Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Česká Pošta nebo PPL 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Česká Pošta nebo PPL
Zdravým, chtěl bych znát vaše názory ohledně přepravních služeb.
zajímá mě kterému dáváte přednost jestli Poště nebo PPL.


11 led 2011, 20:50
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
posílat něco poštou to je o život ... pokud je to možný, tak volim jakýkoliv kurýrní služby (přejmenuj topic, PPL neni jediná kurýrka)


11 led 2011, 20:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Já mám s poštou výborný zkušenosti a všem co si stěžujou jak je to u nich naprd se směju, u nás na vesnici je to parádní. :) Jedinej problém je ten že ji chcou přesunout do vedlejší vesnice :-(... hold podle hesla "Co funguje, zrušíme"
Pošta má pro mě zásadní výhodu, mám to na ni jenom 500m, zatímco kurýrní služba mi to musí dovést domů, což mi dost často nevyhovuje, nebo si to můžu vyzvednout buh vi kde což mi nevyhovuje vůbec.

Posílám v průměru tak 2 balíky za měsíc a stejný množství přijímám. Nikdy žádnej problém. (kromě vánoc, ale to se nepočítá)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 led 2011, 21:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
tak to asi žiješ v nějakým distriktu, ale co znám a slyšim o poštách tak je to právě nespokojenost s ochotou těch lidí tam a podobně... navíc ty omlácený balíky... aspon takhle to znám já


11 led 2011, 21:05
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Mě pošta vždycky vyhovovala, ale jednou (v pondělí) to na nejmenovaném airsoftovém shopu po*raly a poslaly to přes PPL a od tý doby se všechno jenom se*e. centrály nekomunikujou s řidičema, takže když mi zavolali z PPL a řekly: tady ještě jednou PPL, nevěděl sem která bije když mi nikdo před tim nevolal.
jinak v grafech a všude maj napsáno že dodají zboží do 24 hodin, já už čekam skoro 2 dny a furt nic. Jedině Česká pošta


11 led 2011, 21:06
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Mě se nic zlého nestalo ani u jednoho (Vánoce nepočítám). Pošta mi balík doveze domů stejně jako PPL a zkrátka to pro mě není žádný rozdíl. Časově to vyjde tak na stejnou dobu.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


11 led 2011, 21:13
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
ikdyž se to nezdá tak to co řikáte jsou furt výjimky, mě balík přivezli jednou a to eště k tomu o nějakejch svátcích (prázdiny asi)... a navíc já třeba dojíždim, takže domu se dostávám dost pozdě, a neni problem říct tomu borcovi ať přijede v 6 nebo 7 narozdíl od pošty která tady pracuje do půl 4


11 led 2011, 21:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Sice pošta není ani zdaleka ideální (zrovna dneska tam vlezu, otevřený jedno okýnko z pěti a fronta snad pětadvaceti lidí, fakt super), ale zboží doručujou v pořádku a většinou i rozumně rychle (občas překvapí, občas zklamou, ale průměr dobrej), žádnej zásadní problém jsem zatim (zaklepu na dřevo) neměl. Inu a když se člověk nebojí, tak když na to serou a rovnou házej oznámení namísto doručení balíku atd., stačí si na poště zavolat vedoucí a pořádně jí za to seřvat a rázem to začne fungovat jak má. A co mi ohromně na poště vyhovuje je to, že si můžu balík kdykoliv vyzvednout na pobočce 500m od baráku...u PPL je to děsnej voser, vzhledem k tomu že chodim do školy a do toho makam s variabilní pracovní dobou je občas šílený se s tim řidičem domluvit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 led 2011, 21:29
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
reyes102 píše:
Já mám s poštou výborný zkušenosti a všem co si stěžujou jak je to u nich naprd se směju, u nás na vesnici je to parádní. :) Jedinej problém je ten že ji chcou přesunout do vedlejší vesnice :-(... hold podle hesla "Co funguje, zrušíme"
Pošta má pro mě zásadní výhodu, mám to na ni jenom 500m, zatímco kurýrní služba mi to musí dovést domů, což mi dost často nevyhovuje, nebo si to můžu vyzvednout buh vi kde což mi nevyhovuje vůbec.

Posílám v průměru tak 2 balíky za měsíc a stejný množství přijímám. Nikdy žádnej problém. (kromě vánoc, ale to se nepočítá)
Mám stejnej názor i zkušenost,s poštou niky žádnej problém.

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


11 led 2011, 21:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
přesně o tom mluvym, na naší poště mam spoustu známých, takže v tutom ohledu neni problém (protekce), jinak mě štve to že vázne komunikace mezi řidičem/centrálou/zákazníkem a když se řidič se zákazníkem domlouvaj a 2 hodiny se nahání po městě je to trápení...já kvůli tomu mam 2 telefony deně a k ničemu to nevede.


11 led 2011, 21:43
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
vlastně jednu věc sme úspěšně vyřešily, a to že mi to doručí další den.


11 led 2011, 21:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
děláš double post....

no tak to vám ty pošty dost závidim, tady teda nic dobrýho.... nejlepší že je v létě jak maj zamřížovaný okna a jednu pokladnu eště k tomu, tak ani nevětraj a je tam vždycky fronta až na ulici..

+ spekulovat tady o nějaký donášce balíku nemá smysl, oni roznášej akorát upomínky že mě nezastihly nebo ještě líp že už tam tejden mam balík...


11 led 2011, 22:18
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
PPLko, pošta je sh*t, trvalo jim tejden doručit obyčejnej ablík. Ani se nedivík, když vím jaký to tam je....su sice nedostudovanej informatik, ale makal sem o prázdinách na poště, 14 hodin denně roznášet dopisy, balíky....peklo. A díky tomu se už nedivím, že to doručení tak dlouho trvá :( .


11 led 2011, 22:28
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Česká pošta. Pobočku mám přes ulici, a že mi místo doručování hází rovnou oznámení mi naopak vyhovuje. Dopoledne stejně nejsem doma a balík si můžu vyzvednout ještě ten den mezi půl šestou a šestou nebo druhý den kdykoliv od osmi do šesti. Určuju si tak sám, kdy si ho vyzvednu a nikdo mě nevytrhává z práce ani se nemusím nikde nahánět s nějákým řidičem. Navíc u menších zásilek se člověk vejde snadno do 50 Kč.

PPL jsem zkusil jednou kdysi, ale domluva s řidičem nebyla úplně jednoduchá a nakonec dorazil stejně pozdě, nicméně nadruhou stranu, doručený to bylo do druhýho dne. V současnosti si přes PPL nechává posílat věci přítelkyně a musím říct, že jí obdivuju, jak je příjemná, když jí už dvakrát zavolali před půl sedmou ráno a oba nás tím vzbudili. Já jsem v tu chvíli chtěl vraždit.

S poškozením zboží jsem se také díkybohu nesetkal, jenom kvér z HK přišel v docela rozšrotované krabici, ale beru to tak, že ten holt museli prohlídnout.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


11 led 2011, 22:30
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jedině já nemám problém ani s jedním ale radši pošta nikdy nezklamala a navíc napřed přijedou i s balíkem a když nejsem doma tak mi napíšou lístek že mám balík na poště která je od baráku 100 metrů doma mám balík většinou za den od toho co mi obchod pošle že už byla obědnávka vyřízena hold Pošta u nás na vesnici je jiná než ta městsá.


12 led 2011, 06:40
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2009, 18:37
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Z mé zkušenosti je PPL rychlejší. Když mi dovezli balík domu a já byl v práci (vedlejší město) tak mi to tam bez keců dovezli. Tak jsem to ve finále vyřešil šalamounsky a balíky si nechám posílat do práce a hotovo. Vím, že tam jsem vždycky (na rozdíl od domova) a je to i s dovážkou :-)


12 led 2011, 09:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 27 črc 2009, 16:41
Příspěvky: 54
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Na firmě posíláme tak 3-10 balíků denně přez PPL. Za rok se asi 2xstalo, že zboží bylo poničeno a asi 5x že bylo doručeno dýl, jak za dva pracovní dny. Což při takovém počtu balíků není až tak špatný. Co se týče ČP, tak ani omylem. Balík k nám z Prahy putoval přez 5dnů a po asi 6telefonech shánění kde je, se ozval zasilatel, že se mu to vrátilo zpět. Důvod: nebyl na místě vykládky zvonek ani schránka. Pokus o předání 10:30, 12:50 a 14:30(balík o velikosti 50x50x70cm 7kg se do schránky blbě háže a otvíračka je u nás do 15:00 bez polední pauzy). Řešit reklamace u ČP nesmysl. Je pravda, že dřív jsem nedal dopustit na jinýho dopravce (DPD) než nám stratily 4balíky a 3zničili během měsíce.

Dokud každému funguje a vyhovuje "jeho" dopravce, tak proč měnit :wink:


12 led 2011, 15:45
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Mě jednou došel balík objednanej přes ČP a to vypadalo že snad na to šlapali nebo co. Nebyla to vina obchodu, šlo ocividne vidět že je chyba na straně pošty, ale kdyz jsem neco posílal tak u nas na vesnici samý kladný zkusenosti.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


12 led 2011, 16:15
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2010, 06:53
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Z mojí strany beru vše českou poštou. Jednou sem si dokonce obědnal myslím že z morrisu a čučel jsem že mě to došlo hned druhej den.

_________________
AKS - 74 (rk - 03 od dboy/boyi // Kalash )
Vytvářim webové stránky. Napr. www.zpd.wz.cz

Perky : Oko dravce, Little Big Horn, Prokletý, Spíďův smysl, Chrabrá oběť, Člen strany, Drill Sergeant, Vůle Boží,Chameleon


12 led 2011, 17:00
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Za mě určitě PPL. Všechny balíky jsou vždy v pořádku, chodí včas a je jednoduché se domluvit s řidičem, zatímco balíky pošty chodí až za týden od odeslání a několikrát se mi stalo, že byly pomačkaný....


12 led 2011, 17:54
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 črc 2010, 00:04
Příspěvky: 30
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Preferuji kurýrní služby, jako je např. PPL (ti si teda dnes klesli, protože mají pokaženou třídící linku, ale stane se :) ). Česká pošta je pro mě po pár průšvizích tabu, ale někdy není bohužel na výběr.

_________________
We steal the Eagle from the Air Force, the Anchor from the Navy, the rope from the Army, and on the Seventh Day when God rested, we overran his perimeter and stole the Globe, and have been protecting our shores ever since.

Nové boty USMC: Zde :D


12 led 2011, 17:56
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jarmil píše:
...když jí už dvakrát zavolali před půl sedmou ráno a oba nás tím vzbudili. Já jsem v tu chvíli chtěl vraždit.

Tak to je pravda, když má člověk volno a může se vyspat a brzy ráno mě PPLka vzbudí, tak mě to taky naštve. Ale teď už je to v cajku, dám si tichý režim, on mi zavolá, já to neslyším, on pošle zprávu, že mi veze balík atd. a já až se vzbudím mu napíšu, v kolik se tak může zastavit a on (+- půl hodiny) přijede ve smluvenou dobu, což je pro mě lepší, než když mě vždycky vzbudili :D .

_________________
IN OMNIA PARATUS


12 led 2011, 19:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Lepší zkušenosti mám s ppl, vše dovezou do 24 hodin, v domluvený čas, ani nemusím vytáhnout paty z baráku, ale z českou poštou žádný zásadní problémy nemám, ale trvá déle než to dojde, je dražší a není tak spolehlivá.


12 led 2011, 20:46
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
jednoznacne PPL. Posta uz neni tak hrozna, u nas docela funguje, az na to vyzvedavani baliku v den kdy te nezastihnou. PPL je jistota.


12 led 2011, 22:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
To je fakt, to mi na poště docela dost štve, že se to nedá vyzvednout ještě ten den...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 led 2011, 22:49
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Griffon píše:
To je fakt, to mi na poště docela dost štve, že se to nedá vyzvednout ještě ten den...


Cože? To si to nemůžeš vyzvednout ten den co ti hodili oznámení do schránky? :shock:

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


12 led 2011, 22:51
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Mě teda ČP štve konstantně.....všechno chodí pozdě, domluva žádná, někdy to je pomačkaný....jediná nevýhoda PPL je, že můžou posílat jenom firmy, jinak bych všechno odesílal a nechával si posílat PPlkem...


12 led 2011, 22:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Opik92 píše:
Griffon píše:
To je fakt, to mi na poště docela dost štve, že se to nedá vyzvednout ještě ten den...


Cože? To si to nemůžeš vyzvednout ten den co ti hodili oznámení do schránky? :shock:


Ne, protože to doručuje jiná pobočka než na kterej já si balíky vyzvedávam, takže na tu mojí to dovezou vždycky až druhej den ráno.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 led 2011, 22:55
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Griffon píše:
Ne, protože to doručuje jiná pobočka než na kterej já si balíky vyzvedávam, takže na tu mojí to dovezou vždycky až druhej den ráno.


Tak to je trochu fail, andb výhoda mít někoho pořád doma co přebírá balíky za mě..

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


12 led 2011, 22:57
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Griffon píše:

Ne, protože to doručuje jiná pobočka než na kterej já si balíky vyzvedávam, takže na tu mojí to dovezou vždycky až druhej den ráno.

Přesně to stejný chcou zavíst za pár měsíců i u nás.... hold zhoršování služeb za každou cenu :(

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 led 2011, 09:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz