Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já ti děkuji za krásnou ilustraci toho, co mi na dnešním airsoftu vadí. Ano, jsou to lidi jako seš ty.

Jinak já začínal v 15ti, s manuálkou a v týmu zkušených lidí, se kterými jsem napřed asi půl roku jen trénoval a učil se, než mě vzali na první akci. A bavilo mi to, byl jsem šťastnej a spokojenej, nedělalo mi problém trénovat, nedělalo mi problém poslouchat, nevadilo mi že se hned tak nedostanu na akci, byl jsem prostě rád že mam šanci se mezi ty lidi dostat. Jo, bylo to sice porušení zákona, ale to že se tady porušuje zákon mi tak nějak moc nebolí, zvlášť když to je tak nějak všeobecně tolerovaný. Vadí mi chování dnešních mladejch airsofťáků...a ono to neni jen v airsoftu, sice možná budu znít jak důchodce, ale současná mladá generace je veskrze naprosto příšerná.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 20:21
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
když sem začínal bylo mi 13 jenže to nebyl airsoft v kategorii D že


no novela platí od 1. 1. 2003

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 20:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
koldda píše:
Monty píše:
když sem začínal bylo mi 13 jenže to nebyl airsoft v kategorii D že


no novela platí od 1. 1. 2003

hehe ale mě bylo 13 v roce 1990 takže asi si jak se zanás říkalo utřel. :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 led 2011, 20:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
...

když jsem začínal, vypadalo to u nás podobně, jinak současní „puberťáci“ to je dílo, ale boží určitě ne.

Monty píše:
...

no, typoval jsem tě teda na míň ale bylo mi jasný, že ti bylo 13 před platností toho zákona 8)

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 20:35
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Dnešní mladá generace se snaží strašně rychle dospět a obecně nemá morálku téměř před ničím a je to dáno rozmazleností ze společnosti a hlavně ze strany rodičů. Neni výjimkou, že slyším jak nadávaj rodičům zato, že jim nekoupili novej počítač, mobil.... ,,Inteligence´´ se u většiny z nich rovná nule, tak pak neni důvod se divit proč se chovaj obdobně i v airsoftu, jelikož jim nikdo nevštěpil pravidla chování. Pravidla etiky a slušnosti by se měli naučit v životě a pak by nebyl problém ani v airsoftu. :|

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


Naposledy upravil HonzaKovanda dne 08 led 2011, 20:59, celkově upraveno 1



08 led 2011, 20:57
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Měl jsem tu čest dělat vedoucího na jednom AS táboře, poznal jsem tam asi 150 sofťáků ve věku 10-17 a můžu říct že tak 10% z nich mělo mozek. Takže jak vidím někde nějaký děcko se zbraní, tak mám vždy takovej docela blbej pocit.

Jinak já jsem začínal v 15ti a okolí se na nás moc dobře nedívalo, to víte 601skss a tak :-D Spousta věcí co jsme tenkrát dělali by mě dneska ani nenapadlo (buď ze slušnýho vychování, nebo z pudu sebezáchovy). No a jak se říká podle sebe soudím tebe, tak bych lidem v tomto věku fakt zbraně nedovoloval. :lol: Prostě skupina 5ti kluků ve věku 15ti let se zbraněma je nebezpečná.
Něco jinýho je jak psal Griffon, když někdo začíná v 15ti a je pod křídly zkušenejch lidí, to je něco uplně jinýho a to bych i schvaloval (a pokoušíme se o to právě na tom soft táboře, trochu ty děcka vychovat ke slušnýmu hraní a chování vůbec).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 led 2011, 20:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
reyes102 píše:
...


nám tady pro změnu běhají děcka mezi barákama, a když jim člověk vynadá tak tupě zírají a o půl hodině později je člověk najde o 20 metrů dál… Mladých sofťáků v tomhle věku je u nás docela málo takže na ně mají naštěstí vliv starší spoluhráči.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 21:06
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
to koldda: abych ti odpovedel na tvuj prvotni dotaz tak ja zacinal opravdu az v 18ti..AS me lakal uz roky predtim ale nejak jsem si neumel predstavit ze bych ve 13 vubec mohl hrat nehlede na cenu veci ktera v ty dobe byla na dosti vyssi urovni..ale mozna to bylo i tim ze sem v detstvi mel i jiny zaliby a o AS sem se zacal opravdu zajimat az tak na stredni kde to hralo par spoluzaku a uz ty moznosti nebyli jen v okruhu fantazie :)....

Co se tyce dnesni mladeze..postavte vedle sebe 100 deti ve veku 12-15 a kdyz budou rozumny a budou respektovat to co jim rikate a vas osobne tak mi je ukazte...ja kdyz byl v jejich veku a videl nekoho starsiho mel sem hodne velkej respekt...dneska? du po ulici tam si nadavaj prvnaci do kre*enu , cu*aku a kdyz na ne koukam s otevrenou pusou tak mi jeste reknou co cu*is vo*e ...clovek aby se bal mit deti kdyz vi ze chovani deti se rok od roku horsi a na slusny vychovany decko aby clovek ztezi narazil...

Bydlim blizko domova duchodcu a kdyz jdu s odpadkama (maj tam u toho kontejnery :) ) tak se se mnou obcas da nejaky senior do reci a uz jen to ze je pozdravim je ocividne prekvapi a basni mi jakej sem slusnej a vychovanej hoch ze ta dnesni mladez jen nadava atd...a ja ve skutecnosti udelal jen to co je snad normalni vsude a to ze sem pozdravil
AS mam rad prave i kvuli tomuto...ze kdyz se sejde opravdu ta spravna parta lidi tak vim ze se na ne muzu spolehnout ze to jsou fer lidi a slusny...to je ta komunita kterou je AS vyjimecnej..ikdyz se najdou pripady :( ...ale bude to cim dal horsi protoze ty dnesni decka neumej ani pozdravit ani poprosit/podekovat jen nadavat a neuznavat autority ...

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 led 2011, 21:32
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Možná to byla záchrana dnešních starších, že v době kolem jejich 15ti let stála elektrika v základu třeba 20.000,- a tak to dělal jen ten, kdo to chtěl dělat i bez AEG (viz. Griffon - učení se od starších, zážitky i s manuálem, respektování dávno zaniklých týmů, který ve svý době byly hodně na úrovni...) a do dneška mu to zůstalo (nepočítám lidi, kteří si to mohli dovolit, těm ale těžko bylo 15).

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


08 led 2011, 21:32
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vincent píše:
...

http://pictureup.cz/picture/verejny/11451145fail4.1.jpg
:roll: :?

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


08 led 2011, 21:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?


Hehehe, můžu ti tenhle obrázek případně někdy ukrást a použít? To je super :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 21:58
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?


To mu klukovi snad není ani deset?!

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 21:59
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
jistě-teď jsem ho vytvořil :D
EDIT:kdo ví kolik mu je...aspoň že je na organizovanejch hrách no...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


08 led 2011, 21:59
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 pro 2010, 17:52
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Hmm smrdí to tu diskrimináciou. Holt zmierte sa s tým, že je iná doba. A ak sa vám nepáči, že hravaju decká, tak si urobte svoju akciu kde je 18+ a hotovo. Ale hádzať všetkých do jedného vreca ... no neviem neviem.

Axelama píše:
...FOTO...

By som bol zvedavý ako si ty začínal :roll: :roll: !


08 led 2011, 22:10
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Pilar: ty ses asi taky mladsi 18ti let ne ? :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 led 2011, 22:19
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 pro 2010, 17:52
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Bohužiaľ už niesom :wink: !


08 led 2011, 22:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jakou diskrimináciou? Lidi pod 18 nemají nárok hrát airsoft, protože nesmějí držet airsoftové zbraně, tečka konec. To je jako tvrdit, že zakázat řízení auta nebo volení lidem pod 18 nebo šukat lidem pod 15 je diskriminace...jasně že není, k některejm věcem mladej člověk prostě ještě není psychicky a/nebo fyzicky způsobilej a zakázat mu to je ochrana jeho samého i celé společnosti, žádná diskriminace proboha. A akce 18+ to neřeší, problém není ani tak v tom, že by nám vadili přímo při našich akcích (tam takovýhle samozřejmě neberem), ale v tom, že svym blbym chovánim vrhají špatný světlo na celou naší komunitu a airsoft obecně. Průměrný nezasvěcený člověk nevidí rozdíl mezi kindrsem a skutečným airsofťákem, pro něj jsme všichni stejní a když takovíhle pitomečci udělají nějaký průser, tak to padá na hlavy nás všech. A nevidím důvod, proč bych je nemohl všechny házet do jednoho pytle, když jsou prakticky všichni stejní. Schopný člověk, který si nezaslouží být do toho pytle hozen (a takových je skutečně minimum) si z toho pytle cestu ven najde.

Jo a omlouvám se za slovo šukat, ale oficiální označení pro tuhle činnost forum cenzuruje :lol: Musíme s tím něco udělat...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 22:27
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2008, 07:55
Příspěvky: 220
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tady nejde o žádnou diskriminaci, je to o zákoně a celkově o psychice těch jedinců.


08 led 2011, 22:28
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Oni si totiž někteří jedinci neuvědomují, že stačí nějaký větší průšvih a máme po airsoftu.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 22:33
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Proti tomuto kolíkovi nic nemám (navíc jsem ho neviděl) a mám ověřený že zákon neporušuje, protože hraje pod dozorem rozumnejch chlapů na soukromým pozemku, ale přesto tahle fotka dokonale slouží jako vykreslení celýho problému(kterým není jenom poměr rozměrů pušky a hráče :) )

Jinak hrát jsem začal před cca půl rokem kdy už jsem měřil svých 175cm :wink:
Citace:
Jo a omlouvám se za slovo šukat, ale oficiální označení pro tuhle činnost forum cenzuruje Musíme s tím něco udělat...

Omlouvám se ale, po přečtení té sáhodlouhé vyčerpávající slohové práce toto skutečně nakoplo :D

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


Naposledy upravil Axelama dne 09 led 2011, 01:34, celkově upraveno 1



08 led 2011, 22:37
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Prostě a jednoduše máte pravdu v tom ,že většina mládeže prostě kašlou na pravidla, střílejí mezi civilama, dělají softu ostudu atd...Ano, jenomže existujou i lidi, kterým sice není 18, ale jsou v softu v pohodě. Vůbec, vyšší věk neznamená, že to nebude borec bez mozku. Můžete mít 15tiletýho kluka, kterej bude rozumnej a 20tiletýho de*ila, kterej na nějaký zásady se*e. Jasně, kidners dělají prů*ery, ale ne všichni. Ono totiž něco jinýho je neplnoletej člověk v kolektivu zkušenějšich softérů(nás) a něco jinýho je kindrs ze super AEG s M160, kterej se prohání po sídlišti. A ano, sice sem taky začínal s čínskejma kuličkovkama, ale aspoň sme hráli v lese, nebo daleko vod lidí. To mi bylo tak 12...a o softu sem něměl ani zdání(nebo spíš TM MP5A3 manuálka->5000 Kč, moje příjmy:00 Kč...), ale tak nějak sem tušil, že by se nemělo střílet mezi lidma a tak


08 led 2011, 23:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jasně, že nezáleží jen na věku, ale i na konkrétním člověku, výchově, lidech se kterejma airsoft dělá atd. Ale prostě jiná věc je když je člověku sedmnáct, to už je ta 18ka ve většině případů jenom číslo a toho člověka už to moc nezmění, a druhá věc jsou dvanácti-třináctiletý děti, mezi kterejma je těch psychicky způsobilejch možná několik málo procent.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 23:33
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
přesně, ale co víš, třeba ten 13tiletej taky hraje v nějakým týmu starších lidí a je v pohodě...


09 led 2011, 00:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter píše:
přesně, ale co víš, třeba ten 13tiletej taky hraje v nějakým týmu starších lidí a je v pohodě...


Až na to, že opravdu dobrejch a schopnejch lidí mezi patnácti a osmnácti znam desítky, dobrý a schopný lidi <15 bych skutečně spočítal na prstech jedný ruky. Fakt je to velkej rozdíl, ty lidi ještě nejsou vyspělý ani psychicky, ani fyzicky a prostě na to nemaj. Nedávno jsem potkal na akci kloučka, kterej tam byl s tátou/strejdou/tak něco (takže by člověk čekal, že to bude v pohodě), nepřiznával takovym způsobem že jsem to snad ještě nezažil a když jsem mu to řekl, tak se ještě vymlouval a dělal blbýho. Takže za mě prostě <15 ne a konec, airsoft není pro děti.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 led 2011, 01:16
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
V tom je vyhoda silne zbrane, ono to totiz boli kdyz do nej nasypes par kuli. Jak rikal kolega, kdyz nepriznava, tak do to do nej perte hlava nehlava a pravda je, ze jsme na akci meli takovyho tlustocha, kterej priznal jen kdyz dostal do ksichtu a to proto, ze to slko videt.


10 led 2011, 10:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jo, a on se pak rozbrečí, půjde žalovat tatínkovi že jsem to do něj nasypal a jeho tatínek mi ještě půjde dát po hubě. Been there. Prostě děti ne, ne a ne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 led 2011, 11:37
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
Jo, a on se pak rozbrečí, půjde žalovat tatínkovi že jsem to do něj nasypal a jeho tatínek mi ještě půjde dát po hubě. Been there. Prostě děti ne, ne a ne.

Na to by byla dalsi odezva vid :) Ale to je fuk, deti proste hrat nemaji.


10 led 2011, 12:13
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2010, 06:53
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Dal jsem jiný, páč mě nejvíc se*e když někdo dostane sice přizná ale stalo se že byla přestřelka v budově někdo dostane zasach popojde 10m a kouká se jak bitka bude pokračovat k tomu si nenasadí reflexu a čučí, pak se člověk neorientuje kdo je živej či mrtvej.

_________________
AKS - 74 (rk - 03 od dboy/boyi // Kalash )
Vytvářim webové stránky. Napr. www.zpd.wz.cz

Perky : Oko dravce, Little Big Horn, Prokletý, Spíďův smysl, Chrabrá oběť, Člen strany, Drill Sergeant, Vůle Boží,Chameleon


11 led 2011, 19:30
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
G0dzil píše:
... tomu si nenasadí reflexu a čučí, pak se člověk neorientuje kdo je živej či mrtvej....



když ho náhodou zasáhneš ještě nadává, to už se mi taky stalo


11 led 2011, 21:13
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co mě taky sejří je ještě jedna drobnost....domluvíte si hru, lidi se sjedou a pak to dopadne tak, že oni zdrhnou od vás 80 metrů ještě před začátkem hry. Paráda, ve spojení s faktem, že z manuálky vyždímáte max 50-60m....Potom na ně začnete útočit, vy se přiblížíte o 10 metrů a oni o 30 metrů utečou. Pak samozřejmě hustokrutoři střílí na 80 metrů....A když k tomu týpkovi doběhnete na 20 metrů a náhodou ho našijete, nepřizná. Nebo na 80 metrů se mi borec vzdá, že mu došly náboje, jenomže než bych se k němu přiblížil, určitě by si stihl dobít. Nebo tou svou taktikou vyběhnou z mapy a vzdají se. Fakt, s těmadle lidma sem hrál naposled. To pak není soft, ale honěná(bez 2smyslů).


20 led 2011, 10:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz