nekolik amiku..

ja ji pak bohuzel dostal, orange hnedka po me ale v tu chvili uz tam byli posily a brak uz byl skoro nas ;) tot vse.. ;)



Tentokrít jsme prostě byli lepší ! :lol: :lol:

_________________
PV1 Jeffrey "Mesi" Rice
7th SFG (Airborne)
" De oppresso liber "


01 pro 2008, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: ICEWIND
for PRED:Priste si vem svetr, at ti neni kosa:)

pred zacatkem akce je vzdycky potiz, nez se udela registrace, tak to chvili trva, preci jen 49 clenna grupa nez se zaregistruje a oznaci, tak to nejakej ten cas trva.Navic kdyz mi s tim pomaha jen jeden clovek. Dalsi potiz je s tim, nez odvozime vsechny z nadrazi na misto, to taky zabira cas, takze s temahle vecma moc nenadelam, ale budu na tom pracovat, pokud to pujde zlepsit, tak to udelam...

for MRO:Jsem rad, ze se ti holky ukazaly v bojovy krase, jelikoz jedna z nich je moje Beruska ( tady na foru Goldhelen ) , akce rohlik byla skvela...jinak vysis mi ty pujceny brejle ;)

for ZENY: ukazkovy hrdinny rusky utok pod hromovym urááá byl skvelej, poprvy jsem videl najednou tolik cilu... skvela atmosfera, dymovnice v unosne mire, za to diky taky. Z tydne predesleho/nacvik icewindu/ dorazilo sic jen par z vasich, ale myslim si, ze ti nejlepsi ( priznavani, bojova moralka, ferovost). Skoda je, ze nemate primo velitele, bylo by dobry mit organizovanou bandu, mrzi me, ze sis me ,,neulovil,, odesel mi kulas a musel jsem pro nahradni kver.

for MESIAH : myslim, ze je vic nez jasne, ze jsme te vytahli z brindy prave vcas, jelikoz jsi v te chvili byl uplne posledni ,,AMIK,, ...jsem odpocitaval vteriny az ti budu moci jit pomoci...

for Griffon : ukazkove...clovek co se boji hejbnout,aby ho to nebolelo,a stejne jsi prijel, i kdyz jsem to necekal...bylo mi te lito, na druhou stranu jsem na tebe hrdej..snad uz ti je lip.

Glancy

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


02 pro 2008, 12:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: ICEWIND
********jeste maly dodatek********

smyslem mnou poradanych akci je cil, ukazat lidem, ze jsou akce a jsou AKCE... a v tom je rozdil.

snad jsem par lidem ukazal, jakym smerem se lze vydat v airsoftove ere a komunite, vzdyt airsoft je o zabave, kamaradech akci a reakci,postrehu, vzpominkach, zivote...tohle bych chtel vyzdvihnout a par lidem dat podnet k zamysleni do budoucna

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


02 pro 2008, 12:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 pro 2008, 13:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: ICEWIND
ice wind byl dobrej,povedl se a proto glencimu gratuluju sice nevim jestli ty 2hodiny čekání nás měli zabít hned ale i přesto se těšim na další akci


02 pro 2008, 13:23
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: ICEWIND
ten cas byl potrebnej pro navozeni spravny atmosfery...ve scenari bylo: ,, zima, vitr, snih.... to vse bylo a doufam ze vam byla i poradna zima :) ne vazne, ten zacatek se bohuzel nijak urychlit nedal, delal jsem co bylo v mych silach. Tim spis plati, ze pro akce tady v AG :) plati maximum lidi 50 na jednodenni akci. V lete pak planuji poradat neco vetsiho razu, celovikendovou akci. Zvani budou lidi, co budou v prubehu roku vykazovat dobre vysledky, viz. pripravovana databaze ,, Poctiveho airsoftaka ,, kterou uverejnim, az bude hotova nekdy na jare po dalsi akci, kde bych chtel s timto projektem zacit...
Pro upresneni tato databaze bude uvolnena pouze pro nase potreby a obrdzi ji lide, kteri budou schopni s touto pote nakladat s rozmyslem s podminkou spoluprace na vetsich projektech, tudiz bude brana jako tajna :) nechte se prekvapit, uz ted mohu rici, ze je na co se tesit, bude to opet neco pro zpestreni...

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


02 pro 2008, 13:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ICEWIND
Prostě jsem si to nemoh nechat ujít, jak říkáš, to co ty pořádáš nejsou akce, ale AKCE :) Fakt něco úplně jinýho, lepšího...rozhodně se těšim co vymyslíš dál, celovíkendovka v tvym podání bude téměř určitě pecka :)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 pro 2008, 14:13
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz