Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:51




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 601 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další
 Airsoft, vy a veřejnost 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
rád bych si založil svuj team, ale pokud jde o organizaci něčeho nebo minimálně schopnost někomu velit, tak zrovna to sou další moje nedostatky... a jedinej člověk koho mam co by semnou šel do teamu, to je jenom jeden, to na team nestačí, a přesvědčovat ty burany k něčemu víc než je SQUAD vesta a ACUčka to je nadlidský, oni ti řeknou že to hrajou pro srandu, a pak ti nadávaj že neumíš taktiku 2 doprava a 2 doleva, že se flákáš, a do vysílaček si řikaj buď vtipy nebo do nich histericky křičej a neni jim rozumět...

prostě all star dream team, ale nic jinýho tady neni, co bych chtěl, a kam by mě vzali, a to překvapivě bydlim vedle milovic...


28 bře 2011, 18:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
to už je pak o tom jak moc chceš

moje poslední akce byly na ose Praha-Prostějov-Plzeň(bude) :wink:

_________________
Johny Perez


28 bře 2011, 18:47
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
no přecejenom bych rád měl team ve svym okolí


28 bře 2011, 18:50
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
loco99 píše:
jedinej člověk koho mam co by semnou šel do teamu, to je jenom jeden, to na team nestačí, a přesvědčovat ty burany k něčemu víc než je SQUAD vesta a ACUčka to je nadlidský, oni ti řeknou že to hrajou pro srandu, a pak ti nadávaj že neumíš taktiku 2 doprava a 2 doleva, že se flákáš, a do vysílaček si řikaj buď vtipy nebo do nich histericky křičej a neni jim rozumět...

Nikoho rozhodně nepřesvědčuj a od takových lidí uteč, já kdysi hrál v týmu, kde všem bylo všechno vlastně jedno a jsem rád, že jsem jinde.
Založit tým je v dnešní době podle mě trochu mimo realitu (příklad - pokud bych jako potenciální člověk s opravdovým zájmem hledal jednotku, začínající jednotku jako cíl mít nebudu). Chce to najít někoho, kdo jezdí delší dobu a přidat se k němu. Pokud hledáš opravdu kvalitní jednotky, na vzdálenosti podle mě až tak nesejde. Přes celou republiku bych ale asi taky nejezdil.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


28 bře 2011, 18:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Se mi jednou stalo, že jsem já a bratranec šli do lesa. Oba v maskáčích, zbraně samozřejmě schované, Jelikož Jablunkov je malé město asi si umíte představit jake tam sou cesty.My šli po takové normální málo aut atd a v tom vidíme takové auto s pomalovanou kapotou. Nic sme neudělali a auto u nás zastavilo a řidič nám začal nadávat, ptal se jestli sme byli na vojně, že nemame chodit jak ko..ti, oblikat se jak ču..ci a nakonec padl prostředníček a odjel.Nechápal sem

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


28 bře 2011, 19:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
loco99 píše:
no přecejenom bych rád měl team ve svym okolí

Já dojíždím za týmem 35 km, ale za to mi to prostě stojí...než abych byl tam, odkud jsem odešel :) .

_________________
IN OMNIA PARATUS


29 bře 2011, 10:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2008, 12:40
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
RUM - moje řeč. Soft mně začal bavit v okamžiku kdy jsem za týmem začal jezdit 42 km (přímo) neb vlakem skoro 55km. Od té doby to má nějaké grády. A taky nebydlím v nějakém softu zapomenutém kraji a jednu z nejfrektovanějších lokací mám 7km od baráku. Prostě když ti o něco jde, musíš za tím jít. Jinak tě to nejspíš přestane bavit a nebo to potáhneš na singla. Ani jedno není echt cool

EDIT: a co si myslím o chození ve výstroji po městě a veřejných prostranstvích jsem už psal jinde. Aspoň civil bundu přes všechno. (výstroj tahám v batohu i s kvérem). Nedávno jsme jeli na motorce na akci. Kolega jezdí komplet v RU výstroji. A stojíme takhle na přejezdu a prostě mi vadilo co jsem tam vše slyšel na naši adresu. A to měl na sobě jen Floory a Tarzana. Zbytek v vaku

_________________
"Krtek"

21. průzkumná skupina "RAPAX"

***Koupím VRAK AK 74 SU***


Naposledy upravil Jakuza dne 29 bře 2011, 10:51, celkově upraveno 1



29 bře 2011, 10:46
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Já když jsem začínal, tak jsem taky jezdil asi 50km a dodneška jsem za to rád, že jsem nezačal u nějakejch freesofťáků...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 bře 2011, 10:48
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
jinak dotaz co je tak strašně špatnýho na SQUAD vestách? ...vim že teď budu vypadat jako totální lama ale osobně mi to zatím stačí..narvu tam vše co potřebuju od zásobníků,lékarničky,jídla,pití,vysílačky,dýmovnic atd...sice je blbý že si nemůžu kapsy dávat tak jak chci ale to mi zatím jako problém nepřišlo...uznávám koukal jsem po nějakých taktických vestách ale momentálně nejsem schopnej dávat 1000 a víc za vestu když si pořizuju novou zbraň...na druhou stranu si myslím že lamky taky nejsme, nechováme se jak hovada ale naprosto normálně AS nás baví..ale odsuzovat lidi jen kli tmu že maj SQUAD vestu? bullsh*t.
To zrovna nepatří k tomu příkladu co je tady uvedeno to byl očividně nějaký kkt ale tak globálně občas vidím jak se na lidi se SQUAD vestama kouká jak na nějaký kinders..

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


29 bře 2011, 10:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak strašně špatnýho na nich není nic, ale jsou všeobecně považovaný za znak začátečníka nebo člověka, kterej to bere jako občasnou zábavu, protože člověku kterej to chvilku dělá a začne to brát vážnějc ta vesta "zatím stačit" velmi brzy přestane a koupí si něco lepšího. Samozřejmě nikdo neříká, že každej kdo má squad vestu je začátečník/freesofťák/kindrs, ale většinou to tak bývá a z toho prostě vyplývá ten všeobecnej názor no.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 bře 2011, 11:36
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
tak kompl výstroj jsme nikdy netahali v batohu. Normálně na sobě a zbraň schovanou a to i při přesunu BUS-Metro-Vlak po Praze. a každej ti může políbit. A blbý keci ignorovat a myslet si něco o prdeli a když jsme šli celej tým cca 5-6 lidí tak si moc nikdo nedovoloval.


29 bře 2011, 11:41
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Griffe chápu...já hraju AS krátkou dobu cca rok a půl ale prostě mám zatim jako prioritu novou zbraň do ní trochu zafinancovat než hned takhle ze začátku dělat modelku...je ale naprosto jasný že za nějakej čas (půl roku/rok) prostě tu vestu vyměnim no..svym způsobem už teď se po nějaký poohlížim ale jak řikám nejdřív zbraň než modeling :D ..radši ukážu svoje schopnosti na bojišti než na přehlídce..ale neřikám že mi nezáleží co mám za výstroj to taky ne :lol:

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


29 bře 2011, 11:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Jasný, já plně chápu že pro člověka co dělá čistej airsoft je primární zbraň stejně, jako je pro mě primární vybavení...ale prostě musíš to brát tak, že se taky dost často objevujou extrémy typu vršek maskáčů jinej, spodek maskáčů jinej, tenisky, civilní kšiltovka, právě squad vesta a kvér za dvacet tisíc...a na takový pak lidi jako já koukaj (vcelku myslim právem) s despektem a z toho to pak všechno plyne :D Nicméně se nemusíš bát, že by tě někdo odsoudil protože máš squad vestu, to každej pozná na první pohled že jsi normální airsofťák a nikoliv idiot :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 bře 2011, 13:38
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Inu griff to spravne napsal
ale jeste doplnim ,ze je daleko lepsi si sehnat poradnou vestu , maskace a kver (k vyzbroji co se chystas delat ,nejlip neco v rozumne cene) .
Dale pro lidi co nepovazujou za strileni do dalsich jako top as a snazej se priblizit co nejvernej toho, koho napodobujou nepotrebujou kver za XX XXX kc .

Pak vetsinou kroutim hlavou , kdyz nejaci lidi delaj acr tim , ze si vezmou ony nejlevnejsi a ne moc kvalitni squad vesty + tenisky + maskace acr a hlavne ze maj drahej a dobrej kver :lol: .

Jeste dodavam , ze kdyz jsem zacinal s as bral jsem to jako hru a slo mi o to mejt kver co dostreli dal a ma kadenci , vystroj orig. acr maskace a MT moll vesta atd... (nic moc) a G-36 K (M130 SHS, velkej dostrel a kadence a stoji mi tedkom na skrini) (Vnejsek prestaven po vzoru SRC gecek).
Po 2 letech uz davno takovej hlupej nazor nemam :roll: , dokonce se divim ze jsem ho nekdy mel a uz se vybavou (NPP 06 + dalsi a dalsi orig.acr veci) a vystroji velice priblizuji acr,vcetne prezbrojeni na M-15 A2 (CA) , (M 120 GD , novej hop a strili a to je hlavni)(inu premejslel jsem nad SA58 , ale nakonec jsem od toho upustil )CZ 75 D(C02),uton a
dokonce uz konecne vstupuju do as tymu co to bere dost vazne a mimo to hlavne akce s GSG mi otevrely oci (absolovana military akce).

A jeste musim pripomenout , ze soft pro spoustu lidi neni jen vikendova hra.

_________________
-Military-


Naposledy upravil Duke1 dne 31 bře 2011, 16:10, celkově upraveno 1



29 bře 2011, 14:30
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
amen. Na airsoft mám stejnej názor. potom co jsem "vstoupil" do novýho týmu tak mi trochu otevřeli oči, koupil jsem si TL98 místo čínský cirasky a Petrisku místo pasgaty.. no už to není takový to střílení ale něco víc, člověk se snaží taky trochu vypadat..je to prostě LIFE STYLE :D

_________________
http://1mdp.wbs.cz


29 bře 2011, 16:07
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Speedytox píše:
amen. Na airsoft mám stejnej názor. potom co jsem "vstoupil" do novýho týmu tak mi trochu otevřeli oči, koupil jsem si TL98 místo čínský cirasky a Petrisku místo pasgaty.. no už to není takový to střílení ale něco víc, člověk se snaží taky trochu vypadat..je to prostě LIFE STYLE :D


Presne :D
Hlavni je ze u lidi ,co soft berou vazneji ,
neni zapotrebi ve kveru brko z auta a husto-demnoskou kadenci. :mrgreen:

_________________
-Military-


29 bře 2011, 16:19
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
chlapi kde valcite? ze bych nekdy zajel az mi privezou kver z Taiwanu :D ... ze bych konecne nasel lidi se stejnym softovym myslenim? Pokud mi odpustite squad vestu :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


29 bře 2011, 17:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Západ, hlavně plzeňsko a domažlicko ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 bře 2011, 17:59
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Morava,Slezko 8) hlavne okoli Olomouce a dale okoli Opavy , Ostravy a taky Znojmo , Zlin :) .

_________________
-Military-


Naposledy upravil Duke1 dne 31 bře 2011, 16:11, celkově upraveno 2



29 bře 2011, 18:06
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
tak fajn kazdej nekde jinde :D ale na to plzensko bysme mohli nekdy zajet ;)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


29 bře 2011, 18:26
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
shavo ty bys měl každej den děkovat bohu že bydlíš u plzně, co já bych za to dal, když slyšim jaký tam je zázemí softový :D

s těma vestama to griff vystihl, sami o sobě nejsou špatný, ale je to něco jako právě ikona neznalosti nebo toho že seš začátečník, já s tim problém nemam, ale pak at mi ty lidi v teniskách neřikaj že napodobujou US army


29 bře 2011, 19:22
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
loco já bohužel nejsem z plzeňska..kéž by..jsem z jičínska..ale časem by nemusel bejt takovej problem tam zajet :) ...co se tyce ty squad vesty..nenapodobuju zadnou jendotku takze co se tyce vystroje jsme benevolentnejsi...a jak sem rikal tu vestu stejne vymenim :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


29 bře 2011, 19:29
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
tak s tou SQUAD vestou nemusíš bejt tak docela out. Je to kopie vesty M83 kterou tahaj (tahali) SADF (jihoafrické obranné síly)


29 bře 2011, 19:36
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 bře 2011, 03:33
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
ano urcite se priklanim na stranu ze vseobecny nazor na tuto klasickou squad vestu je takovy jaky je a ono v 90% to tak je ze to tahaji zacatecnici ono se neni cemu divit kdyz je tak levna a za ty penize opravdu velmi prakticka a funkcni - jo ono kdyz clovek vidi jak ji nekdo ma celou prazdnou jen nahore v sumce zasobnik a dole ve velkej sumce pytel kuli tak to take veste neprida ale ja jsem zivoucim dukazem ze i tato vesta muze vypadat celkem k svetu a po prakticke strance za ty penize nedostizitelna sice bych uz taky radsi presel na neco modernejsi napr. ciras ale vzhledem k financni strance ted jsou dulezitejsi jiny veci ono taky kvuli tomu ze tu squadku vyuzivam na plno a ciras od cinanu za 1500 s par sumkama v zakladu se ji nevyrovna v mym pripade bych musel jeste minimalne dokupovat na zada sumku na camelbak a jeste nejakou do predu nebo na bok a kdyz uz tak original 95 a to by byla investice tak kolem 3000 aby to vypadalo a zaroven aby se to kapacitou dorovnalo ty squadce - no chapu kdyz to lidi tahaj zplostely a poloprazdny je to hruza ale ja ji mam vetsinou celou zaplnenou a jeste jsem ji doladil - vzadu na ty popruhy do leva dal od gd velkou sumku na plynovou masku do prava cutoru dopredu na ty zapinaci 2 popruhy si davam malou 95 granatovou sumku od combatshield a vedle si jeste na to dam noname nuz a nedavno jsem jeste nahoru prisil na ty klasicky odepinaci klipy jak sou u batohu admin panel je to sice dohromady trosku plichta ale po funkcni strance je to parada i po vzhledove to par lidi ani nevsimlo ze to je klasicka squadka95 navic pod tim mam vz.95 neprustrelku kirasu s chranicem krku a slabin takze to jeste neni tak zli mozna to zni opravdu jako velka plichta ale je to celkem dobry
-jinak dyz uz jsem se tady tak rozepsal tak bych se zeptal jestli nekdo mate informace ohledne ceske neprustrelne vesty kirasa byla to vyhodna koupe na aukru nova samozrejme bez platu nikde jsem ji na ceskem vojaku zatim nevidel jedine co jsem nasel na internetu v nejakem pdf ze v roce uz nevim presne nejak 2004-06 si je acr nechala vyrobit od rusaku pridal bych foto ale fotak je ko jinak nechapu proc si acr tak pomerne zdarilou vestu v zakladu s chranicem krku a slabin celkove dobre resenou na velke zapinani na brichu pres suchy zip a pomerne i prijemne noseni nenechali obsit molle systemem vestu by to funkcne posunulo uplne jinam takhle se da prave vyuzit jen pod vesty typu squad je to skoda a je to i maly duvod proc zrovna nespecham na jinou vestu typu ciras nebo plate carrier atd
jinak vesta je velmi pribuzna teto od petrisu
http://www.petris.cz/detail.php3?id=87 da se rict az na par detailu totozna


31 bře 2011, 02:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Proboha, chlape, víš co to je interpunkce?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2011, 10:06
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
hlavně ste skoro celou stránku OT a nikomu to nevadí :-))


31 bře 2011, 17:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 bře 2011, 03:33
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
To nepsaní čárek, háčků, teček atd. je už taková ta pc rychlo psací degenerace.Jinak ještě sorry, že se nedržím původního tématu, ale nedalo mi to se nepřidat k debatě o vestě.Ale pozor!Zas aby to někdo nepochopil že jsem zarytý příznivce této vesty.(materiál nic moc a pokaždé ostřejší přestřelce a nebo vejšlapu může člověk stříhat cáry nití)


01 dub 2011, 04:19
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Som vlastník M16A3, ktorá je ako iste viete dosť dlhá. Raz sa mi prihodila nepríjemná vec, keď som ju niesol na akciu v krabici (nemal som ešte kúpený obal, takže núdzové riešenie) a v MHD sa mi krabica rozpadla. zrazu som mal v autobuse na podlahe kopu kartónového papiera, pytlík guličiek a M16 :(
Jedna babička už chcela volať policajtov a mrmlala niečo ako: "teroristi". Chvalabohu ju jeden pán ukludnil a povedal že je to len hračka.
A tiež mám pár zážitkov ako chalani s kalachmi išli uprostred mesta a keď som ich slušne upozornil že by sa mohli dostať do problémov a že zákon hovorí o skrytom nosení, začali sa mi vyhrážať že ma strelia ak neodídem :lol: :lol:

Celkom ma pobavilo keď som začal čítať o "zverstvách" ktoré porobili nemci a o výmene politických názorov, kedže je to dosť OT, ale Griffon s Jersonom to pekne uzavreli :D

_________________
Meine Ehre heißt Treue


17 dub 2011, 15:37
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2011, 11:40
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tharan píše:
me se stalo....v lese na akci.... mam bundeswehr ... sem se plazil u malyho lesika...a a ted tam de houbar...tak se na mne tak podiva koukne na nemeckou vlajku a zacne neco mlit nemecky...ja sem rekl ,,Do you speak english ??,, a on ,,ne ja spim doma....xD.,,(to sem nechapal)..tak sem na nej zacel mluvit cesky...a on co si dovoluju na sobe mit neco s nemeckou vlajku a ze sem fasista atd....no ja sem mu rekl ze hraju airsoft a nemecky maskace mam protoze sou nejlevnejsi ...on pak nasrane odesel xD


jo taky mám s BW patřičné zkušenosti, třeba se takhle já a kámoš připravujeme a akci u kolejí zrovna jsme líčili maskovací barvy oba v BW a jeden típek si o kolem nás kráčí a začne něco mamrat o tom že jsme náckové nebo co?A já na něho: "Jo, my jsme němečtí záškodníci a přišli jsme to tu zlikvidovat" :D :D on se rači rychle spakoval.

_________________
Perky: Friendly fire expert, Nenápadný, Velkokapacitní, Odhodlaný, Modelka, Rudolf, Infiltrátor, Myslím to vážně


23 dub 2011, 21:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Ghost425 píše:
Tharan píše:
me se stalo....v lese na akci.... mam bundeswehr ... sem se plazil u malyho lesika...a a ted tam de houbar...tak se na mne tak podiva koukne na nemeckou vlajku a zacne neco mlit nemecky...ja sem rekl ,,Do you speak english ??,, a on ,,ne ja spim doma....xD.,,(to sem nechapal)..tak sem na nej zacel mluvit cesky...a on co si dovoluju na sobe mit neco s nemeckou vlajku a ze sem fasista atd....no ja sem mu rekl ze hraju airsoft a nemecky maskace mam protoze sou nejlevnejsi ...on pak nasrane odesel xD


jo taky mám s BW patřičné zkušenosti, třeba se takhle já a kámoš připravujeme a akci u kolejí zrovna jsme líčili maskovací barvy oba v BW a jeden típek si o kolem nás kráčí a začne něco mamrat o tom že jsme náckové nebo co?A já na něho: "Jo, my jsme němečtí záškodníci a přišli jsme to tu zlikvidovat" :D :D on se rači rychle spakoval.

No to ste teda strašní kruťáci opravdu :roll: :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 dub 2011, 21:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 601 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz