Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:03




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Negativní - Jan Hájek alias John Griffith 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Negativní - Jan Hájek alias John Griffith
Jan Hájek alias John Griffith z Mníšku pod Brdy
email admin.info56@seznam.cz
tým 16th Air Assault Brigade Dobříš
FB https://www.facebook.com/profile.php?id ... 58&fref=ts

Kupoval jsem od něj Mb03 od Wellu s upgradem, cena byla 2250,- + poštovné. Celý text inzerátu

"Prodám tuto mb03 (vsr-10) (PC 2999) 6.03 ACM hlaveň 510mm (PC 550) Ocelový válec (A Pro PC: 690) Ocelový zachyt pístu (SHS PC: 250) Ocelový trn pružiny ( A pro 150) Odlehčený hliníkový píst (A pro PC 400) Ocelová páka ( SHS PC 250) Zesílený spoustovy mechanismus (ACM PC: 750) M145 ( element PC:150) Maskovací páska Jack pyke (pc380) Základní optika plus domácí clona a krytky upravené Domácí tlumič s molitanovou vložkou (tlumí) Hejkal na gumickach Stáří rok šlape jak má fotky z dnešní akce Stav nové zbraně Nastříleno do 500BB používaná převážně na bushcraft. Cena dohodou Praha a okolí nabídky do SZ úsťová rychlost 162 m/s na té 145tce je to přetěsněné a promazané, lze natáhnout 2ma prsty i v leže Emotikona smile ideální střelivo 0.4 Pro vážné zájemce z důvodu solventnosti lze natočit video o střelbyschopnosti na vyžádání Emotikona smile JELIKOZ NA PRODEJ SPECHAM JSEM OCHOTEN PRODAT JI HODNE LEVNE"

Výsledkem je, že mi za cenu nové přišla celkem jetá zbraň v základu. Na další emaily nereaguje, za mě jednoznačně negativní zkušenost.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


02 čer 2015, 13:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz