Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:45




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
bunda87 píše:
Inak Monty nie si ty z moravy? Lebo vieš o tom, že morávaci sú slováci, ktorí nedošli do Prahy? :D :D :D

Jeff[/color]


Nechápem o čo ti ide, ale robíš iba zlé meno Slovákom a podnecuješ hádky navážaním sa do ľudí ktorý majú omnoho väčšie skúsenosti a vedomosti v softe.... načo je to dobré?
Ak mám pravdu povedať tvoje riešenie leteckou podporou e asi také užitočné ako "Príručka mladých svišťou".

_________________
Strelec bez zbrane :)


10 říj 2012, 23:18
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jžš, keď nevieš o čo ide netrep :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
vpred


11 říj 2012, 06:40
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
nepřiznávání je problém ale naštěstí na něj narážím minimálně bo většinou jezdím na malé akce s kámošema , jen občas na těch 30+ někdo více či méně oprávněně zanadává
takže souhlas s tím co tu mnozí psaly ....jezděte jen malé/uzavřené akce s prověřenými lidmy a je klid
btw montyho osobně neznám ale jeho smysl pro humor se mě líbí :-) , snad se někdy povede menší výlet do brna

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


11 říj 2012, 06:47
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ještě že tohle neřešim, hraju v kolektivu okolo 20-30 lidí, kde se povětšinou znaj, a maj soudnost, nebo akce, kde se hlídá úsťovka, a jezděj tam takový lidi, který už maj zkušenosti s armádou, a dokážou vyvolat takovou iniciativu, že nikde dlouho nikdo nekempí. Nejde o to, jaká je doba, ale o to, kdo si vybere jaký akce, nehraju tak dlouho, ale mám takový tušení že tohle začlo na bog combat...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


11 říj 2012, 06:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
nehraju tak dlouho, ale mám takový tušení že tohle začlo na bog combat...


ne, ta revoluce byl zacatek prodeje cinskych zbrani. proste v dobe kdy jsem zacinal ja, nejlevnejsi aeg bylo MP5K za 11 tisic a nahradni zasobnik (tlacak) do nej stal 950 kc a tocak ani nemluvim - nechci kecat, ale plete se mi neco kolem 1200. sam asi uznas, ze takovych co meli AKcko (v te dobe cca 16k - navic bez baterky a nabijecky) a 5 tocaku bylo malo.

Tairo: neres, myslim ze vsichni co maji neco hlave, pochopi ze to jen fail jednotlivce.


11 říj 2012, 07:21
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak to je jasný, ale aspoň se k tomu dostali lidi, který na to třeba dřív neměli, nebo jim to prostě přišlo drahý, ale jde mi o tu úsťovku, mám limit na ty ace co chodim, což pro automaty je 135 a to mi bohatě stačí , nedokážu si představit, že bych měl jeětě víc, navíc ani nechci, a to by stačilo tam dát jen píst, protože to je zatim v základu, kromě 130 pružiny, jinak ještě motor a baterka, ale to už je jenom o kadenci... A jako sem rád, že tam na těch akcích kam jezdim je omezená úsťovka dokonce i u sniperek na nějakejch 165 tušim, a většinou je i omezený střelivo, a to všechno tak trochu eliminuje, nebo vrací k těm začátkům co 16000 stála bouchačka a né celá výstroj...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


11 říj 2012, 07:28
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Vanhouten: Pokud budete někdy pořádat nějakou akci, dejte vědět. Docela rád bych se s váma setkal přes mířidla (až na jednoho člověka máme všichni základ a nikdo nejde nad 135m/s). Docela mě štve, že jsem tuhle dobu nezažil (respektive zažil pouze s manuálem).

Jinak byl jste někdo na Hadačce II? Borec s 160kou v kalachu, kropí 10s dávky a odjede nasranej po tom co ho sundal kluk s čajna broknou a při přesunu na mrtvoliště ho někdo z dálky napálil do hlavy (podotýkám, že neměl zvedlý ruce ani reflexku na sobě). K tomu týpci co házeli pyro i když bylo výslovně organizátorama zakázaný a to eště se slovy "Sorry, ale u nás ho házet nemůžeme."
(takhle to vypadá na západě).

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


11 říj 2012, 07:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
plejk píše:
Vanhouten: Pokud budete někdy pořádat nějakou akci, dejte vědět. Docela rád bych se s váma setkal přes mířidla (až na jednoho člověka máme všichni základ a nikdo nejde nad 135m/s).

PM


plejk píše:
(takhle to vypadá na západě).

na vychode to neni o moc lepsi :-D pokud teda chodis do "komunity"


11 říj 2012, 07:44
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Rád bych se přidal k vanhoutenovi. Souhlasím s ním.
Považuji se za poslední generaci hráčů, kteří hráli před příchodem čínských zbraní. Ještě v mé době se na akcích standardně přestřelovaly dlouhé manuály s AEG, M120 byl vrcholný upgrade a odstřelovacích pušek bylo velmi málo, neb to byla drahá sranda. AEG pod 8500 bez příslušenství neexistovalo a i manuální pistole stály standardně přes 1000 Kč. Hráli jen ti, co to doopravdy hrát chtěli, né ti náhodní víkendoví hráči a ti co hrají jednou za čtvrt roku. V neposlední řadě menší počet hráčů znamenal, že jste byli rádi za každého kdo hrál, ať už měl jakoukoliv zbraň.
Celkově to bylo takové příjemnější. Vždyť spousta lidí začínalo jen s manuální pistolí a zahráli si taky dobře.
Ach ty sladké Štěrboholy, to byly bitvy...ano, rád si pobrečím i já.
Číny zničili klasické pojetí airsoftu, takového, jaký je ve zbytku evropy. Upgrady a levné čínské zbraně jsou doménou především naší malé republiky a polska.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


11 říj 2012, 10:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Zas si to staré období tak neidealizovat.

Ohledně akcí. Dneska je tolik akcí do roka, že si každý může najít tu svou, která mu vyhovuje.

Alfred: upgrady a levné činské zbraně jsou doménou snad všude kde se airsoft hraje. V Belgii je to čín plné a kamarádi ze států taky hlásily podobný stav.


11 říj 2012, 13:53
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já si teda tu "zlatou éru" pomatuju trochu jinak. Né, že by se nechtělo upgradovat, protože výkon stačil, ale prostě si to ne každý mohl dovolit. A dávno před tim, než se tu silnější brka začali vůbec prodávat, tak se pro upgrade a náhradní díly jezdilo do San Marína, což by ze zdejší komunity alspoň Monty mohl vědět :D
Já svou první upgradovanou AEG(M110) koupil někdy v roce 1998/9, tak mi netvrďte, že nebyly!!!

Ty zlatý časy o kterých si tu vyprávíte polovina z vás nezažila.


11 říj 2012, 14:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
nerikal jsme ze nebyly. ale malo kdo to mel. ja ve svem okoli si pamatuju dva lidi co meli 120ku a jednoho co mel 130. coz z cca 30-40 lidi co jsme se schazeli neni zase tak moc.

jako neni to tak davno (2007? 2008?) co jsem chtel upgradovat svojeho marui auga a nejlevnejsi varianta tehdy byla upgrade set od guarderu ktery v CR stal 4000kc (kola, vzducharna, a SP120 brko) - jo mozna jeste potom Hurricane, ktery ale udajne nestal za nic. nechci vedet kolik to stalo v roce 2000 nebo 2001


11 říj 2012, 14:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Joooooooooooo San Maríno jo jo. Upgrade myšleno prasoupgrade opravdu začalo až po boomu čín páč upgrade set od systemi vyšel kolem 7000kč a to si moc lidí dovolit nemohlo. Starý časy to byli dobrý ale i s novejma přišlo něco dobrého. Vzpomínám si že v r.1994 jako odstřelovačka sloužila pumpovací vzduchovka. AEGčkaři byli monstr masaři no a mi chudší sme jim sekundovaly natahovačkama :-).
Víte co mi ale vadí nejvíc na dnešním softu? Neznalost a drzost lidí. Slušnost se vytratila.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 říj 2012, 16:13
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak teď si to vystihl Monty. Kropení, péra z gauče apod.. bych klidně snesl, ale to chování je občas prostě neúnosné. ;)

//Ps. Hej, nestřílej mi do střepinovky, víš jak byla drahá ? :lol:

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


11 říj 2012, 17:25
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 lis 2011, 23:06
Příspěvky: 108
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Velký upgrady mi vadí v rukou nemehel a lidí typu "pro sychr tě vysypu do ksichtu". Sniperka v rukou opravdu snipera akci může velmi pěkně okořenit.

_________________
Ničemu mechanickému nedej znát, že máš na spěch.


11 říj 2012, 19:46
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Chování.. když se začíná tak sousta lidí není schopna ani pozdravit..Taky některým lidem naprosto chybí mozek na poslední akci mě sundal můj a když sem se ho zeptal co mu šibe tak řekl že když vidí hlavu tak střílí..Lenost spoustě lidí se prostě něco nechce tak serou na scénář a jenom si huntí..Dodržování pravidel když je napsáno na respu zásobník z kvéru ven, zajištěno a nestřílet na respu tak každý druhý má zásobák v kvéru odjištěno a práskají si na respu jak chcou jak kdyby tam nic nebylo...Na poslední akci jsem se tak nasral že s as končím ale na druhou stranu se konečně můžu trochu víc začít věnovat průzkumu.


16 říj 2012, 18:45
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak to bych na to taky sral, pokud by nebyl nějakej smysluplnej důvod proč si někam nevystřelit pokud potřebuju seřídit kvér, nebo něco zkusit, jinak ani tak nemám nějak potřebu plejtvat kuličky toho si dositosti užiju na akci. A k těm pozdravům, člověk, kterej s tim začíná, a nezná to prostředí, tak prostě nepozdraví, protože by zdravil každýho, když i naprostou většinu nezná, uznejte sami, taky by vám asi bylo divný, kdyby každej řikal ahoj, a vy by ste na velký akci, kde je 250 lidí museli říct 249× ahoj, jinak by vás někdo měl za blbečka, kterej nezdraví, tak prostě pozdravim ty lidi, který pozdravěj mě, nebo ty, který znám, jako kdekoliv jinde.

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


16 říj 2012, 21:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Kouzlo hromadného pozdravu "Zdar lidi" "Zdar všem" " Čest vespolek"

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 říj 2012, 21:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
Tak to bych na to taky sral, pokud by nebyl nějakej smysluplnej důvod proč si někam nevystřelit pokud potřebuju seřídit kvér, nebo něco zkusit


Nerad bych tě nějak urážel nebo vyvolával internetový hádky, ale tohle už je po několikátý, co ses projevil jako ten typ érsofťáka, co bych z akcí hnal se sukovicí v ruce. Na mrtvolišti se nestřílí ze dvou smysluplnejch důvodů. První z nich je ten, že tam občas jsou lidi bez brejlí, což by teda nemělo bejt, ale je to kolikrát jediný místo, kde si člověk může orazit (zvlášť, když má třeba masku), popřípadě ty brejle vyčistit atd., takže to tak prostě je. Druhej je pak ten, že pokud se válčí poblíž mrtvoliště, tak to bojující sere, protože člověk je zvyklej reagovat na zvuk střelby. Ultimátně to pak občas končí tim, že si někdo v boji myslí, že po něm odtamtud někdo jde a sesmahne mrtvoly (v kombinaci s důvodem 1 naprosto "super"). Štelovat a zkoušet máš před akcí nebo po akci, pokud nastane nějaká porucha nebo jinej průšvih, kvůli kterýmu fakt testovací střelbu potřebuješ, máš navlíknout reflexku a jít alespoň pár desítek metrů do píče (samozřejmě tam, kde nejmíň předpokládáš lidi, co ještě válčej), samozřejmě s brejlema, ať jediný co hrozí je, že tě "pro jistotu" někdo smahne podruhý a střílet směrem od mrtvoliště. Lidi, co maj potřebu každejch deset minut otestovat vystřílením půlky zásobníku, jestli jim náhodou za těch deset minut nepřestal fungovat kvér, a jako cíl si vyberou ideálně strom, ke kterýmu se šel zrovna vychcat týpek, bych hnal až by se jim prášilo od bot.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 říj 2012, 22:48
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
firstik píše:
Tak to bych na to taky sral, pokud by nebyl nějakej smysluplnej důvod proč si někam nevystřelit pokud potřebuju seřídit kvér, nebo něco zkusit


Nerad bych tě nějak urážel nebo vyvolával internetový hádky, ale tohle už je po několikátý, co ses projevil jako ten typ érsofťáka, co bych z akcí hnal se sukovicí v ruce. Na mrtvolišti se nestřílí ze dvou smysluplnejch důvodů. První z nich je ten, že tam občas jsou lidi bez brejlí, což by teda nemělo bejt, ale je to kolikrát jediný místo, kde si člověk může orazit (zvlášť, když má třeba masku), popřípadě ty brejle vyčistit atd., takže to tak prostě je. Druhej je pak ten, že pokud se válčí poblíž mrtvoliště, tak to bojující sere, protože člověk je zvyklej reagovat na zvuk střelby. Ultimátně to pak občas končí tim, že si někdo v boji myslí, že po něm odtamtud někdo jde a sesmahne mrtvoly (v kombinaci s důvodem 1 naprosto "super"). Štelovat a zkoušet máš před akcí nebo po akci, pokud nastane nějaká porucha nebo jinej průšvih, kvůli kterýmu fakt testovací střelbu potřebuješ, máš navlíknout reflexku a jít alespoň pár desítek metrů do píče (samozřejmě tam, kde nejmíň předpokládáš lidi, co ještě válčej), samozřejmě s brejlema, ať jediný co hrozí je, že tě "pro jistotu" někdo smahne podruhý a střílet směrem od mrtvoliště. Lidi, co maj potřebu každejch deset minut otestovat vystřílením půlky zásobníku, jestli jim náhodou za těch deset minut nepřestal fungovat kvér, a jako cíl si vyberou ideálně strom, ke kterýmu se šel zrovna vychcat týpek, bych hnal až by se jim prášilo od bot.


zvazoval jsem jestli mu taky neco psat, ale sral jsem na to. vicemene jsem jsem v hlave uplne stejnou myslenku jako ty. takze pod tohle se podepisu.


17 říj 2012, 07:02
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak akce kam jezdim, je mrtvoliště většinou dál, takže odpadá, že si někdo bude myslet, že po něm střílej, samozřejmě že se střílí do volnýho prostoru, kde je vidět, že nikdo opravdu neni. Rozhodně nemám potřebu vystřílet půlku zásobníku, zvlášť když mám M249, ale poslední akci sem měl docela problém se zasekáváním, tak sem se tomu zkoušení prostě nevyhnul, a co já sem viděl, tak si to nikdo neriskne sundat brejle na mrtvolišti, i když teda většinou bejvá nál, ale náhoda je blbec, a klidně se může stát, že ta kulička na mrtvoliště doletí... A abych zdravim stylem "Zdar lidi", tak to bych na těch 200 lidí potřeboval megafon, samozřejmě když je menší akce cca 20-30 lidí, tak to neřešim, a takhle normálně pozdravim, ale na takový moc nejezdim. Jako zrovna já si nemyslim, že bych měl problém někoho pozdravit, když se mi v práci smáli, když sem stejně starýho spolupracovníka zdravil dobrý den :D, ale když někoho zdravim, dívá se na mě, a nepozdraví, tak to se na něj příště taky vyseru...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


17 říj 2012, 11:38
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já nevim...já z toho tvého projevu prostě cejtím kindrsáka 8) neříkám, že nutně musíš mít věk kindrsáka, ale ducha jo. Způsob, jakým sim představuješ akce, je prostě kindrsáckej. Upřímně řečeno mi je fakt jedno, kolik ti je - ale je to s tebou fakt tragédie.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


17 říj 2012, 14:40
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No tak když jsem kindersák, tak radši kindersák zůstanu, pokud bych se měl chovat jak robot při airsoftu, vytvořit si virtuální seznam lídí co tam jsou a variabilně si přidávat a mazat lidi, zaškrtávat si koho už jsem pozdravil, a koho ne. Přijít na resp, sednout si, mlčet a nic nedělat, abych náhodou neporušil něčí morální kodex, a v čese respu se spořádaně se zapojit do akce, kde nesmim střílet na příliš krátkou vzdálenost, takže jít dál od člověka, kterýho chci trefit, pokud kouká pouze hlavou, tak čekat, dokud se neukáže celej, protože do hlavy se nestřílí, a pak bych byl dokonalej, ale to už bych se asi rovnou moch převlíknout do kostýmu pánskýho přirození, zlatej kindersák...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


17 říj 2012, 16:59
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Firstíku, nestav se na zadní, :D když ti kluci jako Griffon. Monty, Vanhouten nebo Smolda trochu mejou hlavu. Oni jsou zkušení airsofťáci, kteří ví co a jak, takže si spíše vezmi jejich připomínky k srdci a neurážej se. :) Z tvého písemného projevu je vidět, že nejsi žádný hlupák, tak zchlaď emoce, zapoj rozum a popřemýšlej o tom, co ti kluci napsali.
Mimochodem, moje manželka mi kolikrát také říká, že se chovám jako puberťák, což je zřejmě obdoba airsoftového kindersáka, takže v tom nejsi sám... :lol:


17 říj 2012, 17:32
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak tak, moc se nezvedej nebo po tobě naše forková opička hodí banán :D ;)
Jak napsal Veny, očividně blbej nejseš, tak to prostě polkni a nenavážej se do stařešinů :)

Ps. Veny, ale to si pleteš. Já osobně sem taky podle tabulek už hodně odrostlej puboš, ale to se projevuje hlavně mimo akce :lol: .

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


17 říj 2012, 17:40
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
No tak když jsem kindersák, tak radši kindersák zůstanu, pokud bych se měl chovat jak robot při airsoftu, vytvořit si virtuální seznam lídí co tam jsou a variabilně si přidávat a mazat lidi, zaškrtávat si koho už jsem pozdravil, a koho ne. Přijít na resp, sednout si, mlčet a nic nedělat, abych náhodou neporušil něčí morální kodex, a v čese respu se spořádaně se zapojit do akce, kde nesmim střílet na příliš krátkou vzdálenost, takže jít dál od člověka, kterýho chci trefit, pokud kouká pouze hlavou, tak čekat, dokud se neukáže celej, protože do hlavy se nestřílí, a pak bych byl dokonalej, ale to už bych se asi rovnou moch převlíknout do kostýmu pánskýho přirození, zlatej kindersák...


az se pri tom tvem strileni nekde bokem, zapoji nejaky hrac co bude kempit pobliz a vystreli oko nekomu na mrtvolaku, tak ti zcela jiste podekujou. delej jak myslis. tyhle pravidla se zavadeji proc asi? aby se zamezilo zbytecnym kravinam a pruserum. znam par takovych jako ty, co si taky rikali "nejsem "cenzura" abych nekomu vystrelil oko" a pak potom co si nasteloval kver na kraji mrtvolaku, zapomnel zadelat pojistku, hodil kver na zada a jak se mu chytla spoust o vystroj, tak vysypal 20 kuli svemu kolegovi do xichtu tak na pul metru. nastesti to tehdy oko nechytlo, ale frajer 14 dni vypadal jak by strcil hlavu do ulu.

co se tyce zdraveni, tak ja osobne prijdu pozdravim nahlas a kdo me slysi ten me slysi. a pak si pozdravim individualne koho chci.

preber si to jak chces. tyhle "pravidla" nevznikaji pro nic za nic. nevim kolik a jake urazy z blbosti jsi zazil, ale ja za tech 10 let, jsem jich zazil hodne a to z jednoho jedineho duvodu - "Protoze lidska blbost je nekonecna"


17 říj 2012, 18:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Je zajímavý, že všechno to, co jsi popsal jako hrozně otravnej a náročnej kodex, bylo pár let zpátky naprosto běžný a automatický chování drtivý většiny lidí na airsoftu. Člověk radši pozdravil dvakrát třikrát, tim se nic nezkazí žejo (maximálně si z tebe někdo vystřelí, že máš alzhajmra), na mrtvolišti se pokouřilo, pokecalo, pojedlo, nikdo neměl potřebu se hádat o nepřiznávání nebo co pět minut vykosit zásobník do nejbližšího stromu no a kdo měl moc silnej kvér, tak na blízko tasil pistoli nebo se nechal zastřelit, protože to je proboha pořád jenom hra a to radši prohraju, než abych někoho zrakvil. Ale to je holt minulost, no.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2012, 18:07
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
Ale to je holt minulost, no.


ja bych zalozil ligu veteranu :mrgreen: :mrgreen:


17 říj 2012, 18:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jo, podmínkou bude "Začínal s manuálkou a za první AEG dal přes 10000Kč" :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2012, 18:27
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Přesně tak Griffe vždycky jsem si myslel že sofťáci jsou jedna banda a snad s každým se dalo v klidu pokecat ale co se děje poslední dobou....Zatím si budu chodit se zavářkou a jestli se časem rozjede liga plynařů tak bych to chtěl zkusit.Každý s zásobákama na 30kuliček a cvakající závěry všude okolo :twisted:

edit: A ještě mě dokáže nas...štvat človek s náušnicema(různé vyhulenecké kolečka a podobně)popřípadě dredař z kterého je smrdět tráva na kilák daleko a chodí jak kdyby měl hromátku v gatích.
Ale to už je asi jenom moje křeč :D


17 říj 2012, 18:29
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz