Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:22



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 MP5 SD6 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2012, 17:11
Příspěvky: 44
Bydliště: Třebíč
Nový příspěvek MP5 SD6
Po předchozí zkušenosti s mým dotazem na MB 06 se budu ptat opatrne :cry: .Chtel bych se zeptat nekoho kdo jiz MP5 SD6 vlastní jake s ni ma zkušenosti.


21 kvě 2012, 18:55
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: MP5 SD6
Zkus spíš tohle:
viewtopic.php?f=112&t=4686&hilit=mp5+sd6

Zbytečné ti to tady znova popisovat. :wink:

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


21 kvě 2012, 19:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2012, 17:11
Příspěvky: 44
Bydliště: Třebíč
Nový příspěvek Re: MP5 SD6
:wink: dik


21 kvě 2012, 19:06
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 07:27
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: MP5 SD6
A od jaké ? Doporučil bych cymu http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1121 nebo JG http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=187 to je ale slabší a má plastové pak je tu ještě např. Classic army,ale nevím jestli si ochoten dát 5000 do zbraně,když teprv začínáš.

edit: Jeryk to myslím shrnul líp než já :)


21 kvě 2012, 19:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: MP5 SD6
Sniper-nováček: vis, ze nam tady svou blbosti ci lenosti akorad pridelavas praci? takze varovani za duplicitu, priste budes mit docasny ban

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


21 kvě 2012, 19:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: MP5 SD6
Ok, takže ti to zkusím vysvětlit ještě jednou a názorně. To, jak jsi položil svojí otázku je úplně špatně a okamžitě bych ti to locknul a napařil varování, ale to by ti očividně nepomohlo, protože ty si prostě odmítáš najít a pročíst pár témat, abys pochopil, jak to tu chodí a jak se máš chovat. Podívej se na svůj dotaz a pak se podívej, jak bych si představoval, že by takový dotaz asi měl správně vypadat:

"Lidi, chtěl bych si koupit MP5SD6, používal bych jí jako záložní zbraň ke sniperce a na boj v budovách. Dočetl jsem se tady na foru, že v případě Mp5 mám brát Cymu nebo CA, ale CA je na mě moc drahé (chci investovat max. 5000Kč) a SD6 od Cymy jsem nikde nenašel. Mám vzít relativně levné JGčko a zbytek peněz případně investovat do nutného upgradu, nebo to není dobré řešení? A je SD6 vůbec dobrý kvér pro moje potřeby? Díky všem za odpovědi."

A teď se nad tím zamysli. Vidíš ten rozdíl? A je to vážně tak těžký? A to pomíjím fakt, že i kdybys to napsal takhle, tak ti to stejně locknu a napařím varování, protože tohleto už se tu řešilo mockrát a tudíž si to máš napřed zkusit dohledat a teprve když nenajdeš, tak se případně zeptat.

EDIT: Než jsem to dočetl, tak kromě toho, že ti to vysvětlili ostatní, se ti povedlo napsat další dokonale zbytečný příspěvek, kterých jsem ti už dneska smazal asi deset a pokusil se ti několikrát vysvětlit, ŽE DEBILNÍ A ZBYTEČNÉ PŘÍSPĚVKY TYPU "DÍKY" "PROMIŇ" A PODOBNĚ TU NEMAJÍ CO DĚLAT!!!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 kvě 2012, 19:10
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz