Airsoft forum
http://www.airsoft-forum.cz/

My vám - Vy nám
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=264&t=7290
Stránka 1 z 1

Autor:  Frogman.cz [ 27 črc 2010, 10:46 ]
Předmět příspěvku:  My vám - Vy nám

Měli jste taky někdy pocit, že ten člověk na druhé straně není zase úplně v obraze? Chcete poradit, opravit, nebo přidat vlastní názor? Rovnou sem s ním :-)

Autor:  Frogman.cz [ 27 črc 2010, 11:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: My vám - Vy nám

Docela by mě zajímalo, jaké jsou vaše zkušenosti s různýma výrobcema. Žádný eshop si nemůže dovolit mít sortiment od všech firem, je potřeba se vždy rozhodnout co od koho. Kdyby jste porovnávali například produkty Flyye versus Pantac? Kdo a proč by vyhrál?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/