Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 TM Glock 17 GBB 3. generace 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek TM Glock 17 GBB 3. generace
Konečně jsem se dokopal vše nafotit, a tak vám přináším následující recenzi:

TM Glock 17 GBB 3. generace

Důvod koupi byl ten, že do primární zbraně půjde silnější brk a postrádal jsem něco kompaktního jak převážně do CQB, tak trochu i do OS. Plynovka u mě jasně zvítězila. Rozhodoval jsem se mezi ČZ 75D Compact CO2 a již zmiňovaným Glockem, který vyhrál mé náročné výběrové řízení :). V této recenzi bych vám rád tedy přiblížil výše uvedenou zbraň Glock 17 GBB 3. generace od fy Tokio Marui.

Zbraň je standartně dodávána v krabici s polystyrenovou výplní. Zbraň je dobře zafixovaná, takže ani při trošku hrubši manupulaci by se jí nemělo nic stát. Po sundání víka na vás vykoukne zbraň, zásobník, noční mířidla, cca 200 kulí 0,2g Marui, 5 ks terčů, propagační materiály Marui a návod. Pokud umíte japonsky, jistě shlédáte čtivo velice zajímavým :D

Na první pohled je zbraň velice dobře zpracovaná, jak je již u Maruie standartem. Nikde se nic nevyklá, nic nevyrže. Po zasunutí zásobníku je zbraň příjemně těžká. Ovládací prvky jsou shodné s originálním Glockem. Jak hlavní pojistka, tak pojistka na lučíku. Držení, ovládání a manipulace se zbraní je výborná jak holýma rukama, tak s nomexovými a koženými rukavicemi. Blow Back je velice příjemný a dodává na realističnosti. Samozřejmostí je zastavení závěru v zadní poloze po vystřelení poslední kule.

Zásobník je kovový na 25+1 bb ve dvou řadách s jednosměrným napouštěcím a výpustným ventilem. Právě výpustný ventil bych používal s rozmyslem, neb námraza ze zbytku plynu neni nic příjemnýho. Stačí prostě zbylý plyn raději vystřílet :wink:. Těsněnící prvky vypadají kvalitně, takže vám nějáký ten čas vydrží bez výměny. Zásobník na jedno naplnění vydrží cca 30-40 výstřelů. Žádný úniky plynu nejsou, ani když jsem plyn nechal v rohliku 2 dny. Nevýhodou v boji je nemožnost použití rychloplničky, takže je výhodné pořídit si druhý rezervní zásobník. Nadruhou stranu to přidává na realističnosti. :D

Co se výkonu týče, byl jsem mile překvapen. S plynem Guarder a 0,25g kulema byl efektivní dostřel po seřízení hopu 30-40 metrů a kule létaly pěkně rovně i za horších povětrnostních podmínek. Z 15 metrů byl soustřel 7 cm, který byl veden intenzivnější střelbou. S pomalou mířenou střelbou byl soustřel cca 5 cm.

Vystříleno má 500 kulí a zatím bez potíží, jen při rozborce je vidět, které části jsou namáhány, takže MAZAT, MAZAT, MAZAT :!: Namazání z fabriky drží i po 400 výstřelech, ale už by to chtělo co nejdříve promazat.

+/-

+ zpracování
+ rozborka a ovládací prvky shodné s originálem
+ kvalita mady by Marui
+ přesnost
+ dostřel a síla

- snad jen vyšší pořizovací cena
- spotřeba plynu

Suma Sumárum:
Pokud chcete kvalitní a spolehlivou záložku, která vás nezklame, tento Glock je ta správná volba :wink:

Galerie k recenzi

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


09 led 2010, 15:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz