Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 00:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 65  Další
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím, já mám zase jinačí problém. Není to zase tak problém, spíš taková otázka jestli to dělá někomu z vás také. Od poslední udržby- rozbral jsem to a určitě části promazal sil. olejem - se mi zdá, že spoušť se mačká nějak více ztuha. Je to normální při té základní průžině? Střílí v pořádku, vše jak má, jen ta spoušť mi přijde tužší, tak jenom jestli v tom není nějaká lapálie, abych pak neodrovnal celý spoušťový mechanismus, to bych nerad :)


15 kvě 2011, 10:35
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím. Takže k problémů s SVD z Moravy...

1. komora je od výroby na hovno, je asi o 0,5 až 1mm uvnitř kratší, tzn. že otvor pro hlaveň s gumičkou je málo zapuštěn a kule se nemají o co opřít, proto tam zásobník fyzicky natlačí 2bb. Řeší se to, omotáním gumičky teflonovou páskou, udělejte alespoň 2-3 vrstvy, jinak vám to po několika kulích začně blinkat dvě...moje zkušenost, namotal tam kolem 3-4 a dbal na to, aby tlačila hlavně na to zkosení... jinak až to budete cpát do komory, tak to potřete silikonovým olejem, jak vnitřek komory tak gumu s páskou... krásně to tam pujde a nezhrne se páska. Pak to lihem můžete odmastit...
- co se stane, teflonová páska je velice tenká, pružná a pevná, způsobí to, že zkosení gumičky se stáhne a zpevní, bude tvrdší, i ta od GURU, zmenší se otvor pro kuličku a zabrzdí ji více vpředu, tím pádem ji nevytlačí kulička co je za ní. A taky se musí vybírat HOP UP gumička, která ma co nejdelší zkosení...
Jinak mám v plánu si nechat vysoustružit novou a pokusit se starou upravit tím, že prohloubím otvor... pak dám vědět...
2. jinak co se týče štelování... okroužek to zpraví, jinak ta žížala je dle mého názoru na hovno... konstrukční a technicky nedostatek od výroby.... jinak, když červík tlačí na žížalu, dle mého názoru se tam nemusí vytvořit ideální oblouček.... takže to může lítat trochu křivo... řešení mám, jen jej musím vyzkoušet....
3. optika - objedna z kalinky http://www.kalinkaoptics.com/rifle-scopes/posp.html a můžu říct, opravdová optika, krásně vidíte jak štelujete rastrem... taky musel přibrousit zoubky montáže na optice... jinak nevlezlo... No objednal ve středu z Kalifornije či co, a v uterý na mně klepal pošťák :-D no, klobouk dolu :-D


16 kvě 2011, 13:09
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
cptGeorge píše:
Tak sem po všemožnejch úpravách do svého SVD(už chybí jen přesná hlaveň), nakoupil kule MadBull 0.40. Mohu říct, že přesnost a dostřel lepší. Bez hlavně to nebude ono já vim. Ale problém nastal jiný, doublefeed který předtím nebyl. Každé druhé nabití double, první imbus tak tak že tryska zaleze do komory a stejně :cry: Podle mě je to kuličkama, přesnější a lepší kule tak prostě nějak vklouznou dvě. Jediná možnost je zvednout hlaveň vzhůru a pak to většinou neveme dvě. Ale todle v akci je velice napr :evil: Bohužel mě žádná úprava nenapadla. Co vy na to? Nějáké nápady?

Děkuji za rady.



Mrkni na můj příspěvek níže... problém není kulema ale hmotností, jsou těžšší a protlačí ti gumičku, celý problém je v komoře... ty dřívější komory byli přesnější...


16 kvě 2011, 13:14
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Daven píše:
ryder52 píše:
Zdravim, cele to tu mam precitane, ale mohli by ste mi podat blizsie info o hop-up komore?....viem, ako to ma fungovat, ale neviem to docielit :(, mam to tu pred sebou rozobrate, zistil som, ze ta biela kravinka co tlaci na hop gumu je roztrhnuta...1. cim by som ju mohol nahradit?, 2. dava sa do svdcka ten pritlacny cervik co bol pribaleny k hop gume? ak ano, kde, lebo pozeram rozborku a za pana neviem, odkial ho vytiahol .....

pritlacny valecek se tam nedava, dava se tam takova dlouha tycka, bud si ji vyrob nebo je k dosnani na guru:
http://www.guru-technology.cz/hop-up-gu ... -svd-tvrdy



No a to je právě na ho.no... to je problém, ale od výroby...konstrukčně blbě navrženo...


16 kvě 2011, 13:19
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
mě zatím pomohlo stáhnout ten 3 červík jak tu radily + natahovat s hlavní nahoru a zatím (musím zaklepat ) se zdá že doublefeed je fuč
btw jiná komora se asi sehnat nedá? ....google hází jen komory na RS verzi

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


16 kvě 2011, 13:22
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Keldy píše:
mě zatím pomohlo stáhnout ten 3 červík jak tu radily + natahovat s hlavní nahoru a zatím (musím zaklepat ) se zdá že doublefeed je fuč
btw jiná komora se asi sehnat nedá? ....google hází jen komory na RS verzi


Ne nedá, bohužel... ale pokud budeme tlačit všichni na české výrobce, tak myslím že zlaté ručičky borců z GURU nebo AIRSOFTPRO vyvinou hop up komoru 2. generace... ale to je otázka... myslím že ta stávající se bude dát upravit... ale jen opatrně, páč náhradní origoš neseženeme :-(.


16 kvě 2011, 13:46
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 dub 2011, 19:38
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
ten přítlačný váleček od guru mám doma a je uplně na nic je to plastová trubička a při dotažení červíkem se jedna strana zdeformuje ale přítlak na hopup gumu nikde ...jediná možnost je už mockrát zminovaná náhrada za kus okroužku z hlavy pístu


17 kvě 2011, 13:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 10 led 2010, 20:51
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Homer028, mohl bys udělat foto toho omotání gumičky??? Díky :-)


18 kvě 2011, 09:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak předem děkuji Homerovi za radu, která vyřešila prakticky z 90%double feed.
To V.E.N.A: vemeš tu teflonovou pásku, co mám já tak má 12mm šíři. Vytáhneš hlaveň s nasazenou hop-up gumičkou a tou páskou to několikrát omotáš těsně u konce gumky nasazené na hlavni. Tak aby si tou páskou stáhnul jakoby k hlavni zkosení gumičky, tím zůžíš prostor pro vstup kuliček do gumky = kulička se konečně bude o tuto překážku zastavovat tam kde má.

Jinak jsem ještě provedl úpravu komory, konkrétně díl s regulací. Prohlubeň naproti výlezu kuliček ze zásobníku, která přidržuje kuličky, tak tu jsem vrtákem č.5 malinko prohloubil cca o 0,5mm. Mohu říct že to taky asi pomohlo, ale chce to fakt opatrně. Není to můj nápad, viděl jsem to někde na youtube. Chce to pak jehlovým pilníček pořádně očistit hrany. Ale todle doporučuju spíš jako poslední řešení.


18 kvě 2011, 12:07
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
cptGeorge píše:
Tak předem děkuji Homerovi za radu, která vyřešila prakticky z 90%double feed.
To V.E.N.A: vemeš tu teflonovou pásku, co mám já tak má 12mm šíři. Vytáhneš hlaveň s nasazenou hop-up gumičkou a tou páskou to několikrát omotáš těsně u konce gumky nasazené na hlavni. Tak aby si tou páskou stáhnul jakoby k hlavni zkosení gumičky, tím zůžíš prostor pro vstup kuliček do gumky = kulička se konečně bude o tuto překážku zastavovat tam kde má.

Jinak jsem ještě provedl úpravu komory, konkrétně díl s regulací. Prohlubeň naproti výlezu kuliček ze zásobníku, která přidržuje kuličky, tak tu jsem vrtákem č.5 malinko prohloubil cca o 0,5mm. Mohu říct že to taky asi pomohlo, ale chce to fakt opatrně. Není to můj nápad, viděl jsem to někde na youtube. Chce to pak jehlovým pilníček pořádně očistit hrany. Ale todle doporučuju spíš jako poslední řešení.



Kluci, s tou prohlubní bacha, to je taky myslím problém od výroby... možná kdyby tam nebyla, tak je to lepší, páč úhel tlaku další kuličky ze zásobníku je pak jinačí... a další věc, múže dojí mikroskopicky k narušení povrchu gule a bude to asi dělat kuwa problém u 0,03 a přesnější hlavně... můj úsudek... No myslím, že by celkově ta komora mohla mít o pár setin menší vůle...

Foto gumy: Bacha na to, ať vám ta páska nepřeleze přes to zkosení. Ta páska je pružná a pevná, pak se vám vymotá.... já na to přišel po třetím namotání ;-D, a nezapomeňte před vkládání promazat jak hlaveň, gumu, pozor kolem regulace hopu a gumu z vnějšku a komoru zevnitř silikonovým olejem, pak to vyčistěte lihem....


Přílohy:
DSC_0002.jpg
DSC_0002.jpg [ 210.13 KiB | Zobrazeno 9319 krát ]
18 kvě 2011, 12:29
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tuhle úpravu již skoro rok mají majitelé NEW verze SVD P&J ve své zbrani.
Každá zbraň je rozebrána,takto upravena, seřízena a proměřena na úsťovou rychlost. Pokud nedosahuje předepsanou úsťovou rychlost,je vyřazena z prodeje.


18 kvě 2011, 13:06
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím vás. Mám dotaz na majitele repliky AK 4 X26 SVD Rifle Scope z ebairsoftu. Vím, psalo se tu o ní, ale mě by zajímalo jestli s ní máte taky problémy jako ti lidé, co na ní psali na ebairsoftu recenze. Plno lidí si na ní stěžovalo, že má po okrajích obraz rozmazanej. Opravdu bych za 2 litry nechtěl koupit něco, co jsem mohl mít sice né tak hezký, ale kvalitnější za menší nebo stejný peníze.. Je to čína, ale nechce se mi věřit že to bude kus od kusu.. Může mi tu nějaký majitel napsat, jak to s ním má prosím?


18 kvě 2011, 19:48
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
ramenr píše:
Tuhle úpravu již skoro rok mají majitelé NEW verze SVD P&J ve své zbrani.
Každá zbraň je rozebrána,takto upravena, seřízena a proměřena na úsťovou rychlost. Pokud nedosahuje předepsanou úsťovou rychlost,je vyřazena z prodeje.



Hmmm, tak dej odkaz na ty kvery....jestli musí upravovat při výrobě takto každou zbraň, tak někde soudruzi v číně udělali chybu... nemyslíš? Já měl doma a mám, tři kvéry, teď dva upgratoval a na upravu s páskou ani slechu ani vidu.... čím to je, čím to je? A jestli měli úpravu již skoro rok majitelé NEW verze SVD P&J ve své zbrani, tak mně jich líto... asi trefili tu lepší komoru, ale asi ne, když měli tu úpravu....Ale to tam dodávají češi...
Já sem taky majitel NEW verze SVD... ale říkám... je to technologický fopá...


18 kvě 2011, 22:17
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Vzhledem k tomu,že se v Číně vyrábí tajně,po seriích,kdy v utajení montují třeba jeden týden v měsíci, nebo v provizorních dílnách,je těžké udržet zapracované dělníky.Protože jsou zapracovaní dělníci rozjetí doma do vzdálených provincií,je těžké zajistit jiné a proto vezmou asi kdekoho.Proto jsou nynější zbraně skládány dost šlendriansky. Ovšem nejedná se jen o čínu.
Jelikož je nedostatek zbraní z číny,je velká poptávka na mimočínské a tyto továrny pracují na plné obrátky,často i s méně zkušenými pracovníky.Je proto nutné každou zbraň odskoušet a upravit. U některých typů je třeba stejný nedostatek, tak se musí u všech udělat nějaká úprava.Že je toho opravdu hodně,svědčí fakt, že tři technici pracují stále jen na těchto úpravách a seřízeních nových zbraní před prodejem,aby zákazníci nebyli zklamáni.
Např.celá zásilka manualních zbraní od firmy well,plný kontejner,měl sníženou ústovku zůženou tryskou.Původní zákazník,pro kterého byly vyrobeny měl požadavek na nízkou ústovku.Všechny se musely rozebrat a trysky vyměnit za jiné,proměřit a seřídit.Teprve potom jdou do prodeje.


19 kvě 2011, 06:17
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
ehm já mám draga tak cca měsíc takže je to jedna z těch "novejch" od vás z moravy a brala kule po dvouch jak svin a párkrát mě to vypálilo posledních 5-6 kulí z tlačáku najednou ....to je teprv mazec
jo a docela mě pobavila ta tvoje hláška že každej kvér má přeměrenou ústovku .....kolik prosím tě ? Když mě drag přišel a testovaly jsme ho v lese jen tak v základu protože jsem si říkal že by mě těch udávanejch +/- 150 m/s bohatě stačilo a tu pro jistotu koupenou m170 nebudu potřebovat.
bohužel jsem zjistil že aeg kalach s ústovkou cca 140 m/s mě v pohodě přestřílel o dobrejch 20 metrů a to jsme oba pálily 0.28 kule .....

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


Naposledy upravil Keldy dne 19 kvě 2011, 07:39, celkově upraveno 1



19 kvě 2011, 07:32
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2010, 13:33
Příspěvky: 73
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
esteze som mal SVD z prvych serii...

_________________
...


19 kvě 2011, 07:37
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Hoši zapomeňte na to, že se měří každá zbraň. Co padesátá jo, jako výstupní kontrola, ale každá zapomeňte... to by v jedné továrně při tom kvantu a nutnosti to co nejrychleji vyrobit a udat by musela na zásilce dělat celá čína s ruskem :-D. Nevěřím, že každá... ale to je fuck, pravda je, že nám z nových manualek udělali granátomety :-D a my to musíme řešit... Měl taky chvíli starší SVD a tam to plivalo suprovně... bohužel.... Ale české ručičky to vyřeší...
Pravda je, že asi jiní výrobci budou mít výstupní kontroly na lepší úrovni.

No, jinak apeluji na všechny co mají NEW SVD a blinká jim to 2 až 8 kulí, tak pišme, ptejme se, atakujme borce z GURU nebo AIRSOFTPRO ať mrsknou CNC stroji a vykouzlí nám novou komoru!!! Co vy na to?


19 kvě 2011, 13:01
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Keldy píše:
ehm já mám draga tak cca měsíc takže je to jedna z těch "novejch" od vás z moravy a brala kule po dvouch jak svin a párkrát mě to vypálilo posledních 5-6 kulí z tlačáku najednou ....to je teprv mazec
jo a docela mě pobavila ta tvoje hláška že každej kvér má přeměrenou ústovku .....kolik prosím tě ? Když mě drag přišel a testovaly jsme ho v lese jen tak v základu protože jsem si říkal že by mě těch udávanejch +/- 150 m/s bohatě stačilo a tu pro jistotu koupenou m170 nebudu potřebovat.
bohužel jsem zjistil že aeg kalach s ústovkou cca 140 m/s mě v pohodě přestřílel o dobrejch 20 metrů a to jsme oba pálily 0.28 kule .....

no jo, ale on asi měl těch 140m/s s těma 0.28 kulema že ? to by odpovídalo. drag co jsem kupoval před 14ti dny měl s 0.28 cca 128m/s a mé AK které má s 0.2 148m/s mělo s těma samýma 0.28kama jen 125m/s čili drag má opravdu 150m/s :)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


19 kvě 2011, 17:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2010, 13:33
Příspěvky: 73
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
vojtka píše:
Keldy píše:
ehm já mám draga tak cca měsíc takže je to jedna z těch "novejch" od vás z moravy a brala kule po dvouch jak svin a párkrát mě to vypálilo posledních 5-6 kulí z tlačáku najednou ....to je teprv mazec
jo a docela mě pobavila ta tvoje hláška že každej kvér má přeměrenou ústovku .....kolik prosím tě ? Když mě drag přišel a testovaly jsme ho v lese jen tak v základu protože jsem si říkal že by mě těch udávanejch +/- 150 m/s bohatě stačilo a tu pro jistotu koupenou m170 nebudu potřebovat.
bohužel jsem zjistil že aeg kalach s ústovkou cca 140 m/s mě v pohodě přestřílel o dobrejch 20 metrů a to jsme oba pálily 0.28 kule .....

no jo, ale on asi měl těch 140m/s s těma 0.28 kulema že ? to by odpovídalo. drag co jsem kupoval před 14ti dny měl s 0.28 cca 128m/s a mé AK které má s 0.2 148m/s mělo s těma samýma 0.28kama jen 125m/s čili drag má opravdu 150m/s :)

myslel tym urcite ze ten kalach ma 140 na 0,2g BB... nemusis si z neho robit srandu radsej pomoz...

_________________
...


19 kvě 2011, 19:25
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 20 kvě 2011, 13:33
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
čus hoši, už se to tu několikrát řešilo ale prostě furt nechápu, jak mám opravit to podávání po 2 a více kuličkách. měl jsem to několikrát rozebráne, dvakrát jsem vyměnil hopgumu ale furt nic. když se podívám do komory tak tam ani není nic, co by mělo tu kuličku zachytit aby nevypadla. když utáhnu hop tak to sebere dvě kuličky a po návratu hlavy do základní polohy je první kulička vytlačena druhou tudíž jedna kulička vypadne z hlavně a druhá tam zůstane. Možná mi tam chybí nějaký díl který má vždy zachytit tu kuličku aby nevypadla ven a zábranila přítupu dalších kuliček. Nevím ovšem jak ta věc vypada protože tam nebyla už když sem to nové koupil. Je tu někdo ochotný, kdo by mi byl schopen pomoct? popř poslat fotky jeho funkční SVD? už jsem opravdu zoufalý protože jsem asi vyhodil 4tácy za kvér s kterým se nedá hrát a nikde ani nemají náhradní díly.


20 kvě 2011, 13:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Kuličky se mají zastavit o límeček hopgumky (to trychtýřovité zúžení na jejím okraji), který tam určitě máš, proč to v SVD nefunguje jak má už tu bylo vysvětleno, stejně tak i způsob jak to opravit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 kvě 2011, 13:56
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 20 kvě 2011, 13:33
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
aha já si to myslel, v tom případě nechápu proč mi to nezachytává , už sem 2 kupoval gumu od guru a pořád to přes ni vypadává ven. GURU je asi naprd. Takže říkáš, že mám kupit novou gumu která zachytí tu kuličku dřív než se dostane do prostoru gumy. ted mám tu gumu před sebou, vyndanou z komory a když do ní vhodim kuličku tak propadne ven. nejvíc mě ale sere že už to je druhá guma kterou jsem kupil a předtím do dělalo to samé.


20 kvě 2011, 14:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Neříkám, říkám ti aby sis přečetl předchozí příspěvky, ve kterých je popsáno co tento problém způsobuje a jak se to dá opravit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 kvě 2011, 14:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Jerryna... přivez mi to do shopu, ofačuju ti to osobně, ať furt nebečíš. Uvidíš, že gumkou to není...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


20 kvě 2011, 14:35
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 20 kvě 2011, 13:33
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
cotulosh? vubec te neznám co ty si za cypa? :-D


20 kvě 2011, 19:10
Profil
Četař
Četař

Registrován: 29 srp 2009, 18:52
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak jsem dostřílel. Jednoho krásné dne(sluneční den, bez větru), začlo moje SVD prudce střílet do prava. + přestala regovat na přítlak hopu, jednou to letí přesně, jednou po pár metrech k zemi, pak zase nahoru atd.
Nejdřív jsem obviňoval můj homodomo hop váleček alá o kroužek, ale po výměně se nic nezměnilo. Objednal jsem tedy novou hop gumu, stím že jsem se stávající systemou nastřílel už něco přes 3000 kulí a hop se mohl ošoupat.
Dnes dorazila hop guma 70 shore a rovnou i válečkem od Guru.
Váleček je kus tyčky od lízátka, tedy nepoužitelný, tak jsem doufal alespoň v hop gumu, ta vypadá slušně.
Gumu jsem nasadil a je to stejné.
Vážně netuším, čím to je.
Hlaveň čistá základ, kule 0,3g aimtop, pružina 170 airsoftpro (ale je už unavená).
Váhou kulí to není, předtím to bylo opravdu přesné.
Nejspíš bude chyba v hop komoře, ale ta není k sehnání.
Díky za rady.


20 kvě 2011, 19:32
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 20 kvě 2011, 13:33
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
sice nejsem profík, ale zkus vyčistit hlaven! u těch SVD je kure.sky přesná hlaven kterou když nečistíš tak vychyluje let kuličky do uplných hoven. já do ní jednou fouknul hubou a totálně se zasvinila že jí ani kulička nepropadla. jian myslím, že SVD je hodně jednoduchá zbran na pochopení (teda až na problém toho podávání více kulí naraz který se mi furt nějak nezdá). mohl bych tě poprosit o popis vnitřku komory po vyndání hlavně? dík


20 kvě 2011, 19:58
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
vojtka píše:
bla bla

probůh já zapoměl že tady musím psát vše polopaticky ....kámošovo kalach má m130 brko a cca 140 m/s samozřejmně s 0.20 g
drag má mít 150 m/s (taktéž s 0.20g kulema) ale když ten můj pálil s 0,28 kulema tak steží 20 m tak jsem se ptal ramerna na jakou ústovku teda každej kus na as morava testujou (viz jeho post)
já bych do toho vůbec neštoural ... čínský pružiny sou čínský pružiny a jak sem uved tak jsem to očekával a proto jsem rovnou s kvérem objednal 170-tku brko (dokonce jsem dodatečně volal do shopu at mě ho tam rovnou namontujou ale bohužel bych musel měsíc čekat až bude mít techik čas :-)) a tu origo pružinu jsem testnul jen ze zvědavosti ale tadle podle mě byla extremně blbej kus tak ( jen hrubý odhad ) tak na úrovni M110 -120 a ne 140-155 co tam má bejt ale ta ramernovo hláška mě celkem namíchla

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


20 kvě 2011, 21:42
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2011, 12:31
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Imput - zkus vyměnit gule, stalo se nám, že je kámoš nechal v pytlíku, zvlhly a udělal se na nich divný povrch, když je dal do MP5K, AUG, vz.61 tak nám to dělalo divy, nakonec nám to zhrnulo hop gumu v KOMOŘE!!! zdrsnil se povrch gule a to by mohl být tvůj případ... jinak ještě mě napadá, že by se ti mohla hýbnout hlaveň v komoře, vysvětlovalo by to i nereagování hopu.... jo a nemáš gumu naopak? :-D

jardaball - dělám úpravu origoš komory, jestli to vyjde, potvrdím ti tu moji teorii o podávání dvou gulí, pokud nevyjde, objednávám nové SVD kvůli komoře :-D

Keldy - a ostatní, čína je čína, to pružiny v čínských prupiskách jsou silnější :-). Já tu svoji rovnou vyměnil, pač to je kuwa bláto, už jen to, že se ta pružina blýská jak psí kulky, po kalení z AIRSOFTPRO ani slechu ani vidu...

JO a bacha na pružiny z AIRSOFTPRO!!!! jsou silnější než uvádí!!! A už se mi stalo, že v AUG3 mi to levnější "zátěžový" za litr :-D motor nepřetáhl přes poslední zub, takže jsou i trochu delší....ale jsou to brka na vysoké úrovni, to borcům z APRO smekám ;-)


21 kvě 2011, 09:16
Profil
Četař
Četař

Registrován: 29 srp 2009, 18:52
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Homer028: Dík, ty kule mě nenapadly. Jinak hopgumu obráceně nemám, nejsem idiot, zbraně upgraduju celému týmu, ale při tomhle mi zůstal rozum stát. Jestli to je kulema, tak se docela naseru, páč jsem měl svd tak suprově nastřelený, že jsem na 40m trefoval tyč o průměru 5cm.


22 kvě 2011, 08:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz