Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Zvarany Gearbox v.2 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Zvarany Gearbox v.2
mal by som otazku ohlade zvarania gerboxov v.2 Ma s tym niekto skusenosti ?chcel by som vediet ako dlho to vydzi ci sa to oplati robit alebo radsej kupit novu zbran s gearboxom v.3


18 dub 2011, 15:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
svarovat zn-al nejde, se ti to roztece pod rukama

kup hlinikovy mechabox, ten vydrzi snad vse, nemusis prezbrojovat na 3 mech, ten taky praska (i kdyz vetsinou na vyssich pruzinach nez 2 mech)

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


18 dub 2011, 15:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
hodil by si mi sem nejaky link na ne ....lebo ja to nemozem najst ake ceny teraz frcia a tak pozret na to....inak tieto gearboxi zliatinove sa daju zvarat len je to dost drahe


18 dub 2011, 15:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
A svářet to jde:D ale ne každý má tu technoogii a těžce se to nevyplácí.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 dub 2011, 15:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
hlinikovy mechy:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=923
http://www.ebairsoft.com/hightech-7075- ... -3488.html

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


18 dub 2011, 16:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
vypada to super ale to zvaranie ma vyjde asi lacnejsie :]


18 dub 2011, 16:32
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
palino2255 píše:
vypada to super ale to zvaranie ma vyjde asi lacnejsie :]


a praskne to znova, to se děje častějc


18 dub 2011, 17:59
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
tak teda aj po zvarovani to praska ? dobre som to pochopil ?


19 dub 2011, 16:24
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
ja som tuto temu teda temu tejto podobnu nedavno tiez tu riesil. ja som chcel ist na toto : http://www.hangar.eu.sk/product.php?id_product=159 ale dozvedel som sa tu len to ze to sa tak robilo kedysi a dnes sa to riesi novym mechacom preco neviem :) mne predavac povedal ze ked si dam toto spravit tak mi na ten mech da 2 roky zaruku na pruzinu M130. nakolko som tiez novacik neviem ci cinske mechy drzia M 130 v poho 2 roky aj bez tohto alebo nie ale kazdopadne to bolo pre mna zauijmave no zatial som sa na to vykaslal kedze mech drzi ako ma ( snad este par 1000 aj bude) inak povedal predavac ze na tom v pohode idu aj M150 2 roky a bez problemu ale to vies predavac nie vzdy povie uplnu pravdu a ja to hodnotit neviem su tu iny machry co to vedia spravne okomentovat :)

EDIT: niekde som cital aj nieco take ze sa pilnikom zaoblia urcite hrany do krasnych radiusov a mechac tam na 99% uz nepraskne nakolko som strojaj verim tomu lebo to ma vela do seba. tiez sme sa ucili ze na zmiernenie napeti v urcitych miestach pomahaju bud vecsie radius alebo elipsovite radiusi ci jemne vybrusi kde sa sustredi napätie atd no neviem ci nove mechace to uz aj nemaju

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


19 dub 2011, 19:00
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
ty si to teda vyriesli ako ?


20 dub 2011, 18:44
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
no ja som stale na pruzine M110 (zaklad v mojej zbrani) a mechac ide ako ma neviem kolko vydrzi sam tiez rozmyslam zeby som siel do CNC a pak nejaky upgrade ale uricte na to pojdem az ked tento povoli. zatial nemam ani peniaze a nevidim dovod ist hned do upgrade nakolko som novacik. nieje umenie mat silu zbran umenie vediet hrat so slabsou zbranou. takto sa aspon ucim hrat skor na taktiku ako sa spoliehat ze dostrelim tam kde iny nie. ale asi to budem riesit cez CNC mechac a da sa zo zahranicia aj lacnejsie zohnat (EU) aby sa neplatilo clo. tak to mam v plane ja uvidim kolko vydrzi tento mechac zatial ma za sebou cca 4 000 vystrelov a snad este aj vela vydrzi :) kazdy hovori ze ten CNC je proste skvely aj na M 150 a podobne ale ja chcem ist max na M130 to na HRU staci nechcem to na blizenie :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


20 dub 2011, 19:12
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2011, 15:01
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
heh pekne teda no ..... ja som uz vystrielal asi tak 40000 BBc a jebol ....nemaj obavy tebe zachvilu toez padne :D to asi kazdy co je zlievany:D nevm asi teda pojdem aj ja na ten CNC je to kvalitka uz teda lebo mam v plane cez leto vylepsovat tak nech ten mechanbox vydrzi.inak dakujem all co ste mi prispievali na temu. A este ked by si neco nasel lacnejsie ten CNC tak daj vedet bol by som rad strasne...ak by sa dalo tad by som sa s tebou spojil ci fb alebo icq daj vedet dik. :]


20 dub 2011, 21:16
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zvarany Gearbox v.2
asi si si zle pozrel cisla :D ja mam nastrielane 4 000 a ty 40 000 to je trocha rozdiel podla tychto cisel by sa mne mal len zahrievat :D ale clovek nikdy nevie kedy prdne aj v nedelu mam akciu tak uvidime je cerstvo zlozeny (robil som kontrolu ci tam vsetko je ako ma a bolo zatial). ja chcem v buducnosti urcite CNC myslim ze ten na M 130 pojde veeeeeeeeeeeelmi dlho. kedze v poho odolava aj M150+ osobnu skusenost vsak nemam to vsetko su len teoreticke skusenosti od ludi co ho maju a vedia aky je naozaj. ja chcem tento:

http://www.ebairsoft.com/hightech-7075- ... -3488.html

v prepocte na € je to 87,5€ co je celkom slusne narozdiel od tych cien tu. samozrejme postovne a balne a clo by sa tu tiez riesilo ale keby ho kupujem hladam ho niekde v UK alebo proste v EU kde clo nieje a cena bude skoro rovnaka. ako vravim zatial sa tym cisto nezaoberam ale naberam len vseobecni rozhlad. ja sam som novacik v AS. ale rozhodol som sa ze budem ten typ co sa bude sparat v kveroch. 1 som strojar a nemozem sa toho bat 2 bavi ma to skoro viac ako AS celkovo :) 3. zacinam takze nie vsetko co poviem moze byt dobre preto si rad necham poradit od papakov ako je giffson ( ci jak sa to pise) a dost vela sprtam z netu ( vypodlozkovanie) ucim sa na svojom kvere (M4) takze ked si to poserem nebude mi to moc vadit nejak sa to naucit musim. rozoberam to dost casto a kontrolujem ci je vse ako ma a zatial okrem lozisk som nemenil nic iba vypodlozkovanie zmena kabelaze mosfet ( doma robeny) premazanie atd. ale to sme OT. napisal som ti PM s kontaktom na cloveka co vie tieto CNC celkom lacno zohnat prave z USA tusim. mne tiez ponukal rozne a s nim si dobre aj pokecas a on ti vela vysvetli.

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


21 dub 2011, 10:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz