Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 06:31




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Cybergun Famas F1 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Cybergun Famas F1
Zdravíčko,

pokoukal jsem se po famasovi, respektive už dlouhou dobu. Jak je to s kompatibilitou dílů ? Mechabox neřeším měl by to být mix klasiky a snad jen hlava válce je od 6tky nebo 7, teď nevim. Ale slyšel jsem zvěsti o hlavni a hop komoře, respektive gumičce, co je na tom pravdy ? Díky moc

_________________
VIVA LA LEGION !


19 bře 2011, 00:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Cybergun Famas F1
Pokud to je kopie TMka (jako že asi jo), tak mecháč je unikát používanej akorát právě fe FAMASu a jakožto náhradní díl pokud vim prakticky nesehnatelnej, o nějakejch odolnějších verzích si můžeš nechat zdát. To samý platí pro motor (atyp EG650), trn pružiny (v základu plastovej) a ramínko podavače (když ti rupne, jsi nahranej). Píst, kola a ložiska by měly bejt standard, vzduch nevim, ale podle fotek to vypadá že minimálně tryska bude taky atyp. Komora asi určitě to samý. Sečteno a podtrženo? Jakožto doplněk k francouzskej výstroji, ze kterýho sem tam někde vystřelíš a budeš se modlit, aby ti neodešel žádnej z atypickejch dílů, to je dobrý. Na nějaký velký airsoftový střílení bych se tomu obloukem vyhnul.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 bře 2011, 00:47
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Cybergun Famas F1
je tam klasický krátký motor, ramínko klasa, jinak v TM je jiný vzduch i trn, to je pravda, ale jinak jsem viděl rozebranej mech s recenzí, je to ok. To je o cybergunu.

Jen mě zajímá především ta hlaveň a gumka. Mech nerozebírám, dokud se něco nezesere, mázlý by to mělo být, tak proč to otvírat. Hlavně v tomto případě. Hlavní zbraň mám, ale tohle je pěkná hračka, snad bude účinná. A k žabožroutům :)

_________________
VIVA LA LEGION !


19 bře 2011, 00:57
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Cybergun Famas F1
Ježkovy voči, rád vidím po dlouhé době zase nějakýho Frantíka z legie.
Před pár měsíci se tu mihnul sympatickej legionář v sekci s nábory do jednotek.
Legii měl celkem zmáknutou, zkus ho v té sekci nalézt a kontaktovat jej. Počítám, že by mohl mít praktické zkušenosti se softovou Famasou a pokud bys měl potíže sehnat výstroj, tak taky bude vědět kde.
Tuším že měl francouzský nick.

D.

Edit: tak asi nic, vypadá to, že ta sekce byla zčásti "vyzmizena" ... škoda, byl tam na něho kontakt ... nebo to bylo jinde anebo jsem slepej ... :?

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


19 bře 2011, 04:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Cybergun Famas F1
:D

já nesháním věci. Jen člověka s famaskou od cybergunu. Věcí je vždycky dost

_________________
VIVA LA LEGION !


19 bře 2011, 12:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz