Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:08




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 střelba v ulicích 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jersone, tady ale skutečně nejde o rasismus:
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c ... bcany.html
S tímhle článkem docela souhlasím.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


31 srp 2010, 15:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jako neozbrojenej civil bych dělal to co už jsem napsal. Jako ozbrojenej civil opět záleží na situaci, kdybych měl pocit že jsem já nebo lidi mě blízký ohroženej, tak bych se proti němu samozřejmě bránil taky...ale kdybych viděl, že jde postřílet sedm cigánů a mně schovanýho za betonovou zídkou si nevšímá, tak bych svuj život kvůli nim opravdu neriskoval a zůstal hezky zalezlej. A šílený je tak jako tak, jen v takovémhle případě víc chápu důvody, které ho k tomu šílenství dovedly.
Ad druhá otázka - opět stejná odpověď, není to pro něj žádná omluva, ale člověk spíš pochopí, co ho k tomu asi dovedlo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 srp 2010, 15:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
reyes102 píše:
A je to v prdeli, už i slovenskej ministr se dal na populismus:
Citace:
Ministr: je potřeba změnit zákon
Ministr Lipšic připraví novelu zákona o zbraních a střelivu, aby automatické zbraně nemohly být využívány ke sportovním účelům, ani když jsou upraveny na jednotlivé výstřely. „V rámci zákona zpřísníme podmínky držení zbraně a zavedeme opakované psychotesty pro držitele zbrojních průkazů. Dnes je to tak, že stačí absolvovat psychotesty v úvodu při podání žádosti o zbrojní průkaz. Psychotesty se budou opakovat každých pět let,“ zdůraznil Lipšic.

Vrahem byl člen střeleckého klubu

A hádejte co se stane v ČR, až na slovensku zakážou samiauto CZ858 a zavedou psychotesty. To sem si ji zrovna chtěl koupit, ale přece nekoupím něco u čeho je reálná šance že by mi to za rok chtěli zabavit...
Obrázek
Kdyžtak ty sra*ky teď mele na CT24


to je zase po bitvě každej generál. Musí něco říct aby uklidnil davy. Vždyť je přece jedno čím střílel. I kdyby měl jen pistoli tak by je taky zabil. Jestliže měl zbraň nelegálně upravenou, což v případě Hermexu si myslim že je technicky nemožné, tak prosím, ať se orgány zaměří na nelegální trh s tímhel artiklem a neměli by perzekuovat slušnou část střelecké společnosti. Měli by řešit proč k tomu vůbec došlo. To za chvíli budou na paškále i myslivci protože loveckou kulovnicí jde taky střílet po lidech. A teď bych chtěl apelovat na méně inteligentní kindrsáky co si myslí jak jsou megacool hustý když maj flinty bez obalu. Teď začne být společnost opatrnější a začne si víc všímat, tak laskavě si kvéry schovejte aby třeba nějaký magor nechtěl zabránit dalšímu krveprolití a neposlal vám jednu včelku do čela. Howgh domluvil jsem.


31 srp 2010, 15:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
vetsina lidi by udelala (a taky to pri teto strelbe udelala) presne podle citace z videoreportaze:
"Slysela jsem strelbu, tak jsem sla ven se podivat"

proste jak se nekde neco deje, tak u toho musi byt cumilove, napr. pozary, dopravni nehody, rvacky,...

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


31 srp 2010, 18:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jeff píše:
vetsina lidi by udelala (a taky to pri teto strelbe udelala) presne podle citace z videoreportaze:
"Slysela jsem strelbu, tak jsem sla ven se podivat"

proste jak se nekde neco deje, tak u toho musi byt cumilove, napr. pozary, dopravni nehody, rvacky,...


Mně dostalo to video na idnesu, kde to nějaká ženská točila stojíce ve dveřích paneláku a komentovala to slovy "no tak tady se střílí, řekli nám že máme bejt zalezlý, nechodit k oknům..."
A kdyby do ní nějaká zbloudilá kulka udělala díru navíc, tak by se určitě strašně divila. Některý lidi jsou prostě tak tupí dementi, že nenacházim slov...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 srp 2010, 18:55
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Kuny píše:
Co bych jako civil dělal? Zalezl někam a nevystrčil ani vlas... Nepůjdu neozbrojen proti magorovi s kvérem, kterýho navíc jen tak neukecáš když měl sluchátka a počkal bych než to policie vyřeší, a jsem si jistej, že policie bude radši když to takhle udělá každý protože agresor bude mít míň cílů a to znamená menší možnost zranění/smrti civila = úspěch operace. Police se bude moct soustředit jen na něj, žádnej Rambo jim v tu chvíli radost dělat nebude.

No jakožto "ozbrojený civilista" bych asi vyhodnotil situaci a sejmul toho frajera svojí legálně drženou osumapade nebo devítkou,jelikož mi nepřijde normální když takovejhle týpek střílí na sídlišti,takže zhodnocení situace by asi nezabralo moc času,kord z pohledu toho kdo onoho střelce natáčel bu´d mobilem nebo kamerou,ten měl určitě vhodnou pozici ke střelbě,bohužel to byl asi "neozbrojený civilista" :?

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


31 srp 2010, 19:31
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Asi se shodnu s Jarinem. Kdybych měl legálně drženou zbraň a byl bych v pozici, kdybych mohl vystřelit bez rizika vlastního ohrožení, tak tu spoušť prostě zmáčknu.
A kdybych narazil na ulici na takového cvoka se zbraní v ruce, tak zdrhám za nejbližší roh, jak nejrychleji by to bylo možné. Prostě bych se klidil z cesty a volal policii, v takovém případě nejde nic jiného udělat.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


31 srp 2010, 20:35
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Tak to se divim, že jste ještě nevystříleli půlku místních airsofťáků. :)

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


31 srp 2010, 20:37
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
reyes102 píše:
Jersone, tady ale skutečně nejde o rasismus:
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c ... bcany.html
S tímhle článkem docela souhlasím.


Já s tím souhlasím. Je to pravda, kolik stížností na nepřizpůsobivé občany (a nejen romského etnika) se válí na úřadech?? Tuny. A čeho se člověk dočká? Téměř ničeho, maximálně jim napaří blokovou pokutu, kterou dotyční stejně nezaplatí a jede se dál. A když zasáhne policie, tak si ještě stěžují na nepřiměřený policejní zákrok a všechno daj k soudu, aby z toho vysekali nějaké odškodné. A většinou uspějí, protože přeci byla porušena jejich lidská práva a svoboda (a v případě zásahu proti romskému etniku, a nejen jemu, se ohánějí i rasovou diskriminací). A slušní lidé, kteří nedělají problémy, opět přijdou nazmar. Není divu, že se to tenhle chlap rozhodl vyřešit po svém, i když dost blbým způsobem. A pokud se to rychle nezmění, takovýchto případů bude přibývat, bohužel.

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


01 zář 2010, 07:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
airsoft-bene píše:
reyes102 píše:
Jersone, tady ale skutečně nejde o rasismus:
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c ... bcany.html
S tímhle článkem docela souhlasím.


Já s tím souhlasím. Je to pravda, kolik stížností na nepřizpůsobivé občany (a nejen romského etnika) se válí na úřadech?? Tuny. A čeho se člověk dočká? Téměř ničeho, maximálně jim napaří blokovou pokutu, kterou dotyční stejně nezaplatí a jede se dál. A když zasáhne policie, tak si ještě stěžují na nepřiměřený policejní zákrok a všechno daj k soudu, aby z toho vysekali nějaké odškodné. A většinou uspějí, protože přeci byla porušena jejich lidská práva a svoboda (a v případě zásahu proti romskému etniku, a nejen jemu, se ohánějí i rasovou diskriminací). A slušní lidé, kteří nedělají problémy, opět přijdou nazmar. Není divu, že se to tenhle chlap rozhodl vyřešit po svém, i když dost blbým způsobem. A pokud se to rychle nezmění, takovýchto případů bude přibývat, bohužel.


Podpis, lépe bych to neřekl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 zář 2010, 12:15
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jarmil píše:
Tak to se divim, že jste ještě nevystříleli půlku místních airsofťáků. :)

...asi si nepochopil co znamená vyhodnotit situaci,chlap nad 40 let ze sluchátky na uších,v ruce jasně poznám vz.58 a její zvuk,kterej znám až moc dobře,to podle mě nevypadá na klasickýho airsofťáka kolem 16 let z kalachem nebo čtyřkou v ruce :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


01 zář 2010, 13:33
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
JARIN: Pochopil, to nebylo nějak mířený proti tobě, to byla narážka na to, že by si lidi už mohli uvědomit, že tlačení lidí do zakrejvání kvérů a potlačování zbytečnýho exhibicionismu má nějakej smysl.
Jinak k tomu vyhodnocení, možná by taky nebylo od věci nezapomenout na to, že policie by mohla mít potíže poznat kdo je šílenej střelec s osmapadinou a kdo je ozbrojený civilista s osmapadinou, který se ho snaží zastavit... ale to už je samozřejmě o konkrétní situaci.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


01 zář 2010, 13:57
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Ono jde hlavně o to jak by kdokoliv z nás zareagoval na danou situaci vůbec,většina lidí kteří nejsou trénovaní nebo nemají vštípené žádné návyky v oblasti sebeobrany nebo zacházení ze zbraní,prostě zamrzne. A ikdyž se člověk na tuto situaci jakýmkoliv způsobem nějak připravuje,nikdy nemůže vědět jak zareaguje právě on,každopádně jistou výhodu určitě má. Na druhou stranu ve výhodě je hlavně ten který se na svůj čin předem připravuje,tak jako v případě střelce v Bratislavě,mi pokud se shodou okolností nachomejtneme před danou situaci,můžem pouze polemizovat co a jak bychom dělali a zareagovali.

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


01 zář 2010, 20:25
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Griffon píše:
airsoft-bene píše:
reyes102 píše:
Jersone, tady ale skutečně nejde o rasismus:
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c ... bcany.html
S tímhle článkem docela souhlasím.


Já s tím souhlasím. Je to pravda, kolik stížností na nepřizpůsobivé občany (a nejen romského etnika) se válí na úřadech?? Tuny. A čeho se člověk dočká? Téměř ničeho, maximálně jim napaří blokovou pokutu, kterou dotyční stejně nezaplatí a jede se dál. A když zasáhne policie, tak si ještě stěžují na nepřiměřený policejní zákrok a všechno daj k soudu, aby z toho vysekali nějaké odškodné. A většinou uspějí, protože přeci byla porušena jejich lidská práva a svoboda (a v případě zásahu proti romskému etniku, a nejen jemu, se ohánějí i rasovou diskriminací). A slušní lidé, kteří nedělají problémy, opět přijdou nazmar. Není divu, že se to tenhle chlap rozhodl vyřešit po svém, i když dost blbým způsobem. A pokud se to rychle nezmění, takovýchto případů bude přibývat, bohužel.


Podpis, lépe bych to neřekl.


Díky Griffe. Znám totiž případ, kdy jednoho kluka ztřískali romové jen proto, že chodil oblíkaný jako hiphoper a hip hop poslouchal (a krom toho, oni sami se oblíkají stejně, kšilty nakřivo, přes to kapucu a rozkrok mezi koleny), byl kvůli tomu v nemocnici...a jak to vyřešili policajti??? V blokovém řízení, frajeři dostali pokutu a jde se dál...zatímco jedna holčina, která hodila romské holce ve škole penál do koše, tak kvůli tomu šla před soud pro mladistvé a teď je v diagnosťáku (sice toho bylo víc, proč tam šla, ale tohle byla prý taková ta poslední kapka)

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


02 zář 2010, 06:46
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
víte zarazily mě tu slova jako "šílený střelec" atd jež byla často použita "akčnímy" soukromýmy televizemi ...já celou kauzu sledoval na ČT 24 a tam opakovaně zminovaly že šlo o problémovou rodinu jež celé okolí neustále "obtěžovala" křikem a hádkamy díky mimž se celá ulice nevyspala , to zda je to objektivní když několik sousedů vypovědělo (na Nově) že šlo naopak o bezproblémovou rodinu podporuje fakt že podle Čt v tom bytě musela zasahovat pořádková jednotka při "menší" rvačce
"šílený střelec" nebyl voják z povolání , jen člen aktivníh záloh ale zkušený střelec jež měl všechny zbraně legálně. Objevily se ale zprávy že z vz 58 pálil dávkamy což by znamenalo nezákonou úpravu , na druhou stranu běžný civil těžko rozpozná dávky od rychlé střelby jednotkama. Na své sousedy si opakovaně stěžoval pro "hlučnost" což kdokoliv kdo měl za sousedy sociálně slabší rodinu kde žije babka, 2 dcery + rodiny asi zná...no a jednoho krásného dne když ho zklamaly úřady i policie mu holt ruplo v kouli a chtěl už mít klid (čemuž napovídaj i ty sluchátka na jeho hlavě )

upozornuji že jede jen o můj subjektivní názor po shlédnutí celé kauzy na veřejnoprávní telce, taktéž jsem ignoroval že šlo o romskou rodinu protože podle výpovědí svědků tento útok neměl s barvou pleti obětí nic společného

edit : ted jsem si teprve přečetl ten článek an I-dnes a souhlas (koukám že jsem došel k podobnému závěru )

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


02 zář 2010, 08:39
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2009, 18:37
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jerson trefil hřebík na hlavičku...
Plný souhlas s Airsoft-bene

Dovolím si jedno malé OT, jak jsem si pročítal tohle vlákno, tak se mi ježily chlupy. Ne z incidentu v Blavě ,ale z toho kolik máme mezi sebou tatarů, kteří ač jsou vlastenci, tak vlastním jazykem nedokáží psát bez hrubek a to včetně moderátora.
Hoši já nechci nějak prudit, ale vypadá to fakt děsně


02 zář 2010, 09:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2008, 07:55
Příspěvky: 220
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Áha. Takže, ten, kdo je disgrafik nebo dislektik ( omlouvám se, ale fakt nevím jak se to píše a rozdíly- pak si to najdu) a má nějaké problémy se psaním, tak nemůže být vlastenec a mít rád svoji zem ? Ale no tak chlape...


02 zář 2010, 11:41
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
jde oto ze vetsina lidi na foru (vcetne me) jsou disdebilove co prospali polovinu pravopisu :-) a kdyz pisou rychle tak jim to proste nezapada, pismenka poskakuji v navalu horlivosti jak chcou vyblit svoji genialni myslenku do sireho sveta :-) :-) :-)

abych nebyl OT: potreboval bych pdobne "sileneho strelce" tadyk v ove. Mam tu par takovych co me nenechaji v noci spat, otravuji aji ve dne a clovek kvuli nim ma vsecko jen ne "poklidnou a nerusenou sichtu".

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


02 zář 2010, 12:11
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Rasový motiv slovenského masakru vyvrácen. Rodina nebyla romská

http://www.lidovky.cz/rasovy-motiv-slov ... ranici_qqq

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


02 zář 2010, 12:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Ladas -> Jenže dyslektiků/disgrafiků je mezi těma co píšou jak prasata minimum, většinou to jsou prostě lidi co se nejsou schopný naučit pořádně česky.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 zář 2010, 13:07
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Ještě si měl ten chlápek vzít pořádnou kosu :lol: :lol:
http://www.gunexpert.cz/products/sa-58-verze-tactical/

Jinak osobně si myslím, že dokud není uzavřený vyšetřování policie, tak by novináři měli zalíst pod stůl a mlčet... teď se zas objevila zpráva že ta rodina problémová nebyla, že byli uplně ok, jen měli špatný kamarády a návštěvy.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 zář 2010, 14:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Jo a taky si měl vzít vestu a šňupnout si kokainu,pak by to možná dopadlo jako s těma frajerama z Los Angeles co přepadli tu banku před lety a stříleli jak pominutý po všem co se hejbalo,jestli si to dobře pamatuju,běžel o tom i hranej dokument určitě víte o čem mluvím :)

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


02 zář 2010, 17:51
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Mně by zajímalo,kdyby naky civil vytáhl třeba devitku,střelil by ho,v tu chvíli přijeli policisté ,přesněji CO by udělali ti policisté v tu chvíli tomu civilovi?
Podle mě,pokud by si nevsimly toho s tou sa 58,tak by asi mysleli ze ten střelec je ten civil
jestli ne to moc OT tak delete :-)

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


02 zář 2010, 21:11
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
hacker15 píše:
Mně by zajímalo,kdyby naky civil vytáhl třeba devitku,střelil by ho,v tu chvíli přijeli policisté ,přesněji CO by udělali ti policisté v tu chvíli tomu civilovi?
Podle mě,pokud by si nevsimly toho s tou sa 58,tak by asi mysleli ze ten střelec je ten civil
jestli ne to moc OT tak delete :-)

Máš pravdu, byla by to pro ty policajty asi složitá situace (a taky pro další ozbrojený civily)... já bych to asi řešil tak že bych zbraň položil na zem (schoval do pouzdra) a buď zvedlu ruce nad hlavu kdyby přímo v blízkosti byli policajti a viděli mě střílet, nebo bych zavolal na linku 158 a nahlásil co se stalo.
EDIT: A ještě jedna důležitá věc, pokud by ten útočník ležel zraněnej na zemi a byl na živu (a dál by mě neohrožoval), tak by bylo dobrý zahájit první pomoc!!!

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 zář 2010, 21:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
reyes102 píše:
[
EDIT: A ještě jedna důležitá věc, pokud by ten útočník ležel zraněnej na zemi a byl na živu (a dál by mě neohrožoval), tak by bylo dobrý zahájit první pomoc!!!

jo,ale co když bych se bál že má třeba nůž a předstírá muka a bolest,a chce mi jen oplatit bebi,no ale snad by někdo z davu pomohl ho třeba pridrzet

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


02 zář 2010, 21:36
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Zaprvé to už je moc teoretizování a do toho se pouštět nebudu... už to že ho trefíš devítkou je docela scifi, kdyby to bylo tak snadný, tak policajti nečekaj na zásahovku...
Zadruhé, pokud někoho trefíš do hrudníku pistolí, tak bolest předstírat nebude...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 zář 2010, 21:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Já vím,to mě napadla jen blbost,sry za OT

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


02 zář 2010, 21:43
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2010, 19:56
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
vite co bych delal kdybych takhle nekoho potkal kdyby na me strilel?
uprimne, ja bych se posral ...

_________________
Neřešitelné případy se těžko řeší


03 zář 2010, 06:22
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
Tak podle mě asi každej,až na Chucka Norise XD

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


03 zář 2010, 16:58
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2011, 23:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: střelba v ulicích
neriešil by som toho človeka u nás v Bratislave, ale skôr políciu. Týpek s SA-58 zastrelil 6 cigánov (nebudem im hovoriť rómovia, lebo ani oni ten výraz často nepoznajú) a to z dôvodu ktorý každý mysliaci človek pozná. Keď odhliadneme od ich "prispôsobenia schopnosti" a ignorovali by sme ich "budovanie susedských vyzťahov", konkrétne títo boli taká malá mafia terorizujúca okolie. Požičala peniaze a chcela nehorázne úroky, vyhrážala sa zabíjaním, podpalovali autá a bili susedov (dokonca aj vlastných rodinných príslušníkov). Strelec bol zrejme slabšej povahy a tak vzal spravodlivosť do vlastných rúk.
Tam kde systém nedokáže pomôcť, musí si človek pomôcť sám.
Okrem toho: polícia bola totálne neschopná. Mali odstrelovača a celé komando, ale nedokázali zneškodniť jedného "teroristu" (ako ukazujú aj záznamy z kamery). O manipulácii s informáciami ani nehovorím. Vraj bol nafetovaný a zastrelil ženu ktorá mimochodom dostala 9mm gulku, ktorú on vypálil asi ťažko kedže strielal len z SA-58.
A poprosím moderátorov aby ma nezje*ali za to že sa vyjadrujem po tak dlhej dobe. Ak je vám ale po chuti, radšej to locknite :wink:

_________________
Meine Ehre heißt Treue


29 dub 2011, 22:26
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz