Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Výběr + grejdy 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 dub 2011, 19:11
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Výběr + grejdy
Nazdarte,hrál jsem pár her s pistolí Cz co2 (půjčenou) dalo se to,soft mě začal bavit,a tak jsem se rozhodl,ze se mu budu věnovat dlouhodoběji.Nemám teď žádnou zbrań a v kapse nějakých 2600 kč
buď
http://www.armymarket.cz/ch-ak47-tactic ... 028a-d2803
a nebo ještě nějakej pátek šetřit
http://www.armymarket.cz/ch-colt-m4a1-k ... 681m-d1308
Nejde mi o materiál těla,jde mí spíše o vnitřnosti .. Samozřejmě nejsem slepej,a vm že obje nemaj skladem,ale já je skladem mám :)
Líbí se mi kalachy,ale o to ani nejde..
Jinak,jak si zbraň poladit,aby střílela co nejlíp, píště jakýkoliv blbosti co vás napadne .. např jakou baterku a nabíječku,nebo na tom nezáleží? a když si koupím 9,6 tak mi zbraň odejde dřívjak s 8,4? a když si koupím novej zásobník,tak natočí víc kulí? a kolik vlastně natočí kulí ten u kalacha? a jak se to prostě zlepší? jak štelovat hopup? jak mazat,bez rozdělání zbraně,prostě takové ty blbosti,co každý zná
Kdyžtak by se hodila nějaká literatura která mě trošku naučí základ krytí,výběr maskování,postoj u střelby,co dělat při kontaktu atd.
Díky všem za rady
Mysva
no už mi taky nepřídeš vtipnej za tohle máš varování. Od toho tu je moderátor aby upozorňoval a upravoval. Monty


01 dub 2011, 19:28
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Obrázek


01 dub 2011, 21:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
:lol: :lol: :lol: asi pošlu odkaz na tohle do kolonky pro pobavení :lol: :lol: Nevím jestli to ten člověk myslí vážně ale tohle bych asi locknul :wink: všechno tu už je ..blbosti :lol:


02 dub 2011, 17:11
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 dub 2011, 19:11
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Ano,je to tu ale roztroušené do mlionu témat.Nováček se nevyzná..

Když to bereš takto,tak to vaše "posílání nováčka doprdele" je tu taky tak 1000x,a pořád to píšete


02 dub 2011, 19:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Žejo!!!!!!!!!!! Je to tu už 10000krát ale vždicky se najde další jouda co neumí číst.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 dub 2011, 19:08
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 dub 2011, 19:11
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Promiň nerozumím ti,skus to napsat česky ;)


02 dub 2011, 21:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Mysva píše:
Ano,je to tu ale roztroušené do mlionu témat.Nováček se nevyzná..

Když to bereš takto,tak to vaše "posílání nováčka doprdele" je tu taky tak 1000x,a pořád to píšete


Pokud tě něco zajímá tak si to najdi, nebo napiš tam kde je dané téma k tomu určené. Pruměrně chytrý člověk si to tu zvládne určitě projet dle logického dělení na hl. stránce nebo hledánm klíčových slov ve vhledávači. Všichni to tak dělají tak nevidim duvd přoč by si měl být zrovna ty vyjímka. Dělat to tak každej jako teď ty, tak si myslím že chodit na tole forum je zbytečné protože bych nedělal nic jiného než prohabával humus a hledal slušnej text týkajicí se AS zekterého bych si něco mohl vzít. Pokud vím do prdele tě tu zatím nikdo neposlal, jen ti bylo řečeno že si další člověk kterému prostě musí být už po 1001 vysvětleno to co píšu vejš :wink:


02 dub 2011, 22:42
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Mysva píše:
Ano,je to tu ale roztroušené do mlionu témat.Nováček se nevyzná..

Když to bereš takto,tak to vaše "posílání nováčka doprdele" je tu taky tak 1000x,a pořád to píšete


1.Znas tlacitko hledat , znas google ??
Pokud si splnil tyto dva kroky jsi na nejlepsi ceste najit reseni tveho zapekliteho (a jiste pro tebe toho duleziteho problemu)
2.Nepomohl google ? Zkus jeste seznam , nepomohl ani seznam ? A pri tom nepomohlo ,tak oblibene tlacitlo hledat (nahore ve takove spinve zlute liste je tam ver mi :D )
3.Novacky na foru nikdo nikdy (bez nejakeho hlupeho dotazu viz. nahore)neposlal do patricnejch mist , ale to podle tebe znamena ze novacek=ten co muze kdykoliv zaplacavat foru zbytecnejma otazkama ?
4.Pete-11 se ti to snazil vysvetlit i monty a predsatav si ze i ja si nasel cas po tymovem cvice a unaven. (a loccuv obrazek taky smeruje spravnym smerem ) :) .

_________________
-Military-


Naposledy upravil Duke1 dne 03 dub 2011, 10:28, celkově upraveno 1



02 dub 2011, 23:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výběr + grejdy
Já jen potvrdím to, co už bylo napsáno. Pořádek tu udržujeme pro uživatele, k tomu aby tohle forum bylo pro ně přínosem, ne proto že by nás bavilo neustále řešit duplicity, spamy, offtopicy a uživatele, co si ani nejsou schopní přečíst pravidla. A nováčky samozřejmě podporujeme a pomůžeme jim jak můžeme, ale opět, jak už tady bylo napsáno, že je někdo nováček neznamená, že má právo vynechat jakoukoli vlastní snahu a čekat, až mu všechno nacpeme pod nos.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 dub 2011, 09:24
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz