Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:24




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 střelba v ulicích 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Na tuhle otázku tu spousta lidí už odpovídala.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 kvě 2011, 11:43
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
Nesnáším ty malý kindersáky, co si myslí, že jsou cool se zbraní. Párkrát už jsem to od nich taky koupil, škoda že jsem neměl po ruce útočnou pušku :( (Beztak bych ani střílet nemohl, to by seo točilo proti mně)

Jak se tady bavíte o tom incidentu v Bratislavě - co by se stalo za týto situace, jak by jste reagovali na ulici, když by jste potkali prostě toho šílence a měli ("čirou náhodou") u sebe zbraň, kterou by jste ho mohli zneškodnit. Zastřelili by jste ho nebo ne?? A kdyby ano, je riziko, ež by byl člověk za to trestně stíhán?


Přijde ti že ve má někdo pravomoce kohokoliv zabít (kromě armády samozřejmě), aby ho za to nestíhali ? ikdyž máš mnohonásobnýho vraha, tak zabít ho stejně nesmíš, policajti ho musej "zneškodnit"


01 kvě 2011, 11:52
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
no v podstatě jo, krom toho že armáda tam vůbec nebyla a těžko by jí tam volali... protože to že se do toho vloží další občan jsou zas další problémy, sice z něj pak může bejt hrdina, ale taky jenom další terč.


01 kvě 2011, 12:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Ne, strašně to zjednodušuješ, tohleto je hodně složitá problematika.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 kvě 2011, 12:12
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Griffon píše:
Ne, strašně to zjednodušuješ, tohleto je hodně složitá problematika.



tak samozřejmě, nic neni jednoduchý...


01 kvě 2011, 12:25
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
myslím že keby v tomto prípade zasiahol iný civil a Harmana by zastrelil, nebol by trestne stíhaný. Ale človek si v tejto (aj vo vašej) republike už nemôže byť ničím istý.
A neviem akú armádu by tam asi mohli volať, keď žiadnu nemáme :lol: respektive máme ale to sú prevažne ženisti a sú v Afghanistane. Všetky vojenské posádky v Bratislave boli zrušené.

_________________
Meine Ehre heißt Treue


01 kvě 2011, 12:48
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
bežná polícia je od incidentu v Bratislave vybavená 58čkami ale nevidím v tom výhodu. smeruje to skôr k policajnému štátu, ako k väčšej ochrane civilného obyvatelstva... ukážku toho čo naša polícia dokáže sme videli v Bratislave ked sa tu strielalo. Policajti sa namiesto toho aby zasiahli, skrývali za stenou a kašlali na to že okolo môžu umierať ludia ak v tom budú pokračovať.

_________________
Meine Ehre heißt Treue


01 kvě 2011, 17:20
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
Takže zabít ho může pouze armáda, policie pouze zneškodnit (no co se rozumí konkretně tímto pojmem?) a obyčejný občan, pokud není bezprostředně ohrožován na životě, tak ten nic.

Chápu to dobře?

No pozor, tady v Čechách je i problém postřelit zloděje, co se (ozbrojen) vloupal do vašeho domu, tady je obecně problém se sebeobranou a střelnými zbraněmi. Sice ano, je to hodně složitá problematika, ale tady v podstatě člověk nemá šanci se dostat ze zabití/zranění člověka v sebeobraně.


01 kvě 2011, 17:30
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Střílet na vraha v sebeobraně můžeš:

Citace:
§ 28
Krajní nouze
(1) Čin jinak trestný, kterým někdo odvrací nebezpečí přímo hrozící zájmu chráněnému trestním zákonem, není trestným činem.

(2) Nejde o krajní nouzi, jestliže bylo možno toto nebezpečí za daných okolností odvrátit jinak anebo způsobený následek je zřejmě stejně závažný nebo ještě závažnější než ten, který hrozil, anebo byl ten, komu nebezpečí hrozilo, povinen je snášet.

§ 29
Nutná obrana
(1) Čin jinak trestný, kterým někdo odvrací přímo hrozící nebo trvající útok na zájem chráněný trestním zákonem, není trestným činem.

(2) Nejde o nutnou obranu, byla-li obrana zcela zjevně nepřiměřená způsobu útoku.


Pak už jen záleží na tom kdo má lepšího právníka, ale rozhodně bych to obecně nekategorizoval tak že zabít masovýho braha může jen policie, nebo armáda, to je totální blbost.

PS: Ani trochu se mi nelíbí kritika policajtů, kteří zasahovali v tý Bratislavě, myslím že svoji práci odvedli dobře a pochybuju že by někdo ze zdejších diskutujících udělal něco jinýho než že by se za něco schoval... ono s 9mm pistolí toho proti kose moc nezmůžeš.
Jinak ale vyzbrojení policajtů kosama, je taky totální blbost, ta zbraň je pro běžnou policii do města naprosto zbytečně moc výkonná... zabiješ zloděje a ještě prostřelíš zeď za ním.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 kvě 2011, 17:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jistě, ale hodně často se stává, že (pokud to ten člověk přežije) ten postřelený/zraněný kriminálník podá žalobu za ublížení na zdraví a bohužel se stává, že jim to projde (teď mluvím ze zkušeností, mám pár známých, kteří si tímhle prošli.). A navíc i kdyby to skutečně byla sebeobrana, tak furt (přesně kvůli 2. bodu v § 28) se nejčastěji ti bránící se dostávají do hodně velkých mnalérů.


01 kvě 2011, 17:42
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
bol som tam a teda viem svoje... polícia mala na mieste aj odstrelovača (dajme tomu že nemal dobrý výhľad), policajtov tam bolo viac než dosť. nekritizujem konkrétnych policajtov ktorí sa skrývali, ale vedenie, ktoré im nariadilo sa skrývať. mám známych na polícii a tak o tom tiež viem svoje.

_________________
Meine Ehre heißt Treue


01 kvě 2011, 18:22
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
No právě. Teď nedávno dostal milost jeden prodavač z pražské sběrny, když tehdy před několika lety mu tam naklusali zloději a kradli. Když odjížděli, tak jim poslal ránu z brokovnice a jedna holka přišla o oko. On byl odsouzen a ti pachatelé nic. Naštěstí dostal nedávno milost...

Jenže definujte nutnou obranu. Ten co to vymýšlel, tak zřejmě nezažil dávku ze samopalu, kdežto my všichni ano (sice s 6 mm municí, ale princip se nemění) a sami si zkuste takovou situaci nasimulovat - postavte se proti AEG a zkuste se nějak bránit pistolí, zrovna v tuto chvili to máte zákonem povolené. A otázka zní, kdo by v této chvíli vystřelil a úspěšně zasáhl zločince?? Kuličkou možná, ale co když po vás střílí 7x-8x rychleji a olovem?

Ty si dobrej jantar srovnávat ostrou a érsoftku :roll: No a stím případem té sběrny vono kdyby je picnul v areálu neřek bych nic jenže on je picnul mimo areál a v autě když byli k němu zády a to je problém.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 kvě 2011, 18:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
Já vím, jakej to je rozdíl. Jde ale o princip.

Princip?
:lol: :lol: to si děláš srandu ne?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 kvě 2011, 18:42
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
je to úplne niečo iné, pri softe niesi ohlušený hlukom a hlavne nemáš strach o život a adrenalin v krvi :)

_________________
Meine Ehre heißt Treue


01 kvě 2011, 18:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
Nedělám. Princip je takový, že ty se máš bránit s malou zbraní proti velké, která je schopna střílet automaticky. Chápeš?

Ne ty tu meleš voloviny. Ale chápu tě si nadšený z érsoftu a notáš to co nemáš :lol: není problém jít s krátkou zbraní proti automatu jde jen oto v jakém to je prostředí. :wink:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 kvě 2011, 18:49
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
To byl ten chlap jak mu dal prezident milost ? Možná by blyo fajn na sebeobranu a ochranu majetku používat něco jinýho než brokovnici.

Jinak s pistolí proti automatu, to může mít i výhody, pokud se nestřílíš na půl kilometru přes pole


01 kvě 2011, 18:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
loco -> Byl to myslivec, ti většinou jinej kvér než brokovnici/kulovnici ani nemaj.

Lesman -> Z expertů jako jsi ty by mi vážně šlehlo. Zkus si z ostrýho kvéru alespoň vystřelit a napoprvé budeš vyklepanej jako sviňa i když budeš mít sluchátka na uších, brejle na očích, zkušenýho člověka za sebou a situaci stoprocentně pod kontrolou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 kvě 2011, 19:53
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Griffon píše:
loco -> Byl to myslivec, ti většinou jinej kvér než brokovnici/kulovnici ani nemaj.

Lesman -> Z expertů jako jsi ty by mi vážně šlehlo. Zkus si z ostrýho kvéru alespoň vystřelit a napoprvé budeš vyklepanej jako sviňa i když budeš mít sluchátka na uších, brejle na očích, zkušenýho člověka za sebou a situaci stoprocentně pod kontrolou.


zas také to podľa mňa nieje, ale rozhodne to má daleko od AS :lol:

_________________
Meine Ehre heißt Treue


01 kvě 2011, 20:36
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lesman píše:
Jak se tady bavíte o tom incidentu v Bratislavě - co by se stalo za týto situace, jak by jste reagovali na ulici, když by jste potkali prostě toho šílence a měli ("čirou náhodou") u sebe zbraň, kterou by jste ho mohli zneškodnit. Zastřelili by jste ho nebo ne?? A kdyby ano, je riziko, ež by byl člověk za to trestně stíhán?


rozhodne ne. kdyz vemu fakt ze bych u sebe mel max nebo CZ nebo Glocka s jednim zasobnikem (stejne bys mel cas tak 2 vystrely) a proti me stoji borec s kosou a nekolika zasobniky, tak nechci domyslet co by se stalo ze bych strelil a netrefil ho. v tu chvili bych mel prdel na prknech. takze udelal bych to same co ostatni zalez a modlil se.

ono kdyz bys byl od takoveho frajera 50 metru a borec strilel do lidi okolo tak bys byl tak zesra*y ze bys byl rad ze nestrili po tobe. ono uprimne vzhledem k tomu kde se ta strelba odehravala tak by ses asi blize jak na tech 50 metru nedostal a kolik lidi tady z nas by bylo schopno ho trefil pistoli na 50 metru s tim nervovym vypetim co by tam jiste bylo. ted si rikas, proste bych ho strelil, ale jakmile zvednes tu zbran a zamiris tak si uvedomis ze nestrilis na papirovy terc, ale na CLOVEKA a je uplne jedno jakeho. Ja osobne bych z toho nemel dobry pocit a nemam ho ani ted kdyz to pisu. Opravdu nehlede na to ze by ses netrefil a borec pak po tobe zacal z te kosy sypat. fakt dik. strilel za predpokladu ze by ohrozoval nekoho blizkeho nebo primo me. pokud bych byl v povzdali tak bych zalezl a drzel hubu a krok.

ke srovnavani AEG a kosy se nebudu vyjadrovat. aeg opravdu ve me nebudi respekt ale od te doby co jsem mel moznost byt pritomen u strelby na fullauto z kosy a UK59 tak z automatickych ostrych zbrani mam respekt.

co se tyce pravniho postihu tak si nemyslim ze by z toho nejaky extra postih byl, kdyby ho nekdo picnul z okna. jasne byly by z toho tahanice po uradech a po soudech atd., coz uz je samo od sebe neprijemne. ale basa by z toho si myslim nebyla. ale tezko rict. v nasem nebo sousednim absurdistanu je mozne vsechno :-)


05 kvě 2011, 10:34
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
V takovýhle situaci je taky dost problém, že jen těžko zjistíte co se vlastně děje. V dnešní době uslyšet výstřel na sídlišti tak mě ani trochu nenapadne střelba, ale spíš děcka s pyrotechnikou, nebo vyhozená televize z okna. (btw: na jednom střeleckym foru někdo psal že mu v bance explodovala baterka ve svítilně... a nikdo se ani neohlídl co se děje, prostě pohodička :lol: )...
Když už ale teda pochopíte že se střílí, tak na sídlišti dost těžko poznáte kde to je. A ikdyž uvidíte člověka se zbraní, tak nevíte jestli to není policajt v civilu, člověk co se brání před zlodějem, nebo možná nějakej ten vrah. Takže stejně naděláte prd, protože zastřelit policajta v civilu je dost blbej nápad (a že ti pánové od URN někdy vypadaj při zásahu jak bezdomovci všichni víme).

Prostě můj názor je ten že pokud nestřílí na mě, tak to není moje válka a radši to nechat na policajtech.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 kvě 2011, 11:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 říj 2010, 20:01
Příspěvky: 32
Bydliště: na Zemi
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
no mě se hlavně zalíbilo jak policie SR. ze sebe dělala namachrovaný profíky :lol: :lol: :lol: jsem se popadal smíchy za břicho a válel po zemi . prej ho měl na mušce bejvalej odstřelovač a že ho ten mačot s SA58 trefil do ruky to jim tak žeru. já bejt na místě odstřelovače tak za to že by mě ta kulka trefila do ruky bych toho zmetka oddělal. prej že budou vozit škorpiony, jak u blbejch vezmu si neprustřelnou vestu a mužete do mě pálit tolik zásobníku kolik chcete, to ani nemá takovou energii jako př. M16 co vozej v hollywoodu po tý přestřelce¨. jak byla 44 minut přestřelka v severním hollywoodu. se aspon poučily a vozej pořádný kvéry. a na SR jen takový pumprdlíky který jsou ještě mikroskopový a nemaj přesnost díky mikro hlavni.

_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein


05 kvě 2011, 15:07
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lugr007 píše:
a na SR jen takový pumprdlíky který jsou ještě mikroskopový a nemaj přesnost díky mikro hlavni.


jak ti ale posle dávku do řepy tak ti ten mikroskop z ní udělá "zlaté dědictví"


05 kvě 2011, 15:37
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Lugr007 píše:
no mě se hlavně zalíbilo jak policie SR. ze sebe dělala namachrovaný profíky :lol: :lol: :lol: jsem se popadal smíchy za břicho a válel po zemi . prej ho měl na mušce bejvalej odstřelovač a že ho ten mačot s SA58 trefil do ruky to jim tak žeru. já bejt na místě odstřelovače tak za to že by mě ta kulka trefila do ruky bych toho zmetka oddělal. prej že budou vozit škorpiony, jak u blbejch vezmu si neprustřelnou vestu a mužete do mě pálit tolik zásobníku kolik chcete, to ani nemá takovou energii jako př. M16 co vozej v hollywoodu po tý přestřelce¨. jak byla 44 minut přestřelka v severním hollywoodu. se aspon poučily a vozej pořádný kvéry. a na SR jen takový pumprdlíky který jsou ještě mikroskopový a nemaj přesnost díky mikro hlavni.


Neviem prečo sa do toho s*reš keď niesi dobre informovaný.
Po tejto prestrelke majú takmer všetky hliadky SA58 sklopku. Určite nemá taký výkon ako M16 ktorú si spomínal, ale myslím že to bohato stačí. Dokonca si myslím že je to predimenzované a že regulérna polícia by mala vlastniť len krátke zbrane a mali by radšej investovať do výcviku zásahovky a im kúpiť lepšie vybavenie.
Mimochodom som zvedavý ako by si s dierou v ruke chytil pušku a odstreloval. Zrejme si ešte zo zbrane s optikou nestrielal ako to tak čítam.

_________________
Meine Ehre heißt Treue


05 kvě 2011, 16:58
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Mě jednou z těchhle internetovejch expertů vážně šlehne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 kvě 2011, 17:44
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Griffon píše:
Mě jednou z těchhle internetovejch expertů vážně šlehne.


snaď si nenarážal na mňa?

_________________
Meine Ehre heißt Treue


05 kvě 2011, 19:16
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Ne, na Lugr007

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 kvě 2011, 19:17
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
počkat já jsem onehdá četl že slovenští policisté mají 1 škorp na hlídku ..a byl to zrovna ve spojitosti s tím že jedna hlídka nechala škorpa tuším na wc a druhá na střeše vozidla (spadlou ji tuším našel autobusák)

jinak vz. 61 je podle mě ideální .... na malou vzdálenost má velkou palebnou sílu a na dálku se stejně řadový policisté v přestřelce netrefí (před lety zkoumaly v new yorku hlášení o použítí zbraně za 25 let nazpět a zjistily že nad 7 m už bylo procento zásahů mizivé a pochybuji že by se obdobné statistiky - pokud by se prošly - v našich podmínkách lišily )
vz 58 je pro policejní účely jak již tu psalo pár lidí přede mnou k ničemu ...7,62*39 je fakt moc silnej a navíc kosa pěkně kope takže s ní neco trefit je umění - to že sem s ní trefil na 250m terč "stojící postava" bo jak se jmenuje mě dodnes těší :D ...... zlatá ZVS :lol: :lol:

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


09 kvě 2011, 15:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jop, plně souhlasim že kosa je na policejní použití strašnej overkill.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 kvě 2011, 16:06
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2010, 22:01
Příspěvky: 78
Bydliště: CZ
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Griffon píše:
Jop, plně souhlasim že kosa je na policejní použití strašnej overkill.

co je kosa? predpokladam,ze stg/mp44 uz dnes krome sberatelu a military nadsencu nikdo nepouziva :D mozna v etiopii jeste sem tam :D
edit .... aha vy myslite 58 :shock:

_________________
http://www.liveleak.com/c/PetrWarry


09 kvě 2011, 16:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Nevím jestli si děláš prdel ale jestli ne tak je to SA 58


09 kvě 2011, 16:40
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz