Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 21:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ] 
 MP5 - rady pri kupe 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek MP5 - rady pri kupe
Zdravim.
Chcel by som zacat s airsoftom a rozhodujem sa aku zbran kupit... najviac sa priklanam k MP5. Najviac sa mi pozdava http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=864 pripadne http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1121 (predpokladam ze je medzi nima iba rozdiel vo vzhlade...ak sa mylim tak ma opravte).

Zaujima ma teda:
1) ci je to dobra zbran za tu cenu, pripadne ci je to dobra znacka
2) ci by ste mi doporucili hned po kupe vymenit nejake diely (...teda ak ma nejake plastove diely, ktore by bolo hned lepsie vymenit....vobec sa do toho neviznam, tak sa radsej pytam),(u nejakej recenzii na cyma AK som cital ze treba vymenit napriklad hop-up gumicku, a vypodlozit to podlozkou lebo sa to rozladovalo...tak ci je to pripadne potrebne aj na tejto zbrani)
3) ak ma niekdo s touto zbranou skusenosti, tak by ma zaujimal dostrel a presnost (pripadne len tak informativne...ci by na lepsiu presnost pomahla dlhsia hlaven, ktora by sa dala zamaskovat tlmicom....ak je to teda mozne)
4) dalej by ma zaujimalo aku baterku do toho kupit, pretoze ta zakladna vraj vela nevidrzi, a poradte aj nejaku nabijacku (najlepsie tie co automaticky vybiju, nabiju a po nabiti sa vipnu)...nie moc drahe, ak by sa dalo

....sorry ze laicke vyrazy, ale s airsoftom nemam zatial ziadne skusenosti...

Dakujem vopred za odpovede.


31 led 2011, 07:04
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
1. Ano je to slušná zbraň
2. Podle toho kolik by jsi chtěl investovat (hned bych tam hodil mosfet a systema nebo černou GD gumu, vypodložkovat, promazat)
3. Přímo se zbraní zkušenosti nemám, ale pokud koupíš kvalitní přesnou hlaveň tak rozdíl při různý dýlce hlavně není tak velkej
4. Baterku bych tam hodil li-pol (najdi si na hobbycity.com bodle rozměrů)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


31 led 2011, 07:39
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Konkrétně u těch co jsi vybral nevím ale myslím že budou tak nějak stejné s http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=865

Po roce užívání jednoho kamaráda té MP5 je spokojený.
Co se oběvylo za problémy a ze kterýma se počítalo tak je výměna elektriky za lepší to bylo první co odešlo. Dráty jsou hodně tvrdé a lechce se prošoupaly (ideálně mosfet atd...). Potom se stává že občas upadne přepínač režimu střelby který drží jen jeden malý imbus. Dále motor je lenoch ale stačí, pořád funguje jak má.Vyměnit by se měla i triska která je plastová. A poslední věc je hop up, tam když si ho sešteluješ tak si ho musíš přilepit protože je to jen jazýček který se nezajišťuje a vrací se. Další nevýhoda se někomu muže jevyt i gearbox II.
Co jsou plusy tak určitě že má kovový trn s ložiskem, pružinu M120, hlaveň 6.04. Je i docela bytelná a na chajnu i dobře zpracovaná.
Je s ní spokojený a myslím že by ti ji doporučil.

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


31 led 2011, 10:22
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Ta druhá má v základu tlumič, takže se do něj dá hlaveň prodloužit, jinak jsou obě zbraně stejné, já mam verzi s pevnou pažbou a pokud by se vám jí podařilo ještě sehnat, určitě bych jí doporučil víc něž sklopku. Dá se do ní dát velká baterka a taky se nekýve. Jinak je zbraň opravdu kvalitní. Od začátku, jak tu už někdo psal vhodné vyměnit hop gumu (já si koupil systemu - spokojenost) pak udělat nový kabely s mosfetem, když si je vyrobíte doma, je to skoro zadarmo. Pak samozřejmě nějákou baterku, za mě 7.4V lipolka ze zahraničí, třeba hobbyking plus nabíječka. Je to opravdu levný, třeba 10 dolarů za baterku, 5 za nabíječku a 5 za poštu, čili levnější než samostatná baterka koupená v Česku. Ale chce to smaozřejmě změřit zda se baterka vejde (U verze se sklopkou se tam toho asi moc vejít nebude)

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


31 led 2011, 11:58
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Dakujem Vam za rady.

Takze som sa pevne rozhodol pre http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=864 :) .
Hned zozaciatku teda skusim poriesit tu kabelaz s mosfetom (videl som tu niekde navod), co by nemal byt problem, ale zaujimalo by ma kde u tejto zbrani ten mosfet umiestnit.
Dalej sa pozriem na hop-up gumicku....a pripadne zvysne veci budu casom ked bude viac financii :D .

Ale este by ma zaujimali nejake info ohladom tej baterky a pripadne inteligentnej nabijacky k nej. Viem ze ste mi tu ohladom baterii uz dali par rad, ale kedze sa do toho nevyznam tak by som bol vdacny za nejaky konkretny odkaz na baterku, pretoze fakt nechcem kupit nejaku co by mala iny typ konektoru aleby by sa mi tam nedajboze nemestila. Hlavne by to mohla byt nejaka silnejsia ktora by bezproblemou zvladla jednu akciu (aspon 5-6 hodin).


01 úno 2011, 02:21
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Baterku ber turnigy 2S (dvojčlánek z hobbycity) přenej ti neřeknu nevim jakej se tam až vejde, ale počítej tak aby měla Imax min 30A (xC*kapacita), konektor je v celku jedno ten si přepájíš (pokud se chceš pustit do mos-fetu tak asi pájet umíš) doporučuji T-dean
Nabíječku třeba tuto + zdroj (např z počítače)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


01 úno 2011, 07:29
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Pokud nemáš financ tak baterka ti na začátek bude stačit i ta základní ale nabíječku si určitě kup. Pukud se ti nechce experimentovat přes pc zdroj :) tak si kup MW6168V
http://technik-kladno.cz/nabijecka-auto ... p-678.html

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


01 úno 2011, 10:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
sintel píše:
Pokud nemáš financ tak baterka ti na začátek bude stačit i ta základní ale nabíječku si určitě kup. Pukud se ti nechce experimentovat přes pc zdroj :) tak si kup MW6168V
http://technik-kladno.cz/nabijecka-auto ... p-678.html


Neraď mu kraviny, s touhle nabíječkou nejdou nabíjet lipol.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 úno 2011, 17:29
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
kraviny? já mu doporučuji k té nabíječce lipolku? doporučuju mu ji k té originální.

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


01 úno 2011, 19:05
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
...kedze spominate ze lipol baterka je lepsia ako NiCd/NiMH, mohly by ste mi aspon strucne vysvetlit aky je medzi nima rozdiel? a pripadne na tie lipol baterky existuju tiez nabijacky ktore najprv vybiju, potom nabiju a nakonniec sa vypnu? (...kedze som videl nejeky clanok s videami ako dopadnu lipol baterky baterky ked sa prebiju a nerad by som o nu prisol len zato ze by som ju na nabijacke nechal o nieco dlhsie ako treba)

...a este by ma zaujimalo v com je rozdiel medzi tou zakladnou nabijackou a medzi MW6168V... ide tam iba o to ze MW6168V vybija,nabija a po nabiti udrzuje, alebo je tam aj rozdiel v niecom inom (kvalite nabitia baterie a podobne...)?

...kedze u bateriek sa udavaju rozne voltaze(V) a rozne mAh tak by ma zaujimalo ze co sa meni podla toho ze kolko ma baterka V a kolko mAh...(ide mi vlastne o to aby som vedel ze ci to je tek ze cim viac V a mAh - tym lepsia vydrz?)

...a v poslednom rade by ma zaujimalo ze ci by mi niekdo nevedel povedat ake maximalne rozmery baterky sa mestia do http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=864 (najlepsie niekdo kdo ma k tejto zbrani pristup), pretoze som to nikde nenasiel, a ani nemam moznost si to niekde zmerat...


02 úno 2011, 08:58
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Lipolky - modernější, lehčí, menší, dávají vyšší vybíjecí proudy (menší pokles napětí) - tzn rychlejší odezva zbraně, NiXX jsou zase ale víc blbuvzdorný, ale pokud člověk do lipolky nemlátí zrovna kladivem tak jí taky nezničí (například ji nesmí podvybít) jinak lipolky nemají pamětový efekt, takže se nemusí před nabíjením vybíjet.
Základní čínská nabíječka je největší zlo co se muže baterce stát (teda kromě toho kladiva...). Nejen že je nabíječka nebezpečná svojí tendencí k samovznícení, ale nabíjí klidně jiným napětím, nemá funkce pro nabíjení a baterka takto nabíjená vydrží stěží pár cyklů, pak bude zničená.
V (volty) - napětí Mah(miliampérhodina) - kapacita. Čím víc máš Mah, tím déle ti baterie vydrží. Pak jde o to jak velký umí dát baterka proud pod jakým napětím. čím vyšší proud tím líp. Vyšší napětí pro silnější pružiny, ale baterka musí umět dát pod daným napětím i dostatek proudu, tzn mít vyoké C ..... - C x kapacita = maximální vybíjecí proud. když je C malé, klesá při vybíjení napětí. Takže pro tvoje účely bude nejlepší lipolka 7.4V, s co nejvyšší kapacitou a C ale zase aby se ti vešla do zbraně.
A přesný rozměry baterky co se tam vejde nevim, ale udává se že 8.4V(NiXX) mini type se tam vejde...

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


02 úno 2011, 10:02
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
...takze teda by som kupil tu lipolku aj s nabijackov.

...nabijacku teda asi tuto http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... duct=11060 ako ste mi radili ale mal by som k nej este par otazok:
- ako citam par clankov tak sa spomina ze tam treba najaky balancer, tato nabijacka by ho mala mat, ale zaujimalo by ma ze co to je
- zaujima ma ze ci pri nabijani lipolky tato nabijacka sama prestane nabijat (pretoze nerad by som kupil taku kde budem muset pri tom sedet, aby mi neodisla baterka)
- vsimol som si tam ze by ta nabijacka mala nabijat aj NiCd/NiMH ,takze by som ju mohol pouzit aj na baterku ktoru dostanem k tej zbrani? ....a ze ci dokaze tieto baterky najprv vybit,nabit a potom aj ukoncit nabijanie
- a kedze k tomu treba zdroj, tak mi skuste nejaky konkretny doporucit

...dalej som uvazoval o tejto baterke:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... oduct=9459
je to dobra baterka, alebo mi radsej odporucite inu? bude mi na tuto zbran stacit tych 7,4V alebo radsej viac?

....este som nieco cital ze lipolky sa neodporucaju pouzivat na povodnej kabelazi, lebo sa vraj zahrieva a tym sa zvisuje odoberany prud (alebo take nieco) ....tak ma zaujima ze ci by som ju mohol zo zaciatku pouzit aj na povodnej kabelazi bez mosfetu (casom samozrejme mosfet planujem, ako som uz spominal)
...viem ze som sa nato uz pytal, ale radsej sa opytam aj konkretne na tuto baterku...ci teda niekdo nemate skusenosti s tym ci mi do tejto MP5 vojde

...a nakoniec by ma zaujimalo ze ci mate skusenosti zo strankov hobbycity.com, ci sa mi s tade oplati objednavat, a ze kolko ma vijde postovne,balne a cela dobierka na Slovenko...


04 úno 2011, 10:31
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
1. Balancér je část nabíječky která nabíjí každý článek zvlášť (na obrázku červený plošňák s několika konektorama) což je u li-pol téměř nutnost.
2. u nabíjení li-pol není čas na omyly->nabíječka nabíjení ukončí sama
3. Ni-xx to nabije, ni-cd nejdřív vybít ni-mh se nemusí (možná to zvládne ta nabíječka sama)
4. Stačí něco takového
5. Pokud se tam vejde tak jo, do SP130 2S nad 3S
6. Použít můžeš ale budou ti rychle odcházet spoušťové kontakty a nevyužije potenciál té baterky
7. To nevím chce to změřit
8. Do česka je poštovné do 1KG za 10$ víc to chce zkusit dát do košíku a zkusit to

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


04 úno 2011, 13:29
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Balancér - jednotlivé články se můžou časem od sebe posunout v napětí (jeden má třeba 3,6 druhej 3,7) a to jim nedělá dobře, balancér tyhle rozdlíly varovná. Baterka by ti měla, jak píše Bundesman, stačit až do M130, takže je v pohodě. Jestli se tam vejde, to nevim, být tebou počkám až příde zbraň, pak si to v klídku proměřím a pak teprv objednám baterku. Z toho obchodu je poštovný asi těch 10 dolarů, zásilka chodí tak do 15 dnů. Jinak se můžeš eště podívat na tuhle http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... oduct=8247 nabíječku, nemumí sice nabíjet NiXX, ale zase se napájí přímo střídavým proudem ze sítě (nepotřebuješ k tomu D/C zdroj, ale je potřeba redukce z US zásuvky - stojí asi 20 Kč). Potom mosfet, platí to co psal Bundesman, já jenom doplnim že se dá mosfet i s kvalitní kabeláží jednoduše a levně udělat doma tady je návod od Jeffa: http://www.chrudim.asteam.cz/recenze/sp ... osfet.html

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


04 úno 2011, 13:57
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
...dakujem vam za vsetky rady :)

...takze som sa rozhodol pre nabijacku http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... duct=11060 a k nej teda ten zdroj http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... oduct=6256 ...ked uz, tak nech uz to mam aj na povodnu baterku, ..pripadne do buducnosti ked budem nahodou potrebovat nabijat NiCd/NiMH
...tu baterku tada uvidim az ked mi pride zbran a radsej to fakt pomeram.


...ale este posledna vec co ma zaujima je ochrana pred vybitim tej lipolky.
...vsimol som si nieco taketo http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1697 ,co upozorni pipnutim na slabu baterku. zaujimaju ma dve veci: v prvom rade ci sa to oplati, alebo je to iba nejaka zbitcnost, ktora mi bude skor na obtiaz? ...a druha vec je ze ma zaujima ako a kam sa to k baterke vlastne pripaja...


05 úno 2011, 06:29
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Já ten pípák třeba nepoužívám, prostě pokud vidíš že znatelně klesá kadence, tak ti je jasný, že se baterka už blíží k dolní hranici a něměl bys dál střílet. A někde jsem dokonce slyšel někoho tvrdit, že aby se baterka podvybila, napětí by tak kleslo že by už ani nenatáhla pružinu, ale jak říkám, někde jsem to slyšel, takže nevim jestli se tomu dá věřit...

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


06 úno 2011, 11:42
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Svojí li-pol vždycky před akcí změřim multimetrem a pokud je napětí pod 11V tak ji nabiju (vím že je tam ještě dost prostoru ale takhle se nestane že ji třeba jednou zapomenu změřit a podvybiju ji)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


06 úno 2011, 12:08
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
no ja by som to radsej za tych 100kc kupil, nez potom banovat ze mi odisla baterka, len ma zaujima ze ci mi to skor nemoze ublizit (napriklad poskodit baterku a tak...) ...a zaujima ma ze kam sa to vlastne k baterke pripaja


06 úno 2011, 15:52
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Připojuje se to přez servisní konektor. Raději kup z Hobbycity nějaký modelářský vyjde to na stejnou cenu

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


06 úno 2011, 15:53
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
...servisny konektor to je ten mensi na tej lipolke, ktory ide k balanceru pocas nabijania? ....lenze ako som si vsimol tato lipolka http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... oduct=9459 ma iba 3 kable k tomu konektoru, a toto http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1697 ma 4.

...a ked spominas nejaky na Hobbycity, mohol by si mi tam prosimta najst nejake taketo konkretne zariadenie ktore si mam kupit, pretoze ja sa do tychto veci fakt nevyznam


Naposledy upravil mafi525 dne 07 úno 2011, 02:55, celkově upraveno 1



06 úno 2011, 21:09
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Ke každýmu článku jde jeden + jeden navíc (tento lze použít jen pro 3S)
Sory splet sem se mají tam jen pro 3 a 4 články

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


06 úno 2011, 21:36
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Asi to mozna pisu pozde , ale driv jsem se na toto tema nekoukl , opravdu nevim proc chces cinu , kdyz znackovou MP5 mas za tak dobrou cenu (+500 nez cos postoval) :
http://airsoftshop.cz/product_info.php? ... cts_id=521
Opravdu tam bude dalekou realnejsi spracovani , vetsi vydrz dilu , spolehlivost.
Opravdu ta cinska mp5 s ni si uzijes starosti nebo tohle jeste o 1000 draz (+ upg)nez si posilal , ale teda kvalitou je to jiste nesrovnatelne lepsi nez cina . http://airsoftshop.cz/product_info.php? ... ts_id=3571
Takze pokud mas jeste cas odrekni nebo vrat zpet .

_________________
-Military-


06 úno 2011, 21:45
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
...takze do tychto znaciek sa nevyznam, kedze s airsoftom sa chystam iba zacat, ale o znacke cyma (a konkretne o serii cm0.04x som cital vera dobrych reakcii), tak som sa zameral na tuto znacku.... teraz som si hladal na nete nieco o tych ICS, ale na inom fore som videl ako radili skor cymu ako ics, vraj od ics ruky prec, takze teraz fakt neviem ako je to s kvalitou u tychto dvoch znaciek (mozno sa mylim, ak hej tak ma opravte, ale podla nazorov co som nasiel sa mi cyma vidi lepsia a je aj o 1000kc lacnejsia...a uz i tak dost prekracujem sumu co som povodne planoval :D )

...no a este k tomu alarmu k tel lipolke.... kde sa teda da nieco take zohnat, ked to na morave nieje pre typ baterky aku chcem, a na hobbycity take tiez nemaju...alebno mate na to niekdo overenu schemu, ze by som si to mohol aj doma spravit? ...alebo nejaku podobnu ochranu, lebo fakt by som ja ako neskuseny nerad odpalil baterku...

...este na morave maju taketo nieco http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=2082 ...ale do toho by som velmi nechcel ist, lebo to odpoji baterku kompletne, a co ak sa to stane v taj najhorsej situacii.... zatial co ten alarm ked bude pipat, tak este par ran vystrelit budem moct, ak by bolo fakt treba...


08 úno 2011, 15:17
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Pro 2S jsem teď našel tohle. Sice to nepípá ale když se na to jednou za hodinu podíváš tak by neměl být problém

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


08 úno 2011, 15:41
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 led 2011, 06:46
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
takze som si i ja trosku poklikal po hobbyking a nasiel som toto aj zo bzuciakom http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... oduct=8927
...bolo by to vhodne pre tu baterku ktoru som spominal? ak nie tak zostanem len pri tom s displejom ktore spominal Bundesman.


09 úno 2011, 15:53
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Jo to je to samí ale ještě s bzučákem

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


09 úno 2011, 16:07
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Inu ze by cina byla lepsi nez znackova se me nejak nechce verit , ale obecne mp5 maj problemy s mechanboxama(to zrejme jak u cymy tak u ICS) a tedy jestli umi cina udelat lepsi zbran nez Taiwan tak se omlouvam za mylnou informaci.
Add : K tem bzucakum opravdu neni to moc uzitecny , konkretne tohle se uz o alarmech na li-xx baterie resilo a vysledek byl ,ze baterie se nenecha vybit uplne pri zatezi as zbrane , jednoduse kdyz to strati napeti aby to natahlo uz to nenathne a tutdiz tu baterii nevybijes(uplne) . Ja osobne mam Li-fe a alarm nepouzivam.

_________________
-Military-


09 úno 2011, 20:23
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Co myslíš problémama s mechaboxama?

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


10 úno 2011, 07:07
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Screpheep píše:
Co myslíš problémama s mechaboxama?


Myslim tim hlavne prasknuti mechanbox , pisu to ze zkusenosti jednoho kelegy ,kterymu praskl zakladni cyma mechanbox pri pruzine 120 GD.

_________________
-Military-


10 úno 2011, 16:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: MP5 - rady pri kupe
Praskání je obecně neduh V.II ale s lehkým pístem a hlavou se dá bez problému provozovat na SP120

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


10 úno 2011, 17:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz