Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 HOT SPRING III 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 lis 2009, 17:49
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Víto kdo byl skutečně ten "myslivec"?
Ono je totiž zcela běžným jevem že nějaký svazák , nebo ještě lépe držitel lístku, si hraje na krále luhů a hájů (který jsou sice soukromý majetek ale "my tam máme honitbu") a rozšiřuje si pravomoce z nuly někam nad PČR.


03 dub 2011, 22:07
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Pánové já už bych ho neřešil.Měl pravdu doba říje je doba říje a to de i nad majitele.Děda je myslivec a vim,že tohle je choulostivá doba víc než pro zvěř,tak pro myslivce.)


03 dub 2011, 22:11
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 lis 2009, 17:49
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Pravomoce (a to velmi určitý) má jen myslivecká stráž a i ta mě nemůže vykázat z lesa jen protože tam mrdaji srnky. Takovej důvod zákon prostě nezná :evil:


03 dub 2011, 22:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Gorn píše:
Pravomoce (a to velmi určitý) má jen myslivecká stráž a i ta mě nemůže vykázat z lesa jen protože tam mrdaji srnky. Takovej důvod zákon prostě nezná :evil:

Jestli byl stráž to nevim,ale myslim,že by pro něj nebyl problém jí přivolat.Stejně jako příslušníky Policie a pak by to mohlo dopadnout hůř.Nemuselo,ale mohlo.


03 dub 2011, 22:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
4 Gorn: Nimrod podle všeho k nim přišel a byla s nim rozumná řeč. NEvidim důvod, proč mu srát na hlavu a dělat zbytečný problémy. S tímhle přístupem nikam nedojdeš. Příště až tam někdo bude třeba pořádat akci, je právě na tomto pánovi, jestli tě jí povolí nebo ne. Proč si tedy dělat zbytečně '' nepřátele '' když to neni nutný ?? .. Příště by nemusel totiž přijít chlap, ale rovnou PČR s bločkama ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


03 dub 2011, 22:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Hele, nejsi první koho napadlo, že ten chlap vlastně žádný pravomoce neměl a mohli jsme ho s klidem poslat k čertu, už mi to řikalo víc lidí. Je to tak, ale uvědom si, že i chlap bez pravomocí má telefon, kterym se dá zavolat celá řada lidí, kteří už bez pravomocí nejsou, a že to celé bylo (bohužel) povolené pouze hubou, neměli jsme v ruce žádný kus papíru, takže v případě průseru (který by zcela určitě nastal, protože ten chlap byl sice rozumnej, ale rozhodně nebyl připravenej nechat se sebou vyjebat) by to bylo na 99% zatlučeno a celý průser včetně pokut, které by pravděpodobně padaly by byl na našich hlavách. Takže se nám prosím nediv, že jsme volili cestu nejmenšího odporu.

Edit: Přesně jak řiká Wrtak, ten prostor je dobrej a byla by ho škoda, myslim si, že když tam budeme chtít za čas udělat akci a naplánujeme ji třeba na srpen, tak nebude problém za tim chlapem dojít s flaškou a domluvit se.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 dub 2011, 22:24
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 lis 2009, 17:49
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
jen říkám že podle mě je ve většině takový člověk bez pravomoci a na cizím pozemku, a jen se ohání jakýmsi "mám tu honitbu". Ve výsledku je tedy jeho názor naprosto nepodstatnej když máš souhlas majitele pozemku, PČR a eventuelně obecního úřadu, byť jen ústní. Běžně se při pořádání akcí nikdo žádnejch myslivců neptá a nic se jim nehlásí, takže zas tak moc asi nekecám že :)


03 dub 2011, 23:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
JARIN JPP píše:
to RUM ...já taky nikoho nejmenoval :mrgreen: mluvil jsem obecně o některých jedincích ,kteří si zde na foru protiřečí na jinejch vláknech

Jasně :wink: ...já psal jen pro upřesnění, aby si někdo, kdo tam nebyl nemyslel, že se tam všichni vožrali :D .

_________________
IN OMNIA PARATUS


04 dub 2011, 05:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
hele Gorn, přestaň tady plácat do vody, ničemu to neprospěje, já vím, že ty bys ho poslal na 2 doby do prdele a on by stáhl ocas mezi nohy a akce by byla, on se prezentoval jako vedoucí honitby (taky proto tam byl, jel krmit zvěř), nakonec i volal na nějakej úřad, kde sice o akci věděli ale ne tam co jsme byli my (ten telefon mi dal na ucho, vyřizoval jsem to osobně, takže vím co říkám, není to "jedna bába povídala"), když pominu, že jsme kopali v lese zákopy, což je taky trestný, ale nad tím by mávl rukou, říkal sám, že být to v červnu, není s tím problém, ale teď ta říje a tak, tak proč to klukum nějakým hulvátstvím na majitele kazit na furt?? tak jsme to odpískali, ale může se to zkusit jindy a jinak :-)


04 dub 2011, 07:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Tady je to na povolení prokletý. Kvůli HS2 jsem projezdil 150l nafty, protelefonoval 2 litry a stejně jsm měli povolení jen na hubu a sotva na půlku toho co jsem potřeboval o HS jedna ani nemluvím. Tam to byla nudle 500*700m a 36 majitelů :D Kdybych měl každýmu dát flašku tak ........
Kdo nevěří může si to zkusit. Doporučuji lesy H. Týn, to je těžkej komunizmus

Mno a jak už tady bylo zmíněno, než to podělat na pořád???

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


04 dub 2011, 07:30
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Co bylo, bylo a dít se určitě bude dál. Přesto, že tato akce skončila nezdarem, jsou na světě i horší věci :wink: a i když jsou tu lidi naštvaní, že si kvůli tomu "zkazili" víkend, myslete na to, že organizátory to stálo hafo peněz ( jak zmínil Joseff :wink: ) za telefony, naftu, mapy a dalších mnoho věcí + čas, (a nikdo po vás nic nechtěl ) který mrtě lidí neberou v potaz a s*re je to nejvíc ze všech :wink: . Klucí co organizovali tohle už několik parádních akcí provedli a chápu, že naplánované akce s takovým to koncem jim minimalizuje chuť cokoli do budoucna pořádat. I když to příště dopadne stejně stejnak pojedu :wink: ..

K tomu co se dělo v Pátek večer v prostoru Charlie.. Akce byla ukončena okolo 19:00. Někdo jel domů, někdo zůstal. A je fakt, že alkohol ke kvéru nepatří, proto nikdo nevyvíjel žádnou bojovou aktivitu. Asi to pro onoho jedince, jenž mezi 2-3 hodinou ranní sundal 2 lidi sedící u ohně, byl hodně odvážný čin :roll: + další parta 3-4 lidí u rozcestí se slzákem o pár hodin déle.. jinak asi by se vám taky nelíbilo, kdyby vám někdo střílel po autě (viz Sršánovo rozstřílená mlhovka :lol: )

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


Naposledy upravil Kajky dne 04 dub 2011, 09:07, celkově upraveno 1



04 dub 2011, 08:27
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Vidíš, auta jsou další věc, byl jsem svinsky rád, že moje bojový transportní vozidlo stálo bezpečně mimo zónu přestřelky, nicméně třeba Ducky má ošklivě poďobaný čelní sklo (a že to zrovna u Nissana je pěkně drahá záležitost, vim o čem mluvim) a tak dále.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 dub 2011, 09:03
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 11 led 2011, 20:58
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
co říct .. nebylo to tak hrozný sice byl bágl těžkej ale to už tak na třídenní akci bejvá , prohlíd jsem si Stříbro , poznal pár novejch lidí .... pěknej Páteční vejlet a zdravotní procházka 8) . Z druhý strany musím uznat že jsem měl kliku přijel jsem domů dal jsem dvě dávky abych ulevil pružině a rupnul píst... to se stát v boji tak by to byl end....


04 dub 2011, 13:48
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Budme radi ze se nedko aspon snazi neco zorganizovat ... hesky to napsal BB_, opravdu povedenej april, komuse povede nachytat vice nez 150 lidi naraz? =) ... jinak k tem poctum nas severokorejcu bylo kolem 50, presne bohuzel nevim ...

Z nasi strany mi nevic lito bylo kluku od TAD ... ty privezli velky radio, k tomu jeste vetsi aku, + dalsi kopu proviantu a sotva to usupeny dotahali na zakladnu , tak se zas votocili na pate a tahali to z5 do auta ...

jinak bych rad vzkazal klukum od severokorejcu co meli hubu plnou silackejch reci o rozbijeni grifovi drzky (nebyl jsem tam, ale kluci od nas povidali) at se nauci ovladat ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


04 dub 2011, 14:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 09 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
T-dog píše:
Budme radi ze se nedko aspon snazi neco zorganizovat ... hesky to napsal BB_, opravdu povedenej april, komuse povede nachytat vice nez 150 lidi naraz? =) ... jinak k tem poctum nas severokorejcu bylo kolem 50, presne bohuzel nevim ...

Z nasi strany mi nevic lito bylo kluku od TAD ... ty privezli velky radio, k tomu jeste vetsi aku, + dalsi kopu proviantu a sotva to usupeny dotahali na zakladnu , tak se zas votocili na pate a tahali to z5 do auta ...

jinak bych rad vzkazal klukum od severokorejcu co meli hubu plnou silackejch reci o rozbijeni grifovi drzky (nebyl jsem tam, ale kluci od nas povidali) at se nauci ovladat ...



No co se dá dělat, stalo se stalo. Kluci z TADu psali, že už asi nepojedou, ale s podtýmem GUERRILLA můžete počítat i příště.

solda


04 dub 2011, 17:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 01 dub 2009, 17:41
Příspěvky: 28
Bydliště: Fort Springfield
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Tak taky přispěju. Akce se rozjela parádně, škoda no. Afterpárty byla fakt bezva, antifeťácký hlídky byly bombový. I když jsem za HSIII. najezdil 180km viz blou´dění, mam z té akce radost po dlouhý době sem viděl fajn lidi. A ještě, byl jsem členem v pořadí druhé tříčlenné hlídky ze které se nikdo alkoholu nenapil, šli jsme po asfaltové cestě, na chvilku jsme se zastavili, poklekli, a poslouchali. Najednou se na nás rozsvítili baterky a obrovská sprcha kuliček odkud si. Děkuji za báječný tetovaní po tváři a roztřílený záda.
Ještě bych chtěl poděkovat nočním návštěvníkům za rozstřílený čelní sklo na Nissanu, poďobanej lak na kapotě.
Jinak díky organizátorům a neztraťte chuť do dalších akcí.:)

_________________
PVT Ducky
A/1-23 INF, 2ID
Second to none
My sme parta drsňáků, griffovo sbor mazáků.


04 dub 2011, 21:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
ducky píše:
Ještě bych chtěl poděkovat nočním návštěvníkům za rozstřílený čelní sklo na Nissanu, poďobanej lak na kapotě.


to jako fakt? To potobě střílely prakem?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


04 dub 2011, 21:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Monty píše:
ducky píše:
Ještě bych chtěl poděkovat nočním návštěvníkům za rozstřílený čelní sklo na Nissanu, poďobanej lak na kapotě.


to jako fakt? To potobě střílely prakem?


To jako fakt, jsem toho svědkem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 dub 2011, 22:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
No to je na pováženou. Vy tam si fakt nemáte normální lidi. :shock:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


05 dub 2011, 06:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Monty píše:
No to je na pováženou. Vy tam si fakt nemáte normální lidi. :shock:

Já jsem to viděl taky...tovíš, u nás je to divokej západ. :D...je to celkem průser, protože oprava nebude asi levná záležitost :? :( .

_________________
IN OMNIA PARATUS


05 dub 2011, 10:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Monty píše:
ducky píše:
Ještě bych chtěl poděkovat nočním návštěvníkům za rozstřílený čelní sklo na Nissanu, poďobanej lak na kapotě.


to jako fakt? To potobě střílely prakem?

Mě by jenom zajímalo,proč jste tedy nevyběhli a nechytli domělé střelce za flígr a pořádně jim nerozbili huby :wink:,když byli tak blízko, na to aby ti roztříleli kvérem na kuličky čelní okno by museli střílet ocelový broky a stát pár metrů od auta (leda by se zamíchali mezi vás a vy jste stříleli samy po sobě),něco o tom vím protože se opravou aut živím,takže mi tady nevykládejte kraviny,že lepený čelní sklo u auta rozsekáš plastem :mrgreen: to by jsem fakt chtěl vidět! :lol: :lol: :lol:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


05 dub 2011, 17:07
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 24 srp 2008, 19:45
Příspěvky: 20
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
JARIN JPP píše:
Monty píše:
ducky píše:
Ještě bych chtěl poděkovat nočním návštěvníkům za rozstřílený čelní sklo na Nissanu, poďobanej lak na kapotě.


to jako fakt? To potobě střílely prakem?

Mě by jenom zajímalo,proč jste tedy nevyběhli a nechytli domělé střelce za flígr a pořádně jim nerozbili huby :wink:,když byli tak blízko, na to aby ti roztříleli kvérem na kuličky čelní okno by museli střílet ocelový broky a stát pár metrů od auta (leda by se zamíchali mezi vás a vy jste stříleli samy po sobě),něco o tom vím protože se opravou aut živím,takže mi tady nevykládejte kraviny,že lepený čelní sklo u auta rozsekáš plastem :mrgreen: to by jsem fakt chtěl vidět! :lol: :lol: :lol:


Neber si to zle Jarin ale proč ho hned napadáš třeba to sklo měl načatý co já vím ale prostě pokud ti řekne že ho má teď rozbitý proč z něj děláš blbce a zároveň i z ostatních lidí to mi není jasný. Fakt si to neber zle nechci vyvolávat konflikt

_________________
Alea iacta est – Kostky jsou vrženy


05 dub 2011, 17:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Hele, laskavě tady neobviňuj mě a mý kluky z toho, že vykládáme kraviny, když jsi nebyl ani na akci, natožpak u toho. Sklo samozřejmě nebylo doslova "rozstřílený", bylo od kulí "pouze" ošklivě poďobaný, ale to už je akorát slovíčkaření. A nic to nemění na věci, že vzniklá škoda je za poměrně hodně peněz.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 dub 2011, 17:29
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
:lol: jj,ale pořád mi není jasný proč jste na ty "hajz.. " nevyběhli,mě někdo střílet do auta tak ho nacpu do vejfuku,ale máš pravdu moderátore,je mi po tom hov..,akorát nebuďte tak nedůtklivý a " nenapadejte" mě :lol: jen jsem se zeptal,třeba jako Monty,čím po vás proboha stříleli :shock:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


05 dub 2011, 17:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Byl tam děsnej chaos, co se tam vlastně stalo a nestalo a jakej z toho mohl bejt průser nám pořádně došlo až s velkym odstupem času. Taky mi štve, že jsme je neodchytili a nevyřikali si to rovnou, ale prostě v tu chvíli nam to nikomu nedošlo. A čim po nás stříleli tudíž taky nevíme, ale základy to asi nebyly :evil:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 dub 2011, 17:46
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
A ono v té tmě nebylo nic moc vidět, spíš až ráno se ukázali "škody"...

_________________
IN OMNIA PARATUS


05 dub 2011, 18:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Tohle je důsledek monster upgrade. To je honba lidí bejt pořát agresivnější a agresivnější. Zlatý 120 brka. Je zajímaví že lidi si tímto konpenzujou svoji neschopnost v taktice to už se potvrdilo mnohokrát.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


05 dub 2011, 18:23
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
jooo tak to si rek presne ...tady na západní čechy kde se hrajou CQB se 150 brkama a pak mají všichni rozsekaný držky a nadávají na sebe vzájemně.Proto CQB nehraju tady je to vo držku.
Ale abych nebyl pokrytec jo mam kulas s velkym upgradem, ale ne na to abych s ním zabíjel lidi a střílel do aut.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


05 dub 2011, 18:47
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 01 dub 2009, 17:41
Příspěvky: 28
Bydliště: Fort Springfield
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Jo sorry přehnal sem "roztřílený" sklo, bylo na něm 25 odřených míst s vylomeným sklem, ano taky se tak trochu živim opravou aut sklo sme museli vyměnit jelikož je to nepěkný přes to koukat, nebylo to levný. ty škody jsem zjistil pár hodin po akci, nejdřív sem si myslel že sou to mouchy ale nee. Na přední kapotě jsou odštípaný místa celekem 7. Ale nebudu to hrotit, moje blbost to stavět do demilitarizovaný zóny na parkoviště :D, příšte si vemu něco starýho :)
Základy to rozhodopádně nebyly :D

_________________
PVT Ducky
A/1-23 INF, 2ID
Second to none
My sme parta drsňáků, griffovo sbor mazáků.


05 dub 2011, 20:57
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz