Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 601 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Další
 Airsoft, vy a veřejnost 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 zář 2010, 23:44
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Jerson píše:
Krezz píše:
Ono totiz je tezky definovat verejne misto, ja teda nejsem pravnik a mozna me to nekdo vysvetli,...

Definice je jednoduchá - veřejné místo je takové, kam může kdokoliv přijít. Pole zrovna veřejné místo není, to je obvykle soukromý pozemek, ale lidé to ignorují. Lesy jsou někdy taky soukromé, ale pokud nejsou oplocené, tak do nich může každý.

Tím pádem kdyz pujdem hrat do lesa airsoft, porusujeme zakon protoze nemame zbrane v pouzdre na verejnem miste? Jestli tomu spravne rozumim, smim tedy hrat soft pouze na soukromem pozemku kde nemaji ostatni lidi co delat (pozemek musi byt muj nebo musim mit souhlas majitele).

Ted se me priznejte, kdo z vas chodi do soukromeho lesa ? :)

---------------------------------------------------------------------

Ahojda kluci ... ono to s tim soukromim lesem je pravda..
Protoze pokud Les neni soukromej tak je statní.
A na to si dávejte bacha, radim jakožto lesák.
Jakmile vás chytí polesnej a nebude o vás vědět ,
může volat policii, z důvodu bezpečnostní kontroly.
Je nová vyhlaška o pytláctví.
Sice vám nic neudělaj, ale proč na sebe poutat pozornost,
jak zde bylo zmíněno.
Takže pokud víte í les je je lepší ho informovat.
Nikdy nevíte jestli se náhodou v lese nedělá naháňka.
a dostat jednu do prdele není příjemný.
dík Spiddi


21 zář 2010, 00:33
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
dovolil bych si uvést svůj přiměřeně kvalifikovaný, LAICKÝ (nejsem právník) názor na věc:
Jerson píše:
Krezz píše:
Ono totiz je tezky definovat verejne misto, ja teda nejsem pravnik a mozna me to nekdo vysvetli,...

Definice je jednoduchá - veřejné místo je takové, kam může kdokoliv přijít. Pole zrovna veřejné místo není, to je obvykle soukromý pozemek, ale lidé to ignorují. Lesy jsou někdy taky soukromé, ale pokud nejsou oplocené, tak do nich může každý.

Veřejné místo není určeno tím, kdo jej vlastní, zdali soukromá fyzická či právnická osoba, nebo stát/kraj/obec. Je to dáno přístupností místa. Bohužel, v ČR je situace taková, že na každý volně přístupný pozemek smíte vstoupit - neříkám kempovat, stavět, obdělávat, atp. - ale vstoupit smíte bez postihu.
Tudíž je to místo, kde bychom měli zbraň dle zákona nosit skrytě, ikdyž to nikoho nepobuřuje (v případě že nikoho nepotkáte).

Volně přístupný prostě znamená, že pozemek není oplocen, popř jinak zamezen vstup na něj. Tato právní zvyklost zde platí již od dob Marie Terezie, původně formulovaná zákonem "o volném průchodu krajinou"

Spiddi píše:
Ahojda kluci ... ono to s tim soukromim lesem je pravda..
Protoze pokud Les neni soukromej tak je statní.
A na to si dávejte bacha, radim jakožto lesák.
Jakmile vás chytí polesnej a nebude o vás vědět ,
může volat policii, z důvodu bezpečnostní kontroly.
Je nová vyhlaška o pytláctví.
Sice vám nic neudělaj, ale proč na sebe poutat pozornost,
jak zde bylo zmíněno.
Takže pokud víte í les je je lepší ho informovat.
Nikdy nevíte jestli se náhodou v lese nedělá naháňka.
a dostat jednu do prdele není příjemný.
dík Spiddi

Když už jsme u lesa, lesy do kterých je (určitým způsobem) omezen přístup jsou pouze národní parky (etc.) a oplocené obory. Jinak jsou všechny veřejně přístupné - a to je ten kámen úrazu.
Určitě se to zde již rozebíralo, ale hraní airsoftu vlastně není v čr legální.
Pokud zůstaneme u těch "veřejných míst", museli bychom hrát pouze na soukromých oplocených pozemcích.
Už vůbec nerozebírám to, že jakoukoliv zbraň (legálně drženou samozřejmě) smíte obrátit proti člověku POUZE! v případě ochrany života, zdraví, práv či majetku! Nikoliv v rámci hry, byť s tím všichni zůčastnění souhlasí.
Tudíž vlastně spoléháme jen na to, že kde není žalobce, není soudce.

To znamená, jak už tu mnohokrát zaznělo - nevysírat, nedělat bordel a neprovokovat, nebo nás začnou řešit a tím jsme s touhle srandou skončili :(

_________________
Kdož jsi bez miny, hoď kamenem!
(sv.Peytl)


21 zář 2010, 07:21
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 31 srp 2010, 13:26
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
parman píše:
Na co bych si sakra dával bacha je záložák. Když někdo na ulici vytáhne kalacha nebo M16, tak lidem/policajtům apod. nejspíš dodje, že nebudou pravý. Ale taková pistole podle mě zadělává na mnohem větší průser, než puška.

No ja si myslim, ze po Bratislavakovy by lidi radsi utekli, aj kdyby te videli ze sebe min sdarilou puskou, nebo co to mas. A jeste k tomu v maskacach, byt millitary no .......


24 zář 2010, 15:41
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 31 srp 2010, 13:26
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Pred píše:
to je taky pravda :lol: :lol: tyjo, ale fakt ze jo kdekoliv clovek de tak ma kolem sebe spoustu mista :D

A co banka ??? radsi asi ne ze :)


24 zář 2010, 15:53
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Já měl dvě takoví příhody:
1.No prostě deme s kámošema hrát soft a kámoš má snipu v obalu,najednou potkáme nějkýho dědu a ten prej na nás ,,na ryby hoši na ryby?" tak mi na něho ,,kam jinam?"

2.A jednou se nám stala taková příhode nepříjemná spíš pro toho civilistu.Hráli sme soft v lesíku za městem kámoš v hejkalovi já nabarvenej ksicht a najednou jede ciklista tak sme s dobrým umýslem nestrefit ho přestali všichni bojovat a višli na cestu jenže jak nás uviděl tak se lekl prudce zabrzdil a přelítl přes řidítka,tak sme k němu přišli a kdyš poznal že sme lidi tak sme se mu omluvili a pomohli mu vstát.Naštěstí se mu nic nestalo.

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 14:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
vincent píše:
Já měl dvě takoví příhody:
1.No prostě deme s kámošema hrát soft a kámoš má snipu v obalu,najednou potkáme nějkýho dědu a ten prej na nás ,,na ryby hoši na ryby?" tak mi na něho ,,kam jinam?"

2.A jednou se nám stala taková příhode nepříjemná spíš pro toho civilistu.Hráli sme soft v lesíku za městem kámoš v hejkalovi já nabarvenej ksicht a najednou jede ciklista tak sme s dobrým umýslem nestrefit ho přestali všichni bojovat a višli na cestu jenže jak nás uviděl tak se lekl prudce zabrzdil a přelítl přes řidítka,tak sme k němu přišli a kdyš poznal že sme lidi tak sme se mu omluvili a pomohli mu vstát.Naštěstí se mu nic nestalo.

Ou jé tak to ste krutopřísní

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 led 2011, 17:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No tak já bejt v hejkalovi a zamaskovanej, tak asi nevylezu na cestu když jede cyklista :roll: Podle mě je lepší se schovat a dělat že tam nejsu.
Někdy se tu člověk dočte fakt zajímavý věci :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 led 2011, 17:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
reyes102 píše:
No tak já bejt v hejkalovi a zamaskovanej, tak asi nevylezu na cestu když jede cyklista :roll: Podle mě je lepší se schovat a dělat že tam nejsu.
Někdy se tu člověk dočte fakt zajímavý věci :lol:

NO jono když oni se chtěly ukázat prostě to sme mi airsofťáci drsňáci. :wink:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 led 2011, 18:05
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
no jen si rýpněte já to přežiju :D
já sem prostě rád když na mě lidi koukaj s vyjevenýma očima ale vystrašit sem ho nechtěl :lol:

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 18:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Napřed se v tomhle tématu: viewtopic.php?f=261&t=7774&start=150 snažíš přesvědčovat, jak jsi v 13ti letech rozumnej a způsobilej hráč airsoftu a pak tu na sebe prokecneš, že se rád ukazuješ civilum během akce. Tohleto je kamaráde ukázkovej fail a podřezání si větve sám pod sebou. Pak se div, že nám lezou na nervy děti, co si hrajou na velký érsofťáky bez jakýhokoli vedení a dělaj tak akorát ostudu a průsery.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 18:47
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Citace:
jo a neřekl sem že to ze mě dělá správnýho airsofťáka jenom se snaži říct že i někdo mladší muže být dobrej airsofťák samozřejmě taky znám dost děcek kterym softka nepatří do ruk ale nemusíš tvrdit že sou všichni takoví

vincent píše:
já sem prostě rád když na mě lidi koukaj s vyjevenýma očima

Obrázek
Co vám vadí na airsoftu v ČR? No, popravdě... ehm :D

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


08 led 2011, 19:29
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Griffon píše:
Napřed se v tomhle tématu: http://airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f ... &start=150 snažíš přesvědčovat, jak jsi v 13ti letech rozumnej a způsobilej hráč airsoftu a pak tu na sebe prokecneš, že se rád ukazuješ civilum během akce. Tohleto je kamaráde ukázkovej fail a podřezání si větve sám pod sebou. Pak se div, že nám lezou na nervy děti, co si hrajou na velký érsofťáky bez jakýhokoli vedení a dělaj tak akorát ostudu a průsery.

kdo řekl že to bylo někdy teť?

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 19:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Hlavně mi tu prosímtě nezačni vyprávět, jak jsi začínal v devíti letech, tohleto bylo v jedenácti a za ty dva roky jsi dospěl a zmoudřel. Jsem nemocnej a následnej záchvat smíchu by mi vzhledem k jeho masivitě mohl vážně ublížit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 20:00
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
no já myslim že už sme si tady všichni názory vyměnili všichni si omě myslíte že su trapnej,moc mladej,neschopnej a asi bych moh pokračóvat dáltakže nemá smysl se tim dál zobýrat

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 20:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
A cos jako čekal? Že sem přilezeš, ukážeš se tu jako typický kindrsácký děcko, který dostalo do ruky kvér a myslí si že je mistr světa amoleta a my tu na tebe budeme hodní? Gtfo a vrať se až dospěješ.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 20:22
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Spiddi píše:
...


Osobně bych taky vynechal osetý pole, protože nevíte čím je to postříkaný a většina se stříká víc než jedenkrát, nehledě na to že když budete lozit sedlákovy v úrodě, ničemu tím nepomůžete. A hlavně pastviny (to jsou ty louky ohraničený ohradníkem) protože nikdy nevíte co tam je za zvířata a nasraných 600kg a výše, není dobrý společník pro přespolní běh.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 20:48
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
vincent píše:
no já myslim že už sme si tady všichni názory vyměnili všichni si omě myslíte že su trapnej,moc mladej,neschopnej a asi bych moh pokračóvat dáltakže nemá smysl se tim dál zobýrat


Radši už nic ani nepiš, protože co příspěvek to perla... za kterou bys zasloužil pár facek.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


08 led 2011, 20:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
koldda píše:
Spiddi píše:
...


Osobně bych taky vynechal osetý pole, protože nevíte čím je to postříkaný a většina se stříká víc než jedenkrát, nehledě na to že když budete lozit sedlákovy v úrodě, ničemu tím nepomůžete. A hlavně pastviny (to jsou ty louky ohraničený ohradníkem) protože nikdy nevíte co tam je za zvířata a nasraných 600kg a výše, není dobrý společník pro přespolní běh.


Aneb zubři na Bloody Sunrise minulej rok :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2011, 20:56
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Griffon píše:
...


Já jsem měl „štěstí“ na partičku jalovic, která utekla z ohrady a vyběhla z lesa kousek vedle nás… supr zážitek :lol:
Ono hodně lidí si myslí, že nejnebezpečnější ze stáda je samec (býk, hřebec,…), ovšem pravdou je, že kolikrát ještě víc nebezpečná je samice bránící mládě.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 led 2011, 21:28
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No, když jste nakousli ty kravky, tak já jednou večer hlídal jakejsi "sklad chemie", lozim kolem ohrady, a najednou od blízkého statku slyším, jak ke mně "jede vlak". Zastavil asi deset metrů přede mnou a upouštěl "páru". Tak si posvítím a naproti stojí bejk jako vrata a je evidentně nasranej, kdo mu leze po rajónu. I když jsem měl u pasu devítku, tak "Usama Bolt" byl proti mě hlemejžď, jak jsem rychle vyběhl na kopec u silnice a tam vyšplhal na jabloň. Býk hrábl paznehtem a zpupně odkráčel do tmy. Já slezl za čtvrt hoďky a pak se plížil ke strážnímu domku jako Sioux s plnejma legínama. No, dobře to dopadlo. Omlouvám se, že to nemá s airsoftem nic společného. :D


08 led 2011, 22:37
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
vincent píše:
Já měl dvě takoví příhody:
1.No prostě deme s kámošema hrát soft a kámoš má snipu v obalu,najednou potkáme nějkýho dědu a ten prej na nás ,,na ryby hoši na ryby?" tak mi na něho ,,kam jinam?"

2.A jednou se nám stala taková příhode nepříjemná spíš pro toho civilistu.Hráli sme soft v lesíku za městem kámoš v hejkalovi já nabarvenej ksicht a najednou jede ciklista tak sme s dobrým umýslem nestrefit ho přestali všichni bojovat a višli na cestu jenže jak nás uviděl tak se lekl prudce zabrzdil a přelítl přes řidítka,tak sme k němu přišli a kdyš poznal že sme lidi tak sme se mu omluvili a pomohli mu vstát.Naštěstí se mu nic nestalo.


A teď poraďte co je nejlepší udělat. V pravidlech (někde sem je četl) je psáno že jakmile vejde do hracího pole civilista je povinností každého hráče přestat bojovat i za cenu vlastního prozrazení, jenomže nikdy nevýte co civilista udělá, nechci ryskovat že týpek co si vyšel s rodinou do lesa nebo k nějakejm opuštěnejm barákům vytáhne devýtku a začne po nás pálit, neni lepší teda zůstat ukrytej? (tosamé s tim cyklistou, najdenou vyleze 25 týpků s bouchačkama a on nebude vědět co je)


10 led 2011, 18:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No rozhodně po tobě nebude nikdo střílet devítkou ani nějakej kolemdoucí. Pokud do lesa vleze civil a akce je povolená a prostor je označen tak milého civilistu vykázat a nebo upozornit. Pokud to děláte na černocha tak máte smůlu vy. Radím zůstat zabukovaní a počkat až odejdou pokud si vás všimnou tak sedět nic nedělat pokud se zeptaj SLUŠNĚ odpovědět.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 led 2011, 18:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No, Náhodný kolemjdoucí by asi střílel :lol:
Ale teď vážně..."přestat bojovat" znamená přestat střílet a přesouvat se, kvér dát do nebojový polohy (tak aby byl co nejmíň nápadnej) a zůstat sedět na prdeli. Rozhodně to neznamená to, že se všichni jak cypové zvednou a budou tam stát, nebo se dokonce půjdou civilům ukázat. Prostě nejdůležitější je okamžitě přestat pálit, upozornit ostatní ať taky přestanou, kvéry dát tak aby na civila v žádnym případě nemířily a aby vypadaly co nejmíň nápadně a nebezpečně a zůstat sedět/ležet tam kde jste. Pokud je to černota a civilové budou něco říkat, tak se řídit pravidlem "mlčeti zlato" a říkat toho co nejmíň, pokud to je ofiko tak jim maximálně slušně vysvětlit, že by tam neměli být protože je to pro ně nebezpečné.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 led 2011, 18:28
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
přesně jak říká griff, přerušit hru, zajistit kvéry a čekat...


10 led 2011, 19:11
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
nj ale ted ste mi pripomely jednu blbou prihodu. Hrali jsme v lese a byla tam zenska s coklem v maskacich no a nekteri hur blbe vidi takze dostala sadu do zad az kdyz zacal stekat pes, pochopily jsme ze to neni nepriznavac.


10 led 2011, 20:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
A to je přesně ten důvod, proč maj bejt akce 100% legál. Jestli to bylo všechno hlášený a povolený, tak kdyby se jí nedejbože něco stalo, tak je to její mínus, protože tam prostě neměla bejt...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 led 2011, 20:05
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 21:07
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Jednou sem taky slyšel co nějaký airsoftový bezmozci udělali, hrály v nějakejch barákách a procházela tam holčina se psem (u lesa za městem), tak vyskákaly ze všech stran, položily jí a řvali že jí zastřelí. Řekněte je tohle normální?


10 led 2011, 20:08
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak to jsou retardi, jenze vono na dalku buchta zezadu v maskacich pes za stromem vid :) No jako legal to bylo, ale servala nas do cu****. Jako jeji minus. Jeste si pamatuju dedka na bezkach, lezely jsme po stromama a kdyz jsme vylezli tak projizdel zabrzdil a povida, "rusove jsou tady", otocil se a jel rychle pryc :D Jako to jsou ty usmevny historky, zenska se tehdy ale moc nesmala.


10 led 2011, 20:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Tak to jsou retardi, jenze vono na dalku buchta zezadu v maskacich pes za stromem vid :) No jako legal to bylo, ale servala nas do cu****. Jako jeji minus. Jeste si pamatuju dedka na bezkach, lezely jsme po stromama a kdyz jsme vylezli tak projizdel zabrzdil a povida, "rusove jsou tady", otocil se a jel rychle pryc :D Jako to jsou ty usmevny historky, zenska se tehdy ale moc nesmala.

no s prominutím sou to blbci a tuplovaní kouknu a vidím baba sice maskáče ale zbraň výbava žádná. Ne nadarmo se říká napřed přemejšlej pak střílej.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 led 2011, 20:48
Profil
Četař
Četař

Registrován: 21 pro 2010, 17:21
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
nedávno se mi stalo ležím v lese se snipou v ruce a ted jde chlap se psem tak sem zařval ,,civil,, a on se na me podival a říká ,,vy hrajete ten airsoft???,, tak jsem odpovedel slušně ,,ano,, ale psovi jsem se moc nelíbil tak rikal ,, no já nebudu rušit,, přitahnul čokla a rychlím krokem se vzdaloval... a myslím si že se ten civil to vzal hodně v pohodě a myslim si že by si na to lidi zvykli a brali to v pohodě ale kvůli některým s prominutím hlupákům kteří na civila vyskočí polekají ho nebo rovnou začnou vyhrožovat že ho zastřelí tak si myslim ze civilové ve většině případů budou proti nám...


10 led 2011, 21:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 601 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz