Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:09




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Šnek píše:
Orangutane ty seš takový idiot!

Nejenom že jsi idiot co výrazně ohrožuje zdraví ostatních hráčů, ty ani ty posraný zbraně neumíš stavět!

Říkals, že svojí sniperkou (170 m/s s .43) střílíš na 50-60m. Tam dostřelí i čína v základu! WTF!

Nejdelší Airsoftový kill byl na nějakých 155m, a byl dosáhnoutej se sniperkou 170 m/s s .20g a borec z toho střílel .69g keramický kuličkový ložiska (asi 10-12Kč za výstřel). Tvoje zbraň je mnohonásobně silnější a střílíš s tím na 3x kratší vzdálenosti? Mluvíš tady o balistice, ale vymáčknout z takto silné zbraně tak malý dostřel to jsem ještě neviděl!

Argumentovat s tebou o střelbě na blízko očividně nemá smysl. Ty očividně nemáš kapacitu abys pochopil, že kulička s takovou energii úplně v pohodě vnikne pod kůži.


chlapecku, klidni hormon jo. Hraju AS pravdepodobne jeste z dob kdy tys tahal kacera po dvorku.

Zamerne prekrucujes, pletes si dostrel s cilenou strelbou, ukaz mi kde pisu ze moje zbran ma dostrel 60m, borce vem si pasmo namer si venku 60m a pak jsem zvedavy na 100% zasah z te tve ciny v zakladu. AS kecy killnul sem ho na 100m a koukalo mu jen ucho znam. Dostrel nema cenu merit protoze je ti je u AS uplne k nicemu, pokud ti to jeste nedoslo, ach ja zapomel ty vzdy zamerne vyhledavas abys strilel nad uzratym polem za tepla a jeste po vetru s idealnim balistickym uhlem zbrane :D :D Jo a predem posles dotycnymu SMSku at ti tam nejakou dobu postoji nez se trefis :D

S nekym kdo zamerne vybira a prekrucuje casti vet nema cenu se seriozne o necem bavit.


24 srp 2016, 14:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Mňa zas pobavilo ako môže snipera srať vegetácia kvôly ktorej nedokáže eliminovať nepriateľa sekundárkou a preto použije radšej silnú primárku.
Neviem čo si to za "snipera" čo hrá aj "útočne" a dostáva sa nepriateľom na krátku vzdialenosť kde keď mu niekto neuzná slovný oznam "máš" tak s namierenou puškou stláča spúšť :lol: A to len preto že neni schopný pomedzi halúzky trafiť s pištoľou nepriatela. Ak si sniper, sekundárku máš na to keď sa niečo posere alebo si niečo sám posral. Tj nepriateľ sa ku tebe dostal na krátku vzdialenosť a odhalil ťa. Neviem načo by normálny sniper prezrádzal svoju pozíciu hulákaním "máš" v lese.A potom sa tam ešte s niekým hádal o zásahu. Ale pre niekoho je hold sniping frag liga :roll: Ak sa ku mne niekto priblíži a nevidí ma ťahám sekundárku a mierim naňho..1.ak si ma nevšimne počkám kým sa vzdiali a napálim ho z dialky do chrbta a ani nebude vedieť kde som alebo nahlásim jeho polohu a pohyb týmu. 2. Ak si ma však na blízko všimne vyndám ho pištoľou a prípadne mením pozíciu.
Takisto je pištol lepšia proti skupine nepriateľov, nehovoriac o tom že sa GBB pištoľou dá na 30 metrov krásne strielať s 0,3g. Inak sme tu už riadne OT tak to tu môžem potom prípadne premazať keďže je to v knihovne alebo to presunem dakam inam ako dáky exemplárny prípad :) vyjadrite sa.
K téme..nemyslím si že by HPA nepatrilo do airsoftu, ak odhliadnem od konštrukcie HPA setu, tak HPA je asi najlepším hnacím médiom pre airsoftové zbrane. + môže človek polaborovať s ideálnym výkonom pre danú gramáž streliva aby mu to lietalo ďaleko a presne a nie na úkor bezpečnosti. Aj tak sú to hodnoty pod 175m/s s 0,43g :wink: Takže HPA zamňa v airsofte svoje miesto má.
Čo sa týka použitia streliva 0.88g a iných neplastových na streľbu do ludí to snáď ani netreba ďalej rozoberať..proste na tento účel to nieje. Viacmenej mi je jedno aký má zbraň výkon, ide o to ako a na čo je používaná. Sám vlastním aj prasokvéry ale nie ako kompenzačné pomôcky

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


24 srp 2016, 14:32
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
utocne znamena, ze kdyz mas proti sobe kempice a tebe nebavi nekde sedet. pak uz se tvoje role samo trochu meni, duvody proc nekdo postupuje tak ci onak jsou asi ciste osobni a odvijej se od situace, mezi nama stelbou z gbb se prozradis mnohem vice nez slovem mas :)

Prijde mi, ze tu je samej pokojovej softak, kterej dostane 120cou a uz by reguloval. Ja vim naprosto bezpecne ze do vystroje muj zasah nedela naprosto nic, a kecy o nahode muzeme vest k milionum prikladu treba s vyndanou hlavni, kulickou a nahodnymu zasahu do oka (flusacka) :D :D

Ja teda hrajete CQB? Tak to prece boli i zakladem v aeg ne? :D :D

edit: sorry opomel sem tve pobaveni s vegetaci, vem si ze mas nepritele za krovim, jehoz hustotu neznas, pistoli vis ze nemusis mit zasah jisty a prozradil by te v pripade mimo a vidis ze se k nemu nedostanes na knife kill protoze by ses odhalil kvuli treba povrchu a nebo by te videl nekdo dalsi od nepritele a ani se nedostanes na vzdalenost abys ho zameril a mel 100% zasah a upozornil ho slusne ze ji ma, tak ho proste prostrelis silnou primarkou krze to krovi, neni k tomu nic k pobaveni. I kdyz je to hra, je to v dany okamzik "boj".


24 srp 2016, 14:47
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Panove nešlo mi o to rozvířit tak silnou diskuzi, nicméně na jednu věc tu musím reagovat.

Orangutan: To jako myslíš vážně? Přesně ty jsi ten druh člověka, kvůli kterýmu bych HPA zabanoval a vůbec se k těmhle pneumatickým systémum nevracel. Co je proboha za nesmysl typu "musím mít silnou gunu abych prostřelil křoví"? Vždyt skrz křoví kropí i moje CO2 sekundarka. A ještě k tomu "nepřizna mi tak ho nahulim" prosimtě, jednoduchy navod, vem si doma ten tvuj prasokver a nahul se s nim do odhaleny nohy. Já jsem byl už svědkem několika těžkých zranění a vždycky za tím stalo HPA v rukách "dementa", co se neuměl zklidnit a místo hraní Airsoftu si tam léčil osobní potíže.
Jednou jsem byl i svědkem jak HPA prostřelilo z 15 metru kvalitní brýle (ne žadny čínský shit).

Alfréd to tady řekl naprosto perfektně a takhle to fugnuje i v realitě - na neomezenych akcí kde pořadatel řekne "jsme přece normální a nebudem dělat voloviny" se právě děje nejvíc průserů a hraji tam největší retardi, který jinam nepustí (ja osobně jsem pro tuhle sezonu s neomezenyma akcema skončil - prostřeleny ucho a dira v loktu mi stačila bohatě).

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


24 srp 2016, 15:51
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Panove vase pocity, co umi vase nadpozemske zbrane, ktere beze sporu milujete, je vas osobni nazor, hraju tak dlouho a i jsem byl u odborneho testovani tech udajnych dostrelu, prubojnosti atp, ze vim presne jak to je :D :D AS mira, wole smahnul sem ho na 80metru prez pole, jo ale v reale to je 45 :D

Zpet k HPA - ano je to nejvetsi mozny pohon as zbrane, a ze nekdo panicky neresi ty slabsi, ktere jsou samozrejme take silnejsi nez zaklady a t ovsetne dnes standardu M150 ................. nikdy se nebojim cloveka s odstrelovackou, ale vzdy blba kropice s M150+.


24 srp 2016, 16:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Tu sa aspon v niečom s orangutanem zhodneme. Nenávidím dobu, keď sa tu začali predávať M4 aimtop 150m/s. človek zrazu prišiel na akciu, a každé decko malo aimtopku 150m/s narazený točák a hurá :roll: A čím viac útočiek 150m/s tým viac 150m/s ...taktiky "keď majú oni kúpime aj my"
Krátko nato som prešiel na WW2 a airsoft som si užíval asi ako ešte nikdy predtým :) Viacmenej ako to vyzerá na dnešných modern akciách ani neviem, do lesa chodím častejšie jazdit freeride na biku ako s puškou :lol:
Poslednú modern akciu som absolvoval s M1A1 v základe a tlačákmi a keď tomu človek prispôsobil hru tak zistil že ono tie ich aimtopky okrem toho že hrozilo vačšie riziko úrazu boli aj tak úplne na hovno. Každopádne vám, čo jazdíte pravidelne modern akcie vôbec nezávidím..asi sa pôjdem zo zvedavosti na dáku akcošku mrknúť..nech viem čo sa teraz "nosí" :lol:

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


24 srp 2016, 17:55
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 srp 2016, 10:21
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Chci jen dodat že výkon 175m/s (+-574FPS) s 0,43g kuličkama je asi 6,55J což je mnoha státech nelegální (např. Kanadě, Číně, Francii, Itálii, Japonsku atd.). U nás je výkon airsoftek omezen do 16J (pak už je to vzduchovka), ale i tak si myslím že i 5J s 0,43 je moc .


24 srp 2016, 21:07
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2011, 20:32
Příspěvky: 134
Nový příspěvek Re: Video: HPA - proč tohle do airsoftu vůbec nepatří
Atax píše:
...U nás je výkon airsoftek omezen do 16J (pak už je to vzduchovka)....


Vykon 16J limituje zbrane pohanene vzduchem (takze i vzduchovky) do kategorie D (volne prodejne od 18let), pokud ma zbran nad 16J tak je to kategorie C (prodejne na zbrojni prukaz a podlehajici registraci) - vyjimkou jsou zbrane paintballove

_________________
Nic nevydrží ránu Trpasličím válečným kladivem. Pokud však ano je potřeba ránu zopakovat s větší silou.


25 srp 2016, 20:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz