Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Další
 Rada s hejkalem 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
To je těžký se rozhodnout, já bych třeba koupil ten webtex a použil ho jako základ na klasický ghilie s jutou, ale to se trochu prodraží... Ve výsledku by to mělo nižší hmotnost než ghilie našitý na maskáčích. zase výhoda toho když to našiješ na maskáče je ta že to můžeš nosit samotný, ale pod ten webtex musíš mít ještě nějaký jiný hadry.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 led 2011, 11:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
odstřelovači jednotky SEAL. začátek videa od 0:40. maskujou se tam listím, který zastrkávaj za síť,která je našitá na blůze. http://www.youtube.com/watch?v=GCOZBr7pSAQ


17 led 2011, 11:59
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 pro 2010, 17:52
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
reyes102, čiže ak si kúpim len ten webtex tak to asi stačiť nebude na poriadne maskovanie, že ?

seals, Ďakujem za video :) , asi spravím niečo podobné ako ma ten týpek 8). Kúpim maskovaciu sieť a pripevním ju nejak aby "pružila" - to ešte musím porozmýšlať ako na to :) . A keď to bude na kkt tak to demontujem, sieť prišijem na pevno a urobím klasické jutové ghillie :) .


17 led 2011, 12:40
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Uplně samotný to pro odstřelovače nebude ideál, ale pro začátek dobrý a pak nějakej postupnej tuning podle vlastních požadavků. Třeba to že nejsou zakrytý celý nohy by někomu mohlo vadit, pro někoho je to zase výhoda.
Na přesuny a na nějaký jednodušší zamaskování je to dobrý tak jak to je, na dlouhodobý ležení nepříteli pod zadkem by to chtělo doladit.

Jo a na závěr si musim rejpnout, dokonalý ghilie neexistuje, vždycky je to o kompromisech a o schopnosti improvizovat ;)

EDIT: tahle ne :-D
http://media.photobucket.com/image/Webt ... 010009.jpg
chápu že si to oblíkl jen tak narychlo na fotku, ale bílý tenisky a černý rifle jsou fakt luxus :lol: :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 led 2011, 12:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Je potřeba si pořádně uvědomit, co od toho vlastně čekám a uzpůsobit to tomu, začít třeba ze široka a postupně ubírat (třeba ustřihnout předek na kabátu, když ho budu chtít mít jako převlečník, takže to pak bude vypadat jako ten webtex).
Taky jsem přemýšlel nad tím, jestli se ten webtex náhodou neprověsí při nějakým větším zatížení zad (kdyby se z toho dělal velkej hejkal). Přecijen to drží jen vpředu, takže tam chybí nějaký "obejmutí" kolem pasu.
A ještě jedna věc - zajímalo by mě, jak bude ta síťovina fungovat při šití (nebo třeba zašívání děr), přecijen to není pevná látka.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


17 led 2011, 13:27
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 pro 2010, 17:52
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Ok dík, rozhodol som sa, že si urobím poriadne ghillie z juty a nechám tam pár úcyhtov na vegetáciu 8).

PS: "adidas rulezz" sa nezaprie na žiadnej akcii :roll: :D .


17 led 2011, 13:28
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Pustil jsem se do vlastní verze překrásného Viper Hood. Je to trochu něco jinýho, takovej návlek na blůzu s kapucou, výroba vyloženě ze zbytků materiálu, takže jsem se ani nesnažil o nějakou dokonalost. Dá se to dobře nosit přes vestu a pod batohem. Maskovací schopnosti prosekávaný maskovačky jsou parádní i bez dalších úprav, ale samozřejmě pro nějaký smysluplnější využití to chce přidat trochu vegetace.

Není to nic extra, ale to jen tak aby řeč nestála :wink:


Přílohy:
hej.jpg
hej.jpg [ 110.35 KiB | Zobrazeno 12218 krát ]

_________________
http://www.Sniperblog.cz
19 úno 2011, 19:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
To může bejt dobrý Reyes, budeš si to dělat na několik dílu nebo zvětšovat ?


19 úno 2011, 20:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Nene, tohle je jenom takhle jak to je. Využití je třeba při přesunu s batohem, kdy batoh je dostatečně maskovanej vegetací.
Případně je možnost na záda hodit nějakou maskovací síť ve vhodným rozměru.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 úno 2011, 20:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 13:33
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Parádní práce :wink: Zezadu to vypadá podobný na nejlehčí verzi Viperu, kterou sice považuju za ne úplně super (Condura je condura), ale to je osobní názor. Hlavně ať dobře slouží :twisted:
Taky se na podobnej koncept připravuju, tak jestli bys mi popsal pár postřehů, byl bych zauzlován :wink:
Jak moc je to takhle skladný, když to nepoužíváš? Vejde se rozumně např: do stehenní kapsy u pětadevítek?
A jak dobře to jde obléct a sundat? Z toho mám docela strach, celá Vipeří rodinka vypadá, že na oblíkání a sundávání nic moc..


19 úno 2011, 22:12
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Sbalitelnost je závislá na použitých materiálech. Já tam jako základ mám kapuci ke kabátu vz.85, která zabere dost místa, pak samotná maskovačka taky není zanedbatelná. Do maskáčů to nenacpu, ale do spodní zádovky se to vejde s rezervou.
Určitě by to šlo vyrobit menší kdyby člověk chtěl. Musela by se uplně vynechat juta, použít jen jednu vrstvu maskovačky (mě se nechtěla stříhat, takže je na kapuci poskládaná a někde jsou tři vrstvy) a kapuci použít s lehčího materiálu (což bych já osobně ale nechtěl).
Co se týká oblíkání, tak se to dá naučit. Ale protože to mám z blůzy vz.95 a oblíkám to zase na blůzu o stejný velikosti, tak to jde blbě.
Samozřejmě nejlepší je když pomůže buddy.
Jinak sundávání už je pohoda...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 úno 2011, 22:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Ruce musíš provlékat nebo to máš zapínací ?
Zkoušel jsem kdysi něco podobnýho ze sítě a blbě se mi do toho nastupovalo :)

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


02 bře 2011, 14:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Ruce se musej navlíknout, není to pohodlný, ale nevadí mi to.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 bře 2011, 14:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Popojedem :)

Tak asi po pul roce užívání hejkala sem se odhodlal že ho vyfotím :)
Ale zaběhl jsem jen za náš dum. Je to listnatej les s pár náletama smrčku a v tuto dobu je tam vše hnědé.
Hejkal je homodomo, pořád ho ladím, je našitej na 95, bluza je zkrácená abych mohl nosit pás a měl k němu dobrej přístup.
Co jsem u něj pokazil tak to že sen po čase potrhal lokty a tak sem celé chtěl vystužit a použil jsem woodland látku a z nepozornosti jsem ti našil z venku a ne dovnitř. Takže rukávy mají vzor woodland, dále jsou na loktech a v kolenách našitý ze vnitř výstuže a ze starý zimní bundy takový měkčí čtverce.
Co teď ladím tak umístění kapes na rukávy.
Pár foto zde: http://sintel.rajce.idnes.cz/Hejkal/

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


16 bře 2011, 19:27
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Podle mě vůbec nevadí, že je někde občas jinej vzor (protože to je úplně jedno). Já sám tady mám zbytky tak ze tří blůz, každá s jiným vzorem.
Navíc vz.95 je většinou docela drahej, takže cokoliv levnýho z armyshopu bohatě stačí.
Jinak hejkal určitě dobrej.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


16 bře 2011, 20:14
Profil
Četař
Četař

Registrován: 28 lis 2008, 00:47
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Omlouvám se ale asi blbou otázku :oops:

.....jak se všudee píše to míchání barev :

1)zelená 50% + hnědá 50%
2)zelená 25% + hnědá 25% + olivová 50%
3)zelená 50% + olivová 50%
4)Čistá barva "listová zeleň" Iberia

...tím se myslí :
.....................míchání pytlíků s barvou dohromady ??? a pak z toho vznikne...tedy nevím jaká

.....................nebo množství barevných třásní na celém hejkalovi ????...varianty 1,2,3

......díky M.


01 čer 2011, 08:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Většinou asi spíš to míchání sáčků s barvou, protože ty jednotlivý barvy co se prodávaj nejsou moc vhodný. Na hejkala si to pak navěsíš podle prostředí do kterýho je určenej.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 čer 2011, 09:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Miklas.m píše:
Omlouvám se ale asi blbou otázku :oops:

.....jak se všudee píše to míchání barev :

1)zelená 50% + hnědá 50%
2)zelená 25% + hnědá 25% + olivová 50%
3)zelená 50% + olivová 50%
4)Čistá barva "listová zeleň" Iberia

...tím se myslí :
.....................míchání pytlíků s barvou dohromady ??? a pak z toho vznikne...tedy nevím jaká

.....................nebo množství barevných třásní na celém hejkalovi ????...varianty 1,2,3

......díky M.


ty barvy co mas napsane vyse u 1,2,3,4 jsou ty finalne obarvene juty. takze budes mit podle prvni varianty 50% juty obarvene do zelena a 50% do hneda. podle druhe bude tri barvy juty. nicmene tyhle barvy se mi zdaji trochu divne - myslim tim vsechny varianty. rozhodne bych tam nechal i trochu prirodni juty, ale samosebou ze zalezi na prostredi


01 čer 2011, 11:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Já když jsem vařil olivovou víc jak dvě minuty, tak jsem měl hnědou. Ale nejel jsem podle návodu :) Takže míchat to olivová 50% a hnědá 50% je podle mě zbytečný a stačí vařit-zkoušet-vařit-zkoušet... ;)

(ale beztak jsem to tady už říkal, stačí si těch 16 stran pročíst a najdeš dobrý rady a dobrý fotky, i špatný rady a špatný fotky a z těch se dá leccos podchytit ještě před začátkem)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


01 čer 2011, 13:47
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Máte nikdo zkušenost s tímto? http://www.army-shop.cz/produkty/kamufl ... /2212.html

dají se použít jen ty gumová oka nebo jde juta protahovat i těma "očkama" je to jak baracuda? Nějaký info, díky :-)

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


22 čer 2011, 18:45
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Zdravím všechny
Mohl bych vás požádat o názor na tohoto hejkala? Téma jsme si projel.
https://bushrag.com/Ghillies/Ultra-Ligh ... lie-Jacket
Chtěl bych něco kvalitního, něco co dobře maskuje. Samozřejmě bych k tomu vzal i kalhoty a vím, že to je dalších 95$. Takže 200$ cena + poštovné (20%? nejspíš těch 20%)
Rád bych věděl, jestli je to za tu cenu dobrý kup. Hejkal přichází v úvahu pouze kupovaný, stavět ne-e, tak tyto rady prosím ne, děkuju.. :)


12 črc 2011, 17:13
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
konečne som sa dočítal na koniec :D , ide zima a pomaly sa chystám vyrobiť si hejkala ale mam priňom podmienku že by mal byť vo forme prevlečníku na maskače , aby sa dal použiť celoročne a kedykoľvek sa dal zložiť...našiel som tu zopar dobrych napadov malo by to vyzerať asi takto .......

zaklad na ktory sa bude všetko pripevňovať by mala byť sieťovina aby to bolo vzdušné aj na leto -- nejaka stará záclona / baracuda, alebo niečo podobné čo nepodraždi pokožku ak pod tym budem mať len tričko , nato pôjde priamo maskovacia sieť a juta

mal by byť 2-3 dielny pre pohodlne obliekanie :D a spravím ho nariedko v univerzalnejších farbách vrecia som našťastie našiel za dobru cenu kde nebude treba veľa strihania http://www.opitec.sk/filc-textil-vyroba ... odne-1-ks/
(ak to niekomu pomôže )

ak by mal niekto hejkala na podobny spôsob prosím hdte sem nejake ftoky nech si tam vychytam chybičky čo by as mohli objaviť

_________________
Strelec bez zbrane :)


13 lis 2011, 21:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Bulitt píše:
Zdravím všechny
Mohl bych vás požádat o názor na tohoto hejkala? Téma jsme si projel.
https://bushrag.com/Ghillies/Ultra-Ligh ... lie-Jacket
Chtěl bych něco kvalitního, něco co dobře maskuje. Samozřejmě bych k tomu vzal i kalhoty a vím, že to je dalších 95$. Takže 200$ cena + poštovné (20%? nejspíš těch 20%)
Rád bych věděl, jestli je to za tu cenu dobrý kup. Hejkal přichází v úvahu pouze kupovaný, stavět ne-e, tak tyto rady prosím ne, děkuju.. :)


nevim jaky zpusobem je udelany ten hejkal co jsi posilal, ale ty co maji "jakoze ty jutove vlakna" jsou vetsinou lepene na podklad, tkaze za mesic budes vypadat jak opelichane kure. moc to nevydrzi. po drobnych upravach je idealni tento http://army-shop.cz/produkty/kamuflazni ... /1458.html

da se sehnat po eshopech v akci i za 2000 kc.



Tairo píše:
konečne som sa dočítal na koniec :D , ide zima a pomaly sa chystám vyrobiť si hejkala ale mam priňom podmienku že by mal byť vo forme prevlečníku na maskače , aby sa dal použiť celoročne a kedykoľvek sa dal zložiť...


http://army-shop.cz/produkty/kamuflazni ... /2212.html co tohle? sice to neni tridilne, ale je to prevlecnik a pokud na to nechces davat 10 kg juty tak to i pekne sbalis do maleho balicku.


14 lis 2011, 10:07
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
no to by možno šlo , ale za tu cenu ma výde materiál na celeho hejkala a zamaskujem ešte aj zbraň a vystroj no , navyše neviem či by to maskovalo až tak dobre v lese samo osebe ......jedine tam narvať kopu prirodneho materialu

ale už som konečne náhodou našiel vhodny material na podklad http://www.stoklasa-sk.sk/tyl-odevny-pa ... cm-x115354 a bude to pekne vzdušné , nato už len ta maskovačka a juta a može sa to obliecť na čokoľvek keď sa to spraví vo vhodnej veľkosti

_________________
Strelec bez zbrane :)


14 lis 2011, 21:13
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
a ešte ma napadlo že by som tam dal tu sieťku pred ksicht ako je pripevnený na tých originál kupovaných , stačí tam dať nejaky jemnú napríklad ako sa dáva na okná/dvere proti muchám v lete? alebo niečo pevnejšie? kupovaneho hejkala som ešte nedržal v ruke tak som trošku mimo :D

_________________
Strelec bez zbrane :)


14 lis 2011, 21:37
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Obávám se že ten materiál co sis vybral nebude dobrej... ale třeba se pletu, vyzkoušej a uvidíš, moc peněz to nestojí. Já bych šel rozhodně do toho druhýho co sem dával vanhouten :wink:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 lis 2011, 21:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
no to bude zrejme kvalitnejšie , ale ešte skočim do galanterie omrknuť tu sieťoinu čo som dal odkaz .... napadlo ma to preto lebo som dnes obliekal šušťaky NIke kde je taká podšívka a je to fakt pevné .....len by to chcelo v zelenom prevedení , ale čierna by tiež nemala nejak extremne vadiť ?

_________________
Strelec bez zbrane :)


14 lis 2011, 22:13
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Tairo píše:
a ešte ma napadlo že by som tam dal tu sieťku pred ksicht ako je pripevnený na tých originál kupovaných , stačí tam dať nejaky jemnú napríklad ako sa dáva na okná/dvere proti muchám v lete? alebo niečo pevnejšie? kupovaneho hejkala som ešte nedržal v ruke tak som trošku mimo :D


na sit pred xicht bych se vykaslal. udelal bych maximalne odepinaci, protoze ty co jsou na kupovanych hejkalech akorat lezou na nervy, kdyz ti padaji do oci zrovna kdy to nejmin potrebujes. lepsi nez sitku je pouzivat snipersalu. proste si ji tam das az ji potrebujes, az nebudes potrebovat tak ji zase sundas.


15 lis 2011, 09:23
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
tiez dobry napad , este ma zaujima ci je velka nevyhoda ak bude vrch hejkala spraveny ako mikina bez zipsu co by vyrazne ulahcilo pracu v tom prevedeni ake chcem ale zas ide aj o komfort

aby to vo finalnej verzii bolo nieco ako toto https://bushrag.com/Ghillies/Ultra-Ligh ... lie-Jacket akurat ta podsivka bude ina

_________________
Strelec bez zbrane :)


15 lis 2011, 10:48
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Rada s hejkalem
Tairo píše:
tiez dobry napad , este ma zaujima ci je velka nevyhoda ak bude vrch hejkala spraveny ako mikina bez zipsu co by vyrazne ulahcilo pracu v tom prevedeni ake chcem ale zas ide aj o komfort

aby to vo finalnej verzii bolo nieco ako toto https://bushrag.com/Ghillies/Ultra-Ligh ... lie-Jacket akurat ta podsivka bude ina


blbe se ti do toho poleze. spise bych dal neco se zipem. hlavne jak zacnes horet tak se ti to bude blbe sundavat. nebo bych tu mikinu rozstril a misto zipu tam dal tri fastexy


15 lis 2011, 11:30
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz