Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Jak jste přišli k AirSoftu? 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
A nás to ani jinak skočit nemohlo, strýc je voják, a ten mě koupil Colta 1911 od Cymy v kufříku (furt ho mám :D ), když mi bylo asi 5 let. Potom jsem přežíval skrze zbraně od ťamíků. Potom mi otec koupil CZ 75 D na CO2 a pak to začlo. AK-47 beta, potom upgrady,taťka si koupil G36C, hromadu manuálek, a zatím to skončilo koupí Berety od KJW GBB

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


09 črc 2010, 20:29
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Já sem se už strašně dlouho zajímal o zbraně a zrovna sme točili jeden film :-) . Tak sem si řek, že by nebyla špatná taková rekvizita do filmu ( AEP Beretta M92 ) a poté sme s ní stříleli na cíle (kovové tyče) a kámoš airsofťák se mně zeptal, jestli bych nechtěl hrát s nima. Tak sem si dokoupil uniformu+ vše ostatní, ještě MP5-ku a šel sem.

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


22 črc 2010, 08:08
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Takže trochu upravím

Psal se rok 2001 když jsem dostal do ruky první zbran byla to nějaká krátká manuálka v té době jsemani netušil co Airsoft a že vůbec existuje

v roce 2003 se mi do ruky dostala první manuální brokárna od rákosníků za 150 patřila bráchovy a mě uchvátila v roce 2005 ve čvrté třídě si kámoš začal kupovat zbraně a řekli jsme si že by nebylo na škodu si to zkusi zahrát naživo pamatuju si úplně přesně jak jsem dostal kulí přímo pod oko bez brýlí


a ted v roce 2010 už hraju soft normálně 2. rokem


Naposledy upravil C4R dne 05 lis 2010, 21:02, celkově upraveno 2



29 srp 2010, 13:56
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 31 srp 2010, 13:26
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
tibus píše:
Já se kněmu dostal přes teplákové střilečky už od dětských let(kulickovky z trznice,za barákem :lol: ),,pozdeji jsem si koupil softku a hraval jsem military airsoft(vz95)

Presne ja uplne stejne az na ty 95, misto 95 sem si koupil a jeste s nima hraju
M44 Waffen SS uniformu


31 srp 2010, 19:05
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
já sem měl jako první softku v šestý elektryku za pár stovek takovou tu co dostřelej sotva 15m ale pro mě to tehdy byla zbraň boží a přemluvil mě k tomu kámoš no a mě to zůstalo

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


08 led 2011, 14:22
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Já jako dítě jsem samozřejmě měl ty klasický kuličkovky a odznaky a pouta dalekohledy a takovýhle hračičky :D
A jednou jsme si se spolužákama řekli že se pudem vrátit do dětských let, tak jsme si chtěli nakoupit vietnam kuličkovky, jenže jeden kámoš si na tu naši akci koupil škorpika od jednoho sofťáka a já nechtěl zůstat pozadu tak sem si pořídil z BASu čínskou manuálku M16, no a tak jsme u toho nějak zůstali doteď a každopádně toho nelituju :)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 led 2011, 16:25
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
také jsem odmalička kupoval ty kuličkovky za 70kč v hračkárně atd. :lol: většinou co si pamatuji,tak sme se sešly u někoho v baráku a dělaly brajgl (3,4lidi)..nikdy nezapomenu na ten výraz matek,když to po nás vyděly.. :lol: později se mi to upe vyfouklo z hlavy..nicméně když jsem asi v 12letech dělal uklid skříně,našel jsem tam pár vzpomínek (ala kuličkovky) nějak jsme to zase přivolaly,a místo kuličkovek co střílely 5metrů sme si pořizovaly kapslovky.. :lol: .. no a poté asi v 16letech jsem se dozvěděl že existuje i AS.. byly to dny a dny zbírání informací o AS.. nakonec v 17letech jsme začaly skládat team a hrát z brokovnicema..a potom to byl měsíc od měsíce jiný zbraně až k těm co máme..:-D to si asi dokážete představit.. :wink: :lol: :D škoda že už to tak není.. tet má každej v 12ti letech AEG a ne kapslovky či kuličkovky z hraček...:-D


08 led 2011, 18:00
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2011, 17:09
Příspěvky: 50
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
první gun asi v 11 a to byla luxus zbraň--- manuál Glock cyma... luxusní... asi za 400 a chvilku i vydržel... pak samá čína a jednou i Cyma Beretta což docela šlo ... pak na táboře jsme měli pozvaný Sofťáky a když jsem si mohl vystřelit z m4ky od CA tak jsme věděl že jednou budu taky takovej... pár let mi jen zabralo kde sehnat peníze...jak to hrát a začal jsem shánět lidi... do roka jsem měl manuální tým ... Goren, Baily, Boořa.... ani né tým jen pár klů se kterýma se chodilo střílet z manuálů..... pak jsem se asi ve 14 dostal k jedné partičce mě stejně věkově starých hráčů, kde asi 3/4 lidí už mělo AEG... a to pak bylo rychlý...

_________________
Softu zdar, třeba se uvidíme přes mířidla.

Kulky mění vlády rychleji než volby.

Skolky Cze (Pardubice)
AK74 CM.045A (E Upgrade – 125 m/s) + Colt 1911 TM HG
Komplet vz. 95


15 úno 2011, 20:04
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz