Airsoft forum
http://www.airsoft-forum.cz/

Otázky a odpovědi
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=263&t=7285
Stránka 1 z 3

Autor:  Lamia [ 26 črc 2010, 21:03 ]
Předmět příspěvku:  Otázky a odpovědi

Zde prosím pokládejte pouze dotazy na naše zboží.
Ostatní příspěvky budou promazávány.

Děkujeme za pochopení.
Tým Zaměřovač.cz

Autor:  tibus [ 26 črc 2010, 21:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

je u vas v nabidce RK-05 upgradovane od firmy PJ?

EDIT: Konkretne http://www.zamerovac.cz/ak74mn-kalash-p-48223.html

Autor:  Lamia [ 26 črc 2010, 21:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Na webu ji nemame, ale byl by jsem ji schopny dodat.
Pokud mate zajem, smerujte diskuzi dale na e-mail: info@zamerovac.cz


Tak ta je uz bohuzel pryc, nic od znacky Kalash uz neni a vypada to, ze ani nebude.

Autor:  BartL [ 27 črc 2010, 10:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Čau chci se zeptat jestli je tahle zbraň skladem http://www.zamerovac.cz/p90-s-tlumicem- ... 46980.html díky

Autor:  Lamia [ 27 črc 2010, 10:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

BartL píše:
Čau chci se zeptat jestli je tahle zbraň skladem http://www.zamerovac.cz/p90-s-tlumicem- ... 46980.html díky


Bohužel jsou pryč.
Skladem jsou ty od Marui, kód: AN_EM00056 a poslední kus AN_EM00034

Autor:  BartL [ 27 črc 2010, 11:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Bohužel tolik peňez nemám, a co tahle http://www.zamerovac.cz/hk-mp5k-g5-pdw- ... 46822.html diky

Autor:  Lamia [ 27 črc 2010, 11:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Taky pryc, na sklade je jeste treba levna tahle, ale posledni kus:
http://www.zamerovac.cz/hk-mp5m-g5-kovovy-mechabox-chinagun-p-46855.html

Autor:  Cookie [ 12 srp 2010, 19:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda jsou tyhle zásobáky kovový nebo plastový. http://www.zamerovac.cz/zasobnik-pro-ak ... 49231.html Dík za odpověď.

Autor:  Lamia [ 12 srp 2010, 20:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Je to plast.
Na skladě jsou.

Autor:  Cookie [ 12 srp 2010, 21:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Ok díky, tak nakonec stejně jinak. Chci se zeptat, jestli máte na skladě 3ks http://www.zamerovac.cz/zasobnik-ak47-1 ... 49135.html a něco okolo 6-9ks (v objednávce pak upřesním) http://www.zamerovac.cz/zasobnik-colt-6 ... 46866.html

Autor:  Lamia [ 13 srp 2010, 06:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Cookie píše:
Ok díky, tak nakonec stejně jinak. Chci se zeptat, jestli máte na skladě 3ks http://www.zamerovac.cz/zasobnik-ak47-1 ... 49135.html a něco okolo 6-9ks (v objednávce pak upřesním) http://www.zamerovac.cz/zasobnik-colt-6 ... 46866.html


Tech prvnich je dost, ty od DBoys jsou uz vyprodane, jako alternativu zde vidim:
dostatecne mnozstvi:
http://www.zamerovac.cz/zasobnik-colt-50-ran-src-p-49139.html
http://www.zamerovac.cz/zasobnik-pro-colt-85ran-king-arms-p-48271.html
http://www.zamerovac.cz/zasobnik-pro-colt-na-130ran-real-sword-p-49672.html

Autor:  kucer@z [ 14 srp 2010, 19:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na tuto zbraň: http://www.zamerovac.cz/ares-g36-ares-p-46550.html
jaký má výkon? jaké příslušenství k ní dodáváte? je nyní skladem? předem děkuji za odpověď

Autor:  Lamia [ 15 srp 2010, 09:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Dobrý den,
ta je bohužel vyprodaná, byla by tak do měsíce, doporučil bych si vybrat nějakou od SRC, ty jsou na skladě většina.

Autor:  kucer@z [ 15 srp 2010, 09:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

měsíc bych počkal, ale potřeboval bych o ní nějaké info abych věděl jestli brát tuhle nebo nějakou od SRC

Autor:  Lamia [ 15 srp 2010, 16:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

hodně kvalitní plasty (kvalitnější na žádnej softovej g36 asi nenajdete), stejně tak ze softovejch g36 asi nejlepší optika (akorát má trošku blbě posazený ohnisko, takže musíte cpát oko hrozně blízko), výkon a základový vnitřnosti tak nějak průměr a žádná extra příprava pro upgrade, předpažbí lehce rozšířený aby se tam vešla větší baterka (ale velký články se tam furt nevejdou)

Autor:  kucer@z [ 15 srp 2010, 20:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

a je součástí balení i akumulátor?

Autor:  Griffon [ 15 srp 2010, 20:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Snad nebude vadit když odpovim já. Samozřejmě není, přidávat ke kvérům rádobyakumulátory je doménou číňanů.

Autor:  kucer@z [ 15 srp 2010, 20:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

SRC je ke svým zbraním většinou dává, ale nevadí, mám poslední otázku: má výkon alespoň 360fps? nerad bych ji hned upgradoval

Autor:  Griffon [ 15 srp 2010, 20:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

SRC baterky určitě ke kvérům nedává, myslim že akorát v Anareusu je k tomu občas dávaj. Výkon bude cca 100m/s.

Autor:  kucer@z [ 15 srp 2010, 20:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

dává-http://www.zamerovac.cz/hk-g36e-generace-iii-src-p-49112.html

Autor:  Griffon [ 15 srp 2010, 20:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Zajímavý, no tak radši počkej na nějakou fundovanější osobu :D

Autor:  Lamia [ 16 srp 2010, 07:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

kucer@z píše:
a je součástí balení i akumulátor?


u teto zbrane akumulator neni

Autor:  Luks [ 22 srp 2010, 19:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

máš tuhle zbraň skladem? http://www.zamerovac.cz/fn-scarl-piskov ... 46935.html

Autor:  Lamia [ 22 srp 2010, 19:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Bohuzel neni a nejspis nebude.

Autor:  Luks [ 22 srp 2010, 19:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

bylo by fajn v eshopu uvádět dostupnost

Autor:  Lamia [ 22 srp 2010, 19:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Dekujeme za upozorneni. Pracujeme na tom. Brzy bude videt co na sklade je, co neni, a pokud to neni, tak jaka je realna dodaci lhuta.

Autor:  RUM [ 24 srp 2010, 21:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Zdravím, chci se zeptat na tuhle baterii. Jak je na tom s kvalitou a jestli je skladem. Popřípadě, jestli víte, zda se vejde do M4 R.I.S. SRC gen.III. do crane pažby.
Děkuji za odpověď.

Autor:  Lamia [ 24 srp 2010, 21:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Toromas píše:
Zdravím, chci se zeptat na tuhle baterii. Jak je na tom s kvalitou a jestli je skladem. Popřípadě, jestli víte, zda se vejde do M4 R.I.S. SRC gen.III. do crane pažby.
Děkuji za odpověď.


Dobrý večer,
tato baterie je značky Sanyo, jsou to kvalitní značkové baterie, které se používají pro modelářské a airsoftové modely. Články jsou podle mých zkušeností velice kvalitní a doporučuji je. Baterie je skladem k okamžitému odběru. Patří do crane pažby, ale nevím, jestli se vám tam bude vejít, chtělo by to změřit rozměry kolik je tam přibližně místa. Baterii vám podle vašich požadavků mohu jakkoliv změřit. Podle mě tam baterie bez problémů půjde. Baterie má malý konektor Tamiya. Pěkný večer.

Autor:  RUM [ 25 srp 2010, 17:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Tak se omlouvám, ale byla mi doporučena jiná (GP 9,6V 2000mAh Crane Stock (3+3+2)), ale tu vy nemáte, to je škoda.

Autor:  Lamia [ 25 srp 2010, 18:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otázky a odpovědi

Mužu nechat vyrobit jakoukoliv. Pokud máte zájem, tak přes SZ nebo na maila.

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/