Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Army Airsoft - zkušenosti? 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Army Airsoft - zkušenosti?
Zdravím,

plánuji koupi 3. generace SRC G36, a narazil jsem na tento shop. Ve všech jiných shopech mají ty ceny úplně někde jinde, tedy s vyjímkou BASu, kde nic kupovat nehodlám.

Máte s tímto shopem nějaké zkušenosti? Zbraň budu kupovat na dekoračku, protože stejně plánuji upgrade, ale kupovat to od BASu stejně nechci.

Díky za info.

www.army-airsoft.cz


08 kvě 2011, 11:07
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
zkušenosti ohledně nákupu s nimi nemám ale co se týče komunikace tak naprostá spokojenost...
odpoví do 24 hodin přesně to co požaduješ, už i to o něčem svědčí..takže kdyby byli nějaké případné potíže tak si myslím že by se s nimi dalo v pohodě domluvit

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 kvě 2011, 15:06
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 19 bře 2011, 22:18
Příspěvky: 21
Bydliště: Kladno
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
Nakupoval jsem tam dvakrát.Jeden den jsem si objednal(dopoledne)a druhý den jsem měl zboží doma.Doprava PPL,tak že 100% spokojenost

_________________
pinkerton@seznam.cz


08 kvě 2011, 15:54
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
O´Neill píše:
Zdravím,

plánuji koupi 3. generace SRC G36, a narazil jsem na tento shop. Ve všech jiných shopech mají ty ceny úplně někde jinde, tedy s vyjímkou BASu, kde nic kupovat nehodlám.

Máte s tímto shopem nějaké zkušenosti? Zbraň budu kupovat na dekoračku, protože stejně plánuji upgrade, ale kupovat to od BASu stejně nechci.

Díky za info.

http://www.army-airsoft.cz



Nevím, jak vy, já jsem tedy letos kvůli šíři sortimentu nakupoval na BASU asi 3x. Už to chodí v krásně zabalených krabicích, nikdy mi nic nechybělo. Volají mi, kdy to přijde, pokud je nějaká změna. Pokud změna není, PPLkem to chodí do druhého dne. Myslím, že už se poučili :)

Jinak k těm G36tkám, ještě můžeš zkusit moravu SRC. Jinak na Airsoftguns myslim mají nově taky tu CYMU G36c údajně v lepší verzi než na moravě, nebo zkusit Aimtop G36c na aspro.

Těch géček je tolik za super cenu .... :)

_________________
VIVA LA LEGION !


08 kvě 2011, 16:28
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
Těžko říct, jestli už BAS je opravdu v pohodě, dle komunikace přes mail to tak ale nevypadá.

Riskovat nebudu, kupuji to přes Army Airsoft.

Jinak s Moravou moc dobré zkušenosti nemám, a navíc chci kupovat i nějaký upgrade, a vzhledem k jejímu sortimentu, bych musel platit druhé poštovné z jiného shopu za upgrade.

Na ASpro mají AimTop, ale pouze Céčko, a já plánuji koupit K nebo E.

A CYMA vs. SRC u mě vede SRC, neboť CYMA je sice jedna z nejlepších čín (ne-li nejlepší), ale pořád čína.

Každopádně díky za info, věřím, že budu spokojen s tímto shopem.


08 kvě 2011, 17:34
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
O´Neill píše:
A CYMA vs. SRC u mě vede SRC, neboť CYMA je sice jedna z nejlepších čín (ne-li nejlepší), ale pořád čína.


Co to je za tvrzení ? Víš kde leží hong kong ? A kolik značek je z číny ? Toto značení je irelevantní. Navíc, AK má jedny z nejlepších.

Jinak SRC má nekompaktibilní hop komoru a šachtu zásobníku, má na hovno kabely a hop gumu. To jen celkové poznatky.

_________________
VIVA LA LEGION !


08 kvě 2011, 17:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
Neslovíčkař, všichni víme co se myslí pojmem "čína" a že to není zrova správné označení, ale to na věci nic nemění, prostě se to tak používá.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 kvě 2011, 18:03
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
S tímto shope zkušenosti vcelku dobré,kupoval jsem si tam zbraň.
Vždy je tam jeden kořeň co se v tom celkem vyzná,ale pak jsem nepochopil,proč je tam ještě jedna prodavačka, která o softu neví vůbec nic.
Když jsem reklamoval rozbitý zásobák tak jsem musel chvíli čekat na prodavače, jelikož paní to sama neuměla reklamovat.Při tom do krámu vtrhli dva tak 12ti letí caparti a žádali laser na glocka, paní to bezeslov prodala...
Navíc při jejich dotazu podávala naprosto klamavé odpovědi.
Chápu, kšeft je kšeft ale tohle už je moc...

EDIT: omlouvám se za pravopisné chyby, v rychlosti psaní na to moc neberu zřetel :wink:

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


08 kvě 2011, 20:15
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Army Airsoft - zkušenosti?
Díky všem za postřehy; je mi vcelku jedno jak to probíhá na prodejně, předpokládám, že ten kdo to balí, a připravuje na odvoz, bude ten, co se v tom vyzná, a tak snad bude vše v pořádku, a zbraň nebude nijak poškozena, a plně funkční.


08 kvě 2011, 21:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz