Airsoft forum
http://www.airsoft-forum.cz/

Negativní - Jan Hebík (Jáchymov)
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=269&t=12600
Stránka 1 z 1

Autor:  Zvedák [ 11 pro 2011, 17:05 ]
Předmět příspěvku:  Negativní - Jan Hebík (Jáchymov)

Při příležitosti přestupu do jiného týmu jsem potřeboval novou zbraň a chtěl jsem mít pokud možno za rozumnou cenu něco použitýho kvalitního, abych s tím neměl moc starostí. Našel jsem inzerát, komunikace solidní a vše OK do doby, než jsem otevřel balík. V popisu byla CA M15A4, vnitřnosti prej původní až na jistý upgrade a v dobrém stavu, plně funkční. Přišla mi zlá sestra. Už na těle chyběly drobné díly, pak na jednotlivku střílela dávka a na dávku nic. Potom mě přesvědčil, že to nějako vyřešíme a že něco zaplatí. No, ještě jsem chtěl vidět co je vevnitř, bohužel jsem to nedal do servisu, ale kámošoj co umí. Něco CA, něco neznámo co a zmíněný upgrade tam byl (jenže neplnil svou funkci jak měl - poškozený).

Po tom co jsem to rozdělal mi napsal, že prachy nevrátí, že jsem mohl cokoli vyměnit a bohužel to nemá kdo pořádně jak potvrdit.

Snad přes půl roku ji stále dáváme dohromady a padlo již mnoho financí, katastrofa.Toto byla prostá krádež a nevím o způsobu, jak jsem se mohl bránit.
Nepiště mi prosím, co jsem udělal blbě (krom toho, že jsem to koupil), prožil jsem si dost a už se k tomu nechci vracet. Chci pouze varovat, ať se tomuto člověku zdálky vyhnete. Škoda si o Jana Hebíka z Jáchymova ničit pěsti a přidělávat starosti.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/