Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:26




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
 Mozny podvod ze strany C4R-- Vyřešeno ke spokojenosti kupují 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Mozny podvod ze strany C4R-- Vyřešeno ke spokojenosti kupují
ahoj,je mozne ze se zacne hajit a pokud bude v pravu tak se mu omluvim,ale menil jsem manual l96(+upgrade set+zasobaky+optika) za aeg m14+manualni pistole+helma....svou zbran jsem poslal jestli pred vice nez tydnem?pokud se nepletu tak muj kver prebral kolem 27.5. na poste,omluvil se ze svuj balik posle az 30.5. v pondeli,ok ,ve stredu nejpozdejc by tu mel byt...ovsem balik tu nebyl ani ve ctvrtek.. a ani v patek..o vykendu jsem se dozvedel ze na baliku se odlepil stitek a poslali mu ho zpet(cislo baliku o ktere jsem minimalne 5krat jasne zadal jsem nedostal..)pokud posta v pondeli poslala,tak bych cekal,ze balik tu bude..ovsem ani dnes nikde neni,a Vit Toman(C4R) nebyl od pondeli na FB,ani neodpovedel na sz na foru..zacina to zavanet podvodem,uz je to docela dlouho...jeho balicek je potreba patek-sobota(od patku vecer,takze by mel byt zitra na poste)uz me to zacina stvat ,jeho FB ,ani adresu zatim uverejnovat nebudu,jeste porad nemam jistotu ze je to podvod,ale poprosim jestli ho odtud nekdo osobne zna,ma s nim podobnou zkusenost ci tak nejak at sem pisne...


08 čer 2011, 16:00
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Trošku brzo na tahání špíny, když někdy se na balík čeká třeba 14 dní.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


08 čer 2011, 16:20
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
no,proto pisu ze se v pripade meho omylu omluvim...ale nekomunikuje,prakticky pri kazde zadosti o cislo baliku najednou ofline..mala ukazka:
doufno mam v bundě Enhanced by Smiley Central a tu mam doma a ted jsemu kamarada Enhanced by Smiley Central takže zejtra
Vít Toman

Zdravim.
Zadrhlo se to nějak na poště řeší se to.
nn pošta to poslala jinam odešlou to vpondělí k tobě nebo
jo Enhanced by Smiley Central při převozu se sloupla nálepka a museli to poslat zpět v pondělí to pošlou k tobě.-to posledni v nedeli..od te doby neodpovedel na sz,ani na zpravu na FB,a to byl podle pripevku na jeho zdi v pondeli online...o cislo baliku jsem pozadal prvniho poprve.


08 čer 2011, 16:23
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
TAKZE DNES JSEM BYL NA POSTE,A ZADNY BALIK PODDANY NEBYL!!!TAKZE PEKNE LZE...myslim ze to nebylo az tak neopravnene obvineni... je to uz vice nez nez 13 dnu,bez toho aby vubec podal balik na poste...navic kdyz ma vcera z vcera na FB prispevek na zdi,tak mi na zpravy nijak neodpovedel...zvazuju jak se to da resit,ale absolutne nereaguje...byl bych vdecny za jakekkoliv info o teto osobe-Vít Toman-bydliste v kladnu...a idealne nejak poradit jak postupovat...resit pres PČR pripada v uvahu jako posledni moznost..


09 čer 2011, 15:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Máš několik možností řešení:

- Pokoušet se ho nadále uhánět přes internet, což může být úspěšné a nemusí, zvlášť pokud se tě fakt rozhodnul podrazit, tak moc šanci nemáš.
- Zajet za ním osobně, což většinou zabírá, ale stojí to čas (musíš si zjistit kdy bude doma, případně si tam na něj počkat) a peníze, zvlášť pokud jsi z druhého konce republiky. Alternativou je kontaktovat přes portály někoho z Kladna, kdo by byl ochotný to dojít vyřídit, lidi na airsoft-portal to takhle občas řeší, většinou se někdo najde.
- Zajít na PČR a podat trestní oznámení pro podvod, pokud máš výpisy z komunikace, kde jste se na výměně domluvili, podací lístek z pošty dokazující že jsi mu to poslal a tak dále, tak to není problém a zabere to v drtivé většině případů. Většinou ani není třeba čekat, až se to vyšetří, velká část podvodníčků se jakmile jim přijde první obálka s modrým pruhem posere a věci okamžitě vyvalí. Tohle řešení stojí čas, zvlášť pokud je to otrlej člověk a nepodělá se, ale nakonec vyhraješ.
- Nevim kolik je mu let, ale u mladších lidí (řekněme <20 let) dost často zabírá sehnat kontakt na rodiče a řešit to přes ně. To občas neni snadný, ale stojí to za to, normálním rodičům když řekneš, že tě jejich synátor podvedl a že se na něj chystáš podat trestní oznámení, tak ho zfackujou tak že si tejden na hlavu nesedne a věci jsou druhej den na poště.

Nicméně bych tomu ještě dal tejden nebo dva, během kterejch bych se ho snažil dál uhánět, dobrý je si sehnat kontakt na mobil. Vim, že je člověk nasranej a že se mu čekat nechce, ale dva tejdny ještě nejsou tak dlouho a třeba se ti to podaří nakonec vyřešit dohodou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 čer 2011, 17:50
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
snad ano,kazdopadne to mam docela dost daleko...jinak vypisy i podaci cislo baliku mam..ale PČR je asi posledni moznost...navic jsme si skoro jisty ze mu jeste nebylo 18 let..sice to o sobe nikde neuvedl,co jsem si o nem nasel(i dost stare zpravy.z dob kdy jeste hraval s manualnim AK) tak je mu aktualne cca 16 let..takze rodice by mohli pomoct...otazka kde na ne sehnat kontakt...pokusim se na portale nekoho kontaktovat..diky za rady..


09 čer 2011, 18:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Zkus postaru telefonní seznam, máš příjmení a adresu, s trochou štěstí budou mít ještě pevnou...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 čer 2011, 18:05
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
vypada to ze nema,ale napisu mensi slohove prace par jeho pratelum a kladenske skupine airsoftaku,ktere je clenem..


09 čer 2011, 18:15
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Tak tohle už jsem taky zažil, sice jsem zboží kupoval a peníze posílal na účet a též nic, žádná komunikace apod. až potom pomohli lidi tady z fora a z asportalu, který patří zasloužené dík. Podvedený jsem nebyl sám, bylo to víc lidí (Griffon si určitě vzpomene :) ).Osobu jsem nejdříve uháněl přes všechny možné komunikační sítě, a když to nezabralo, tak jsem napsal pár jejím přátelům, kteří slíbili pomoc, ale stále se nic nedělo, až kontakt s jejím otcem, poté peníze přišly zpátky. Ale trvalo to docela dlouho...
Nicméně přeju hodně štěstí a brzké vyřešení.

_________________
IN OMNIA PARATUS


09 čer 2011, 18:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
mrkni na zlate stranky. Na Kladně jsou jen dva lidi kteří se jmenují Toman. Třeba je jeden z nich jeho táta. Za pokus to stojí.

já jsem zatim "a to musím zaklepat na dřevo" takovýhle problém řešit nemusel.


09 čer 2011, 18:25
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
tohle by mel byt jeho mobil:721067395


09 čer 2011, 18:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Mužeš ho zkusit otravovat i tady http://profil.lide.cz/C4R/profil/

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 čer 2011, 18:46
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
diky..i kdyz tu uz mesic nebyl..ten telefon vidim jako nejlepsi moznost...ted ho ma udajne vypnuty.. jinak adresa: Vít Toman
Kročehlavská 76
Kladno 2
27201
takze ani jedno z trech telefonich cisel na tomany adresou nesedi...


09 čer 2011, 18:50
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Hele za problémy co maj na poště já nemůžu,do středy to bude u tebe.jinak mobil nemam vypnutej jen sem byl bez signálu.


12 čer 2011, 17:01
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
jo a k tý tvý L96 posranej hop chyběj šroubky podělanej spoustak.



ps nezapomen jak dlouho jsi too posíílaal ty.


12 čer 2011, 17:48
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
hele spoustak praskl tobe,a nezapomen ze to ze nebude v poradku jsi vedel predem..takze to neobracej proti me!a bez signalu pernamentne?nebo bez internetu?a ten rozdil byl ten,ze ja jsem posilal prvni,tuzdiz nezapominam,ale je to neco jineho,tys mel svuj kver u sebe a cekal jsi na muj,ja (vlastnit jen jeden as kver) tak sem bez nej vice skoro mesic..navic ses ozval az po te co prisli zpravy tvym pratelum a sehnal jsem v kladne lidi co by to zacali resit(presne v ten den co se ti lidi nekde ozvali),a na netu jsi byl podle pripevku jen za posledni tyden v pondeli,ve stredu a v patek i sobotu,takze s povidackou ze posledni 2 tydny ti upc menilo net na me nechod..


12 čer 2011, 19:07
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
lidi se mmi ozvaly cca 7. tak nekecej kraviny


12 čer 2011, 19:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
Tak dost pište si PMka.
Zamě C4R poslat si to měl on poslal ty ne tobě to trvalo dost dlouho takže se zklidni a řežte to po PM.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 čer 2011, 19:20
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Mozny podvod ze strany C4R
TAKZE ZBRAN JE TU.sice pozde,ale prece,strily(sice spatne podava,ale to bude snad jen drobnost-asi gumka) a jinak na ni neni nic na co bych nebyl pripraven...TIMTO POVAZUJI OBCHOD Z!A UZAVRENY..nevim sice co tak trvalo,pozitivni bych za to nedaval,ale kver je v poradku tu.


17 čer 2011, 19:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz