Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 PJ SR-25 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek PJ SR-25
Airsoft hraji již 2 roky a můj první kvér byl AK-47 Beta od čínského STTI Start. Byla to také první zbraň, kterou jsem upgradeoval. Chtěl jsem ale nějakou US zbraň a nejvíce na mě zapůsobila SR-25.
ÚVOD:
Zbraň je od PJ, takže je to vlastně Čína. Objednal jsem jí z obchodu Eagleguns (berou zbraně z Airsoftmorava) a přišla do 2 dnů. Ihned po rozbalení jsem tam našel vše, co jsem očekával kromě zbraně také rychloupínací tlumič, vytěrák, CZ nabíječ, značkovou baterku Firefox 9,6V 2000 mAh. Celá zbraň mě stála 5200,- + poštovné 149,-
TĚLO:
Tělo zbraně je z kovu zřejmě odlitek z nějakých zbytkových kovů. Tělo je celkem dobře zpracováno ale, když se podíváme blíže, tak na některých místech si můžeme všimnout nedokonalostí zřejmě nedokonalost formy na odlitek!!! Přesto ale na čínu celkem dobrá kvalita.
PŘEDPAŽBÍ:
Předpažbí je celkem dlouhé, delší než u M16A4 a má R.I.S na všech stranách, (také je kovové). Na předpažbí mi zarazila jedna věc a to v místě, kde předpažbí nasedá na tělo je na všech čtyřech stranách takový hrbolek jako by Číňanům ukápl kus kovu, když to vylévali do formy nebo nevím, ale každopádně to není nijak velké a moc nepovšimnutelné.
MECHABOX:
Mechabox je kámen úrazu, neboť je speciální! Je to modifikovaný mechabox verze II. Jiný je v tom, že je o něco delší, takže tím pádem je tam delší válec, delší píst (přesně o 3 zuby) a tím pádem i jiné pístové kolo. Pružina je také jiná (PSG). Firma PJ instaluje dovnitř Kovovou protitlakou hlavu pístu, chromovaný válec a pružinu 125 m/s.
DOSTŘEL A FPS:
Zbraň má dostřel pěkných 50m a úsťová rychlost je naměřená 430 FPS což odpovídá 140 m/s.
JINÉ:
PJ standardně dává nízkoodporovou kabeláž. Jediná věc, která mi hodně vadí je, že tlumič při výstřelu se o hranu tlumiče sekají kule (nejspíš malá díra na konci) proto jsem vzal 13 vrták a provrtal větší otvor a už je to O.K. nicméně mi to dost vadí. (Stejnak chystám pomocí závitníku udělat 14mm levotočivý závit a pořídit normální šroubovací tlumič).
Kdybych měl zbraň výsledně ohodnotit tak bych jí dal 7/10 neboť ten tlumič a drobné nedostatky na předpažbí a na těle, to se prostě jen tak stávat nemůže!!!!
Cpl. Mike O´NeiL
9/3 H.B.A.T.
http://www.hbairsofteam.wz.cz


25 dub 2009, 07:12
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Recenze na zbraň SR-25
fagot píše:
mohl bych poprosit o foto

http://www.airsoftgi.com/images/pic-021 ... -angle.jpg
já mam na ní eště optiku Taco 2-9X 40


25 dub 2009, 16:27
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz