Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 65  Další
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
v této chvíly byvh neřešil posp nebo pso ale hlavně zítra jdu koupit nízké montážní kroužky a zkusím ji znovu seštelovat uvidíme

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


11 dub 2011, 19:36
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 25 zář 2010, 11:03
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
chci se zeptat, jak je tedkom na ASpro tento krouzek : http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1548 to jako bez něj nešlo? Vždyt tady už hodně lidí má jinou pružinu tak jak to dělali?


12 dub 2011, 17:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 dub 2011, 17:35
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravim, cele to tu mam precitane, ale mohli by ste mi podat blizsie info o hop-up komore?....viem, ako to ma fungovat, ale neviem to docielit :(, mam to tu pred sebou rozobrate, zistil som, ze ta biela kravinka co tlaci na hop gumu je roztrhnuta...1. cim by som ju mohol nahradit?, 2. dava sa do svdcka ten pritlacny cervik co bol pribaleny k hop gume? ak ano, kde, lebo pozeram rozborku a za pana neviem, odkial ho vytiahol .....


Naposledy upravil ryder52 dne 12 dub 2011, 17:47, celkově upraveno 1



12 dub 2011, 17:39
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 dub 2011, 17:35
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
H0lllY píše:
chci se zeptat, jak je tedkom na ASpro tento krouzek : http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1548 to jako bez něj nešlo? Vždyt tady už hodně lidí má jinou pružinu tak jak to dělali?


ja som to urobil tak, ze som z novej pruziny trosku pilnikom zobral zvnutra...


12 dub 2011, 17:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Jasně že to bez něj šlo...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 dub 2011, 17:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
ryder52 píše:
Zdravim, cele to tu mam precitane, ale mohli by ste mi podat blizsie info o hop-up komore?....viem, ako to ma fungovat, ale neviem to docielit :(, mam to tu pred sebou rozobrate, zistil som, ze ta biela kravinka co tlaci na hop gumu je roztrhnuta...1. cim by som ju mohol nahradit?, 2. dava sa do svdcka ten pritlacny cervik co bol pribaleny k hop gume? ak ano, kde, lebo pozeram rozborku a za pana neviem, odkial ho vytiahol .....

pritlacny valecek se tam nedava, dava se tam takova dlouha tycka, bud si ji vyrob nebo je k dosnani na guru:
http://www.guru-technology.cz/hop-up-gu ... -svd-tvrdy

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


12 dub 2011, 18:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 dub 2011, 22:09
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
2. Podávání 2 kuliček - Utáhnout červíka na hop up, nejdál od hlavně a po tom ho lehce povolit, aby vám šlo střílet, vyměnit hop up gumičku.
Mně tohle pomohlo jen částečně, a to jsem tam dal černou guarder, mám v plánu koupit novou hlaveň od guru, a dát tam červenou madbull, pak sem napíšu jak to s tím fárá.
Kuličky mi to podává dvě, hlavní mířím směrem k zemi, pokud hlaveň mám směrem nahoru jen jednu (2 jen vyjímečně).



cau k tomuto pls jsem novej v softu a moc to nechapu co by mi pomohlo koupit , odkazy a to jak mam utanout zoho cervika bo co to je to je kde? :))


Naposledy upravil machyc dne 19 dub 2011, 01:37, celkově upraveno 1



19 dub 2011, 00:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Prosímtě, především se uklidni, pořádně si všechno pročti, promysli a pokud chceš něco napsat, tak piš jako člověk. Potřebuješ novou hopup gumičku, buďto černou od firmy Guarder nebo červenou od firmy Madbull. Pokud nevíš kde je sehnat, projdi si internetové airsoftové obchody, seznam s odkazy na ně je někde tady na foru, určitě to najdeš. "Červík" se říká malému šroubku bez hlavičky, ten který potřebuješ utáhnout najdeš v přední části hopup komory. Co je hopup komora už určitě víš, protože sis pročetl nějaké základní informace o airsoftových zbraních, že? Inu a jak se k ní dostaneš zjistíš pomocí návodu na rozborku svého SVD, na níž už byl určitě odkaz někde v tomhle tématu, nebo ti určitě pomůže Google.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 dub 2011, 01:07
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 dub 2011, 22:09
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
ok diky jj vim kde je hop up atd :)


19 dub 2011, 01:33
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Nezabírá Hop-up
Zdravím všechny odborníky :)

Vlastním A&K SVD: Píst a hlava Airsoft Pro
Pružina Ap 160
Záchyt Ap
Sériová hlaveň + hop up s válečkem

Problém je takový, ani za boha nemohu seštelovat hop up. Příjde mi že vůbec nezabírá, vytočil jsem prostřední červík skoro ven a pomalu utahoval. Po každém utažení rána. Kulička letí cca 30m balistickou křivkou a poté spadne k zemi. Mimo jiné dost zanáší doleva. Po celou dobu utahování se toto nijak nezměnilo. Už jsem poté chytil nerva a utáhnul to natolik že jsem váleček červíkem naříznul :D Koncem týdne očekávám hop-up gumičku a přítlačnou žížalu od Guru. Prosím tedy o radu jak demontovat a vyměnit hop gumičku a případné rady k seřízení hopu. Nevím jestli to dělám zprávně, ale podle mě ano. Jinak zbraň se mi velice líbí a toto mě dosti zklamalo, doufám že to půjde nějak rozumě pořešit. Popřípadě budu rád za vaše rady, např. jestli hop a váleček od Guru může problém vyřešit.

Děkuji předem všem.


20 dub 2011, 19:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Kontroloval jsi, jestli ti při štelování leze do hopu přítlačný bobánek?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 dub 2011, 19:58
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
To se přiznám nekontroloval. Nemám totiž komoru venku. :oops:


20 dub 2011, 20:22
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak sem myslel že to dneska vyndám, ale včera na noční sem si lehce rozdrtil levou ruku :x takže počkám na gumu a žížalu od guru a pokusím se to vyřešit. Dám pak vědět jak sem dopadl.


21 dub 2011, 13:39
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Mám ještě jednu otázečku, ohledně kuliček. Zkoušel jsem Guarder 0,28, Warrior (šrot) 0,33 a podle mě by to sneslo těžší. Teď mám dilema, chci zkusit MadBull ale nevím jestli 0,4 nebo 0,43. Ten pytel už něco stojí. Co myslíte? Pružina AsP 160. Díky za náměty.


21 dub 2011, 17:18
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Takže jsem dnes rozebral zbraň na prvočinitele a výsledek je takový. Přítlačná žížala natržená - dám novou od Guru. Hop gumička pochybné kvality zahumusená hnědou lepkavou hmotou podobné rozředěné vazelíně - vyčištěno lihem, vyměním za gumku od Guru. Hlaveň, při pohledu zkrz po celé ploše zanešeno drobným humusem nevím z čeho - vyčištěno protahovákem s látkou napuštěnou v lihu - hlaveň oproti předchozímu stavu nádherně čisťoučká a lesklá. Až dorazí díly a bude čas složím to celé a napíšu výsledek. Snad se to bude někomu hodit, záhadou je odkud se tam ten sajrajt vzal? Jestli s fabriky v provincii thu-hong, netuším 8) Zatím zdar a užívejte počasí.


22 dub 2011, 18:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2010, 13:33
Příspěvky: 73
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
to sa tam dostalo z valca asi to moc premazali a potom sa to rozprsklo po celej hlavni a hop up komore. hop up gumicka je vec ktoru treba u cinskych zbraniach celkovo menit hned po kupe zbrane.

_________________
...


22 dub 2011, 21:02
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
No já mám problém že se mi vyklá vnější hlaven spolu s předpažbím a i přes utáhnutí mini imbusu na přední části hop-up komory se přesto kýve

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


25 dub 2011, 11:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Trueman píše:
No já mám problém že se mi vyklá vnější hlaven spolu s předpažbím a i přes utáhnutí mini imbusu na přední části hop-up komory se přesto kýve


Myslim, že už to tu někdo řešil a vyřešil.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 dub 2011, 16:36
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2010, 13:33
Příspěvky: 73
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Trueman píše:
No já mám problém že se mi vyklá vnější hlaven spolu s předpažbím a i přes utáhnutí mini imbusu na přední části hop-up komory se přesto kýve

treba vypodlozit medzeru medzi niektorymi dielmi kusom latky a je to

_________________
...


26 dub 2011, 21:20
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Jojo dík už jsem to vypodložil a napevno utáhnul šrouby a zalepil lepidlem

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


27 dub 2011, 17:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Takže jsem zpět :wink: Dorazil balíček od Guru. Hop-up gumička sedla jak prdel na hrnec. Vše ok. Jejich tzv. přítlačný váleček, tudíž ta tyčinka v hop komoře měla být tvrdá, byla až moc. Abych to vysvětlil, jedná se o kus plastové tvrdé duté trubičky, naprosto neohebné. Z toho vyplívá že je to naprosto nepoužitelné jelikož nelze regulovat přítlak, a po vložení tyčky do komory je přítlak prakticky nulový. Výsledek=60kč za kus tyčky od lízátka :evil: Vyřešil jsem kouskem ustřiženého O kroužku. No, po složení a vyčištění, následném namazání a zkoušce jsou tyto výsledky. Hop už konečně zabírá a na trajektorii kuličky je to znát. Sice se utahuje a pořád nic a pak to lítá zas moc nahoru, ale při troše trpělivosti se dá najít vhodná poloha a kompromis.


01 kvě 2011, 20:34
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 dub 2011, 06:43
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Lidi, mám menší problém, nevím jestli tu už byl vyřešen, nebo vůbec řešen, ale těch 30 stran jsem se pokusil číst a važně se to časově nedá...
Mam tento Dragunov s airsoft-morava.cz a dokoupil jsem si v Praze optiku PŘESNĚ dělanou na SVD Dragunovy a zvláště na tuhle kopii. Ale po hodně OBTÍŽNÉM nasazení byla zbraň teda hodně podrápaná, a navíc puškohled není přesně NAD zbraní, a při střelbě i přes sebemenší nástřely musím mířit 10 dílků doleva ikdyž je to zajímávé, když je optika připevněna na levé straně pušky. Nevíte prosím vás čím by to mohlo být? a za 2. Puška se VELICE ztuha natahuje, asi 4x tíž než při koupi... VDčko nepomohlo, neznáte něco co by to napravilo?... :( Tak kdyby si někdo věděl rady, ocenil bych... :/ Díky moc...
Softu Zdar...

_________________
„NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED“


03 kvě 2011, 20:55
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
odpovím ve zkratce jen na jeden problém bo fičím do práce.
pokud jsi jí manazal WVčkem tak rychle rozebrat, zbavit se ho a vystříkat silikonem nebo se připravíš o všechna těsnění :-) ( WD40 je agresivní na gumy )

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


04 kvě 2011, 05:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2011, 20:31
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Taky jsem tam dával tu repliku a musel jsem ji trochu zbrousit držáky. Je to prasečina už z výroby a na kolejnice se nevešla. Poškrábaný to mám vod pouzdra žárovky taky, ale aspoň to má trochu bojovou patinu :D Pokud ti to blbě míří, tak to zkus doštelovat kohoutama na optice, nebo to něčím vypodlož. Já to trochu přebrousil a tak tam vždycky vrazím nějakej klacek, doladím a funguje v pohodě. :D


04 kvě 2011, 06:51
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 dub 2011, 06:43
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
vojtka píše:
odpovím ve zkratce jen na jeden problém bo fičím do práce.
pokud jsi jí manazal WVčkem tak rychle rozebrat, zbavit se ho a vystříkat silikonem nebo se připravíš o všechna těsnění :-) ( WD40 je agresivní na gumy )


Hop-up komoru zásadně nestříkám, pouze pružinu, kovové části, kolejnice, hlaveň atd... nevím zda-li to i tak dělá problém...
Contractor - Díky, něco vyzkouším, ale asi i tak budu kupovat nějaký mb-08, protože mi dělá po hodině boje trošku problém natahovat tou podivnou pákou tu masivní pružinu... :/ Ale uvidíme... s SVD mám trochu problémy, od té doby co jsem dokoupil optiku....

_________________
„NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED“


04 kvě 2011, 12:53
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
tak měl jsem tu SVD v základu pro švagra a v základu je ta pružina lahoda jedním prstem, ale se 170kou už to musí být záhul no :D jinak nasaď na tu páku kus hadice a budeš si libovat. měnit SVD za MB-xx je blbost :-) je to jakoby krok spátky a to pořádný ! a drahý na upgrade.
hlaveň nestříkej, nebude ti to lítat

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


04 kvě 2011, 15:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 dub 2011, 06:43
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
vojtka píše:
tak měl jsem tu SVD v základu pro švagra a v základu je ta pružina lahoda jedním prstem, ale se 170kou už to musí být záhul no :D jinak nasaď na tu páku kus hadice a budeš si libovat. měnit SVD za MB-xx je blbost :-) je to jakoby krok spátky a to pořádný ! a drahý na upgrade.
hlaveň nestříkej, nebude ti to lítat


Okej, díky moc za rady, už pár zkušenějších softových sniperů mi radilo nechat si SVD jen po čase celkově vyměnit vnitřek (pružinu, ...) a bude jako nová, nemá prej cenu vyměňovat SVD, stačí se o ni starat a prej sem tam nějaky upgrade. Já své SVD miluju ale mám STRAŠNÝ problém s optikou (je nemožné nastřelit ji na střed) a BIPODY nemužu NIKDE nehnat... mohl by mi někdo prosím poradit? .)

_________________
„NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED“


04 kvě 2011, 18:47
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 kvě 2011, 06:25
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Čau lidi.Průser ztratil jsem třetí červík u hop up komory.Ten na konci jak má za ůkol těsnit kuličky aby nepadaly po dvouch.Co mám dělat ? střilí mi to sem tam po dvouch a už me to začina sr***t.Nevíte kde bych to mohl sehnat nebo jak to ošéfovat ??? předem díky čau Wutangec


09 kvě 2011, 06:28
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Použij jiný ze zbraně a ten nahraď třeba klasickým šroubkem. Nebo vem jiný a objeď nějáké šikovné krámy se spojovacím materiálem. Nic jiného mě nenapadá.


09 kvě 2011, 16:39
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 dub 2011, 19:46
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak sem po všemožnejch úpravách do svého SVD(už chybí jen přesná hlaveň), nakoupil kule MadBull 0.40. Mohu říct, že přesnost a dostřel lepší. Bez hlavně to nebude ono já vim. Ale problém nastal jiný, doublefeed který předtím nebyl. Každé druhé nabití double, první imbus tak tak že tryska zaleze do komory a stejně :cry: Podle mě je to kuličkama, přesnější a lepší kule tak prostě nějak vklouznou dvě. Jediná možnost je zvednout hlaveň vzhůru a pak to většinou neveme dvě. Ale todle v akci je velice napr :evil: Bohužel mě žádná úprava nenapadla. Co vy na to? Nějáké nápady?

Děkuji za rady.


15 kvě 2011, 09:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz