Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:02




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009, 15:39
Příspěvky: 36
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
for Wove, tak tomu není co dodat. To pak ztráci celá hra smysl.


19 říj 2010, 20:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
no proste mame tým degenů..ale zas je fakt ze je to i moje vina protoze sem strelil na misto kde bylo urceno mrtvoliste.. ale mrtvi hraci nemaj mit v ruce zbran tak sem jen tak z reflexu strelil..ale ten druhej priklad.. to uz na me bylo mocs..


19 říj 2010, 20:47
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co mi nejvíc vadí? 3 věci-nepřiznávači-no comment. Nebo střílení typu jsem mrtvej a než zvednu ruce s puškou(abych ukázal, že jsem to dostal->jsem mimo hru) tak to tak 4x dostanu. A hlavně někteří civilové. Dneska sme hráli, já jsem byl zalezlej v seníku s MP5 jako sniper, byl sem celej zaházenej senem a koukala ze mě jenom hlaveň pušky. Šla tam ženská, zastavila se před seníkem(hra byla zastavená, zbraně v rámci možností schovaný a zajištěný), nic ze mě nemohla vidět, maximálně tu hlaveň a začala řvat na ten seník(dal sem hlavu dolů, nebylo ze mě a ze zbraně nic vidět) prej "Hej vy co se střílíte, tak nestřílejte do děcek!"...přitom tam žádný nebyly a kdyby byly, tak ty pušky schováme...prostě nechápu....Potom tam šel borec, kterej nám totálně zkazil hru. Prostě šel s děckem(ta uřvaná pi*a už dávno prošla) a měl detektor kovu. Tak děckovi řekl"hele airsofťáci" a úplně se zpomalil a prostě vyznělo to, jako že on tam je naschvál, aby sme nemoli hrát. Tak sme šli dál a borec za náma. Stejnej problém. Tak sme šli ještě dál, a tam toho nechal, pak se pokazilo počasí a setmělo se a nebylo co řešit...Většina civilů AS chápe, protože když de civil, hra se pauzne a pušky schovají a je to v pohodě.


20 říj 2010, 19:12
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
hrát se má někde na odlehlým místě kde není ani živáčka..! nebo si zažádat o povolenku ke hře ale to dělá málokdo..


20 říj 2010, 20:07
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
wowe píše:
hrát se má někde na odlehlým místě kde není ani živáčka..! nebo si zažádat o povolenku ke hře ale to dělá málokdo..



to dělá každej. až na kindy..

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


20 říj 2010, 20:08
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
... jak kdy.. my jsme si jednou šli zažádat o povolenku do budovy na CQB..když jsme tam přišly tak tam hrály už nějací 30ti letí chlapy..


20 říj 2010, 20:22
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já to chápu, ale pravda je taková, že existuje spousta softerů, co znám a se*ou na to. Já na to sice taky se*u, ale hraju na tak opuštěným místě, že tam nikdo nechodí, nebo tak 1 osoba za den, někdy ani to ne. Většinou se nepotkáváme. A když náhodou tak co je divnýho na lidech s vojenskejma hadrama bez brejlí a bez pušky? Nic. Vypadáme jako ňácí zálesáci. Ale teďka tam šly 2 zrovna když jsme hráli. A na ňáký povolení s u nás moc nehraje, chtěli jsme si to vyřídit na takovým školním hřišti, jakože tam pudem hrát (hafo překážek a pár budov, přechod les/cqb), bylo to obehnaný plotem, zavřený dvířka. Když jsme tam šli, tak se tam ňácí extra drsní borci stříleli s elektrikama z metru a nikomu to nevadilo. Prostě přelezli plot a jdeme na věc...A mimochodem, co můžou policajti, když je zavolá ňákej takovej de*il(jednomu borcovi od nás je 16 ale hraje pod dozorem 19ti leté osoby, člili mě)?


21 říj 2010, 14:46
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter píše:
Já to chápu, ale pravda je taková, že existuje spousta softerů, co znám a se*ou na to. Já na to sice taky se*u, ale hraju na tak opuštěným místě, že tam nikdo nechodí, nebo tak 1 osoba za den.


ty si odporuješ.

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


21 říj 2010, 15:06
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Vypadá to tak, že asi odporuju. Ale něco jinýho je hrát někde v lese, kam skoro nikdo nechodí než hrát na školním hřišti stylem přelezu plot a když tam vleze civil tak na to se*u.


21 říj 2010, 15:33
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter ty jsi byl sniper s MP5kou jo?? bolt action snipera si beres jenom na CQB ze?:D


21 říj 2010, 15:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter - Ty si příkald člověka kterého je potřeba nakopat do koulí a pořádně !!!!!!!!!!!!!!!!!§§ Takovejch dldbů jako ty je se potřeba zbavit. Nemáš povolení nemáš tam co dělat ať tam je plot nebo ne. V tomhle ohledu má pravdu vždicky civil. Nehledě k tomu tím že si vlezl do seníku si porušil lesný zákon a nasral zvířata páč si znehodnotil seno. Než něco napíšeš dej si raděj dvakrát facku zacpi si nos dej si nohy křížem a prdni si třeba ti to vyčistí hlavu. :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2010, 16:01
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
prej znehodnotil seno :lol: :lol: :lol: :lol: .. ale je to tak je ti 19 a nemas na to si zajit domluvit povoleni na hru?..co bys asi tak delal kdyby jste tu dotycnou civilni osobu nevydeli a zasahly ho/ji treba do oka?.. sice prehanim ale moc by me to zajimalo co bys asi tak delal..


21 říj 2010, 16:15
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
wowe píše:
prej znehodnotil seno :lol: :lol: :lol: :lol: ..


no je to pravda. proto se zakuzuje priblizovánímu ke krmelcům.. ale to je OT.
v tom seníku bez dovolení nemáš co dělat jako nikde bez povolení..

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


21 říj 2010, 16:41
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
jo,jo ja vim ale proste me to rozesmálo..:-)


21 říj 2010, 16:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
wowe píše:
prej znehodnotil seno :lol: :lol: :lol: :lol: ..

Co se ti nelíbý na fořtovský hantýrce? :lol: :lol: :lol: :lol:
Tam jde o to že ta zvěř z toho cítí spocenýho smradlavího airsofťáka a nechce k tomu jít :wink:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2010, 17:50
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
ok, du si vyběhat povolení, akorát že nevim kam, najdu si to na netu, a do seníku nepolezu. Nicméně ti civilové tam polezou tak jak tak...ale aspoň budu mít papír. A s coltem 1911 sniperovat nebudu, ale s tou MP5 to není tak strašný, jak se zdá. Stejně sniperuju jenom občas a bolt actionsnipu je podle mě si na to kupovat pušku za 2k je zbytečný. To radši časem AEG....


21 říj 2010, 18:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter píše:
ok, du si vyběhat povolení, akorát že nevim kam, najdu si to na netu, a do seníku nepolezu. Nicméně ti civilové tam polezou tak jak tak...ale aspoň budu mít papír. A s coltem 1911 sniperovat nebudu, ale s tou MP5 to není tak strašný, jak se zdá. Stejně sniperuju jenom občas a bolt actionsnipu je podle mě si na to kupovat pušku za 2k je zbytečný. To radši časem AEG....

si děláš srandu ne? nevíš kam jít? to je snad na snadě ne!!!! Na obecní nebo měscký úřad a tam se zeptat. Pak majitelé pozemků a tak dále. kolik ti je prosimtě let?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2010, 18:18
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
19 a dík za radu, ale už jsem to hledal na netu...jo a ono je těžký hrát soft tam, kdehrajou i kinders, co se šijou mezi lidma civil necivil. Bohužel nás hážou lidi do jednoho pytle.


21 říj 2010, 18:23
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2010, 19:56
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No,ono s těma Kinders to není tak jednoduchý .. například třeba já jsem kinders,a airsoft hraju proto,že mě to baví,a né abych se vytahoval s tím že mám "velkej kvér".například kamarád má manuální brokovnici,a povětšině je shopnej sundat na naše poměry "velký grejdy".(m120)A ti to berou tak,že mají slabou zbraň,řeknou fotříkovi,a další den mažou dát si do zbraně novou pružinu (samozřejmě to posílají do "bohemky" jak jinak..)Dokonce už u nás byl jedne fackyhodnej případ,kdy si jeden pošuk chtěl dát M180 do AEG..(a ještě to byla Ca sportline m15 hehe) nehledě na to,že to víceméně nejde,si vemte kdyby vás tímhle někdo pokropil řekněme z 10m..a nepřiznávání ani nepočítám.. vrchol je,když někomu pošlu z mojí 3 ranky 5 ran (15 kuliček) do jeho "ultraspešl taktik vesty" a ani 1 nepřizná tak mu pošlu jednu do hlavy a pořád nic.. ale zase na druhou stranu u nás "kindersáků" se najdou i v pohodě kluci se kterýma je fajn hra..

_________________
Neřešitelné případy se těžko řeší


21 říj 2010, 18:23
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já neříkám kindersák=pi*us, to ani omylem. Ale ti kinders u nás sou pi*usi, protože hrát soft mezi barákama u kotelny, kde je kousek chodník, kde choděj lidi je fakt de*ilita....


21 říj 2010, 18:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
airsofter píše:
Já neříkám kindersák=pi*us, to ani omylem. Ale ti kinders u nás sou pi*usi, protože hrát soft mezi barákama u kotelny, kde je kousek chodník, kde choděj lidi je fakt de*ilita....

Když je ti 19 a víš jak to hrajou tak stím něco udělej ne? Nebo na to nemáš koule jim to říct?
Nebo je problém v tom že se chováš stejně jako oni ale pod jiným věkem?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 říj 2010, 18:27
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
JO, víš, to se lehko řekne a my sme jim to i říkali, že hrajou jako koko*i, ale to je k ho*nu, když tam další den jsou zas. Civil na ně zavolá poliše, oni přijedou, pokecaj s nima a odjedou(slyšel jsem, že se to stalo jednou)-je tam jeden 18ti letej no a zbytek hraje jakoby pod jeho dozorem....Tak cos něma mám dělat? Střílet je z okna puškou? :shock:


21 říj 2010, 18:32
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2010, 19:56
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
co to skusit po dobrým,rozumně jim skusit říct že třba v lese by se jim i hrálo líp?

_________________
Neřešitelné případy se těžko řeší


21 říj 2010, 18:35
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
hele psal si tady o tom ze si byl zalezlej v seniku,bez povoleni ke hre, a na miste kde prochazeji lide.. a tet tady nadavas na jine ze hrajou mezi civilem.. no coment.. jevíš se mi jako pravej,bl*ej kindersák..


21 říj 2010, 18:36
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
ano, hrajeme tam tak půl roku, do seníku sem vlez poprvý a lidi sme tam potkali za celou dobu co tam hrajem tak 4

to rotator: Ano, to jim říct můžeš, ale jaksi u baráku to mají blíž...třeba se něco stane a budou z toho mít průšvih, nemaj k tomu daleko


21 říj 2010, 18:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2010, 19:56
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
nevim,jestli to je dobrej zpusob reseni .. vsak oni budou mit pruser .. jenze pruser pro ne je pruser i pro AS komunitu ;).. lidi uz tak As lidi nemaj moc radi ted,a vem si kdyz nekomu napr vystreli oko..

_________________
Neřešitelné případy se těžko řeší


21 říj 2010, 18:45
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
já to plně chápu,buhužel s nimi nemůžu nic udělat. Nejhorší je, že oni dělají softu "reklamu" jak prase


21 říj 2010, 18:46
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
4 airsofter
tak jezdi nekam na nahlaseny a pripraveny akce ,nez nekde v okoli bydliste nebo tak nejak :shock:

_________________
-Military-


21 říj 2010, 18:49
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2010, 19:56
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
no tak leda například ríct známímu ať si dá sluneční brejle(Ať mu nyvstřelí oči,a nevypadá nápadně) a jde kolem,uvidí je jak hrajou a začne nadávat,že jestli je tma ještě 1 uvidí že budou mít velkej problém,pokud jsou to kindeři tak vím kde to docela bolí,a to jsou rodiče (říct jim že půjde za rodičama) a ať si jdou hrát do lesa,to by taky mohlo zabrat...
i kdyz on se někdy težko řeší neřešitelnej případ

_________________
Neřešitelné případy se těžko řeší


21 říj 2010, 18:51
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
hmm právě že v okolí bydliště máme spoustu lesů a hlavně protihráče....a na velkejch akcích si 2 manu týmy nezahrajou...budem ale muset hrát o kousek dál, aspoň mimo čtvrť...
A ano,těžko se řeší neřešitelnej případ. Pohrozíš, oni stáhnou zadky, ale za 2 tejdny jim otrne a je to znova....

Nechci tady rozpoutávat nějakej flame, prostě si vyřídím povolení a stáhnem se od kinders dál


Naposledy upravil airsofter dne 21 říj 2010, 18:57, celkově upraveno 1



21 říj 2010, 18:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz