Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:15



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ] 
 Voj.výcvik 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Voj.výcvik
Zdravím

V životě by mě nenapadlo,že budu psát na Airsoft diskuze, nebo ze se stanu členem nějakého týmu .---No nic jdu k věci.


Nějákej pátek dělám vojenský výcvik ze získaných plánu,příruček a zkušeností známých vojáků.
Jedná se o delší dobu a není to ten na 14dní .:

Základní

1)Fyzická příprava (praktická)
2)Psychická příprava (teorie,praktická)
3)Stravování a stravovací režim (teorie)
4)Odpočinek (teorie)
5)Základy sebeobrany (teorie,praktická)

Ten je odhadován tak na 8-12 měsíců,možná se Vám zdá cena vysoká vzhledem k mému věku ,ale bazén,a další pomůcky pro výcvik nejsou zrovna laciné.


Pak dělám ,ale ten ještě nikdo nedokončil takže neví na jak dlouho je ,odhaduju 3-4 roky.
Profesionální :
1)Fyzická příprava (praktická)
2)Psychická příprava (teorie,praktická)
3)Stravování a stravovací režim (teorie)
4)Odpočinek (teorie)
5)Základy sebeobrany (teorie,praktická)
6)Psychická a fyzická příprava pro pokročilé (teorie,praktická)
7)Survival –oheň (teorie,praktická)
8)Survival-přežít (teorie,praktická)
9)Boj s nožem (praktická)
10)Boj holou rukou (praktická)
11)Boj se psem (teorie,praktická)
12)Maskování (praktická)
13)Základní lékařské postupy (teorie,praktická)
14)Taktika boje (teorie,praktická)
15)Judo (teorie,praktická)
16) Střelba (teorie)
17)Techniky profesionálů (praktická)
18)Kompas,radiokomunikace,mapa (praktická)
19)Jak jednat s lidmi (teorie)
20)Ostatní (teorie,praktická)


Dej šanci nepříteli,
vem šanci sobě

No nevím co bych dodal ,pokud se bude cvičit tým min 5 je sleva dohodou.

Tak zatím

PS_kdo zná Specnaz.cz tak tam se to posral ,ale to asi víte :wink:

_________________
Obrázek


Naposledy upravil DF-201 dne 07 pro 2008, 15:28, celkově upraveno 1



06 pro 2008, 22:47
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
www.povcr.wgz.cz

_________________
Obrázek


06 pro 2008, 22:49
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
ne tvém webu máš "Je mi 15 let" by mi zajmalo jaké máš se vším tímto skušenosti ... protože tohle se nedá jenom tak naučit z příruček :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


07 pro 2008, 11:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Zajímalo by mě, jestli někdo nevíte limity pro přijetí v přijímači. Všude jsem našel jenom cviky. Tzn. kolik minimálně musíš uběhnout za 12 min. apod. ... Díks :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


07 pro 2008, 12:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
http://www.novakariera.cz/cz/vyber/296/ ... -zdatnosti

Běh po mě nikdo nechtěl


Apropo. docela by mě zajímalo, jakým jak je možné podnikat v 15ti letech v tomhle odvětví a jakou máš potvrzenou písemnou kvalifikaci?

Prd viď. No tak asi zase nic co :wink:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 12:43
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
tak me tak napadlo jff ,jestli kdyz mam nepravidelne pravidelnej tep srdce ( u me 2x normalne bouchne srdce a pak 7x o dost rychleji ) jestli by se s tim dalo jit taky do armady nebo by me nevzali i kvuli tomu poslednimu bodu v prijimackach 170 tepu/min

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 pro 2008, 13:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
No než tě vůbec připustí k fyzickému přezkoušení, procházíš lékařským vyšetřením. Má to 2 důvody.

1) abys jim tam někde nezkolaboval
2) nejvíce lidí vypadne na krevních testech (jdeš hned ráno ,takže je dlouho nezdržuješ) a na moči (též hned ráno vypadneš na cholesterol)

Pak teprve až ti vlezou do každý díry tě pustí k fyzickým a tam jde tak 30% uchazečů. Se špatným sdrcem jsi bez šance a pokud ti dělá to co píšeš, měl bys navštívit kardilologa

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 13:22
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Takže budu odpovídat postupně.
15 mi je, to myslím nehraje roli. Psal jsem, že mám pár známých vojáku, z příruček se to nedá naučit ja jsem výcvik nedokončil, protože je to na dlouho, ale snažím se ho dělat.
Příjmačky u mě nejsou (jestli to tak bylo myšleno)..výcvik je sestaven od nemenšího bodu tj. amatér až po nejvyšší a pak výcvik dokončíš.Já tě nehlídám nebuzeruju,Jen ti řeknu popř. ukážu co máš dělat a dělej –platíš ty ,Kvalifikace žádná zase se oháním větou neoficiální ,podnikání také žáden stejná věta a velká část peněz výcviku jde na tvůj výcvik to máš návštěvy bazénu ,adrenalin atrakce, atd.
Asi myslíš Tf tepová frekvence, nebudu komentovat nevím, co mám k tomu napsat.


Zdravotní prohlídka? Je to na vlastní nebezpečí a neoficiální. Jo pravda že když to přeženeš tak odpadneš, ale ten výcvik se snažím ze začátku co nejmíň zmírnit. Jediné co požaduji je výpis z trestního rejstříku! Ale to jen 19+….Pod 18- chci souhlas rodičů.Další dotazy?
Myslím že jsem na nic nezapoměl.

PS:Můžu ti vypočítat MTF .Maximální tepová frekvence.to je že když to stoupne nad tak jdeš k zemi .Proto se to při výcviku hlídá.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil DF-201 dne 07 pro 2008, 13:55, celkově upraveno 1



07 pro 2008, 13:47
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Jetě dodám,nechci se tady ,hádat ani vytahovat..Pokud máš zájem tak se zeptej a nebo přihlaš :arrow: Pokud ne tak sem nepíš debilní připomínky Děkuji.

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 13:51
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
joseff píše:
No než tě vůbec připustí k fyzickému přezkoušení, procházíš lékařským vyšetřením. Má to 2 důvody.

1) abys jim tam někde nezkolaboval
2) nejvíce lidí vypadne na krevních testech (jdeš hned ráno ,takže je dlouho nezdržuješ) a na moči (též hned ráno vypadneš na cholesterol)

Pak teprve až ti vlezou do každý díry tě pustí k fyzickým a tam jde tak 30% uchazečů. Se špatným sdrcem jsi bez šance a pokud ti dělá to co píšeš, měl bys navštívit kardilologa

tak s cholesterolem problem nemam , jen to srdce a byl sem s tim u kardiologa az v motole a rekli mi ze to je jen "kosmeticka" vada , proto me to na vykonu nijak neomezuje , ale kdyz tam je 170 tepu za minutu tak vlastne ty jako normalni clovek mas placnu 170 tepu pri sprintovani , pricemz ja muzu mit kvuli tomu 170 tepu pri poklusu , proto se ptam jestli tam nejsou nejaky vyjimky popr neco takovy, 4DF , doufam ze tvuj posledni prispevek nebyl miren na me ;)

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 pro 2008, 14:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Kuny píše:
tak s cholesterolem problem nemam , jen to srdce a byl sem s tim u kardiologa az v motole a rekli mi ze to je jen "kosmeticka" vada , proto me to na vykonu nijak neomezuje , ale kdyz tam je 170 tepu za minutu tak vlastne ty jako normalni clovek mas placnu 170 tepu pri sprintovani , pricemz ja muzu mit kvuli tomu 170 tepu pri poklusu , proto se ptam jestli tam nejsou nejaky vyjimky popr neco takovy, 4DF , doufam ze tvuj posledni prispevek nebyl miren na me ;)



Ne nebyl :) S tím tepem dá se to cvičit mám tu k tomu nějákej návod ale nic jsem nepochopil :?:

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 14:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Jen k tomu srcdi. Musis pri danym tepu (onech 170 tepu) vydat urcitou energii. Hlida te vic pristroju, takze to neoblbnes. Proste slapes na rotopedu a meri ti zatez. Pokud ze sebe nevydas pri danym tepu urcitou energii tak papa.
Jedinny jak se na tenhle test pripravit je radna kondycka.



Ps: pokud si to autor preje, promazu to tady. Chci ale aby zmzly ceny kurzu. Nedvlene podnikani nepodporujeme. Pokud to autor neudela, posarame se my.
Jinak proti tvym kurzum nemam zhola nc, ale to ze mas precteno 100 knizek a par kamosu u Army a zajimas se o prblematiku 3 roky z tebe nedela instruktora. To trva o nejaky ten patek dyl.
Mozna by tvuj kurz mel navstvyt nekdo od novy, urco by te oznacily za instruktora od DS :-)

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 15:24
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
joseff píše:

Ps: pokud si to autor preje, promazu to tady. Chci ale aby zmzly ceny kurzu. Nedvlene podnikani nepodporujeme. Pokud to autor neudela, posarame se my.
Jinak proti tvym kurzum nemam zhola nc, ale to ze mas precteno 100 knizek a par kamosu u Army a zajimas se o prblematiku 3 roky z tebe nedela instruktora. To trva o nejaky ten patek dyl.
Mozna by tvuj kurz mel navstvyt nekdo od novy, urco by te oznacily za instruktora od DS :-)

Ceny sem smazal ..Já ze sebe nedelám instruktora,Já nabizím službu ,možná pro to v češtine neexistuje jinný význam než instruktor nevím no..Profesionál nejsem,instruktor taky ne :proste sem ten co ti zadá ukol a je jen na tobe jestly ho splníš . :wink:

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 15:30
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
joseff píše:
Mozna by tvuj kurz mel navstvyt nekdo od novy, urco by te oznacily za instruktora od DS :-)



Nejsem znalec zkratek, a nebo sem to nepochopil :!: :?: ,Co je to DS

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 15:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Dělnická Strana :wink:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 15:57
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 16:46
Profil
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
DF-201 píše:
Ceny sem smazal ..Já ze sebe nedelám instruktora,Já nabizím službu ,možná pro to v češtine neexistuje jinný význam než instruktor nevím no..Profesionál nejsem,instruktor taky ne :proste sem ten co ti zadá ukol a je jen na tobe jestly ho splníš . :wink:


Takže tvůj kurz tedy spočívá v tom, že danému zájemci ty dáš nějaké postupy jak cvičit a to všechno za peníze!?

A jak to máš udělaný z odečtem DPH apod?
Docela by mě to zajímalo..
Dík za odpověď

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


07 pro 2008, 19:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Jak může mít odpočet DPH v 15ti :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 20:06
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
xstb píše:
DF-201 píše:
Ceny sem smazal ..Já ze sebe nedelám instruktora,Já nabizím službu ,možná pro to v češtine neexistuje jinný význam než instruktor nevím no..Profesionál nejsem,instruktor taky ne :proste sem ten co ti zadá ukol a je jen na tobe jestly ho splníš . :wink:


Takže tvůj kurz tedy spočívá v tom, že danému zájemci ty dáš nějaké postupy jak cvičit a to všechno za peníze!?

A jak to máš udělaný z odečtem DPH apod?
Docela by mě to zajímalo..
Dík za odpověď

DPh o to se nezajámím,Takhle:
Ty se přihlásíš do mého výcviku.
Já ti zašlu dotazník DF který vyplníš, zašlu ti v Pondělí (první den od nástupu)Nástavbu je to na 4 týdny. Poté budu vyžadovat finanční částku. Po ukončení výcvik ti osobně předám faktury za provedené transakce tj. Bazén, Horolezecká stěna, hygienické potřeby a další blbosti. Neplatíte jídlo to si kupujete samy. Ale po umělých misi najezení budete (získáni potravy z přírody) .Jediné co já dostanu je necelých 100kč,takže není to nedovolené podnikání. Tady máš příklad bazén stojí 45kč na hodinu. U nástavby je bazén 7x , 7x45=315,A v dalším plánu je 8x vlastně tři čtvrtě částky je za bazén. Pokud to počasí dovoluje jsme venku někde kde je voda v létě je částka menší než v zimě.
Takže DPH má na starosti podnik – organizace, která mě vydala lístek-Doklad o zaplacení.(ale zase lze použít větu |neoficiální|)


Náš (nesmyslnej) zákon, je postavenej na hlavu a vždy se to dá překrýt právem občana ..Mám to nastudovaný.

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 20:19
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2008, 22:37
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Moje výhoda je slovíčko neoficialní

_________________
Obrázek


07 pro 2008, 20:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Jak mi chceš zaručit, že moje investice do toho výcviku nebudou vyhozený kačule :wink:
Víš utratil jsem už desetitisíce za různý kurzy. ale vždy tam je jistota certifikovanýho instruktora. Certifikát znamená, že člověk prošel jakýmsi kurzem/přípravou na to že bude někoho něco učit. No a pokud složí nějakou zkoušku (třeba maturu) tak dostane certifikaci.
nezlob se na mě, ale to je jako bych sem napsal: Naučím vás dýchat pod vodou "neoficiálně" Pokud se to nepovede, nikdo si na mě nic neveme, protože je to NEOFICIÁLNĚ :!:

Takže bych rád věděl jaká je jistota toho že tvůj kurz není jen okopírovaná knížka BOJOVAT, VLKODLAK, MANUÁL ODSTŘELOVAČE a podobný.

Protože na to myslet si že můžeš vyučovat armádní taktiku nemáš ,to se na mě nezlob, na to se lidi študujou dýl neč 3 roky domácího studia :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


07 pro 2008, 20:29
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008, 06:15
Příspěvky: 72
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
Tak ted nevim jestli se ti mám smát, nebo ti mám nadávat. Fakt nevim jak může bej někdo tak debilní (to není nadávka ale diagnoza) a pouštět do světa takový kydy. nejvíc mě dostalo

Citace:
ja jsem výcvik nedokončil


jak chceš někoho naučit ten tvuj turbospecivální vycvik když jsi ho sám nedokocil??? Silně pohybuju že víš co znamená vojenský výcvik. A ješte náš tu drzost to nabízet za peníze.

PS:Ale jestli to děláš jako žert tak se ti to fakt povedlo to se musí nechat


07 pro 2008, 20:38
Profil
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Voj.výcvik
tak rekl bych se se vsichni k tomu vyjadrili a nehodlam za chvili cist same urazky na nekoho a proto zamykam

Pokud bude mit nekdo zajem o ten kurz, at napise uzivateli do PM.


LOCK

_________________
9.Lajdácký Průzkumný Oddíl



Obrázek


07 pro 2008, 20:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 23 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz