Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:04




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 M4A1 pomoc s vnútornostami 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Tak to bych teda rád věděl, co z toho se vyrábí v USA, to se mi zdá jako děsnej kec...ale to už je OT.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 úno 2011, 00:40
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
konkretne mi neprezradili, ale to iste som videl aj v shopoch v usa a kanade, v podstate mne je jedno ktore vyraba usa, po dlhorocnych skusenostiach mam otestovanych velmi vela veci. zlozil som viac ako 100 mechacov z toho 40 na specialnu objednavku kde som musel konstruovat nove dieli alebo kolecka. la som sialenu objednavku na ekvivalent M250. okrem tych 100 na poskladanie od 0 som opravil cca 70. niekde som spominal ze som konstrukter a fyzik, v podstate ma to bavi a robim to ako hobby. odskusal som vsetko mozne viem ako sa to sprava a ako to najlepsie kombinovat, mam rad sialene pokusi alebo opravu zbrani kde to vsetci vzdali


07 úno 2011, 00:50
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
no vy dvaja sa dohodnite kto ma pravdu a ja by som pak niekedy dohodol podrobnosti ale nizko kapacitna ci jaka to je tam isto neni to viem uz ted :D sak to je cina :D no a tu cenu sme sa nejak nezhodli ze kolko to bude stat a co vsetko by v tej cene bolo trocha to rozpisat len az viem :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 08:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Pokud bys to chtěl skládat za co nejnižší cenu tak (rozepisovat to budu v našich, protože převádět se mi to fakt nechce):
- Hliníkovej mecháč: 2500Kč
- SHS kola: 500Kč
- SHS píst: 250Kč
- SHS trn pružiny: 250Kč
- SHS pružina: 100Kč
- SHS hlava pístu: 250Kč
- SHS hlava válce: 250Kč
- SHS tryska: 150Kč
- Hopgumka: 150Kč
Válec nechat původní, motor na M130 klidně taky pokud jsi nechytil blbej kus. Hopkomoru budeš mít kovovou, pokud se nějak extra neženeš za výkonem, tak jí taky klidně nechat. Pak nějakejch pár korun za kabely, podložky, mazivo a tak.
Součet: cca 180-200 Euro

Inu a pokud na kvalitu tak:
- Hliníkovej mecháč: 2500Kč
- Kola Classic Army: 1200Kč
- Trn pružiny Guru: 350Kč
- Pružina Guarder: 300Kč
- Komplet vzduchotechnika s pístem Guru: 1300Kč
- Hopgumka: 150Kč
K tomu to samý, co jsem připisoval předtím.
Součet: cca 250-260 Euro

- Dobře to složit, aby to chodilo? K nezaplacení. Některé věci si za peníze nekoupíte, na všechno ostatní je tady MasterCard :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 úno 2011, 09:52
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
no si rob so mna prdel :D:D ze master card :D no vyrubil si to na celkom slusnu cenu ale nejak tam nevidim cenu za pruzinu a hlavne na aku pruzinu to je up grade :D no a ted pockam na to za kolko by sa do dalo zohnat u toho konstruktera( prepac neviem tvoje meno nepise mi to tu ) ak bysa to dalo dat este nizsie zo zahranicia alebo ak ma doma nejake diely:) inak sa to tu dost zvrhlo kedze o upgrade som nevazoval a je to dost mimo OT ale to v podstate nevadi. kazdopadne aspon viem ze snad ten mechac cnc cosi vydrzi mozno to budem kupovat po castiach alebo budem setrit a uvidime ale to je na dlho kedze to este bude dlllho trvat :D a za vykonom sa moc netaham aj koli tomu ze mi je zbytocky ked aj pojdem na akciu a je tam limit max M130 tak naco mi to bude silnejsie a ublizit s tym tiez nechcem

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 10:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Ceny za pružinu tam jsou, koukni pořádně ;-) Jinak jsem to počítal na M130, ale na silnější pružiny by to bylo podobné, akorát by to chtělo ještě motor (cca 1000Kč navíc)...no a na slabší pružinu vlastně také, akorát to déle vydrží :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 úno 2011, 11:21
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Zbudol si mu pripisat pastorok na motor co patri k tym novym kolesam. tak teraz dam ceny ja.
X high tech CNC mechac 94 eur mozes s nim hrat bez strachu aj pri minuse nepraskne
kolesa SHS 100:300 su navrhnute na M180 15 eur ja mam doma kolesa AimTop navrhnute do M190 ale tie davam za 30 eur normalne stoja 45.
ked nehas motor treba pastorok ktory stoji cca 3 az 5 eur.
na M130 staci piest zo 7 kovovy mi zubami ale kedze rozdiel medzi celokovovymi je 1,5 dolaru dal by som tam SHS piest s kovovym hrebenom vydrzi podstatne dlhsie 7 eur. hlava valca SHS s dvojitym tesnenim 6 eur, SHS hlinikova hlava piestu z loziskom 7 eur. SHS tryska kovova s dvojitym tesnenim 4 eura. pruzina M130 progresivne vinutie od SHS 4 eura. do tychto mechacov musis dat SHS zapadku spetneho chodu pretoze ine tam dobre nesedia a musia sa opilovavat eura. nerezovy trn pruziny s loziskom 7 eur. plus mazanie podlozky. dokopi to davava 160 az 170 eur, ak sa udzi kurz dolaru okolo 1,35. tato zostava ti utiahne aj M160, okrem motora. motor zatazovy od SHS stoji 22 eur


07 úno 2011, 14:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
alebo mohol by si to spravit takto, ja tu mam komplet novy mechac kde je pruzina M130 aj s tymi suciastkami co som pisal, ale mechac je od AimTop do ktorych davaju M150 a perfektne funguje. 2 az 3 roky by to malo ist perfekt a pocas toho mozes nasporit na CNC box a ked hento praskne das tam CNC to budes mat aj 3 CNC boxi nez to praskne


07 úno 2011, 14:58
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
no a kolko by ma vysiel ten tvoj komplet? a si si isty ze tam bude sediet? a je v nom vsetko co tam pises hej?? akoze ja neviem co spravit ja si chcem dat poradit aby to bolo OK ale aj tak neviem ci to vsetko bude frcat. a keby si to aj zoberiem tak tam musim nejak ten motor nasadit ne? a to musi byt asi dost presne. inak pokial by bolo treba mazanie mam tepflonovu mast a podlozky pod loziska mam doma tiez.

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 15:14
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
tak rozdieli a nezhody tam budu, to je skoro vzdy, ak chces dojdi s tym pozreme na to, co tam bude sediet poviem ti moznosti a mozes sa rozhodnut co spravis, budes vidiet co to robi


07 úno 2011, 15:19
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
no a taka malickost odkial si?

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 15:23
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Trnava 54 km od Bratislavy


07 úno 2011, 15:23
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
ja som z povazskej bystice :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 15:28
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
to je 126 km


07 úno 2011, 15:31
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
no to je dost :D ale mozno vlakom by sa dalo no kazdopadne musim nasetrit tak koncom marca by sme to doriesili :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 úno 2011, 15:35
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
ak sa nevyskytne ziaden problem tak to moze byt hotove funkcne do 2 hodin


07 úno 2011, 15:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
tak daj mi nejaky kontakt, ICQ, skype, e-mail


07 úno 2011, 15:41
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
ahojte tak som tu zasa. :D dnes som bol v skole a po ceste domov som objavil novy obchod v ZA. ked som tam videl napisane ze AIRSOFT skoro som sa od stastia rozplakal :D tak som tam nabehol :) ( v mojom okoli do ted neexistoval ziaden army sop) s chlapikom som si pokecal a vyzeral ze je fakt zdatny v tom co robi. spytal som sa ho preto aj na to ze za kolko by mi dal tuto zbran do poriadku a s usmevom povedal ze ak to donesiem tak mi to cele otvori vypodlozkuje spravy cely servis tak ako ma byt zadarmo. a preco zadarmo? no to ja neviem povedal ze tam moc ludi este nechodi ( asi je to novy obchod) a ze ma dost casu. a povedal ze ak chcem sa mozem priucit pri nom ale ja mam skolu tak to asi necham na nom. dales som sa pytal na machaboxi. on mi doporucil jednu vec a ted neviem co na to hovorite. je to vraj nejaka nova metoda kde sa zosilnie miesto nejakym hlinikovym vystuzenim nasiel som na to aj odkaz na interne : ide o toto

http://www.hangar.eu.sk/img/p/159-1409-thickbox.jpg

presna metoda ako sa to robi je popisana tu

http://www.hangar.eu.sk/product.php?id_product=159

cena za to je tiez 60€ a co ma zaskocilo mi povedal ze ak to dam spravit tak mi da na pruzinu M130 zaruku 2 roky. ze ak to aj pak prasne s M130 tak mi vymeni cely mechac. neviem nechcem sa nechat nalakat na nieco co neni dobre a preto sa vas na to pytam co vy nato hovorite. mam mu zdoverit zbran na jej celkove nastavenie? a je ta metoda spevnovania dobra alebo s tym mate nejake skusenosti?

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


09 úno 2011, 12:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
To není žádná nová metoda, dělalo se to už v dávnejch dobach, kdy obyčejnej novej mecháč stál x tisíc a nějaký zesílený nebo dokonce frézovaný prakticky nebyly...v takovej situaci to byla jediná dostupná šance, jak kvér upgradnout na nějakou silnější pružinu a nevyhodit každejch pár tisíc ran hromadu peněz za novej mecháč. V dnešní době si myslim, že to nemá moc význam.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 úno 2011, 13:16
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Takze to tam nemam davat robit hej?lebo ak mi nato da zaruku ze mi to M130 udrzi ( a ja viac fakt nechcem) tak by som mal istotu ze mechac bude v poriadku. inak griffon kedze ty vies asi vsetko o mojej zbrani tak len pre info do zbrane bol dnes dany mosfet a ked som ti kontakty videl bol som nemilo prekvapeny ako na nich boli cierne vypalene ciary tak sme to ocistili a nahodi mosfet a ja nechapem ci to je mozne no ta zbran sa sprava uplne inak. vsetko krasne ten nestatny zvuk ma ted taky krasny len tak si predie ziadne vybracie v nej ziedne piskanie davka ide ako hodinky krasne a omnoho rychlejsie ako predtym popri moefetu sa menili vsetky kable za hrubisie tak asi aj to ma nico do seba neviem neviznam sa v tom. ale som proste prekvapeny a neverim ze to mohol spravit len mosfet ale ta zbran ide fakt ako hodinky neviem dokedy a ni tak ale som ted dost stastny :D no len asi to aj tak dam pozret niekomu kto tomu chape nech to pozrie. inak za to ma asi zdrbkate ale kamos sa uci elektronike tak sme tam dali vlastny mosfet podla schemy tu na nete bal som sa co to spravi ale ako som spominal jak hodinky :)
s mensimi upravami je tam tento
http://www.asportal.cz/chrudim/recenze/ ... mosfet.png

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


09 úno 2011, 20:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Proc si myslis, ze jako prvni vec v upgradu zbrani je silnejsi kabelaz s mosfetem a deanT konektorem. toto zapojeni mosfetu vyrabi vetsina lidi, ono to ani jinak moc nejde.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


09 úno 2011, 20:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
ja si nemyslim ze to je prva vec upgrade ale viem ze pred tym som dal na auto trocha dlhsich ran a citil som smrad z tej zbrane a ked som sa rozhodol ze tam dam ten mosfet( co si myslim ze nieje vobec naskodu aj do muducna) tak som tam dal uz aj vecsie kable. neivem ale myslim ze to zbrani neuskodi a ked nieco robim chcem myslet dopredu. ted viem ze su tam kable dostatocne aj na M130 teda dufam. dufam aj to ze mosfet kt bude na M130 urcite potreby je tam uz ted a viem ze ted sa nemusim mat o kontakty lebo ked som ich videl pochopil som co to je opalovanie kontaktov. boli uz dost cierne ale nie zas katastroficke. takze ak to zhrniem. nemyslim ze to je prva vec co treba na upgrade ale myslim ze s tym som tomu nijak neublizil ale snad pomohol je tam M110 ted tak myslim ze to je tiez dost. vasade som cital ze mosfet od M100 neni na skodu tak neviem. a ako som pisal sam som prekvapeny ako sa ta zbran sprava az moc prekvapeny a nevim ci to je zasluha mosfetu no konecne som s nou ted spoko. a do buducna uz len pomaly prerobim mechac na M130 a snad mi to bude konecne aj sluzit. a ja som sem ten link dal lebo ja tomu nechapem a radsej poviem co tam mam a ak by nahodou to bolo zle ma upozornite :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


09 úno 2011, 21:10
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Ked to mas zadarmo ten servis tvoja vyhoda, ale urcite nechod do municaku tam vedia veci len pokazit. To spevnenie, kde zacat, asi prve nazor strojne konstrukcny z hladiska fyziky. ten clanok je iba namotavka vzdelanosti zakladnej skoly. hento spevnenie prida max pri najlepsich okolnostiach na pevnosti 10% na prasknuty by som to nedaval aj tak to povoli, o zvarani vidim ze v hangari vedia menej nez okolo iduci pri dielni. a material asi tak, v zime nezoslabuje hlinik ale zinok zoslabuje hlinik, hlinik je klesajucou teplotou pevnejsi, dalej, spojenie spevnenia je len povrchove nieco ako kopa lepidla na papieri. slabost odlievanych mechacov je v priestorovych chybach krystalickej mriezky kovu po odlievani a pnutia nekolko china sa neunuva popustat material a normalizacne ho zihat. na ten clanok ani nepozeraj a hentaka uprava su vyhodene peniaze. jo mosfet je dobra vec ked casto hravas. hrube droty dalsia neopodstatnena vec na AS ide o hlavne o spinace, ak je medeny lubi iskrit a rychlo pritom oxidovat, lepsie su mosadzne a pri tych lepsich su kontakty pozlatene. co sa tyka servisu v obchodoch zo skusenosti doporucujem pritomnost pri oprave a upgrade, nakolko v municaku mi znicili kolesa za 50e zlym vypodlozkovanim a este mi skoro odpalil motor ked podlozkovanie este k tomu brzdilo a zlikvidovalo jedno lozisko. bolo to pred rokom, odvtedy im klesla navstevnost servisu o 60% vsetci na nich nadavaju, tak pozor na servis


11 úno 2011, 01:16
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
mne slo o to ze ked mi hentake spevnenie spravy slubili mi zaruku na 2 roky na pruzinu M130 tak som si hovoril ze ked mi to nahodou prdne tak mi to vymeni v podstate by som len ziskal ale neviem kazdopadne to zatial neriesim. k servisu je to predajna army shop - airsoft vraj maju este predajnu v trencine. tak myslim ze to municak nebude pretoze ty maju v blave a kosiciach tusim a on mi povedal ze pri tom mozem byt ale ja na to cas ani nemam kazdopadne ted na to kaslem:D ked bude cas pojdem :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


11 úno 2011, 14:17
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 led 2011, 22:46
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
mechace v2 drzia M130 celkom dobre a po 2 rokoch praskne 70% z nich, v podstate aj tak to je iba tahanie penazi za nic, radsej kup AT mechac co vydrzi M150 2 roky ten stoji 67 alebo CNC mechac a vdrzi 10 rokov


11 úno 2011, 17:37
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
zdravim zasa ja :D toto je ted uplne mimo OT ale nechcem zakladat dalsiu temu pokial to tu bude vadit vyhodte to ok a vopred sa ospavedlnujem. chcem sa len spytat na sekundarnu zbran. ja som rozmyslal nad pistolou konkretne sa mi strasne zapacila P99 neviem ci sa tak presne vola ale myslim ze hej. neviem proste sa mi velmi paci. no a ted problem neviem aku jej verziu kupit. ci manualku alebo plynovu alebo elektriku. uvazujem aj nad blow back neviem ci to tam mat. sice to je mozno super ale mam taky pocit ze ta zbran moc nevydrzi a pri plyne strasne moc zere. preto si dam ted pred kupov radsej poradit. myslel som ze si kupil plynovku bez Blow back. ale taku sa mi nejak nepodarilo najst. nasiel som ale elektriku na baterky za 30 €co mi pride nejak divne cakal som ze elektrika bude najdrahsia. no a manualka mi pride zas taka dost hrackarska pistolka ze stale to treba natahovat tak neviem kto mi vie poradit?

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


13 úno 2011, 13:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
V tomhletom si zvládneš poradit sám, a to tak, že si pročteš starší témata. Toto se tu rozebíralo už mockrát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 úno 2011, 13:27
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
ak mam byt uprimny hladal som a nasiel som tuto zbran len v 1 teme a to tej ze kto ma aku zbran ale mas asi pravdu pohladam este diky :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


13 úno 2011, 14:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
Nemusíš hledat konkrétně P99, rozdíly mezi manuálkama, plynovkama a aep jsou stejný ať se jedná o jakoukoliv pistoli ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 úno 2011, 14:07
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: M4A1 pomoc s vnútornostami
pri hladani som nasiel temu ake su medzi tym rozdiely a tak a normalne som si uvedomil ze kolko ludi tolko chuti niekto napisal ze elektriku nikdy ze to je o nicom dalsi pise je je najspolahlivejsia a neviem co az som sa zasmial. ja sa asi rozhodnem pre plynovku bez blow back i ked je to menej realne ale zasa to viac vydrzi na jedno naplnenie alebo mozno pre plyn s blow backom to sa este rozhodnem len stale neviem ci plynovka normalnu bude fungovat cez leto niekde vonku cez zimu neplanujem vobec hravat teda aspon ted nie tak myslim ze plnynovka by mohla byt fajn tod uvidime no ale dik za radu :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


13 úno 2011, 14:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz