Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:02




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech? 

Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech? 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 11 zář 2010, 11:16
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Z jinde pořádané ankety se ukázalo, že plných 79% z AS hráčů si své zbraně nakupuje zcela nové a to na internetu nebo v kamenných obchodech. Pouhých 6% nakupuje v bazarech (předpokladem jsou internetové bazary jako: armyburza, hyperinzerce, millitary-bazar a další). Zajímalo by mě, co přesně Vás odradí od nákupu v internetovém bazaru? Často se tak dá přeci zakoupit prakticky nová zbraň za výrazně nižší cenu. Odradí Vás ale šířící se podvody a nejistota? Koupili byste zbraň z bazaru při osobním předání a odzkoušení? Předem všem díky za uveřejněné názory a zkušenosti, které třeba pomůžou novým hráčům v rozhodování. (zároveň se omlouvám za duplicitu ankety těm, kteří navštěvují více podobných portálů a s anketou se tak již patrně setkali - prosím, abyste v takovém případě znovu nehlasovali)


13 zář 2010, 19:43
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Z druhé ruku už nekupuju, protože jednou jsem dostal zbraň, která nebyla úplně v pořádku a ani po urgencích nedodal prodávající všechny chybějící díly. A pak když člověk vidí v inzerátech, jak byla každá zbraň použitá "na pár akcích, prakticky nehraná" a každý druhý "končí s airsoftem", tak mi to přijde dost podrzřelé - proč by se tolik lidí zbavovalo dobrých zbraní?

Prostě v obchodě mám alespoň vyšší šanci, že zbraň bude taková, jakou inzerují, tedy pokud nakupuju v osvědčených a seriózních obchodech.


13 zář 2010, 21:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tak já nakupuji pouze v případě, že cena je natolik nízká, aby se mi vyplatilo riziko toho, že mi přijde šmejd. Vzhledem k tomu, co už jsem zažil ve svym okolí, bych si nikdy bazarovej kvér za jeho plnou současnou hodnotu nekoupil. Výjimka je samozřejmě nákup od lidí, které znam a věřím jim.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 zář 2010, 21:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Z bazarů nekupuju páč si nikdy nejsem jistja co může přít. Od lidí co znám nebo se pohybujou tady nebo na jiných fórech si to lajznu ale jinak tam je nedůvěra. Myslím že i některé případy ukazují že je oprávněná.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 zář 2010, 22:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Osobně mám toliko kontaktů, že sám působím jako neoficiální malý překupník, malý bazar. Většina lidí, kteří kupují zbraně a podobné přes mou maličkost, mají samozřejmě možnost zkoušky a v případě, že jsem do zbraně lezl i jistou formu záruky. V takovém případě záleží, jestli mi člověk věří, či ne.
Sám bych koupil z druhé ruky jen od lidí, kteří už prokázali důvěryhodnost, případně když vím, kam chodí jejich děti do školy :-). Prostě rovní lidé.
Co se ale týče bazarů jako takových, u mě je to přesně, jak říká Griffon. V případě, že je cena oné věci tak nízká, že s ní padá veškeré riziko, neváhám.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


13 zář 2010, 22:22
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
já už sem se také kolikrát spálil, takže bazary, ineráty přes kvér ne e :wink:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


14 zář 2010, 12:54
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
No, já mám několik airsoftových zbraní, všechny z Aukra a jsem s nimi maximálně spokojen. Chodím na Aukro již tři roky a ještě se mi nestalo (!), že by mi přišla krabice vycpaná starými novinami nebo s cihlou. Myslím, že tady hraje velkou roli česká podezřívavost ve všem vidět nějaké šméčko. Neříkám, že se nějaká levota stát nemůže, ale ty se odehrávají spíše v sekcích auta, starožitnosti a podobných lukrativních odvětvích. Důležité je, sledovat, kolik má prodejce "hvězdiček" a vyhýbat se těm, kteří mají na kontě nulu apod. Pak riziko snížíte na minimum. Mám AK 74U, MP 5 SD2, M4 Stubby Killera a MP 7 a jak říkám, všechny makají na jedničku.
Samozřejmě ale uznávám, že nová "mašina" je pořád nejlepší, ovšem třeba to Aukro je řešením pro ty, kdo nemají zrovna potřebné finance. Nemusíte se mnou souhlasit, ale mluvím z vlastní zkušenosti, ne ve smyslu, že "jedna paní povídala". :D :wink:


07 říj 2010, 20:35
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Hlasoval jsem, že se bojím, že mi přijde zbraň porouchaná, ale neodpustim si malej komentář. Se zbraněmi z bazaru mam smíšené zkušenosti. Stalo se mi že mi přišla M4 (údajně minimálně hraná), která držela pohromadě snad jen silou vůle a při první příležitosti prasknul mechabox. Skoro půl roku jsem se jí snažil opravovat, ale bylo to jak kolotoč...opravim tohle, rozbije se tamto. Takže nakonec prodána na náhradní díly (naštěstí díly od CA mají svojí cenu, takže jsem ani moc neprodělal). No a nejčerstvější zkušenost je s G36...taky z inzerátu. Prý jako nová, téměř nehraná. A když mi přišla, tak skutečně...vypadala jako nová, v základu, nedotčena nějakým domácím kutilem a funguje naprosto bezproblémově. A cena....ještě doteď jsem vysmátej.

Takže kupovat zbraně přes inzeráty je loterie. Kdo se tomuhle riziku chce vyhnout, tak kupuje v obchodech nebo od kámošů. Já osobně bych do budoucna hodně přemýšlel nad poměrem cena / možnost že přijde šmejd.

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


10 říj 2010, 18:20
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Zbraně z druhý ruky jedině od známích, nebo předem osobně ozkoušené. žádný "prachy na učet a doufat že přijde a bude OK"


10 říj 2010, 20:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
na to kolik mam doma kveru tak jse zatim kupoval přez inzerát jen jednu, a přiša mi taková jak bylo uvedeno, funguje už pár měsíců takže zatím zkušnosti spíše kladné..navíc cena... luxus,..je to jen o štěstí. Pokud bych něco scháněl rozhodně spíše přez toto forum a od někoho co odtud znam..to je prostě jistota..


10 říj 2010, 22:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Nemám problém kupovat přes inzerci na veřejně známých forech, kde jsou zkušenosti z inzerátů. Ovšem například přes army-burzu bych si zbraň nekoupil. Maximálně nějákou tu sumku nebo kus výstroje, neb tam je to pouze o férovosti prodávajícího ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


13 říj 2010, 18:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Já s nakupováním s bazaru nemám problém. Koupil jsem bazarovou M4 se supr příslušenstvím (aimpoint, dvojnožka, tlumič, svítilna, 3 zásobníky, zbytek kuliček, baterka firefox,která šlape bez problému) a upgradem (cena nového kompletu asi 10 000kč, samotná zbraň 5300kč). Vše bylo úplně v pořádku a fungovalo. Jediná vada byla vyndaná pružina z páky závěru (tu jsem bez problému dal zpět na své místo-byla součástí balení) a špatně usazeného "tlačítka" na těle-kosmetická vada, tu jsem taky vyřešil bez problému. jednání supr, prodejce nezatajoval vady atd. Kupoval jsem jí od czechspirita (jestli jsi na fóru tak ještě jednou díky za nákup ke spokojenosti obou stran).

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


13 říj 2010, 18:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
nikdy nikdy byvh si už nekoupil zbraň z bazaru jednou sem koupil snipu měla přijít snipa nožičky optika zásobníky a došla mi jenom krabice z železnou trubkou která tam byla asi abyc zbraň zaplatil(měla dojit na dobyrku) :evil:

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 15:23
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Já prostě nákupům přes inzerát nevěřím, kupuji jedině buďto od známých, nebo tady na fóru, protože tady přeci jenom nějaké ty kontakty jsou (na tu danou osobu) a sekce se zkušenostmi s inzerenty....pardoxně všechny moje zbraně mám koupené second-hand a naprostá spokojenost.


08 led 2011, 17:45
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Směju se :-D Jo jsem sviňa svinutá škodolibá... pokud si neumíte prodejce prověřit, tak je to vaše blbost že objednáváte něco tak nespolehlivýho jako je softka na dobírku.
Vždy si prodejce maximálně proklepnu a hlavně při nákupu přemejšlím nad jeho důvěryhodností. Nikdy jsem neměl žádnej problém...

Fakt mě baví jak si každej stěžuje na podvodníky, ale aby při nákupu přemejšleli jestli to úžasný skoro nestřílený minimi s nejlepším upg může skutečně někdo prodávat za 3000kč, to už ne :lol: :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 led 2011, 17:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2010, 15:04
Příspěvky: 71
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
reyes102:generale jak jsi mam proverit prodavajiho treba na Armyburze??Taky jsem koupil vadnej kus.Jinak tady pres inzerce mohu jenom doporucit


08 led 2011, 18:14
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
mě se např. stalo že když jsem objednával moji 3elektriku tak mě sice poslaly (z bazaru) elektriku ale když jsem se koukl do vnitř tak vše z plastu.. prodejce udával že je to z kovu..:-D


08 led 2011, 18:16
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tvardy píše:
reyes102:generale jak jsi mam proverit prodavajiho treba na Armyburze??Taky jsem koupil vadnej kus.Jinak tady pres inzerce mohu jenom doporucit

je tam email - facebook, lide, google, seznam, najít se dá o lidech dneska fakt hodně.
Pokud je inzerát podezřelej tak ruce pryč, nebo osobní předání, radši dát 150kč za cestu, než pak brečet. Pokud prodejce bude souhlasit s osobním předání tak je to signál o tom že nemá nic moc za lubem a pak bych se nebál ani tý pošty. Hodně se dá poznat i z jednání při komunikaci.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 led 2011, 18:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
reyes102 píše:
Tvardy píše:
reyes102:generale jak jsi mam proverit prodavajiho treba na Armyburze??Taky jsem koupil vadnej kus.Jinak tady pres inzerce mohu jenom doporucit

je tam email - facebook, lide, google, seznam, najít se dá o lidech dneska fakt hodně.
Pokud je inzerát podezřelej tak ruce pryč, nebo osobní předání, radši dát 150kč za cestu, než pak brečet. Pokud prodejce bude souhlasit s osobním předání tak je to signál o tom že nemá nic moc za lubem a pak bych se nebál ani tý pošty. Hodně se dá poznat i z jednání při komunikaci.

Tak tak na inzerát sem si před 12 lety koupil jen jednou zbraň s osobním předáním. Nikdy bych si nevzal něco z takovejch líhní všiváků jako je Army burza a tak dále. Před 12 lety takový podvodníci nebyli neodvážily se páč komunita byla daleko více zdravější.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 led 2011, 18:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tvardy píše:
reyes102:generale jak jsi mam proverit prodavajiho treba na Armyburze??Taky jsem koupil vadnej kus.Jinak tady pres inzerce mohu jenom doporucit


V dnešní době velmi snadno. Podle uvedenejch kontaktů si toho člověka většinou bez jakýchkoli problémů najdeš na facebooku, lide.cz a podobně, z toho si obrázek docela uděláš, často díky tomu zjistíš další info podle kterýho pak toho člověka třeba dohledáš na airsoftovejch portálech nebo dokonce aukru apod. Možnosti tu jsou, inu a když zklamou úplně, nebo si člověk ani pak neni jistej, tak se prostě na koupi vybodnout. Je třeba o tom prostě přemejšlet a uvědomit si, jestli ty případně ušetřený prachy oproti koupi novýho kvéru člověku stojej za to riziko, že mu přijde vrak. A zrovna na Armyburze bych si tedy zbraň bez stoprocentní jistoty (v podobě osobního předání či známého člověka) v životě nekoupil, na to je moc anonymní a samej šmejd...samozřejmě výjimkou jsou ty situace, kdy jak už jsem říkal se to riziko vzhledem k nízké ceně opravdu vyplatí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 18:33
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
tak tak , nakoupil jsem takhle dost veci, dys slo o neco co de podelat i dys si cloveka proklepnes , tak sem si pro to dojel, prip. odskousel, rozebral. pak slo jen o to jesli se mi to i s cestou vyplati, jinak me ale nikdo nikdy nepodelal.

Teda as na jednu kuriozitku, takej polopodel, byli sme dohodly na 3ks L-85 Army (lehkej apgr. viz gumka a podobne) + susat od GG za 8000,- mel sem si pro to jet na moravu takze by me to vyslo na cca 9000 dohrom,ady, no proste pecka cena. nakonec sem v toho cloveka chytl duveru a nechal si to poslat pac nak nebyl cas a kluci chteli kvery, no a on mi tvrdil ze poslal 4 baliky kazdej za 2000,- ... nakonec prisli jen 2 - susat a jedna l-85ka s lehce ohlou hlavni (vnejsi) kerou sem dal bezproblemu dokupy, jinak byla naprosto zdrava. ten typek mi tvrdil ze ty baliky proste poslal ... ´=)

no nevim, asi spis nasel kupce na ty 2 zbyly elka a me strelil tu nrjmin prodejnou s ohlou hlavni, jinak si to nedovedu vysvetlit, kazdopadne ja z toho vysel v cajku. mel sem novej susat za 1500, no a kamos souhlasil ze si kuli pomeru cen veme to elko za 2500 coz byla porad pohodova cena, takze ve finale krasa. =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


08 led 2011, 21:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Jestliže nemá na aukru prodejce alespoň 40 bodů a samé pozitivní ohlasy, což lze lehce zjistit, tak do toho nejdu. Kupuju tam hlavně knížky a staré časopisu, a to je na 100 %, ale mám odtud i pár bouchaček, a tady bych to zatím viděl na 85 % úspěšnost. Někteří prodejci vychválili své zboží více, než se nakonec ukázala být pravda. Díky kamarádovi "zbrojíři" ale i těch zbylých 15 % je nakonec výborně střelbyschopné. Takže já za sebe můžu říci, za "ty prachy" spokojenost. :)


08 led 2011, 22:07
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Přece, když mi něco přijde na dobírku, tak to rozdělám, podívám se jestli tam není cihla, nebo trubka, a až pak zaplatím.... Pokud tam něco takového je, tak to prostě vrátím a nikomu prachy nedám.


09 led 2011, 09:35
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Deudermont píše:
Přece, když mi něco přijde na dobírku, tak to rozdělám, podívám se jestli tam není cihla, nebo trubka, a až pak zaplatím.... Pokud tam něco takového je, tak to prostě vrátím a nikomu prachy nedám.

A tohle ti na nějaký poště umožní? Pokud vím tak poště je vcelku jedno co v tom je a nenechaj tě otevřít nepoškozenej balík.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


09 led 2011, 09:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Máš možnost si před očima té osoby, prohlídnout obsah. Mělo by to tak být, nejsem žádný znalec, a pokud má takový věci někdo zmáklý, tak mě opravte, ale mně když došla M4A1 od CG (nová z as shopu), tak jsem to rozdělal, prohlídl jsem si jestli tam je všechno, pošťačka mezitím počkala, já jí řekl že je vše v pořádku, dal jsem jí prachy, ona poděkovala a odešla.


09 led 2011, 09:49
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
reyes102 píše:
Deudermont píše:
Přece, když mi něco přijde na dobírku, tak to rozdělám, podívám se jestli tam není cihla, nebo trubka, a až pak zaplatím.... Pokud tam něco takového je, tak to prostě vrátím a nikomu prachy nedám.

A tohle ti na nějaký poště umožní? Pokud vím tak poště je vcelku jedno co v tom je a nenechaj tě otevřít nepoškozenej balík.

přesně tak voni tě to nenechaj otevřít dokud to nezplatíš a pak si to už spátky nevemou

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


09 led 2011, 12:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Ono to asi bude taky dost o pošťačce, asi se na to zkusím poptat, u nás máme na poště lidi slušný.
EDIT: Teď jsem napsal dotaz na email český pošty, tak pak dám vědět co odepsali.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


09 led 2011, 12:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Když jsem začínal, tak jsem koupil na inzerát na hyperinzerci MP5 PDW. Zbraň měla být jako nová atp., když přišla, tak byla zcela v dezolátním stavu (tělo plastový v háji, kabeláž na hadry apod.). Naštěstí to prodejce zvoral a poslal jí místo na dobírku normálně poštou a k tomu pouze složenku typu A s již vyplněnými údaji(dojdu s ní na poštu a tam jim dám peníze a oni je pošlou dané osobě), takže jsem nic neplatil. Ihned jsem zkontaktoval prodejce s tím, že mu danou zbraň zašlu zpátky, on na to, že nechce zbraň zpátky, že chce peníze. Nicméně jsem mu odeslal zbraň zpět, ale on si ji nevyzvedl, takže přišla zpátky a prodejce se už neozval. Takže mi tu leží ve skříni.

Druhá zbraň, co jsem kupoval bylo AK-47S (CM.028S), tu už jsem ale kupoval přes inzerát na tomto foru a dohodli jsme se s prodejcem, že provedeme osobní předání. Byl velmi vstřícný a přijel až za mnou domů, kde jsme zbraň zkontrolovali, vyzkoušeli a já jsem mu předal peníze, takže s tímhle jsem byl spokojený.

Další mé zbraně jsem již kupoval nové.
Přes armyburzu apod. bych zbraň nikdy nekoupil, radši tady na foru od známých lidí.

_________________
IN OMNIA PARATUS


09 led 2011, 14:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
No ja nakupuji bezne na tehle aukcich apod, ale vzdy jen pod podminkou osobniho predani (pokud se mi hodi kde ten frajer bydli).


10 led 2011, 11:20
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
vincent píše:
reyes102 píše:
Deudermont píše:
Přece, když mi něco přijde na dobírku, tak to rozdělám, podívám se jestli tam není cihla, nebo trubka, a až pak zaplatím.... Pokud tam něco takového je, tak to prostě vrátím a nikomu prachy nedám.

A tohle ti na nějaký poště umožní? Pokud vím tak poště je vcelku jedno co v tom je a nenechaj tě otevřít nepoškozenej balík.

přesně tak voni tě to nenechaj otevřít dokud to nezplatíš a pak si to už spátky nevemou


Pokud vim tak spravne by melo byt tvoji povinosti si to otevrit zkontrolovat a pak zaplatit. A postacka/ridic posty ti to musi umoznit.
Co jsme videl na jednom e-shopu tak tam meli ze je doporuceno zasilku pred zaplacenim overit zda je vse v poradku a pokud ne je psotacka/ridic s vami sepsat dokument o poskozeni zbozi. Pokud tak neucinite ihned tak ten e-shop neprijima reklamace typu ze doslo poskozene, nebo tak nejak ze neprijima nasledne reklamace.

Z toho asi plyne ze pokud to neni ono nebo je to poskozene tak s vami ta osoba co vam to prinese musi sepsat nejaky papir a bude to odeslano nejspise zpet.
Ja osobne jsem ten balik nikdy neotevrel a take se mi nikdy nestalo ze by s tim neco bylo....musim zaklepat :)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


14 led 2011, 18:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz