Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Libye 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Libye
Griffon píše:
Well, docela se bojim toho, že to tam skončí tak, že Američani budou házet bomby na Kaddáfího a pomáhat tak těm samejm, na který před měsícem házeli bomby v Iráku nebo Afghánistánu...teda jestli už to tak není.

No a tenhleten "vetešník" je správnej frajer, taky je tam asi pětkrát :D A co taky stojí za pozornost je to, jak se občas mezi tou přehlídkou maskovacích vzorů objevuje UCP...


Co jsem koukal tak většina má 3Desert a Woodland, to ucp jsem tam ještě neviděl teda. Jinak asi budu za blbce a machometa, ale já "fandim" spíš Kaddáfímu. To co tady Monty vypíchnul z wikipedie jsem věděl už dřív, a myslim že je mnohem lepší aby byl u moci on než aby bylo u moci nějaký muslimský bratrstvo. A bůhví jestli z toho nakonec nebude další Irák, přestože to tak zatim nevypadá. Taky by bylo dobrý uvědomit si, že přestože tohle je jen tady naše diskuze z pohledu nás čechů, tak takovej systém jakej máme my, se nemusí líbit libyjcům, stejně tak jako nám se nelíbí ten jejich. Na to se dá použít obyčejný Jinej kraj, jinej mrav. Stejně se v tom ale nakonec moc neorientuju, přece jenom se o to zas tak nezajímám a zprávy o tom mam akorát ze seznamu a z televize, vyloženě se po tom nepídim.


30 bře 2011, 16:41
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Libye
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.


31 kvě 2011, 18:24
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Libye
Barbarossa píše:
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.


Nikdo ti tvoje ideologie nebere, a ano, seš na veřejnym fóru, ale vážně tyhle argumenty už mě serou přestože nejsem žádnej zastánce západu. Kdyby tam byl bundeswehr tak by to bylo lepší ? všichni dou po rozkazech, aspoň řikej že nesnášej araby, ale né že dou po ropě


31 kvě 2011, 18:28
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Libye
Zvlášť když tam zas tak moc ropy není...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


31 kvě 2011, 18:32
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Libye
Ajetotu zase....

Kdybys věděl jak maj Číňani rozparcelovanou Afriku....a že je už tuplem neserou nějaký lidský práva, místní korupce etc. ....

Wake up 'n' open your eyes :wink:

_________________
Johny Perez


31 kvě 2011, 18:33
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Libye
Barbarossa píše:
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.

Já nevim...mně připadá, že tohle je prostě čirej antiamerikanismus....


31 kvě 2011, 18:36
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Libye
loco99 píše:
Barbarossa píše:
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.


Nikdo ti tvoje ideologie nebere, a ano, seš na veřejnym fóru, ale vážně tyhle argumenty už mě serou přestože nejsem žádnej zastánce západu. Kdyby tam byl bundeswehr tak by to bylo lepší ? všichni dou po rozkazech, aspoň řikej že nesnášej araby, ale né že dou po ropě

Proč si myslíš, že by tam jinak směřovali všechny státy? No přece kvůli ropě. Každý stát si vždy hleděl svých zájmů a jeden ze zájmů je i ropa. Doufám, že si Kaddáfí udělá pořádek.


31 kvě 2011, 18:40
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Libye
Jason píše:
Barbarossa píše:
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.

Já nevim...mně připadá, že tohle je prostě čirej antiamerikanismus....

Něco na tom bude.


31 kvě 2011, 18:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Libye
to není antiamerikanizmus to je logika. Tam jde jen opticy o pomoc rebelům jde to daleko hlob než si dovedete připustit. Moc a kontrola nad státem kterej by mohl zlobit.
Vemte si to jinak pokud by unás se lidi vzepřeli státu a měly sme ropu co se asi stane? Měsíční krajina. Celej stát už prodaly a ne jednou. Metou snáma jak se jim zachce. Jak jednou žek Himler "češi jsou jako vrbovej proutek pořád se daj ohíbat ale jednou se napružej a šeredně ti natlučou hubu" Sem zvědavej kdy to bude už se nato těším až tu chátru zlikvidujem. No a třeba nás zato NATO vybombardujem protože nejsme hodní.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


31 kvě 2011, 18:46
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Libye
Nezlob se na mě Monty, ale nejsii trochu paranoidní?

_________________
Johny Perez


31 kvě 2011, 19:07
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Libye
Barbarossa píše:
loco99 píše:
Barbarossa píše:
Jak se tam už serou ti Američané tak je to špatně, neboť jejich zájmi směřují k ropě.Spíš bych podpořil Kaddáfího nežli rebeli.


Nikdo ti tvoje ideologie nebere, a ano, seš na veřejnym fóru, ale vážně tyhle argumenty už mě serou přestože nejsem žádnej zastánce západu. Kdyby tam byl bundeswehr tak by to bylo lepší ? všichni dou po rozkazech, aspoň řikej že nesnášej araby, ale né že dou po ropě

Proč si myslíš, že by tam jinak směřovali všechny státy? No přece kvůli ropě. Každý stát si vždy hleděl svých zájmů a jeden ze zájmů je i ropa. Doufám, že si Kaddáfí udělá pořádek.

Dobře, jasně, každej stát má svoje zájmy, ale mám pocit, že to někteří trošku přehánějí. Tohle už totiž dávno není doba, kdy se každý stát stará sám o sebe, viz. EU, NATO apod.


31 kvě 2011, 19:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Libye
nezlobým a nejsem dočkej času poznáš sám jsi zatím krmenej jen tím co ti chtěj dát k jídlu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


31 kvě 2011, 19:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Libye
Takhle, netvrdim že znam pozadí a pravý důvody západní intervence v Libyi, to v žádném případě, ale ropa to opravdu není. To musí vědět každej, kdo se trochu vyzná v tom, jak obchod s ropou a světová ekonomika funguje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 kvě 2011, 20:07
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: Libye
Nedávno jsem četl něco podobného zaměřte se prosím na výhody občana Libye uprostřed článku zhruba http://www.google.cz/url?sa=t&source=we ... 1w40hKiz9w V afrických zemích vládne většinou chaos a bordel Kaddáfí tam udržoval pořádek to samé platí i například k exprezidentovi Mubarakovi (Egypt)Ten skoro 40 let udržel klid mezi Izraelem a Egyptem.Kdo ví co bude teď?Zpět k libyi Držím Kaddáfímu palce ať se mu a jeho odhodlaným vojákům ,kteří mu zůstali věrni podaří rozdrtit povstalce , kteří v zemi nastolili chaos, bordel za pomoci Francie která zasáhla vojensky jako první ani se nedivím amíci už nemají moc záminek.Předpokládám , že s toho 2 afgán nebude to už by asi finančně USA se svým humanitárním soucítěním neutáhla.
Pro rýpaly
Nekritizuji vojáky ti jsou stateční!Kritizuji když už politiky.6ádným antiamerikánismem netrpím!!!

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


31 kvě 2011, 21:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Libye
Lidi, proboha, přemejšlejte taky někdy o tom, co říkáte. Kaddáfí je vyšinutej diktátor, kterej bojuje za udržení svýho totalitního režimu, v minulosti financoval teroristický akce a tak dále...neříkam že rebelové jsou nějakej výkvět dobra, z mýho pohledu je to cripple fight a ideální by bylo aby se to vytlouklo navzájem, ale podporovat Kaddáfího? Buďto o tom víte houby a je to akorát pozérství, nebo jste fakt pitomci, jinak si to nedokážu vysvětlit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 kvě 2011, 22:00
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Libye
Griffon píše:
Kaddáfí je vyšinutej diktátor...

They love me all :lol:

Ale občas řekne něco víc pravdivého: „Jsou zde jasná znamení, že Alláh daruje islámu vítězství v Evropě, bez mečů, bez zbraní, bez dobývání. Nepotřebujeme terorismus, nepotřebujeme sebevražedné atentátníky. Padesát milionů Muslimů změní Evropu na islámský kontinent v příštích dvou desetiletích.“

EDIT: Lidé ho milují a on je také. Děti má nejradši. No řekněte, kdo z vás by ho nechtěl mít za taťuldu?


Naposledy upravil Jack Carver dne 31 kvě 2011, 22:34, celkově upraveno 1



31 kvě 2011, 22:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: Libye
Četl sis ten odkaz co jsem hodil ke svému dementímu komentu?
Kaddáfí je diktator a to je automaticky totalita???To tam maj koncentráky?Co tam je tak totalitního to, že každý libyjec má:V Libyi se neplatí voda, elektřina, plyn, daně, úvěry jsou bezúročné-citace.
Copak tam asi mírumilovní hrdinní povstalci za pomoci humanitárního bombardování vytvoří.Hádanka je v tom korupce lži nenávist :DEMOKRACIE
Slyšels o tom jak si bratr Karzaje nebo jak se menuje prezident afghánu spolu s další elitou nakrad pár melounu dolaru s kábulské banky ?Jen příklad kam spěje budování demokracii v islámských zemích.Ptám se tě co v tom je když ne ropa ???nemyslím jen libyi proč chcou amíci tak moc humanitárně zlepšit islámské země ?Jen s dobré vule ? hhhhh trochu naivní.Jde o mnohem větší potenciál ona válka je i byznys.Libye byla narozdíl od haldy afrických zemí aspoň jakž takž vyrovnaný stát.Myslím že tam se uplatní jen diktatura

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


31 kvě 2011, 22:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Libye
Nevím jestli tam mají koncentráky, ale zato tam mají tajnou policii ve které působí 10-20 procent národa a která běžně používá praktiky jako je zatýkání bez obvinění či mučení, disent je ilegální a disidenti jsou popravováni v přímém přenosu, média jsou cenzurována (podle FPI je Libyjská cenzura nejpřísnější ze všech zemí Středního východu a severní Afriky), diskuse (zvláště politická) s lidmi ze zahraničí je trestná, výuka cizích jazyků na školách není povolena a tak dále. Jo a taky nedávno nechal rozstřílet a rozjezdit tankama pár demonstrací. Přičemž toto jsou všechno ověřitelná fakta...ve srovnání s nimi působí tvůj článek a tvoje tvrzení opravdu směšně. Srovnej si schvalně ten tvůj článek s propagandou, kterou o podmínkách v naší zemi šířili komunisté před rokem 89 (nulová nezaměstnanost a tak dále a tak dále)...nezní to takhle náhodou až nápadně podobně? A jak to tenkrát u nás vypadalo ve skutečnosti? Až si na toto odpovíš, tak ti to snad dojde.

Inu a co v tom je, když ne ropa? Píšu, že si to netroufám tvrdit, protože opravdu nemám tušení co se skutečně odehrává v pozadí...v případě Francouzů bych to odhadoval na alibismus, aby si náhodou někdo nevzpomněl, že Kaddáfího dlouhé roky podporovali, v případě USA snahu zavděčit se LAS a upevnit si tak pozici v oblasti a vztahy se strategickými spojenci. Ale to je můj, ničím nepodložený názor. Nicméně bezpečně vím, že ropa to není, protože to prostě nedává smysl, což jak říkám ví každý, kdo alespoň trochu rozumí obchodu s ropou a světové ekonomice. Ty mezi takové lidi očividně nepatříš. A necpi mi laskavě do huby něco, co jsem nikdy neřekl, nikdy jsem netvrdil že to Američané dělají z dobré vůle, samozřejmě že v tom jsou primárně jejich vlastní zájmy, ale to na věci nic nemění.

Jo a že demokracie znamená korupci a lži? No, to je sice pravda, ale pořád je to docela zásadně lepší než cenzura a popravování politických odpůrců.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 kvě 2011, 23:33
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Libye
Podle mě jsou tam ze strachu Kadáfí měl neuvěřitelně prachů s kterejma si při svej moci mohl dělat naprosto co chtěl tak ho prostě odsekli.

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


31 kvě 2011, 23:47
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: Libye
Je rozdíl mezi evropou a afrikou.Mezi demokracii a islámem.Demokracie se v islámských zemích nikdy neuplatní.Když srovnám Libyi třeba s Kongem tak mě ani agentura FPI nenamluví kde je to horší tam možná nepoužívaj tanky ,ale mačety určitě.
Nic jsem ti do huby nestrkal to spíše ty všehoznalý a správně usuzující...
Chci vidět co tam vznikne myslím, že to bude horší.Píšeš veřejné popravy a další nesvobody, ale libye je islámská země?To už samo o sobě je pro nás mnoho nesvobod.
A jinak to, že tam neplatí plyn,vodu,elektřinu a půjčky jsou bezuročné je výmysl?Nedávno mi to přišlo na mejl tak jen abych věděl jestli jsem se nenechal ovlivnit?

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


01 čer 2011, 05:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Libye
Tak tak měly si to vyřídit mězy sebou a ne za nezjištné pomoci žabožroutů a jinejch pohunků.
No a že Kadáfí je jeblej to je známí jenže to z čeho on vytáhl Libii to už nokdo nevidí. Nepodporuju ho to co provedl v Lockerbei( nebo jak se to píše) je už na houpačku.
No a že rebelové jsou ti hodní? Ehmmm uvědomte si že to co vidíte v televizi je to co chtěj abyste vyděly. Realita je jinde zvěrstva sou tam na každé straně. To nemám z médií ale přímo od zdroje. Podle mě to měly oplotit a nechat ať se to vyřeže mezy sebou a byl by klid.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 čer 2011, 06:05
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Libye
Jason píše:
Dobře, jasně, každej stát má svoje zájmy, ale mám pocit, že to někteří trošku přehánějí. Tohle už totiž dávno není doba, kdy se každý stát stará sám o sebe, viz. EU, NATO apod.
Jak to můžeš vědět? I před 2.sv.v. jsme byli zrazeni Brity a Francouzi a víš proč, protože to pro ně bylo výhodněší a to se zaručovali, že pokud na nás nějaký národ zaútočí, tak nám pomůžou.


01 čer 2011, 11:09
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: Libye
Monty píše:
Tak tak měly si to vyřídit mězy sebou a ne za nezjištné pomoci žabožroutů a jinejch pohunků.
No a že Kadáfí je jeblej to je známí jenže to z čeho on vytáhl Libii to už nokdo nevidí. Nepodporuju ho to co provedl v Lockerbei( nebo jak se to píše) je už na houpačku.
No a že rebelové jsou ti hodní? Ehmmm uvědomte si že to co vidíte v televizi je to co chtěj abyste vyděly. Realita je jinde zvěrstva sou tam na každé straně. To nemám z médií ale přímo od zdroje. Podle mě to měly oplotit a nechat ať se to vyřeže mezy sebou a byl by klid.


Přesně tak media nám vykrmujou ouška.Co se týká nějákych výzkumu (FPI) i tomu bych nevěřil.Já jsem demokrat a Kaddáfího jako nežeru to ne ten slavnej citát z videa KOLONIZACE SVĚTA mě fakt nasr.l. Ale u arabů demokracie nemůže fungovat kvůli jejích víře.Amíci se furt někde angažují ale už to přehánějí.A zvěrstva jsou na obou stranách.
V libyi se maj bombově morbidní.

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


01 čer 2011, 14:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Libye
Netvrdím, že tyhlety země jsou připravené na demokracii západního typu, samozřejmě že nejsou a není možné tam demokracii "exportovat", k tomu je třeba dojít přirozeným vývojem...stejně jako my asi časem dojeme od značně nedokonalé demokracie k něčemu lepšímu, tak oni musí postupně dojít od vyloženě špatných náboženských/totalitních zřízení alespoň k té nedokonalé demokracii a pak dál. To je pomalu jako snažit se nastolit současnou západní demokracii ve středověké Evropě, to prostě nejde. Aneb jak říká Monty, postavit kolem toho vysokou zeď ať neohrožujou nás a nechat to tam bejt by bylo ideální řešení. To ale nic nemění na tom, že tamní zřízení je špatné a podporovat jej je naprosto mimo.

A co se týče těch informací z článku, tak opravdu nemám čas ani nervy ověřovat každé z těch tvrzení, ale pár jsem si jich ověřil a všechno to byly krávoviny. Například hned co se těch aut týče, tak to je naprostej kec, podle dostupných zdrojů je v Libyi necelých 300 vozidel na 1000 obyvatel, což znamená necelé dva miliony aut, žádných 14 milionů jak je psáno v tom článku. Když si zkusíš ověřit další údaje, tak to pokračuje v podobném duchu - daně se samozřejmě platí, stejně tak energie, to info o bankovních úvěrech se mi ověřit nepodařilo, ale je těžce přitažené za vlasy, stejně tak se mi nepovedlo najít jedinou zmínku o tom, že by stát dotoval studium v zahraničí tak jak je psáno (a považuju to za naprostou kravinu vzhledem k tomu, že občané Libye nesmějí s cizinci pomalu ani mluvit, natož u nich studovat), stejně tak že by každý dostal byt a auto je blbost a tak dále. Spousta z těch informací se prostě nedá ověřit, ale s největší pravděpodobností to bude snůška lží a keců. Pravdivá je snad jedině ta cena benzínu, ale to je v zemích ve kterých se ve větší míře těží ropa běžné.

Zkrátka a dobře - ať získáš informace z jakýchkoli zdrojů, tak přemýšlej a hlavně ověřuj. Že ti něco řeknou v televizi neznamená, že je to pravda, ale taky to neznamená, že to pravda neni. A stejně tak všechny ty "alternativní" a všelijaké možné zdroje informací velmi často totálně kecají. Spousta lidí neustále vykřikuje, jak jsou lidi ovce, co žerou massmédii naservírované informace, nepřemýšlí a nevidí co se kolem nich děje...a přitom sami akorát baštěj všechny konspirační teorie a "zaručeně pravdivé alternativní informace z pozadí" i s navijákem, aniž by o nich přemejšleli. Sakra, lidi, že je pod něčim napsáno "TOP SECRET ZPRÁVA Z VLÁDY USA KTERÁ UNIKLA!!§!" nebo "TOTO VÁM V TELEVIZI NEŘEKNOU" neznamená, že je to pravda.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 čer 2011, 16:30
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Libye
Nechci vypadat, ze tomu nejak moc rozumim.(preci jenom jsem jeste mladej :-D )
Ale ohledne nazoru souhlasim s Montym.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


01 čer 2011, 17:09
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Libye
Barbarossa píše:
Jason píše:
Dobře, jasně, každej stát má svoje zájmy, ale mám pocit, že to někteří trošku přehánějí. Tohle už totiž dávno není doba, kdy se každý stát stará sám o sebe, viz. EU, NATO apod.
Jak to můžeš vědět? I před 2.sv.v. jsme byli zrazeni Brity a Francouzi a víš proč, protože to pro ně bylo výhodněší a to se zaručovali, že pokud na nás nějaký národ zaútočí, tak nám pomůžou.



Ale nakonec nás zachránila říše viď.



Já rozhodně nejsem názoru že Amerika je to nejlepší co může bejt a podobně, ale chápu některý jejich chyby který se stali,i to že se bratříčkovali s různejma arabama a jak to nakonec dopadlo.


01 čer 2011, 17:35
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2010, 23:16
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: Libye
loco99 píše:
Barbarossa píše:
Jason píše:



Ale nakonec nás zachránila říše viď.


A tohle je zase pycovina.. Sice nas zachranili, ale to jenom proto, ze se Adolf zacal roztahovat i k nim a tak ho potreboali znicit uplne.. Kdyb nebyl blbej a spokojil se s tim malem, tak tady mluvime Nemecky a nikdo to neresi.. Musis uznat, ze dokud neteklo i jim do bot, tak se na nas vysrali jak na placatej sutr.. :wink:

_________________
Sic vis pacem, para bellum
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu
102pruzkumnyprapor.cz pprap.Yetti

http://battlegroup.eu/ Czech-Slovak Battlegroup, military reenactors alliance


01 čer 2011, 19:19
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Libye
Yetti, já si nejsem jistej že si to úplně pochopil.


01 čer 2011, 19:20
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2010, 23:16
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: Libye
No me to prislo tak, ze anglany a francouze obhajujes, ze nas zachranili.. Takze ironie..
Nebo si to myslel vazne a to snad ne..

_________________
Sic vis pacem, para bellum
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu
102pruzkumnyprapor.cz pprap.Yetti

http://battlegroup.eu/ Czech-Slovak Battlegroup, military reenactors alliance


01 čer 2011, 19:26
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Libye
Yetti píše:
No me to prislo tak, ze anglany a francouze obhajujes, ze nas zachranili.. Takze ironie..
Nebo si to myslel vazne a to snad ne..


Ne, já vůbec nehájil ani anglány ani teplouše, ani nekopu za stejný jako barbarosa


01 čer 2011, 19:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz