Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 986 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Další
 Upgrade L96A1 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
http://seebee.sezars.com/video/lfSM2MVJ ... igger.html

tohle je ukazka jak funguje. sice to je jen verze pro vsr10 ale mechanismus je uplne stejny, nej jine rozmery. oba maj raminko a spoust s plochou a loziskem. rozmisteni pruzin je stejne.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


18 lis 2010, 10:31
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Tak tu mám několik byrevných variant L96 upgrade custom s ústovkou 580fps a tyto již mají trigery z oceli a myslím,že i zesílené, navíc mají kanelovanou hrubší hlaveň a sklápěcí pažbu se stavitelnou opěrnou botkou.
Jsou v TAN,OLIVE a BLACK. Myslím,že to vyjde levněji,než si sám dělat upgrade.
Myslím,že by nebylo na škodu,kdyby Ježo tyto obhlédl,obšahal a mohl by zasvěceněji poreferovat o kvalitě a provedení.


18 lis 2010, 10:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Což je asi 175m/s...kdyby to někoho zajímalo, tak ať vam ušetřim práci, když pro obchodníka je převod asi neřešitelný problém...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 lis 2010, 10:43
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
ježo píše:
http://seebee.sezars.com/video/lfSM2MVJq7w/Laylax-PSS-10-Zero-Trigger.html

tohle je ukazka jak funguje. sice to je jen verze pro vsr10 ale mechanismus je uplne stejny, nej jine rozmery. oba maj raminko a spoust s plochou a loziskem. rozmisteni pruzin je stejne.


to uz jsem videl, ne ze by to moc pomohlo xD

ramenr píše:
Tak tu mám několik byrevných variant L96 upgrade custom s ústovkou 580fps a tyto již mají trigery z oceli a myslím,že i zesílené, navíc mají kanelovanou hrubší hlaveň a sklápěcí pažbu se stavitelnou opěrnou botkou.
Jsou v TAN,OLIVE a BLACK. Myslím,že to vyjde levněji,než si sám dělat upgrade.
Myslím,že by nebylo na škodu,kdyby Ježo tyto obhlédl,obšahal a mohl by zasvěceněji poreferovat o kvalitě a provedení.


ty jsi nejaky prodejce ci co? dej sem nejaky linky na stranky nebo tak :D


18 lis 2010, 12:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 lis 2010, 15:31
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Cau, chtel bych si koupit snipera a nevim jestli koupit Dragunova http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=2250
Moc se mi nelibi ale upgrade je urcite jendodussi a levnejsi
nebo L96 http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=140
Ktera se mi sice hodne libi ale upgrade asi bude dost drahy..co myslite?
A bude u dragunova stačit vymenit pruzinu za 170ku a jinak nic? nekdo z naseho teamu to tak ma a drzi mu tu uz docela dlouho.

Heh, ty máš poslední z posledních varování od dvou moderátorů a založíš si duplicitní účet? Hezké, navrhuju permanentní ban. Griffon


18 lis 2010, 15:34
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ahojte, chcel by som si na Vianoce upgradovať L96 (MB-01) a hodila by sa mi nejaká rada/kontrola od vás ohľadne niektorých dielov. Mám v pláne kúpiť:

Spoušťák: http://www.zurovec.kvalitne.cz/ (má niekto s ním nejaké skúsenosti?alebo vyrábá tu ešte niekto za podobnu cenu?)
Píst: http://anareus.cz/detail.php?id=2039 (je tento piest pre 13mm pružiny Guarder?)
Pružina: 160 Guarder http://anareus.cz/detail.php?id=1977
Trn: tak tu bude asi problém, ale nenašiel by sa tu nejaký ochotný jedinec, ktorý by mi ho mohol vyrobiť? som ochotný za něho zaplatiť 300-400kč

Ďakujem za odpoveď.


25 lis 2010, 23:02
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 kvě 2009, 19:28
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Čau chtěl jsem se zeptat, jestli si někdo z vás koupil tenhle set http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1268 vim, že předchozí verze nebyla moc úspěšná a tak se mi nechce riskovat a nejdřív bych se chtěl zeptat jak je na tom tahle série 2010
- jak kvalitně je to zpracovaný a kolik to má asi tak dostřel?
- odpovídá cena kvalitě a nebo je to trošku víc než se od aspro dá čekat?
Díky moc


12 pro 2010, 19:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 črc 2010, 10:36
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Cau našel jsem na netu tenhle spouštak: http://www.armymarket.cz/spoustovy-mech ... well-d3329
Chci se zeptat jak je to u něj z kvalitou provedení a jakou pružinu by mohl vydržet přemýšlel jsem o 160 možná 170.


13 pro 2010, 10:27
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
BartL píše:
Cau našel jsem na netu tenhle spouštak: http://www.armymarket.cz/spoustovy-mech ... well-d3329
Chci se zeptat jak je to u něj z kvalitou provedení a jakou pružinu by mohl vydržet přemýšlel jsem o 160 možná 170.


....achjo, člověk se s tim piluje, a pak to číňani začnou flaákat za tyhle prachy kovový :D

No, určitě to vydrží víc než základ, ale jde o to, o kolik.....ono to totiž vypadá, že tam jsou stejný součástky jako v základnim spoušťáku, jen to má "kovovou" klec. Ta 4hranná tyčka, o kterou se opírá trn pružiny se ohýbá už na základu a záchyt pístu uletí na 100%....takže oboje vypilovat z oceli. pak jde o to, co vydrží ta klec, ptž ty packy, ve kterejch jsou šrouby vypadaj dost slabě. Rozhodně bych k tomu 100% důveru neměl.

Ale za ty prachy dobrej polotovar :wink:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


13 pro 2010, 19:21
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 čer 2008, 20:27
Příspěvky: 56
Bydliště: GB
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
já bych do toho nešel , protože ten "celokov" je zase slitina toho zinku... a bude to vycházet zase z toho plastovýho spoušťáku kterej má tenký stěny (pochybuju že by se číňani obtěžovali s nějakou inovací) takže to bude nic moc protože tenka vrstva tý slitiny má horší vlastnosti než třeba plast...

_________________
Finest Сasual Dating


13 pro 2010, 19:29
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
....podle toho, jakej plast. Já bych se u tý klece bál nejvíc těch pacek na přidělání k pouzdru závěru. Pokud je konstrukce úplně stejná, jako u toho plastovýho, tak nevidim moc důvodů, proč by se snad měla vylomit osička záchytu pístu atp. Pokud se nahradí ta čtyřhranná tyčka a záchyt pístu, tak bych tomu na M160 možná i dlouhodobě věřil. A s takovou pružinou a slušně poladěnym vnitřkem by se těch 175 - 180m/s vytáhnout určitě dalo.
Pokud píšu nějaký blafy, tak mě opravte :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


14 pro 2010, 22:23
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 kvě 2009, 19:28
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Najde se tu mezi váma někdo, kdo by měl ten novej set od aspro? jestli jo tak napište jak je kvalitní a o kolik zvedne výkon Dík


15 pro 2010, 00:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 srp 2010, 15:52
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Hele já vim, že to tady takhle buzerujou všichni, ale mě to prostě mozek nebere přez 2tejdny intenzivního hledání sem nenašel nic co bych mohl narvat do mí L96 od WEELu... prosím mohl by mi někdo kdo se aspon trochu vyzná naházet sem nějáký upgrady ?.. (linky) na ceně mi moc nesejde hlavně, aby to byla kvalita a vydrželo to tu 180.. :roll: díky moc btw já už sem zoufalej... :(

EDIT: ten kdo by mi sestavil nejakej dobrej upgrade, kterej mi bude fachatsem ochotnej i jemně finančně ohodnotit.. protože já už sem fakt s rozumem v koncích

Ten kdo by byl tak ochotnej, tak prosim na mail sniper-matys@seznam.cz


28 pro 2010, 19:26
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Tak jsme také majitelem této zbraně a chci koupit tento upgrade http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1268
má s ním někdo aktivni zkušenost ? Děkuji


05 led 2011, 12:58
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
sergio1989 píše:
Tak jsme také majitelem této zbraně a chci koupit tento upgrade http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1268
má s ním někdo aktivni zkušenost ? Děkuji


Jooo, hochu, zkušenosti s nim asi nikdo moc nemá, já třeba taky čekám na prachy a pak to s kámošem koupíme. Chci pak do tohohle vlákna( viewtopic.php?f=115&t=7376 ) mrsknout fotky a takovou nějakou recenzi s naměřenejma úsťovkama atd

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


05 led 2011, 13:09
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Jooo, hochu, zkušenosti s nim asi nikdo moc nemá, já třeba taky čekám na prachy a pak to s kámošem koupíme. Chci pak do tohohle vlákna( viewtopic.php?f=115&t=7376 ) mrsknout fotky a takovou nějakou recenzi s naměřenejma úsťovkama atd[/quote]

pěkná práce na tom spouštáku taky něco takového vytvořím- budu muset. Hele nemáš nějake třeba icq nebo skype ? jsem taky takovej kutil a mám velké zkušenosti z upgrade elektrik a tak mylsím že by jsem si mohli být vzajemně nápomocni. mě by totiž zajimalo jakou hlaven? respektivě délku protže chci použít airsoft pro komoru kde se dá použít AEG hlaveň . Díky


05 led 2011, 15:00
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 led 2011, 15:55
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Nevíte někdo jestli lze na nějakém e-shopu koupit přitlačný kroužek do této zbraně? nebo jej budu muset nahradit nějakým provizorním?

_________________
VITAs_


05 led 2011, 17:59
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
sergio1989 píše:
pěkná práce na tom spouštáku taky něco takového vytvořím- budu muset. Hele nemáš nějake třeba icq nebo skype ? jsem taky takovej kutil a mám velké zkušenosti z upgrade elektrik a tak mylsím že by jsem si mohli být vzajemně nápomocni. mě by totiž zajimalo jakou hlaven? respektivě délku protže chci použít airsoft pro komoru kde se dá použít AEG hlaveň . Díky


Děkuju :wink: , chvilku mi to dalo, nemám dílnu doma, tak musím po víkendech u táty. Ve volnejch chvilkách přemejšlim nad jinou verzí, bočnice z 4mm tvrdýho duralu a spouštění přes kuličkový ložisko podobně, jako Zero trigger :shock:
Jinak Skype nemám a icq, jako kdybych taky neměl, ptž tam prostě nejsem k zastižení, nejvíc mi vyhovuje fórum nebo meil, ptž prostě odepíšu, když můžu :D
Taky máme nakoupenou hopkomoru ASPro. S montáží čekáme, až koupíme válec, ale máme to vymyšlený tak, že tam dáme 510mm hlaveň 6,04 Systema, kterou jsem vyhrabal doma. Není to ta nejlepší hlaveň, ale snad bude na chvíli stačit. Koupili jsme k tomu adaptér pro tlumič( http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=314 ), taže ji protáhneme do tlumiče......zatím jsme zkoušeli tlumič 250x40mm a vypadá to božsky :twisted: :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


05 led 2011, 22:14
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Vitas_ píše:
Nevíte někdo jestli lze na nějakém e-shopu koupit přitlačný kroužek do této zbraně? nebo jej budu muset nahradit nějakým provizorním?


Pokud myslíš ten kovovej kroužek na hop komoře na těhle fotkách http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=673 , jak má zepsoda šroubek a zvrchu tlačí na ramínko na hopa, tak ten asi koupit nejde, tada neviděl jsem :(
Buď vyrobit(....je to jen kroužek :oops: ) nebo zkusit koupit od někdoho, kdo má ve zbrani jinou komoru a už ten kroužek nepotřebuje

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


05 led 2011, 22:19
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
rathy píše:

Děkuju :wink: , chvilku mi to dalo, nemám dílnu doma, tak musím po víkendech u táty. Ve volnejch chvilkách přemejšlim nad jinou verzí, bočnice z 4mm tvrdýho duralu a spouštění přes kuličkový ložisko podobně, jako Zero trigger :shock:
Jinak Skype nemám a icq, jako kdybych taky neměl, ptž tam prostě nejsem k zastižení, nejvíc mi vyhovuje fórum nebo meil, ptž prostě odepíšu, když můžu :D
Taky máme nakoupenou hopkomoru ASPro. S montáží čekáme, až koupíme válec, ale máme to vymyšlený tak, že tam dáme 510mm hlaveň 6,04 Systema, kterou jsem vyhrabal doma. Není to ta nejlepší hlaveň, ale snad bude na chvíli stačit. Koupili jsme k tomu adaptér pro tlumič( http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=314 ), taže ji protáhneme do tlumiče......zatím jsme zkoušeli tlumič 250x40mm a vypadá to božsky :twisted: :D

ok necháme tedy komunikaci tady přes forum ja budu kupovat ten set od as pro a dam tam hlaven tuto http://www.guru-technology.cz/presne-hl ... 3mm-m16aug vím je delší ale nechám si ji u nich zkratit, protže tlumič se mi na to už dávat nechce bylo by to moc dlouhé na muj vkus. ted ještě přemýšlím nad kulema a vážně uvažuji o těchto http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=857 plánuji koupit ten set ve 180


05 led 2011, 22:40
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Pokud ji budeš mít na míru, tak není co řešit, tuším, že to je 499mm. Nám už se za hlaveň prachy dávat nechtěly, když jsem měl možnost tý Systemy. S Guru zatím nemám žádnou osobní zkušenost, ale určitě bude OK.
S tlumičem je to už vážně dlouhý jak tejden před vejplatou, ale mi to nebudeme mít jako primárku, ale prostě si chceme postavit nějakou hodně silnou pušku a občas ji vzít na akci a něco ulovit :D . btw, s tím tlumičem je to krásně tichý, to jsem ani nečekal.
Jinak, co se týče kuliček, tak ty jsou pro mě taky velkou neznámou, ptž chceme set s M190 a to bude úsťovka někde kolem 200m/s, možná víc, a to jsou i 0,43 skoro lehký. Já myslim, že 0,36 budou na 180 taky dost lehký, ale jak říkám, s kulema je problém a chce to asi nejdřív vyzkoušet. nejvíc mě štve, že ty těžký nejdou moc sehnat bílý, co jsem zatím koukal. AEG mam 150m/s, střílim 0,28 a jsem spokojenej, tak třeba ty 0,36 na 180 stačit budou, fakt nevim. :(

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


05 led 2011, 23:02
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
v základu tam je 495mm hlaveň, jinak prřes tlumič nebo upravit koncovku na vnější hlavni.

ten set sem v rukách neměl, a popravdě mně VELMI znechucuje že tam je pořád tenký trn, dejme tomu že to vydrží, ale pokuď jde o rozložení síly na píst tak je lepší tlustší trn a pružina, nemluvě o tom že tam jdou pak dát lepší pružiny než skur.. aspro (guarder, FF/ PDI).

s tlumičem to je klacek, než si člověk zvykne tak to dost překáží.

ustovku nevim ale s tou 200 bych moc nepocital a kdyztak jako horni mez nejakeho vykyvu (jestli si as pro polepsili tak to mozna bude mit mesi rozptyl ustovky nez 150-160 co byla na jejich 170) a mozna se ani neodjebe pist tak jak na starych derovanych.

s kulivem... katastrofa ty 0.43 sou dobry tak na 170-180 a vys uz by to chtelo neco tezsiho (v noci se k zda o 0.6 kulivu, bo po experimentech sou ty 0.88 moc tezky i na 220 m/s a navic to kurvi hop- nevim proc ale jo)

takze ve vysledku asik skoncite jak ja, aby ta puska byla co k cemu presna a pouzitelna tak mozna zustanete u delsi hlavne (asik ne 650mm) a ustovku dostat tak na 170 m/s at ta kule nelita jak splasena...

jinak bile tezke kulivo je sen mnoha z nas ale bohuzel, navic ty tezsi mrchy sou v posledni dobe hodne na... nepresne, tristi se, bublinky a dulky... oproti tomu zlate straightky zababrane tim stribrnym grafitovym svinstvem...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


06 led 2011, 10:14
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
okej jsme rád za další info, tak pokud je tedy tomu tak jak říkáš tak počkám s nákupem toho setu až co napíše tady ten chlapík. 1500 sice není moc ale abych mohl takhle experimentovat taky bohatej nejsem, s tou hlavní si nejsme jistej jeslti pak platím čím extrémě delší tím lepší protže mám odzkoušeno z elektrik že vš co má pruměr do 6,04 a je delší na 455mm tak už jsou pak rozdíli zanedbatelné ale je pravda že sniperka a elektrika bude asi něco jiného takže se o tom nechci hádat jen říkam svou zkušenost z AEG. takže tedy navrhuješ ten set co je na anreusu ? je pravda že moje zkušenosti s AS pro pružinami jsou tragické nevím jak ted ale rok 2010 to byla hrozná kvalita.


06 led 2011, 11:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 led 2011, 15:55
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Rathy
jo přesně ten jsem měl na mysli. a že koupit nepujde mi taky došlo po té, co jsem strávil nějakou dobu hledáním ve všech šeských i zahraničních e-shopech .. zkuím si ho vyřezat z nějaké trubky :) snad se to povede :)

_________________
VITAs_


06 led 2011, 15:36
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ahoj chlapi vím že to sem asi nepatří ale zase to zde navštěvje hodně lidí co se zajimaji o tuto zbraň. Mám totiž jednu L96 na prodej takže jestli máte někod zajem PM děkuji

Tři dny banu za těžký OT. Pokud se to někomu zdá jako příliš drsné, tak to berte jako precedens, na tohleto tu fakt nejsme zvědaví. Griffon


07 led 2011, 17:03
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2010, 16:37
Příspěvky: 256
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ahoj, měl bych dotaz, hledal jsem, hodně jsem toho prošel, ale většina odkazů je starých, tudíž nejdou spustit, tak by mě zajímalo, jakou pružinu, píst a trn byste mi doporučili, někde jsem četl, že ty z ASpro nejsou moc dobrý a silný pružiny dlouhodobě nevydržej(jako píst), jo a trn je 9mm a jiný pružiny jsou prej 13mm = že tam jdou použít jen ASPro pružiny a ty se celkem rychle opotřebujou. Díky za odpověď.

_________________
http://www.sabotage-team.clanweb.eu/
Sabotage Team - Pardubice (Provádíme nábor v okolí Pardubic).


10 led 2011, 15:33
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 led 2011, 12:55
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
sergio1989 píše:
Ahoj chlapi vím že to sem asi nepatří ale zase to zde navštěvje hodně lidí co se zajimaji o tuto zbraň. Mám totiž jednu L96 na prodej takže jestli máte někod zajem PM děkuji

Tři dny banu za těžký OT. Pokud se to někomu zdá jako příliš drsné, tak to berte jako precedens, na tohleto tu fakt nejsme zvědaví. Griffon

Dobrý den, za to se omlouvám nějak jsem jednal skratkovit s banem plně souhlasím a slibuji že se to nebude opakovat.


11 led 2011, 11:32
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 črc 2009, 11:05
Příspěvky: 55
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Pre všetkých, ktorý by radi upgradovali tuto zbraň.

Zdravím.
Mám pušku L96 od Well a urobil som v nej pár zmien a chcem sa s Vami podeliť o informácie, ktoré som doteraz nahromadil. Ako čítam, každý by chcel upgradeovať, zvyšovať dostrel, silu zbrane, utíšiť ju, silnejšiu pružinu, ... .
Ak teda chcete upgradeovať túto zbraň musíte vymeniť nevyhnutné diely, teda celý spušťak, od drobných dielov po obal. Pri silnejších pružinách sa často láme západka piestu, rozchádza sa spúštak, atď. Tak isto, pri silnejších pružinách platí, čim viac výstrelov, tým rýchlejšie sa Vám rozíde válec, čo má za následok veľké úniky vzduchu, rozídenie záveru válca, takže sa bude horšie naťahovať. Teda ďalšia potrebná súčiastka na výmenu je válec a hlava válca s tryskou (odporúčam teflónový válec a kvalitnú vazelinu, nie olej). Samozrejme, treba vymeniť aj piest a vodiaci tŕň. Neodporúčam piesty s dierami, iba plné piesty. ( viď foto vo fóre )
Ak som Vás ešte od upgradeu neodradil pokračujeme.
Pri silnejších pružinách treba vymeniť hop gumu, najlepšie za silikón, no a samozrejme, že ak chcete presnejšie strieľať, potrebné vymeniť hlaveň.
Teda treba vymeniť všetky komponenty v tele zbrane. To, že ich vymeníte NEZARUČUJE väčší dostrel. Hýbeme sa +/- do 7m.

Ďalšia vec je, pri silnejších pružinách sa zbraň ťažšie naťahuje v stoji, nie to ešte v ľahu. M 180 je, takmer, nemožné natiahnuť v ľahu. Teda sa stávate, miesto tichého pohyblivého snipera, iba hlučný statický cieľ.

Jediné, čo sa mi ako upgrd osvedčilo je obyčajná izolepa z vonkajšej strany na trysku, čo zaručí menšiu priepustnosť vzduchu pomimo.

Menej upgradeovať, je niekedy viac.

S pozdravom Had.
sSsSs


18 led 2011, 21:20
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
diky Hade za prednasku (no offense), ale kazdy kdo ve snipe vymenil zakladni 140 za nejakou 170, tak urcite poznal velky rozdil v dostrelu a presnosti...
ale kvuli tomu sem nepisu...

nevite nekdo, jak kloudne vylepsit vzduchotechniku? hlaven, valec a komoru budu kupovat... ale zajima me spis, jak si pomoct doma, aby vse bylo pekne utesnene... kde by mohlo neco unikat a tak :)


18 úno 2011, 23:18
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 pro 2010, 17:57
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
http://www.armymarket.cz/ch-l96-sniper-cerna-manualni-celokov-optika-nozicky-upgrade-version-well-mb01c-d2001 Zdravim , chtěl bych se zeptat jaká je v týhle "upgrade" verzy pružina a spouštový mechanismus ? Jestli by ten spoušták unesl i třeba 170,180 pružinu takhle v základu ?? :wink:


20 úno 2011, 13:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 986 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz