Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 M4 VS AK 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2011, 15:35
Příspěvky: 4
Nový příspěvek M4 VS AK
Mám tu dilema co si koupit, prosím poradte mi, ja mam amíky ale prostě ta m4 je podstatně drazší ale bojím se ,že když na tu cenu tam není záruka na to,že to bude střílet i po měsících tak se bojím porouchaní a tolik peněz je v pytli. Jednoduše miluji M4 jsou pro mě top po všech stránkách jen se bojím, že tolik peněz vyhodim víte kam....
Prosím poraďte mi nejlépe ten, kdo jí vlastnil nebo vlastní děkuji

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ead_review

http://www.armymarket.cz/m4a1-carbine-colt-gp-d0358


08 bře 2011, 21:54
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Jestli máš americký hadry a máš rád M4ky tak netušim co řešíš, ještě si uvědom tohle: ta M4 je značková, AKčko je čína ( i když jedna z nejlepších co čínani udělali) pokud do toho GPčka nenacpeš 150ku pružinu tak by ti měla dlouho vydržet i v základu, jenom si připočti nabíječku a baterku.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


08 bře 2011, 22:03
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Jen bych upřesnil ty země původu.
G&P = Hong Kong = také Čína. :wink:

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


08 bře 2011, 22:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Jestli máš americkou výstroj, tak kalach k tomu bude jak pěst na oko. Tam není co řešit, navíc GP jsou super kvéry. Informací tady o nich najdeš tunu, stačí pohledat.

Daimler -> Hele, víš že takovýmhle slovíčkařením toho človíčka akorát spleteš? Jako dobrý rejpnutí, jenže prostě když je tady nerozhodnej člověk, tak timhletim mu moc nepomůžeš...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 bře 2011, 22:09
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
To, co je považováno za značkové a co ne, bylo již řečeno.
A ať se propadnu do západního německa, jestli Hong Kong už zase není v Číně.
Když se na to slovíčkaření podíváš z druhé strany, tak to "značkové" i to "neznačkové", nebo jak to nazvat ... dělají v obou případech Číňani, takže to rozdělování na "značku" a "čínu" je trochu kulhající.

Tealer, "čína" M4 z Hong Kongu by měla být kvalitnější, tak jestli je ti blízká, směle do toho.


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


08 bře 2011, 22:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Rozdělování na "značku" a "čínu" je sice z tohohle pohledu kulhající, ale obecně zavedené a všichni ví, co se tím myslí. Ano, striktně vzato máš naprostou pravdu, když řekneš že "obojí je čína", ale vzhledem k zavedeným pojmům si to poměrů neznalý člověk okamžitě vyloží jako "obojí je neznačkové" a to prostě není dobře. Neříkám že nemáš pravdu, jen říkám, že toho človíčka který potřebuje poradit zbytečně mateš, když to prostě není třeba.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 bře 2011, 22:54
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Oukej dží áj džou, tímto se sorráčuji človíčkům ... ale pivo z Plzně je český pivo jako český pivo z Náchoda nebo smíchovskýho Práglu ...

D. :mrgreen:

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


08 bře 2011, 23:02
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
sorry, ale tuto je zase debata vite o čem a jak rek griff kaorat neskusenyho zmateš.
jinak kdyýž kouknu na cenu tak GP nestoji o tolik vic a kazdopadne tak valita je o nekolik stupnu vis.Nevahal bych a bral bych GP.
O duvod vic jestli mas US vystroj.Neni nic horsiho nez amík s kalachem v ruce.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 bře 2011, 01:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Všecky colty zapálit!
Že není nic hnusnějšího, než amík s kalachem. No, nevím, ale kdo si připadá americky, potřebuje pomoc.
Tady se rozhodovat mezi G&P M4 a CM.048, tak beru kalacha a žádné multikamaše mi v tom nezabrání. AK má oproti AR tolik výhod, že to snad ani nemusím vyjmenovávat. Schválně se, zasvěcení, zamyslete, jak si technicky stojí dnešní CYMA oproti dnešní G&P.
Být tebou, tak si nejdřív ujasním, jestli chci kvér jako módní doplněk, nebo kvér jako prostředek ke hře. Nechci tvrdit, že G&P M4 nefunguje, či že je to nějaký shiz, ale když se člověk rozhoduje mezi AK a Coltem, tak mu prostě vpálím kalach, protože AK je prostě bez debat lepší. Zvlášť, když se jedná o poslední čínské generace, kdy je zpracování na takové úrovni, že si to lidi kupujou místo VFC a vnitřek má tolik odolných dílů, až je k podivu konečná lidová cena za "lehčí upgrade".
A nakonec je úplně jedno, co tady kdo vyplodí, protože budeš stejně vybírat sám...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


09 bře 2011, 02:03
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
A to já si dám tu práci a vyjmenuji jak nevýhody, tak výhody kalachu oproti AR15. Debilní zásobníky, podstatně horší ergonomie, malá modifikovatelnost, podstatně horší možnost vybavení taktickým příslušenstvím, krajně nepraktický přepínač režimu střelby, pažbička držící na jednom šroubku zašroubovaném do motorové klece, debilní zásobníky (to si dovolím zmínit rovnou dvakrát) a tak dále. Oproti tomu trojka mech. Závěr nechť si udělá každý sám, ale je jasné, že to zas tak slavné nebude. Tohleto je samozřejmě hrozně o osobním názoru, ale tvrdit že kalach je "bez debat" lepší než AR15 je krajně neobjektivní. A krom toho vypadá k americkým věcem skutečně extrémně blbě, což sice airsofťákovi může být jedno (i když taky ne, pže nedá zásobníky do výstroje), ale na faktu to nic nemění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2011, 02:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
No když jinak nedáš.
Co má AR oproti AK. RISku navrchu... 230 korun a máš to i na AK. Debilní přepínač? Ale kdeže, jen je větší a pevnější. Ergonomie zásobníků? No tak nemá šachtu přes půl, ale zásobáky vždycky drží a když se ti s tím cypatě leží, koupíš krátký. A ještě jsem neviděl tak neskutečně blbého člověka, který by snad zásobník ulomil. Taktické příslušenství? No co já vím, tak RIS předpažbí se dělá stejně jak na AK, tak na AR. Co tam máš dále... Pistolová rukojeť na jednom šroubu, no sory, ale tohle je argument jak poj na mně zboku a zatlač. Tak schválně si vzpomenu, kolik se už viklalo rukojetí na AR, protože se sjely závity v mechu. No, celkem dost. A kolik v AK? Nula... fakt? No fakt!
A budu rád pokračovat, když to není vidět. Motorová klec oproti půl centimetru ničeho v rukojeti AR. Kalach vede. Mech verze III oproti verzi II. Kalach vede. Pevně ukotvená hop komora. Kalach vede. Kabeláž 2,5 mm bez kladiva. Kalach vede.
Ohánět se modularitou už je celkem starý a fest ohraný vtípek.
Tohle je naprosto objektivní názor, který jsem si vypěstoval po mnoha a mnoha odzkoušených zbraních. A od té doby beru AR15 jen jako kvéry "pro oko". But no offence... ;-)

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


09 bře 2011, 03:08
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Cotulosh píše:
...

souhlasím mam M4 od G&P, a občas lituju že jsem si nekoupil AK od Cymy

Tyvoleeee, kolikrát už jsem ti řikal abys necitoval dlouhý příspěvky kvůli jednořádkovej odpověďi. Příště už fakt mažu. Griffon

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


09 bře 2011, 12:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Přepínač - větší jo, pevnější nevim, uvolňuje se asi tak stejně často jako na AR15 vyběhává...a když ho chceš přepnout, tak musíš kvér jednou rukou pustit a je to slyšet asi tak na kilometrovou vzdálenost. Z mýho pohledu jasná nevýhoda.
Zásobáky - nedrží, kejvou se a ulomenej zásobník je v mym okolí docela běžná věc, ty plastový zobáčky nevydržej fakt nic.
Taktické příslušenství - když pominu srovnání AR15 RIS předpažbí s tím kalachovým (co do délky, umístění lišt atd. - kalach nemůže konkurovat), tak se tím myslí i věci jako sklopná mířidla, úchyty popruhu a podobné. Kolik jich máš na kalacha? Nula nula nic.
Ergonomie - Pravděpodobně jasný argument i pro tebe :P :D
Modularita - Možná staré a ohrané, ale naprostá pravda. Podívej se kolik pažeb, předpažbí, pažbiček, těl, hlavní, mířidel a dalších krámů je na AR15. Na kalacha toho máš minimum.
Mecháč a klec ano, to je zásadní výhoda kalacha. Pevně ukotvená hopkomora možná, ale zase to má za následek složitější rozborku, když se ti třeba v hlavni sekne kule...u AR15 to je záležitost pár desítek sekund. Kabeláž 2,5mm je overkill, 1,5mm stačí bohatě do všeho a to se do AR15 bez problémů vejde.
Hele sám kalacha mám, občas ho vytahnu a vždycky mi to na dlouhou dobu stačí a ke konci akce už se těším na svojí M16 :D A není to proto, že by byla americká, ale protože je prostě lepší.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2011, 12:30
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Nevím proč musíš pouštět kvér při přepínání režimu střelby vždyť to jde jednom prstem .
A jsou i zásobáky s zobáčkem z kovu myslím že to bylo JG.Ergonomické pažbičky na kalacha jsou taky.


09 bře 2011, 13:18
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
oba dva mate pravdu a proto ja osobně preferuju reilový Gečka modularita ( rozuměj že si to ověsím čím chci ) jako u AR a trojkovej mech jako u kalacha, protoze ona ta ergoniomie me osobne treba nevyhovuje.
Takze asi zaver ej takovej ze ani u jedny ty zbrane co si postoval neudelas chybu a rozhoduj se podle sveho uvazeni, popripade si procti skusenosti uzivatelu a ostatni rady a skusenosti.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 bře 2011, 13:56
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
vidíš já mám zase Gečko(c) a M4ku. Líbí se mě na pohled obě ale jakmile porovnám to jak se drží, jak se s tím míří apod tak M4 je pro mě jasný vítěz. Navíc géčko bych moc za ergonomickou zbraň nepovažoval... nemá výsuvnou pažbu pouze vyklápěcí ( ano jsou adaptéry nebo verze kv), hrubší zásobníky, a celkově je ta zbraň taková bachratější, kolimátor je i na té nízké liště pro mě moc vysoko-dávám přednost mířídlům, ale při zacílení nemám přehled co se děje kolem..M4 mi příjde v těhle věcech šikovnější... samozřejmě s vnitřnostma je na tom v základu lépe géčko...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


09 bře 2011, 15:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Bohuš -> Takže ty na kalachu dokážeš přepnout režim střelby, aniž bys pohnul něčím jiným než jedním prstem? To bych chtěl tedy vidět jak...

Martys -> Agreed, koncem minulýho roku jsem si koupil G36C, nebyla ani na jednej akci a už je zase pryč a na cestě mám Aimtop SR16. Ten kvér mi prostě totálně neseděl, i s adaptérem na M4kovou výsuvku to zdaleka nebylo ono.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2011, 15:18
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Jednoduše sundám prst ze spouště dám ho na přepínač přepnu režim a dám prst na spoušť :D


09 bře 2011, 15:40
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Co kdybychom se tu přestali dohadovat a počkali co napíše autor tématu?

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


09 bře 2011, 16:24
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2011, 15:35
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Nu děkuji všem za názor a myslím si i sám i díky vám, že bych měl vzít tu GAP M4 je ještě jsem se chtěl zeptat nevíte na ní ohledně tlumíče jaky typ prosím ^^


09 bře 2011, 16:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Na kalachu přepínám jedním prstem, jak píše Bohuš. Griffoune, jestli nevěříš, tak ti to nahraju, ať už konečně přestaneš motat... :-D A stejně. Kdo přepíná uprostřed boje?!
Jak jsem říkal dřív. Ať si Tealer vybere, co se mu líbí. Oba kvéry za ty prachy stojí. A tlumič? No to už je jiný příběh... (najdi si vlákno a per to tam!)

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


09 bře 2011, 17:37
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
někdo kdo má low cap? :-) bych chtěl vidět v reálu jak by si chodil s kalachem a kosil vše na full auto..za prvné by si trefil ho*no a za druhé by si byl za chvíli bez munice... víš co vem si rovnou dva kvéry viz http://www.youtube.com/watch?v=51CTM49r ... ure=fvwrel
a mlč ;-)

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


09 bře 2011, 17:58
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
To mi neřikejte, že máte takový pracky, že tam dosahnete :D


Přílohy:
09032011.jpg
09032011.jpg [ 481.17 KiB | Zobrazeno 9555 krát ]

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.
09 bře 2011, 18:08
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Stačí posunout prst nahoru nemusíš až nakonec :D


09 bře 2011, 18:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Asi takhle to má vypadat... 8) :D


Přílohy:
P1040506.JPG
P1040506.JPG [ 116.43 KiB | Zobrazeno 9547 krát ]
P1040505.JPG
P1040505.JPG [ 169.73 KiB | Zobrazeno 9547 krát ]

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!
09 bře 2011, 18:24
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Tak máš fakt asi větší pracky, já tam prostě nedosahnu :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2011, 18:27
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Ehm páni kolegové zpátky k debatě a k tématu...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 bře 2011, 20:23
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Obrázek

Jen tak pro představu, co všechno lze s AK. :wink:
Myslím, že to docela jde, ne ?

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


12 bře 2011, 10:15
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
Daimler : To je určitě dobrej argument, jelikož mam taky radši AK, AN a podobný zbraně co z toho vycházej (hlavně designově co z tho vycházej). Ale osobně bych radši obyčejný AK , protože právě to jak se drží a tak mi na tom příjde nejlepší, ta obsluha, i ty mířidla mam radši než ARkový.

Jediná nevýhoda jsou akorát až moc zahnutý zásobníky.


12 bře 2011, 11:37
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 dub 2010, 09:38
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: M4 VS AK
viem že rozpytvávam staru temu ale nedalo mi :)
tiez mam podobny problem ako zakladatel temy : M4?AK?
takze takto: Mal som uz asi vsetky typi AS zbrani pretoze rad skusam a kupujem ich vacsinou len ako polotovar ktory si sam dorobim na finalny vyrobok. a mozem povedat len to ze vsetci mate pravdu ci si uz zastavate M4 alebo AK.
M4 : + : lepsia moznost taktickych doplnkov (krajsi outfit), ergonomia
: - : nie moc spolahliva zbran, menej odolnejsie telo (niektore)

AK : + : spolahlivejsia, 3.mech , odolnejsia ,
: - : americke doplnky na nej nevypadaju dobre :D, pri pozicii lehmo zasobniky zavadzaju, prepinac strelby aj mne nekedy vadi.
Z osobnych skusenosti ak chcem spolahlivu zbran do narocnejsich podmienok na military tak berem AK, ale ak sa chcem riadit imidžom tak M4 8) . Vseobecne vacsina ludi povie ze na AK nedaju dopustit lebo je to spolahliva zbran a ja zdielam tento nazor.


03 led 2012, 21:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz