Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Připomínky a úpravy fora 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Já osobně jich tam mam asi tři a půl tisíce, takže v tom problém asi nebude :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 říj 2013, 16:58
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Aha, tak to nevím kde je problém. Nicméně cela zpráva se naštěstí vždy zobrazí v tom upozorňovacím emailu a tak jsem již dotyčnému odpověděl. :)


02 říj 2013, 17:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
A nenapsal ti takhle náhodou přes fórum přímo na mail a nespletl jsi si to s upozorněním na PMko?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 říj 2013, 17:12
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Je to i možné. A nabízelo by se tím vysvětlení. :)


02 říj 2013, 17:34
Profil
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
ne. limit soukromých zpráv není žádný.

Je možné, že odesílatel soukromou zprávu poté smazal a proto se pak nezobrazila.

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


02 říj 2013, 22:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Ahoj, chci se jen laicky zeptat, jestli na tomto fóru neuvažujete o instalaci takového toho "okýnka", do něhož se napíše požadované téma nebo slovo, pak se klikne na hledej a objeví se všechna související témata?
P.S. Pokud to tu někde je, pak se hluboce omlouvám, ale já to prostě nenašel. :)


29 zář 2014, 13:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
55veny píše:
Ahoj, chci se jen laicky zeptat, jestli na tomto fóru neuvažujete o instalaci takového toho "okýnka", do něhož se napíše požadované téma nebo slovo, pak se klikne na hledej a objeví se všechna související témata?
P.S. Pokud to tu někde je, pak se hluboce omlouvám, ale já to prostě nenašel. :)


Odkaz Hledat v horní liště pod titulním obrázkem a první reklamou :)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 zář 2014, 13:40
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Jsem já to ale "starej vosel". :lol: Griffe, děkuji.


29 zář 2014, 13:48
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2010, 00:56
Příspěvky: 59
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Já se chci zeptat, jestli by se nedal implementovat Tapatalk. Často procházím fóra na mobilu (a nemyslím si, že jsem sám) a přez Tapatalk (nebo další programy) to je tisíckrát pohodlnější než přez prohlížeč.

_________________
homer: co budu dělat s takovou spoustou špinavých peněz? spálím je!
líza: NE! pomysli na děti v africe.
homer: máš pravdu, lízinko, musím si koupit pušku..


30 zář 2014, 09:10
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Já se především předem omlouvám, protože to zrovna sem nepatří, ale jinak si nevím rady. V sekci "Baterie do zbraně" jsem se už dvakrát v posledním týdnu na něco ptal a "nějak" to úplně zapadlo, ani ťuk... Myslel jsem tu otázku především na Griffona, protože ho považuji za odborníka přes elektro! Fakt bych potřeboval poradit, poctivě jsem hledal v jednotlivých vláknech o akumulátorech apod., ale nějak z toho nejsem v obraze, elektřina není moje hobby. :wink: Je mi naprosto jasné, že moderátoři toho mají hodně, dělají tuto práci ve svém volném čase, takže si vůbec nijak nestěžuji, tak to, prosím, neberte. Jenom jsem chtěl fundovanou radu nebo alespoň nějakou rozumnou reakci. :)


08 říj 2014, 19:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
55veny píše:
Já se především předem omlouvám, protože to zrovna sem nepatří, ale jinak si nevím rady. V sekci "Baterie do zbraně" jsem se už dvakrát v posledním týdnu na něco ptal a "nějak" to úplně zapadlo, ani ťuk... Myslel jsem tu otázku především na Griffona, protože ho považuji za odborníka přes elektro! Fakt bych potřeboval poradit, poctivě jsem hledal v jednotlivých vláknech o akumulátorech apod., ale nějak z toho nejsem v obraze, elektřina není moje hobby. :wink: Je mi naprosto jasné, že moderátoři toho mají hodně, dělají tuto práci ve svém volném čase, takže si vůbec nijak nestěžuji, tak to, prosím, neberte. Jenom jsem chtěl fundovanou radu nebo alespoň nějakou rozumnou reakci. :)


Sorry, ale já přes elektro žádnej velkej odborník nejsem, na to jsou tu jiní machři. Navíc se ptáš na baterku do zbraně, která je nová a drtivá většina z nás jí v životě neměla v ruce, takže nemají tucha, jaká baterka je do toho vhodná. Holt ti tu prostě nikdo poradit neumí, a tak jsme radši zticha, než abychom plácli nějakou blbost...i to se občas stává, nejsme vševědoucí helpdesk :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 říj 2014, 12:45
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
OK, dík za odpověď, jako vysvětlení beru, v pohodě. Já měl za to, že Val a Vintorez už tady zas takový novinky nejsou.


09 říj 2014, 15:13
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Chtěl bych se vrátit k otázce CHlustanece na implementaci nebo aktivaci TapaTalku na tomto fóru. Díky.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


11 úno 2015, 14:43
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 12 bře 2015, 20:00
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
opravdu jsem asi blb ale stále jsem nepřišl na to jak se zakládá téma

_________________
ČZ 75 SP-01 ASG (manuální)
Well mb-03 vsr-10


31 kvě 2015, 19:32
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Ahoj, jenom taková otázka... Už sem chodím spíše výjimečně, ale všiml jsem si, že nějak ubylo moderátorů?! Kam se poděl třeba takový Griffon? :D Jestli to není tajné. :lol:


21 pro 2015, 17:53
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
55veny píše:
Ahoj, jenom taková otázka... Už sem chodím spíše výjimečně, ale všiml jsem si, že nějak ubylo moderátorů?! Kam se poděl třeba takový Griffon? :D Jestli to není tajné. :lol:

Celkově je tu docela mrtvo oproti dřívějšímu stavu.. :)

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


21 pro 2015, 21:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 lis 2015, 13:40
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Deacon píše:
55veny píše:
Ahoj, jenom taková otázka... Už sem chodím spíše výjimečně, ale všiml jsem si, že nějak ubylo moderátorů?! Kam se poděl třeba takový Griffon? :D Jestli to není tajné. :lol:

Celkově je tu docela mrtvo oproti dřívějšímu stavu.. :)



A je k tomu nějaký důvod? as týmy se rozpadly, lidi přestávají hrát airsoft, nebo šli všichni na facebook?

Ubylo stejně i as akcí?


22 pro 2015, 02:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
vetsina presla na facebook, zustali jenom rozumni

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


22 pro 2015, 05:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
No já nevím ale co se tu podívám, vidím tu jenom samé témata o zbraních, ohledně výstroji ani čehokoliv jiného už tu nic zajímavého dlouho nebylo... :D


17 kvě 2016, 20:50
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Héj doprdele, chcel by som sa spýtať či je tu ešte nejaký ako tak aktívny mod okrem mňa. To čo sa tu deje poslednú dobu je des...je tu mŕtvo a človek je preto za každého nováčika na fóre rád (vzhľadom na situáciu).
Neskutočne ma však sere to že nováčikovia sú klasicky lenivý použiť vyhľadávanie a klasicky si na každú kravinu vytvoria svoju novú tému.
Inokedy to nebol problém. Lenivý nováčik? Prásk! zamietnutie prípadne lock, varovanie + napomenutie a prečítanie si pravidiel fóra. Teraz keď toto urobím a dotyčného napomeniem tak sklopí uši a na fórum sa nevráti = je o člena menej. Tak sa často proste snažím dané "nove" téma zlúčiť alebo presunúť aspoň tam kam patrí = to čo dotyčný lenivec zanedbal robím zaňho a aspoň ho napomeniem. Popravde už ma to naozaj nebaví a mám chuť všetkých týchto ľudí rovno poslať doprdele pretože mám aj kopec iných starostí ako sa srať s ich lenivosťou. Ide mi len o to že keď to takto pôjde ďalej a proste to budem zas z fleku zamietať, zamykať a napomínať ako to kedysi bolo priam nutné, tak fórum pôjde do kytek ešte skôr...chcem sa teda spýtať hlavne modov čo sem ešte sem tam aspoň nazrú, prípadne ex modov alebo aktívnejších členov fóra ktorí tu ku tomu majú ešte ako taký vzťah. Ako to vidíte s momentálnym chodom fóra? Predsa fórum má svoje pevne stanovené pravidlá a tie treba dodržovať a hotovo.. takže je dosť možné že nových otázok v už existujúcich témach moc pribúdať nebude a duply schvalovať proste nemienim..veď ak téma z roku 2010 rieši alebo popisuje daný problém aj dnes, nevidím dôvod prečo ju neoživiť a prečo by sa nemohol dotyčný spýtať tam ak na fóre nenájde odpvoeď. Alebo chcete aby som to schvaľoval rad radom aby fórum bolo aktívnejšie ale totálne neprehľadné? Názor? Vďaka

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 bře 2017, 19:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
obcas sem zavitam, ale uz pred pul rokem jsem psal, ze na moderovani uz moc nemam cas. osobne si myslim, ze kdyz neni tema vyslovene spatne napsane/umistene, tak neni treba to resit/presouvat/mazat. Ted tu neni takovy provoz jako v minulosti

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


06 bře 2017, 20:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Stále sem rád chodím, je vidět že MODů je málo tak Vám s tím mohu pomoci, práce tu je fakt pomálu...o to víc by stálo tu udržet kvalitu přízpěvků

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


07 bře 2017, 00:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Bez mučení se přiznám že sem tu opravdu léta nebyl ale už sem zpět páč facebok mě opravdu přestal bavit protože tam je naprosto kuloví a jen hádky a útoky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 bře 2017, 08:46
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Já sem zavítám čistě ze zvyku, le je pravdou, že když se sem kouknu každý den, což dělám, tak stejně se objeví jeden či dva příspěvky. Ale je fakt, že na jednoho člověka to sice není tolik práce, ale o to je otravnější. Nováčci si bohužel pravidla nečtou a chovají se tu jako na FB. Bohužel.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


07 bře 2017, 10:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Ďakujem za vaše vyjadrenia, ono otázok na riešenie by tu pribudlo koľko krát aj viacero, ale keď si niekto nedá ani len tú námahu s normálnym pomenovaním témy a ešte ju aj blbo zaradí a očividne si ani nepozrel či sa tu podobná téma nenachádza tak proste nie vždy mám chuť na to aby som to premenoval, presunul/zlúčil a hľadal v moderátorskom paneli príslušnú tému. Tak to často z týchto dôvodov zamietnem a napíšem dotyčnému aspoň ako má postupovať..ale zvyčajne sa tak už nestane = nič sa nerieši, nediskutuje. Čiže čím je tu menej práce, tým väčšiu dá prácu robiť to tak aby bolo fórum aspoň ako tak aktívne . Takisto často schvalujem veci s dosť prižmúreným okom, nad ktorými by som v minulosti len mávol rukou, zamietol + dal varovanie. Veď si ešte určite pamätáte ako to tu často rad radom musel Griffon Monty a ostatní rad radom zamykať atď. lebo to sem išlo po vlnách. Taraz mi to príde ťažšie len preto že človek sa snaží hľadať dáky kompromis medzi tým aby vôbec udržal fórum aktívne a medzi tým aby to zároveň čo najmenej strácalo úroveň. Predtým sme sa o aktívnosť báť nemuseli..stačilo len filtrovať lenivých užívateľov a schvalovať dobre zaradené dotazy, príspevky a témy, občas premazať OT, dať ban debilovi..žiadne premenovávanie, zaraďovanie, zlučovanie a už vôbec nie doprosovanie sa nováčikom ako to majú spraviť nabudúce. Budem rád za veškerú pomoc ak teda bude ešte niekto ochotný sem tam to tu usmerniť alebo dať do poriadku, nie vždy sa mi sem podarí ísť každý deň. Sem tam bude zrejme treba prižmúriť to oko. Takisto ak by mohol dostať Daven moderátosrské oprávnenia som za, veď na tomto fóre fungoval už dávno predtým než som sa sem ja vôbec zaregistroval a vždy vedel proadiť, pomôcť a čo sa ako patrí. Osobne som FB nikdy nemal tak neviem ako to tam chodí, ale verím že si ľudia znova časom nájdu cestu na toto fórum a ešte to tu zopár rôčkov potiahneme na úrovni :) OT - Veď mi už ani nechodia zbrane na servis, pretože vo vedľajšom meste si vraj nejaký týpek dal hustoprísne taktické meno na FB a decká sa idú potrhať aby mu dávali zbrane na upgrade a servis. Keď som sa spýtal na to, čo a za kolko ponúka tak mi prišlo zle :lol: Darmo, nemáš FB - neexistuješ :)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 bře 2017, 16:18
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Ačkoliv nepíšu tolik, chodím sem téměř každý den. Jde snad taky o jediné (možná i poslední!) fórum ze starších časů, které přežilo (pokud nepočítám namařský fórum). Tudíž je tu nejvíc informací, lidí apod., na který se obrátit.
Zde to má rozhodně potenciál i do budoucna, neboť zde je vše pěkně roztříděné a přehledné, což se o fb říct nedá. Neaspiruji na admina, ale pokud by bylo potřeba s něčím pomoci kolem údržby, tak se rád přihlásím a pomůžu.

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


07 bře 2017, 19:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
madafaka: Daven je muj bracha, tak se ho muzu zeptat, zda by mel zajem o moderovani, ale casove to taky nema moc ruzove

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


08 bře 2017, 11:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Pri tejto prevádzke stačí keď sem raz za čas mrkne a ak bude mať čas dá niečo na poriadok. Práve sme na tom časovo asi všetcia podobne :) Ale občas sa tu fakt nájde aj niekoľkodňové "hluché" miesto, tak aspoň by bola väčšia pravdepodobnosť toho, že sa niekto z nás do toho miesta zrovna trafí a dá niečo málo na poriadok ak bude treba. Myslím že komfortu na fóre to môže len a len pridať.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


08 bře 2017, 19:57
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 09 kvě 2012, 17:04
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha 4
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Přidám svojí trošku do mlýna...já jsem teda vlastně jenom konzument obsahu. Mám rád přehled, tak si pročítám i témata, které neřeší nějaký můj problém. Přispívám minimálně, nevím, zda mám dostatečně kvalitní znalosti.

Jsem tu téměř každý den a poslední dobou jsem se začínal divit, že se nechávají duplicity žít. Takže díky za vysvětlení.

Chápu, že ve shaze "zachránit" fórum před zánikem, jsi madafaka ochotný k větší shovívavosti. Otázka je, zda k dobru. Pokud fórum opravdu zanikne z nezájmu členů nebo protože jen už nebude o čem diskutovat, tak myslím, že bude lepší pokud tu po vás zůstane alespoň kvalitní obsah, než stovky témat bez ladu a skladu.
Snaha o kompromis je pochopitelná, je pouze na vás moderátorech, zvážit jeho míru.

Strach, že odradíš začínající diskutéry je oprávněný. Jen si myslím, že ty co bys přísností odradil, stejně za moc nestojí ani při pohledu do budoucna. A těch, kteří se poučí bude určitě méně, za to snad "kvalitnější" a na těch by se mělo stavět.

_________________
GP MK18 mod1 -> CQBR SOPMOD Block 1
https://www.facebook.com/assfod.praha/


10 bře 2017, 14:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Připomínky a úpravy fora
Jeff píše:
madafaka: Daven je muj bracha, tak se ho muzu zeptat, zda by mel zajem o moderovani, ale casove to taky nema moc ruzove

Jak jsem říkal s moderováním rád pomůžu, chodim sem prakticky denně, když jsem v práci ;)

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


11 bře 2017, 14:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz