Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 23:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 986 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další
 Upgrade L96A1 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
teď jsem se vrátil z plesu a jsem na kopr, tak snad milostpáááááni prominou, pokud napíšu nějakou botu
Co jsem koukal, ak v současný době v ČR nejsou v eshopech žádná spoušťáky k mání. Takže můžeš buď ze zahraniščí nebo nevim :D ....btw, ASPro má protoyp zero triggeru, ale v současný době se rozhoduje nad dalšíma upravama ohleděn ložiska a je v nedohlednu, než se dostane do výroby, cena nepůjde pod 1500,-
Já připravuju taky serii spoušťáků, cena by neměla přesáhnout 1200,- a na prodej snad budou v běžnejch eshopech. Konstrukce jedoduchá a kuličkový ložisko na odvalování při spouštění.
Další možnost je vyrobit si to sám a pilovat a pilovat.

je jen na tobě, jak se rozhodněš :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


26 úno 2011, 02:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 úno 2011, 10:23
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
rathy píše:
teď jsem se vrátil z plesu a jsem na kopr, tak snad milostpáááááni prominou, pokud napíšu nějakou botu
Co jsem koukal, ak v současný době v ČR nejsou v eshopech žádná spoušťáky k mání. Takže můžeš buď ze zahraniščí nebo nevim :D ....btw, ASPro má protoyp zero triggeru, ale v současný době se rozhoduje nad dalšíma upravama ohleděn ložiska a je v nedohlednu, než se dostane do výroby, cena nepůjde pod 1500,-
Já připravuju taky serii spoušťáků, cena by neměla přesáhnout 1200,- a na prodej snad budou v běžnejch eshopech. Konstrukce jedoduchá a kuličkový ložisko na odvalování při spouštění.
Další možnost je vyrobit si to sám a pilovat a pilovat.

je jen na tobě, jak se rozhodněš :D

aspon se nebudu nudit.. :D


26 úno 2011, 11:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Pánové byli byste tak hodní a vždycky si tohle téma sakra napřed přečetli, než se na něco zeptáte?! Pak se divíme, že to tu má dvacet stran, když se lidi dokola ptaj na ty samý věci, protože jsou líný číst.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2011, 12:24
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 25 úno 2011, 10:23
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
a este by me zajimalo cetl sem tu o ty hop up komore ce se tam daji dat i hlavne z AEG aj sem na ni kukal ale nejak sem se nedocetl jakou to ma vyhodu.. :?:


26 úno 2011, 12:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Třeba to, že se tam dají dát hlavně z AEG, kterých je na trhu větší výběr za lepší ceny?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2011, 12:49
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
rathy píše:
teď jsem se vrátil z plesu a jsem na kopr, tak snad milostpáááááni prominou, pokud napíšu nějakou botu
Co jsem koukal, ak v současný době v ČR nejsou v eshopech žádná spoušťáky k mání. Takže můžeš buď ze zahraniščí nebo nevim :D

je jen na tobě, jak se rozhodněš :D



obecně kupovat cokoliv k airsoftu v ČR mi příjde jako naprostý mrhání penězi, zvlášt co se věcí k odstřelovacím puškám týče.

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


26 úno 2011, 21:38
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
4 Elvis: To je sice hezký, co tady píšeš, ale třeba já nemám svůj účet, takže nemám možnost platit převodem a byl bych odkázanej jen na kámoše. A pořád bych neměl dost odvahy, poslat někam prachy předem. Vím, že vy jste v tom zběhlí, a v dnešní době sem člověk ani jinak zboží nedostane, než aby zaplatil předem, ale stejně mám nejradši hotovost a obchod z ruky do ruky. A krom toho, nezhoršili se náhodou teď podmínky pro proclení zboží??? :)
Když se člověk snaží, tak jde i v čechách nakoupit levně. A zrovna u těch spoušťáků tvrdím, že se to dá vyrobit ve stejný kvalitě a levnějc.....doufám, že uvidíme :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


26 úno 2011, 23:15
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
chlape ani nevíš jak ti rozumím.byznys many za zboží hezky z ruky do ruky, ani ja nebejt mlady pritelkyne ybh si v zahranici nekoupil ani prd nerozumim tomu proste starnu :lol:
nicmene musim rict ze by si spoustu veci vuebc nedostal viz spoustak od laylaxu uz úred dvouma lety byl k sehanni jen na trech shopech v celym svete a ted co vim only WGC.A obavam se ze takovou kvalitu zatim nikdo nevyrobil a ani nevyrobi.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


27 úno 2011, 11:09
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ahoj,
po týdnu čekání na španělskej spoušťák, kterej dorazil naprosto nepoškozen a pečlivě zabalen viz foto níže jsem se rozhodl, že tu trochu o něm poreferuju. Vypadá velice pevně a váha 189g taky není špatná, ale otestovat tu pevnost nemůžu protože vnitřnosti mám zatím v základu. Stisknout spoušť jde velice lehce, výrobce/prodejce to už hezky namazal, takže o starost míň, ale zarazila mne jedna věc a to je záchyt válce. Oproti tomu základnímu se liší a nemůžu ho do válce jaksi úplně zastrčit a tak dokonce až trčí ze zbraně:/ Může mi prosím někdo poradit co s tím?
Cena spoušťáku: 2600kč včetně pošty
foto:http://stefun65.rajce.idnes.cz/L96_trigger/
Edit: přidaná fotka týkající se problému


Naposledy upravil Stefun dne 28 úno 2011, 20:37, celkově upraveno 1



28 úno 2011, 18:56
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
zkus dát fotku s originálním dílem, takhle se těžko pozná, v čem se to liší a proč to tam nejde

Nooo, na první pohled ten spoušťák vypadá moc hezky, ale hned na ten druhej mě zaráží kvalita řemeslnýho zpracování :shock: žádná hrana není rovná, neobtěžovali se ani se soustružením nějakejch kolíků a osiček......všude jsou šroubky s obyčejnejma matičkama a všechny součástky jsou lehce oleštěný na filcáku. Podle toho, co je vidět, je mechanismus naprosto totožnej s originálem, takže žádný kladky ani žádný ložiska, jako to maj zero triggery.
Už chápu, proč jsou na těch španělskejch stránkách tak mizerný fotky a informace :D
Hooooooši, to si někdo šeredně mastí kapsu!!!!!!!!! :lol: ....ale chodit to určitě bude

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


28 úno 2011, 19:29
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
už vim, proč ti tam nejde, ptž to je jen 2D vypálenej obrys laserem a nikdo se neobtěžoval udělat na vršku výřez, do kterýho zapadně šroub vedoucí do trnu :D .....psal jsi že máš kvér v základu a v základu tam ten šroub je.

tak piluj piluj :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


28 úno 2011, 19:45
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
jo máš pravdu, budu to muset dopilovat aby se to tam vešlo:/ a jinak tvůj odborný pohled mě moc nepotěšil:(, sice ja do toho plánuju upgrade "jenom" na 170 pružinu, takže nepotřebuju zero trigger a tento co mám věřím, že vydrží hoodně dlouho plnit svoji funkci a to mi stačí:)


28 úno 2011, 20:21
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ten spoušťák vypadá, že by ani s M190, neměl mít problém, materiál to rozhodně vydrží, ale divim se, že zrovna záchyt pístu maj taky přidělanej pomocí šroubu....já takhle nepoznám, jestli je to M3 nebo M4, ale určitě by to mělo větší pevnost, kdyby se točil na hladkym vysoustruženym 4mm čepu...ale nevím, třeba jsou to pevnostní imbusy.

Ta cena mi příjde bohužel hodně přemrštěná :( Ale důvěru bych v něj celkem měl

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


28 úno 2011, 20:33
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
největší error na 170+ pružinu je pevnost trnu a pak hlava válce jak moc drží ve válci... chce to tam mít hodně závitů. Anyway... na 170 a více se nevyplatí šetřit, tak to měj na paměti ;-)

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


28 úno 2011, 20:37
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
To rathy: ta cena trochu přemrštěná je, ale nic jiného kromě zone triggeru na trhu není a těch mojich pár set kuliček ročne to vydrží:)
To Elvis: jsem si vědom toho, že hlavně na spoušťáku se nevyplatí šetřit, ale pro mě jako studenta je to jediná možnost:D až se rozpadne, tak na trhu už bude mít snad Guru nějakej spoušťák a proběhne výměna:) ale spíš časem bych chtěl koupit Tanaku M40, ale časem myslím za dlouho:D a tohle mi zbyde na zimu
btw na rajce jsem přidal fotku pro porovnání origo záchytu s tím novým(aby to bylo každému jasné)


28 úno 2011, 20:50
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
co se zbraní od Tanaky týče, tak pokud to myslíš s odstřelováním a i silnou zbraní vážně, tak mi přijde "značková" zbraň docela zbytečná, protože po tom co vyměníš celý vnitřek, abys tam mohl mít 170-180 pružinu, tak ti zbyde tělo za 10000

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


28 úno 2011, 21:58
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Kecy v kleci, králi rock'n'rollu. Upgrade Tanak není tak cenově nákladný, někteří si vystačí i s origo stavem. Za příklad dám M24 od CA: přehodíš válec, hlaveň, hop gumu a máš vystaráno.
Ale je to každého věc, někdo si vystačí s nadupanou MB-01, já jsem taky sdílel podobný názor, ale poté, co jsem přišel do kontaktu s pořádnou značkovou flintou, tak bych asi čínskou produkci už s láskou nepřijal.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


28 úno 2011, 22:15
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
To Hiroshi: s tebou rozhodně souhlasím:)momentálně si vystačím s MB-01:D pro začátek, ale až to začnu brát hodně vážně a budu mít na to peníze, tak si určitě pořídím Tanaku:)Ten loveckej dizajn je pro mne přímo neodolatelnej:)


28 úno 2011, 22:25
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Je tady ještě někdo, kdo by se dokázal technicky vyjádřit k tomu španělskýmu spoušťáku, co si koupil Stefun??? Zajímal by mě ještě názor někoho jinýho a né jen ten můj :D

odkaz od Stefuna: http://stefun65.rajce.idnes.cz/L96_trigger/#

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


28 úno 2011, 22:34
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Napsal jsem prodejci/výrobci, že mám problém s tím záchytem...a on mi teď napsal, že to tak má být a že je to zesílený záchyt PDI (link: http://www.x-fire.org/type96/e.t96_setpin.html ) a dál mi poslal tento odkaz jak mam vlastně ten spoušťák nainstalovat: http://www.youtube.com/watch?v=8EHzQYNmWPU , on tam vlastně vytáhlu tu "tyčku" z válce, která mi právě bránila zasunutí toho záchytu. Má ta tyčka nějakou funkci ve válci kromě toho, že na tom je pružina s pístem?a nebo spíš nevadí, že tam ta tyčka není?
Edit: respektive ten záchyt je kopie PDI(zesílený)


28 úno 2011, 23:27
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Hiroshi píše:
Kecy v kleci, králi rock'n'rollu. Upgrade Tanak není tak cenově nákladný, někteří si vystačí i s origo stavem. Za příklad dám M24 od CA: přehodíš válec, hlaveň, hop gumu a máš vystaráno.
Ale je to každého věc, někdo si vystačí s nadupanou MB-01, já jsem taky sdílel podobný názor, ale poté, co jsem přišel do kontaktu s pořádnou značkovou flintou, tak bych asi čínskou produkci už s láskou nepřijal.


kdysi jsem si koupil L96 od Wellu a vymenil jsem v ní všechno kromě těla a vnější hlavně, takže to myslím tak, že pokuď je velký upgrade v plánu nezbyde ti opravdu nic jiného než kus plastu a kovová trubka za 10k ;-)

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


01 bře 2011, 00:00
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Až na to že Tanaky jsou v plnu, zákldní ús´tovka kolem 170ms powerrackama to jde až ke 200ms...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


01 bře 2011, 08:02
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
ano pos erii sichet vcetne nocni se skurvenyma sparetanama...

Ten spanelsky trigger sem mel v rkach min, tyden. na fotkach parada, v praxi... funfuje. chce to z valce vyrazit indikator natazeni zbrane bo spanele (spravne) usoudili ze ten skur. vyrez vyrazne snizuje zivvotnost toho dilu. a stejne ten sroub s dirou co tam je v zakladu dik vibracim od silnejsi pruziny stejne jebne a pak je to PITA vytahovat.

celkove kluci zklamali, na fotkach maj opracovani na 1 a real je tak jak si rikal nekde jinde, veci lehce porousene obyc nerezaky srouby bez segerovek nebo aspon matek s pojistkou... ale funguje a to je hlavni, uvnitr je kladkovy prevod podobny na nase KST cili FF zero trigger.

Elvis: amen. dokud se placatimeokolo 150 vykonu tak je to ok, na 200+ se sere vsecko od jakychkoliv vyrobcu a zada si to "urcite" upravy. jak pDi tak FF sem uz stihl predelat, trbas trn. na prvni pohled takova picovina a ve vysledku mam stahnuty vlastni desing s kluznyma loziskama stahnuty na soustruhu. a to mas upravy pistu, sorbothan na hlavu valce. jednodilny vymezovaci krouzek-valec do hlavne a dalsi cypoviny... a zere to penez vic nez pritelkyne (a to je uz co rict)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 bře 2011, 09:21
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Jacob píše:
Až na to že Tanaky jsou v plnu, zákldní ús´tovka kolem 170ms powerrackama to jde až ke 200ms...


joh jasně... Maruzenky jsem měl na mysli... prostě APSka

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


01 bře 2011, 11:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
no ale porad je to plynovke se vsema neduhama.... to uz radsi prestavbu na stlaceny vzduch (HPA)... i kdyz to pak neni nic pro militaristy :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 bře 2011, 14:21
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
4 ježo: Ten mechanismus jsem podle fotek a konstrukce spouště tipoval spíš na princip jako základní( http://www.anareus.cz/detail.php?id=698 ) je nějakej výraznější rozdíl v principu mechanismů, co dělá king arms, FF a Laylax???

Ty seš asi největší "Sniper kapacita" na fóru(....snad jsem se někoho nedotknul :D ), tak se tě dovolím na něco zeptat :oops:
Mechanismy pro 96tku(well mb01, maruzen, atd...kromě TM) jsou rozměrově všechny stejný a zaměnitelný??
A VSR-10 a klony taky??? A klony APS2 taky??? Jde mi o to, jestli jsou teda v základnim airsoftu jen 3 druhy spoušťáků :shock:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


01 bře 2011, 22:07
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
spoustak pro VSR10 je jinej nez pro PAS system pozor na to...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


02 bře 2011, 14:52
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Takhle: jsou 3 typy:
APS2 / M24
VSR-10
APS-96

laylax- Pobocka pro VSR dily a First Factory- ten samy vyrobce jen jiny nazev pro 96tkovy dily. ma u tech spoustaku ten stejny system.

je tam zobak spojeny cepem s tahlem, kdyz mackas spoust tak v urcite chvili sjede lozisko tahle z "cela" spouste a vystreli to, zpatky to vraco pruzinka pod tahlem a pruzinka nad spousti.

pak je klasicky system kde je stredovy dil ktery vyuziva to "vahadlo" kde mackanim spouste vytlacujes vahadlo nahoru az do chvile vystrelu. neduh je ze po celou dobu mackani spouste se zobak hybe tzn cela sila stlacene pruziny se prenasi na spoust = videl sem pusku co sla natazena povesit za spoust na vetev.

KA je to samy jak zero akorat jiny material. taky bez pojistky.

a pak je TGS. stejny system jako zakladni spoustak. akorat ze vahadlo ma uprostred dve diry a hlinikova krabicka spouste ma taky dve diyr tzn posunutim cepu se meni chod dlouhy- kratky, na obou koncich vahadla to ma loziska. tahle verze by asik byle nejjednodussi na vyrobu ale je to narocne na presnost bo jak zacne dochazet k pohybu zobaku behem mackani spouste tak to bude delat neplechu... pokud ukecam kamose bay rozebral pusku tak to nafotim.

http://www.airsoftforum.com/board/Type- ... p=17636724

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


02 bře 2011, 19:13
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 čer 2008, 20:27
Příspěvky: 56
Bydliště: GB
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Stefun píše:
Ahoj,
po týdnu čekání na španělskej spoušťák, kterej dorazil naprosto nepoškozen a pečlivě zabalen viz foto níže jsem se rozhodl, že tu trochu o něm poreferuju. Vypadá velice pevně a váha 189g taky není špatná, ale otestovat tu pevnost nemůžu protože vnitřnosti mám zatím v základu. Stisknout spoušť jde velice lehce, výrobce/prodejce to už hezky namazal, takže o starost míň, ale zarazila mne jedna věc a to je záchyt válce. Oproti tomu základnímu se liší a nemůžu ho do válce jaksi úplně zastrčit a tak dokonce až trčí ze zbraně:/ Může mi prosím někdo poradit co s tím?
Cena spoušťáku: 2600kč včetně pošty
foto:http://stefun65.rajce.idnes.cz/L96_trigger/
Edit: přidaná fotka týkající se problému



nic prosimtě nepiluj to je kvuli pevnosti, rozeber zbraň vyndej píst, pružinu trn, a v trnu je kovová tyčka (označení natažení) tu vyhoď stejně je to k hovnu , pak to vše slož a ten novej záchyt tam pujde

_________________
Finest Сasual Dating


02 bře 2011, 21:00
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
jj díky za info, už to myslím tady padlo, že to nemusím pilovat a že je to kvůli pevnosti:)aj prodejce mi to pak vysvětlil co a jak


02 bře 2011, 23:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 986 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz