| Airsoft forum http://www.airsoft-forum.cz/ |
|
| My vám - Vy nám http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=264&t=7290 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Frogman.cz [ 27 črc 2010, 10:46 ] |
| Předmět příspěvku: | My vám - Vy nám |
Měli jste taky někdy pocit, že ten člověk na druhé straně není zase úplně v obraze? Chcete poradit, opravit, nebo přidat vlastní názor? Rovnou sem s ním |
|
| Autor: | Frogman.cz [ 27 črc 2010, 11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: My vám - Vy nám |
Docela by mě zajímalo, jaké jsou vaše zkušenosti s různýma výrobcema. Žádný eshop si nemůže dovolit mít sortiment od všech firem, je potřeba se vždy rozhodnout co od koho. Kdyby jste porovnávali například produkty Flyye versus Pantac? Kdo a proč by vyhrál? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|