Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Koupě G17 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 28 črc 2012, 15:52
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Koupě G17
Dobrý den všem...
Obracím se s prosbou o radu, aktivně střílím IPSC a jiné střelecké soutěže "ostrým" Glockem 17 a rád bych si na levnější trénink a případné další fungovaní v airsoft IPSC pořídil Air Glocka. V airsoftu jsem nováček, ale po přečtení tohoto fóra jsem došel k rozhodnutí, že vhodný by byl asi Glock od TM s případným dalším upgradem na kovový závěr atd. Jen bych chtěl ještě vědět další vaše návrhy popřípadě rady, zda rovnou nekoupit jinou firmu s celokovovým tělem a když už, tak jakou.....
Díky za snahu...


29 črc 2012, 13:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Na trénování bude nejlepší plynovka (elektrická, nebo manuální pistole podle mě pro tento účel ztrácí smysl).
Dobrá volba by mohl být Glock 17 od WE, což je dobrá firma a je to levnější než Marui a kovový závěr má už v základu:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1964
Pokud by byla možnost, tak bych bral pistoli spíše na CO2, než klasický plyn, ale pro terčovou střelbu to zas tak velký rozdíl nebude (spíš bych řekl že tady bude rozdíl jen v plnění zbraně plynem, či vložení CO2 bombičky).
Nevím ale, jestli se dělají CO2 Glocky.
PS: lepší by bylo zeptat se v sekci "chci si koupit zbraň", bylo by tam více odpovědí, tady bych řekl, že tohle téma celkem zapadne.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


29 črc 2012, 17:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 28 črc 2012, 15:52
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Jo, díky...dal jsem to tu schválně, protože využití bude opravdu jen sport, ipsc atd........ ale díky
ještě malý dotaz, všimnul jsem si, že některé Glocky od TM mají nějaké pojistky navíc nebo co to je za opěrku palce...nemáte s tím někdo zkušenost a hlavně dá se to sundat pryč? Někde jsem četl, že jo, ale raději bych to měl potvrzené....
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1835


29 črc 2012, 18:01
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Určitě bych nešel do CO2. Vzhledem k předpokládanému množství vystřílené munice to s velkou pravděpodobností zásobníky CO2 nezvládnou. Jsou poměrně hodně poruchové, hlavně ventily. Celkově trpí i těsnění. CO2 daleko více ochlazuje, tudíž HopUp guma nefunguje následně, tak jak má. Každopádně bych volil Green gas nebo plyn 134 a. Což potvrzuje i většina zbraní použitých na AIR IPSC. Občas se najdou vyjímky, ale ty jsou stavěné z ocelových dílů za cenu reálných zbraní.

Co se týče kvality, tak na špici je TM - nevýhoda je v tom, že je závěr plastový a tudíž je zbraň primárně určena pro plyn 134a. V případě použití Gren gasu dlouhodobě u TMka hrozí prasknutí čela závěru. Mohu pohledat případně foto defektu, pokud ještě najdu. S původním plynem je to nezničitelná zbraň. WE je celokov, použitý materiál zinková slitina. Tudíž vyšší váha, větší spotřeba plynu, pomalejší kadence, nemám změřeno kolik ran je schopna dát do vteřiny. Celkově zpracování WE je méně přesné než u TMka.

Co se případně tyče koupě upgrade, počkal bych a nejprve vyzkoušel, zda zbraň splňuje mé představy a pak do toho případně vrážel peníze. Dobrá investice při koupi zbraně je určitě HopUp guma od PDI s V-výřezem. Znatelně to zvyšuje přesnost zbraně jak u TMka tak WE. A ještě zakoupit nový píst. Případně pak novou vnitřní hlaveň, buď 6,01 nebo 6,03 mm

Cena závěru a hlavně pro Tokyo Marui se pohybuje kolem 100 USD.

Zásobníky bych bral určitě Tokyo Marui.

Jinak obecně TMka jsou z krabice jedny z nejpřesnějších a nejspolehlivějších zbraní.

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


29 črc 2012, 20:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 10 pro 2011, 07:54
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Když už zde to téma je, měl bych také pár dotazů 8) Měl bych zájem se AIR IPSC zůčastňovat. Vlastním GLOCK 17 4. gen. od WE (z předchozího příspěvku chápu, že TMko je lepší). Teď můj hlavní dotaz. Je pravda, že díly (rozuměj upgrade) co pasuje na TMko, pasuje i na tuto WE? Popřípadě pokud ne, tak nějaký typ (shop) toho co pasuje. Děkuju za ochotu 8)

_________________
email: dexxi86er@gmail.com
krejza@antikorcz.cz


30 črc 2012, 08:33
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Měl jsem Glock 17 od Tokyo Marui s upgradem skor za 200 USD. Zpracování je na špici, ze zpraně přímo čiší preciznost a kvalita. Co se týče WE, osobní zkušenosti nemám, ale jsou to oblíbené plynovky, rozhodně lepší, než KJ Works. Ovšem na IPSC bych nevolil CO2, jak psal Severan - více ochlatují hop-up, mají poruchovější zásobníky a celkově podávají méně stabilní výkony.

Co se týče Green Gasu u Tokyo Marui, tak to chce dokoupit kovový závěr s vnější kovovou hlavní. Nejlevněji výjdou od Shooters Design, jejich cena je kolem 1000Kč, což je supr. Pak je nutné přikoupit zesílený set pružinek pro závěr a spoušt (150 nebo 170%). Na přesnost bych volil následující:

- hlaveň KM Head
- PDI W-hold chamber, nebo Falcon Double point hop up
- Nineball magazine gas route

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


05 srp 2012, 14:13
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Upřesním:

hlaveň přesnost - hlaveň KM, Nine Ball 6,03 mm - žádná jiná nemá význam; 6,04 je krok zpátky.

guma přesnost - PDI W, top guma soft nebo HARD Firefly. Ale cena výkon jednoznačně PDI W.
_______________
Pokud výkon PDI 6,01 mm nerez kovanou přesnou hlaveň za studena, tuším, že tolerance 0,002 mm.

Guma výkon nineball fialová. Jinak v kombinnaci s gumou PDI-W a Fireflay velice přesná a výkoná kombinace.
_______________
Určitě vyměnit píst.
_______________
Případně Nine Ball gas route + vyměnit ventily zásobníku za vysokoprůtokové nebo upravit stávající.
_______________
Vzhledem k tomu, že máš WE, tak pružiny nebudou potřeba.
_______________
Otázka závěru? Pokud počkáš doplním časem info o upgrade GLOCKA 17. Výrobců je více a každý má své.
_______________

Po úpravách spadá zbraň do DIVIZE STANDARD, bez úptrav je v DIVIZI PRODUCTION ! ! ! ! ! ! Takže osobně bych se do úprav až tak nehnal.

Cena:
Hlaveň cca 40 USD
Guma PDI cca 10 USD
Píst od 5 USD

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


05 srp 2012, 15:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 28 črc 2012, 15:52
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Dík za super info... to Severan: další info na upgrade Glock 17 s radostí uvítám, osobně se budu asi zaměřovat na upgrade té přesnosti....,
Co se týče divizí Standard a Production asi nebudu řešit, protože i v realu jsem střílel Glockem ve Standardu a smířil jsem se stím...:o) a pokud by tady byly někdy zavody v AIPSC, tak by mě stejně zajímalo, jak by se ty divize vůbec naplnily co se týče počtu závodníku a jestli by třeba stejně pořadatel neměl vyhodnější otevřít třeba pouze divizi Standard a Open, než mít třeba 5 závodníku v Productionu a 6 ve Standardu...ale to bylo jen tak mimo příspěvek...:o)


05 srp 2012, 18:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Koupě G17
Já mám dobré zkušenosti s glockem od KWA. Kvalita je tam hodně dobrá a aktuálně do evropy KWA dováží ASG.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


06 srp 2012, 08:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz